Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén

Több
14 éve 6 hónapja #383998 Írta: Kincső
Ööö... ki volt Arthonnen?

És mit szóltak a törpök? :D És nem akarják id'adni a vágatlan anyagot, h. meghallgathassuk a plusz játékot? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383997 Írta: Gandalf
Nem egy, hanem két műsort is kiteszünk végül, az első vagy hétfőn vagy kedden lesz 11-től a Kossuth Rádióban:

Kossuth Rádió írta: A hely hétfőn: szerepjáték-tábor Pusztamaróton (1. rész)

"Az MR1-Kossuth Rádió A hely című riportműsora szokatlan, érdekes és fontos helyekre viszi el a hallgatókat. Oda, ahová az átlagember ritkán jut el, s ahol érdekes események történnek, izgalmas személyiségek élnek és dolgoznak, s ahol már a „hely szelleme” is megérinti az odalátogatót. A hétfőn délelőtt tizenegy órakor kezdődő műsor Pusztamarótról jelentkezik, ahol szerepjáték-táborban gyűltek össze A Gyűrűk Ura című Tolkien-regény ifjú rajongói."

A műsor honlapja:
www.mr1-kossuth.hu/index.php?option=com_...&id=82694&Itemid=224

Majd még szólni fognak, hogy hétfő vagy kedd.


Köszönet a mai 12 bátor résztvevőnek, a stábnak, és a D&Đ-s geekeknek, akik helyet szorítottak nekünk az erdőben maguk mellett. :cool:

Fotók by Meta hamarosan!


Addig dióhéjban annyi, hogy folytattuk a játékot hamis előadás helyett. A másnapi nagytanács megbeszélte az elmúlt napok eseményeit, közben valaki felgyújtotta a gabonatárakat és Celeborn semmisnek minősítette a törpökkel való megegyezést. Szegény Arthonnen holttestét pedig megtalálták egy fára tűzve.
:D :D:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383990 Írta: Narbeleth
:D :D :D :D :D :D Nálam van...
Hadd röhögjek kérlek! :cool: :P

Idhren írta: E!
Asszem elhagytam ott az esernyőmet, legalábbis azóta nem találom sehol...
Kék volt, nagyon picire összecsukható, és az volt a hajtókájára írva, hogy: Mybrella.
Ha vki látta, eltette, mittomén, az pls írjon.
Köszi.


"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383985 Írta: Felagund
Yessir...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383982 Írta: Gandalf
Találkozzunk szombaton 12-kor a Batthyány téren a 11-es busz megállójában! Ezzel megyünk le a végállomásig, majd le az erdőbe, és ott megkeressük a stábot, akik már előkészítenek mindent.

Arra kérnek minket szépen, hogy ne hangjáték legyen azért, hanem ténylegesen játsszuk el, amit lehet:
mozgást, harcot, minden interakciót és akciót, nagytanácsot és evészetet, aki tud, hozzon fegyvert is (hangeffektek rulz), és a hangulat kedvéért jelmezt is, akinek otthon van (most a raktárba ezért nem fogunk elmenni, de valami jelzésértékűt mindenki tegyen magára)! Kíváncsiak arra, hogyan néz ki egy ilyen játék, ezért amit lehet, tegyünk meg a lehetőségekhez képest a hiteles rekonstrukcióért!

Sajnos Angwen nem lesz, mert Dániában van, ezért a fő csavart nehéz lesz érzékeltetni, de majd sok testrablás lesz. :P

Gyertek minél többen, ne hagyjatok cserben! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383981 Írta: Felagund
Csatlakoznék icke kollégához: namostakkor mi a stájsz???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383980 Írta: icke
Üdvözletem!

A szombati rádiófelvétel helyszínéről van már információ?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383978 Írta: Idhren

Cedomir írta: a szobánkban volt egy kék ernyő, és ha jól emlékszem Aeglos találta meg. azt nem tudom mi lett vele.

Azaz!!!
kell!!! :D
Köszii!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383968 Írta: Cedomir
a szobánkban volt egy kék ernyő, és ha jól emlékszem Aeglos találta meg. azt nem tudom mi lett vele.

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383966 Írta: Idhren
E!
Asszem elhagytam ott az esernyőmet, legalábbis azóta nem találom sehol...
Kék volt, nagyon picire összecsukható, és az volt a hajtókájára írva, hogy: Mybrella.
Ha vki látta, eltette, mittomén, az pls írjon.
Köszi.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383954 Írta: Leguanember
Gandalf: helyszínek szabadban, viszonylag csendesek: Orczy-kert egy része, a Gellért-hegy Tabánra néző oldala, Gül baba türbéje, Széchenyi-hegy, meg igazából onnan végig a gerincen a budai hegyek, Normafa, Csilebérc, János-hegy stb.

TLV TLV TLV TLV TLV TLV TLV TLV TLV TLV TLV TLV TLV!! Csempésszétek belel, ha nem is a felvételebe, de legalább a fejükbe.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383941 Írta: Kincső
Éééén ki akarom tölteni, csak éppen meghalni sincs időm mostanában (avagy éljen a TLV-s évkezdés). De előbb-utóbb megtörténik. Meg amúgy is írok a Lassiba is, muhaha. :)

A szombat sajnos kizárt számomra (nem mintha túl sok fontos/érdekes eseményben kulcsszereplő lettem volna :P ), de tök jó, hogy ilyen lelkesek a rádiósok. Említsétek meg a TLV-t plízplízplíz ^^ kaptok érte csokit :P Amúgy én a Hurtassionvisszatér-deholvanRuinor-ésjéittegyvéreskéz részt játszanám újra. :D (Persze nyilván van ezer más is.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383938 Írta: Alew
Üdv!

Eddig egy ember töltötte ki és küldte el a kérdőívet. Nagyon jó lenne minél több visszajelzést kapni, fontos lenne nekünk. Köszönöm.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383937 Írta: icke

Gandalf írta: A hangfelvétel időpontja: 2009. szeptember 19. szombat, délután 13-15 óráig!
Jó idő esetén szabadtéri felvétel lesz (ötleteket kérünk!), rossz idő esetén zárt helyen, a részleteket majd pontosítom a továbbiakban. Jelentkezzetek itt a topicban!

Üdvözletem!

:jelentkez:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383925 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén
Kincső: jó, de nem tudok konkrét embert, passz, hogy kik kértek haladékot.

Hmm... Akkor aki úgy érzi, hogy szeretne élni vele, az írjon nekem privit, és az első jelentkező javára mondok le.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383922 Írta: Kincső

Sil írta:

Gandalf írta: A rendezvény úgy tűnik, nyereséges volt, így vissza tudunk fizetni majd az árából a résztvevőknek. :)

Én felajánlom a részemet azoknak, akik haladékot kértek. Számoljátok be nekik.

Ezt így általánosságban nem tudjuk megtenni, mert követhetetlen lesz. Ha konkrét emberrel lebeszéled, és mindketten írtok Gandalfnak és nekem címezve egy mailt, hogy neki számítsuk be, akkor lehet.

Egyébiránt természetesen le lehet mondani a visszafizetésről, akár még adománynak tekintve adóigazolást is tudunk adni.
További lehetőség, hogy beszámítjuk tagdíjnak. ;) Kp-ben visszafizetésre a haladékos rd.-k befizetése után, átutalással v. KÖMTön nyugtával lesz mód.

Pontos összeget pár napon belül mondunk.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383917 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén

Gandalf írta: A rendezvény úgy tűnik, nyereséges volt, így vissza tudunk fizetni majd az árából a résztvevőknek. :)

Én felajánlom a részemet azoknak, akik haladékot kértek. Számoljátok be nekik.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383916 Írta: Gandalf
Eregion Szabad Népei és Szövetségesei!

Mivel az időjárás meghiúsította a Kossuth Rádió számára az élő felvételek készítését a játék során, ezért arra kérnek minket, hogy utólag készítsük el velük a hanganyagot. Ez úgy fog kinézni, hogy önkénteseket kérünk, akik szívesen eljátszanának egy-egy jelenetet a lájvból (értelemszerűen olyan jelenetet, amelyben a játék során ténylegesen részt is vettek valamilyen szinten), amit rögzítenének. A frakcióvezetőkkel már egyezettünk az időpont kapcsán, de szeretném, ha a játékosok közül minél többen el tudnának jönni rá! A péntek éjszakai fuvarokért tartozunk nekik ennyivel!

A hangfelvétel időpontja: 2009. szeptember 19. szombat, délután 13-15 óráig!
Jó idő esetén szabadtéri felvétel lesz (ötleteket kérünk!), rossz idő esetén zárt helyen, a részleteket majd pontosítom a továbbiakban. Jelentkezzetek itt a topicban!

Más.
A rendezvény úgy tűnik, nyereséges volt, így vissza tudunk fizetni majd az árából a résztvevőknek. :)
Ez azonban csak akkortól lesz lehetséges, ha azok, akik késedelmi kérvényt nyújtottak be, fizetnek, mert az ő részüket is belekalkuláltuk a költségvetésbe! Arra kérjük tehát azokat, akik csak pár nap vagy egy hét késedelmet igényeltek, hogy lehetőleg fizessenek mielőbb, hogy mindenkinek mihamarabb vissza tudjunk adni pénzt (ennek pontos összegéről, mikéntjéről és részleteiről majd később)! Értelemszerűen, akik hosszabb időre kértek haladékot, azoknak csak akkor kell, ha ez lejárt már.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383856 Írta: Gandalf

Sil írta:

Alew írta: Hogy értékeled a frakcióvezető-helyettesed tevékenységét? Tudta kellőképpen segíteni a frakcióvezetőt?

Kik voltak a helyettesek? Ez számomra nem derült ki.

Galadriel-frakció:
vezető: Lau
segéd: Felagund

Celeborn-frakció:
vezető: Ery
segéd: Idhren

Celebrimbor-frakció:
vezető: Rodarth
segéd: icke

Lómelokse-frakció:
vezető: Esgal
segéd: zs.gothpunk

Narvi-frakció:
vezető: Lyona
segéd: Julcsi
(bár a törpöknél Narvi hiánya miatt ezek a címek inkább névlegesek voltak, és ketten vezették a követséget)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383855 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén

Alew írta: Hogy értékeled a frakcióvezető-helyettesed tevékenységét? Tudta kellőképpen segíteni a frakcióvezetőt?

Kik voltak a helyettesek? Ez számomra nem derült ki.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383854 Írta: Alew
Kérlek, amennyiben van rá negyed órátok, és némi indíttatásotok, töltsétek ki az alábbi tesztet, és küldjétek el e-mailben nekem (alewyan @ gmail . com).

----

Kedves játékos!

Kérlek, töltsd ki az alábbi kérdőívet, értékeld a szervezők munkáját és a játékot, ezzel segítve, hogy jövőre (talán) még jobb legyen a Tolkien Live! Ahol tudod és szükségesnek érzed, egytől tízig terjedő skálán pontozással egészítsd ki a szöveges válaszod.

Frakció:
Frakcióvezető neve:

Hogy értékeled összességében a szervezők munkáját?

Hogy értékeled Gandalf, mint főszervező és logisztikai szervező munkáját?

Hogy értékeled Angwen, mint történetíró, játékvezető és mesélő munkáját?

Hogy értékeled Aeglos, mint logisztikai koordinátor és elltámányozási felelős munkáját?

Hogy értékeled Alew, mint történetíró, játékvezető és mesélő munkáját?

Hogy értékeled a frakcióvezetőd tevékenységét? Össze tudta fogni a csapatot, tudta segíteni a kezdőket, instruálni a játékosokat? Lennél-e máskor is szívesen az ő csapatában, frakciójában?

Hogy értékeled a frakcióvezető-helyettesed tevékenységét? Tudta kellőképpen segíteni a frakcióvezetőt?

Hogy értékeled a történetet? Követhetőnek, érthetőnek találtad? Milyennek találtad a szabadon folyó játék és a mesélői események arányát?

Hogy értékeled a játékban való részvételedet? Kellően bevonva érezted magad a történetbe, nem érezted magad feleslegesnek, kívülállónak? Unatkoztál-e?

Hogy értékeled a játék szabályait? Elégségesnek érezted őket, túl soknak, vagy túl kevésnek? Mit kellene jobban szabályozni, és mit kevésbé?

Hogy értékeled a frakciók és játékosok számára kiadott célokat, feladatokat? Mennyire tartottad őket teljesíthetőnek és változatosnak?

----

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383848 Írta: Esgal
Így megkésve, de hatalmas köszönet a szervezőknek. És köszönöm a képeket is mindenkinek. Külön köszönet illeti szeretve tisztelt númenori embereimet, hogy hagyták magukat vezetni, és jó csapat lehettünk.

Továbbá itt nyilvánosan kérnék bocsánatot mindekitől, akinek esetleg rosszat mondtam, idegesítettem, vagy belegázoltam a lelkivilágába, nem voltam épp a topon a hétvégén - bár meg kell mondjam, a játék és a foci sokat javított. Szóval, a türelmet is kösz :)

Imádlak titeket, külön-külön és együtt is :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383844 Írta: Milendoria

Lamy írta:

Milendoria írta: jó volt egy kicsit beszélgetni Lamyval
:D

Most én vagyok a nagyon hülye, hogy erre nem emlékszem? @@

a noi mosdoban par szo, felig kikiabalva a zuhany alol... :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #383842 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén
Az én képeim:
s339.photobucket.com/albums/n466 ... ve%202009/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383841 Írta: Kincső

icke írta: Üdvözletem!

Azért a celebrimborita frakcióra erősen jellemző, hogy mindösszesen egy (félig-meddig) komoly kép tudott készülni rólunk, az is véletlenül (és egy hiányzó taggal) :D =

icke

Hát ja :D

Nagyon jók a képek, köszönjük! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383840 Írta: xain
HI

Jut eszembe valakinek kölcsönadtam egy polifomot de már nem tudom kinek mert más kérte el aszem Meta nálad volt.

hello

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383836 Írta: Cedomir

zs.gothpunk írta: Természetesen, használjátok egészséggel. Amúgy szerintem ez is jó a picasás galériában: picasaweb.google.hu/lh/photo/2SeVFzjz8h0...IjQE&feat=directlink

tényleg nagyon jó. ezt eddig nem is láttam. :)

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383835 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383834 Írta: zs.gothpunk

Cedomir írta:

zs.gothpunk írta: Elkészült ez is: gothpunk.freeblog.hu/archives/2009/09/07...sanak_evfordulojara/

az a harmadik kép, ami rólam készült, nagyon jó lett. teljesen a hatásom alá kerültem. :D
ha nem bánod (és remélem nem), akkor kitettem magamhoz iwiw-re. :D

Természetesen, használjátok egészséggel. Amúgy szerintem ez is jó a picasás galériában: picasaweb.google.hu/lh/photo/2SeVFzjz8h0...IjQE&feat=directlink

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #383832 Írta: Cedomir

zs.gothpunk írta: Elkészült ez is: gothpunk.freeblog.hu/archives/2009/09/07...sanak_evfordulojara/

az a harmadik kép, ami rólam készült, nagyon jó lett. teljesen a hatásom alá kerültem. :D
ha nem bánod (és remélem nem), akkor kitettem magamhoz iwiw-re. :D

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.469 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére