Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383831 Írta: icke
Üdvözletem!

Azért a celebrimborita frakcióra erősen jellemző, hogy mindösszesen egy (félig-meddig) komoly kép tudott készülni rólunk, az is véletlenül (és egy hiányzó taggal) :D =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383830 Írta: zs.gothpunk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383826 Írta: Cueddo
Én is köszönöm mindenkinek, szervezőnek, celebtüncnek, adánnak és törpnek! Kár, hogy a kötetlen részén csak keveset lehettem ott, pedig nagyon akartam volna.

Várom a következőt! :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383825 Írta: Rayan

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383823 Írta: zs.gothpunk
Az én képeim vágatlan és ömlesztett verzióban itt: picasaweb.google.com/zs.gothpunk/MTTLive...IjQE&feat=directlink

Holnap majd rakok ki a blogra is egy válogatottabb, szerkesztett képgyűjteményt némi szöveges beszámolóval.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383822 Írta: Cedomir
oké megvan, köszi szépen.

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383821 Írta: zs.gothpunk

Cedomir írta: letölteném Meta képeit, de nem tudom egybe letölteni a picasaról. lehet egyáltalán, és ha igen hogyan???????

Abban a nézetben, amikor az összes kép egyszerre látszik, kattints a Download fülre, ott a legördülőben lesz, hogy Download to Picasa. Hozzáteszem, én be vagyok jelentkezve ott a Google Accountommal, lehet, hogy azért engedi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383820 Írta: Metaflora

Gandalf írta: esetleg csak akkor, miután Sauron lelepleződött és Celebrimbor személyesen ment át Galadrielhez újra tanácskozni. De akkor már ilyesmikre nem maradt idejük. :P

A végén kiderül, h Galadriel eladta a lányát egy gyűrűért...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383819 Írta: xain
Massster I want kill the people, plzzzz, plzzzzzzz."
"Most nem."
(out) Ennek mi baja
(out) Most mi van még el se kezdtük :D :D :D .(játék ellőtt őt perccel)

Kösz mindenkinek a hangulatot, az esti focit, a beszélgetést, a kaját, a játékot, és külön köszönet a fuvarért.

UI:Ja és gyertek kömtre.
UI UI: Bocs Levinek, amiért gyanús volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383814 Írta: Cedomir
letölteném Meta képeit, de nem tudom egybe letölteni a picasaról. lehet egyáltalán, és ha igen hogyan???????

Lyona: pont nem volt kéznél semmi pajzs, kard, meg ilyesmi. :) :P najó csak viccelek. örültünk, ha beszéltél. :)

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383813 Írta: Gandalf

Eruntale/Hanna írta: Szegény Celebrían, a források tapintatosan elhallgatják, hogy Elrond egy özvegyet vett feleségül :D
ahh, a Celeb-pár, miylen szomorú vége lett

Aeglos írta: Ó, Celebrimbor, látod, mégiscsak autentikus a szerelmünk. :cool:
A szüleim nem szólhatnak többé közbe. Ha már kínvallatnak, előtte hadd legyen mán egy nőd. :D

Azok után, hogy Celebrimbor az Annatar által feltüzelt Mírdain segítségével átvette a hatalmat Eregion felett, és Galadrielt száműzetésbe, Celebornt rejtőzködésre kényszerítette, azt hiszem, nem valószínű, hogy ilyen viszonyok között Celebrían szülei áldását adták volna erre a frigyre... esetleg csak akkor, miután Sauron lelepleződött és Celebrimbor személyesen ment át Galadrielhez újra tanácskozni. De akkor már ilyesmikre nem maradt idejük. :P

Ettől függetlenül titkos "tünde vadházasság" történhetett mindenki tudta nélkül. :lol: Az Elrond könyvtáraiból táplálkozó hobbit-krónikások ez esetben nem véletlenül hangsúlyoznák ki állandóan Celebrimbor Galadriel iránti szerelmét - leplezésként. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383812 Írta: Lamy

Milendoria írta: jó volt egy kicsit beszélgetni Lamyval
:D

Most én vagyok a nagyon hülye, hogy erre nem emlékszem? @@

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383810 Írta: Lyona
Éljenek a törpök, jee.
Meg a szervezők, meg a lájvozók, meg a jelmezek, meg a szél, az eső, meg a mindenmás. Ja, és külön éljenek az imádnivaló szobatársaim, akiket imádok (értelemszerűen:)) mert nem ütöttek le egy pajzzsal, nem szúrtak keresztül díszkarrdal, valamint nem tekertek bele csillogó liláskék raktári anyagba, bármennyi hülyeséget is beszéltem rendszeresen, kvázi ameddig el nem aludtam (esti műszak) és amint felébredtem (reggeli műszak), folyamatosan.

Imádtalak titeket, hatalmas élmény volt. Legyen még. :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383805 Írta: Milendoria
Hador büszke sisakja:
"Miért van egy gyík a sapkán?" :D
(bocsánat de ezt valamilyen oknál fogva Julcsi beleírta a füzetembe, meg különbenis)

köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, jól éreztem magam! (a a riporternő egy tündér volt egyébként)
és köszi a szervezőknek a szervezést, tök jó hogy nem volt hiszti, és szeretek főzni, és segíteni is szereteke meg vágni vágni váágniii és örülök hogy megismerhettem Zsoltot meg Levit egy kicsit és annak is örülök hogy az én szoknyám volt a leggyilkosabb fegyver és voltaképpen az eső sem olyan rossz és Anglachel is jófej volt hogy elhozott minket és a warhammeres srácok meg segítettek bepakolni úgyhogy ők is jófejek és Dani még mindig remekül masszíroz és szegény Gergő még mindig halál jófej hogy elviseli a szemét hülyéskedéseimet és Hanna egy istennő akivel imádnivalóan lehet párokat összehozni és pletykálni és Zsófa meg egy tündér aki az összes sálját kérés nélkül a nyakamra tekerte hogy meg ne fagyjak és az öcsém meg a legjobbfej öcsi és örülök hogy ittvolt és a lájv mókás és pozőrködni még mókásabb és a szobánk meg aztán különmóka és jó volt egy kicsit beszélgetni Lamyval meg Lyonával is és az autentikus ezüst karperecet örültem hogy megkaptam és kár hogy nem tudtam használni de azért jól éreztem magam.
:D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383801 Írta: Metaflora
egy bogrács ember
Nincs még egy hely az esőkabátodban?
A vaddisznó nemzeti tragédiaállat: megette Szent Imrét és Zrínyit (szigeti veszedelmestül)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383799 Írta: Aeglos
Ó, Celebrimbor, látod, mégiscsak autentikus a szerelmünk. :cool:
A szüleim nem szólhatnak többé közbe. Ha már kínvallatnak, előtte hadd legyen mán egy nőd. :D

A viccen kívül meg zsírkirály volt a lájv.
(Mutter én nem vagyok a szavak embere.)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383798 Írta: Alew
Kár, hogy nem jöttél, Alyr. És kár, hogy nem jött Ring, gillz, Rabyn, Ratzkha, Miki, Ádám... :(

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383797 Írta: Alyr Arkhon

Metaflora írta: Képek itt: picasaweb.google.com/meoituilindo/Eregion#
Egyelőre az összes, mindenféle válogatás nélkül, de később valsz a nagyját leszedem, mert betelt a tárhely, szóval akinek kellenek, töltse le magának sürgősen!

Kár, hogy nem mentem, a képek viccesek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383796 Írta: Eruntale/Hanna

Gandalf írta: Celebrimbort kínvallatásnak vetették alá, majd kivégezték, ork nyilakkal teletűzdelt testét karóba húzatták, és ezzel a "lobogóval" támadtak Elrond seregére... Az Elrond segítségére siető törpök hátbatámadták Sauront, akit végül Gil-galad a númenoriak segítségével vert ki Eriadorból. Elrond megalapította Völgyzugolyt, de majd csak az Utolsó Szövetség győzelme után, a Harmadkor 100. évében veszi feleségül Galadriel és Celeborn lányát, Celebríant.

Szegény Celebrían, a források tapintatosan elhallgatják, hogy Elrond egy özvegyet vett feleségül :D
ahh, a Celeb-pár, miylen szomorú vége lett
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383794 Írta: Gandalf
Sauron további magyalföldi ténykedéséről pedig ezt olvashatjuk:

"Nem került sok idejébe, és befolyása alá vonta a Gwaith-i-Mírdain tagjait, akiknek eleinte sok nyereséget jelentettek mindazok a titkos fortélyok, amelyekre Sauron tanította őket.
Amikor már teljesen kezében volt a Mírdain, arra biztatta őket, hogy
lázadjanak fel Galadriel és Celeborn ellen, s ragadják magukhoz a hatalmat Eregionban. Ez meg is történt valamikor a Másodkor 1350. és 1400 esztendeje között. Galadriel elhagyta Eregiont, s Khazad-Dúmon át Lórinandba menekült, ahová Amroth és Celebrían is vele tartott; Celeborn azonban, aki nem kíván belépni a törpök tárnáiba, Eregionban maradt, s ez elkerülte Celebrimbor figyelmét. Lórinandban Galadriel vette kezébe a vezetést, és szilárdan ellenállt Sauronnak.

Maga Sauron az 1500. esztendő tájékán hagyta el Eregiont, miután a Mírdain hozzáfogott a Hatalom Gyűrűinek kovácsolásához. Celebrimbor hitét és szívét nem rontotta meg Sauron, mégis elhitte minden szavát; így hát annak vélte, aminek mondta magát. Ezért aztán, amint fölfedezte az Egy Gyűrű létezését, rögtön föllázadt Sauron ellen, s Lórinandba sietett, hogy ismét tanácskozhasson Galadriellel.

(...)

Amikor Sauron hírét vette Celebrimbor pálfordulásának és lázadásának, lehullott róla az álarc, s többé már nem kendőzte haragját. Sereget gyűjtött, amellyel Calenardhonon (Rohanon) átvonulva megszállta Eriadort az 1650. esztendőben. Amikor Gil-galad minderről tudomást szerzett, kis sereget indított el Elronddal az élén.

(...)

A támadók végül betörtek Eregionba; lerombolták és kifosztották, és elfoglalták Sauron ostromának célpontját, a Mírdain Házát is. Itt voltak a kovácsműhelyek, s itt őriztek minden kincset. A kétségbeesett Celebrimbor egymagában szállt szembe Sauronnal a Mírdain nagykapuja előtti lépcsőn, ám végül felülkerekedtek rajta, és fogságba hurcolták, a házát pedig kifosztották.
"

(J.R.R. Tolkien: A Gyűrű keresése, Galadrielről és Celebornról)

Celebrimbort kínvallatásnak vetették alá, majd kivégezték, ork nyilakkal teletűzdelt testét karóba húzatták, és ezzel a "lobogóval" támadtak Elrond seregére... Az Elrond segítségére siető törpök hátba támadták Sauront, akit végül Gil-galad a númenoriak segítségével vert ki Eriadorból. Elrond megalapította Völgyzugolyt, de majd csak az Utolsó Szövetség győzelme után, a Harmadkor 100. évében veszi feleségül Galadriel és Celeborn lányát, Celebríant.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383792 Írta: Alew
Nagyon jól éreztem magamat, köszönöm mindenkinek! És nem üvöltöztem senkivel, ami nagy csoda. Ez csak nektek köszönhető, mert épp olyan lelkiállapotban mentem le, mint szoktam Live-okra.

Köszönöm Angwennek, hogy támogatott, ötleteket adott, és összeraktuk együtt a történetet - és köszönöm, hogy testem és elmém másik gonosz, aljas, kegyetlen, fekete-lelkű Saron-fele volt.
Köszönöm Aeglosnak, hogy a helyes útra terelt minket, visszafogta elszabaduló fantáziánkat, és a józanság hatalmas hangja volt.
Köszönöm Gandalfnak, hogy levezette, irányította és koordinálta az egészet, és vállára vette a rengeteg felelősséget és gondot.
Köszönöm Kincsőnek, hogy intézte a pénzügyeket és rendezte az anyagiakat.
Köszönöm Hannának, hogy támogatott minket, elviselte a kései megbeszéléseket, és segített a pletykák megalkotásával.
Köszönöm a frakcióvezetőknek és helyetteseiknek, hogy elvállalták ezt a nehéz feladatot, és gondját viselték a frakciójuknak.
Külön köszönet Lyonának és Julcsinak, hogy beugrottak a törpök élére.
Köszönöm minden játékosnak, hogy eljött, játszott és szórakozott.

Köszönöm...

...Aeglosnak, hogy megfőzte a hadiellátmányt - és milyen finomra! És hogy megmérgezte aput. :D
...Anglachelnek, hogy hozta a kocsiját, és végül eljött játszani.
...Angwennek, hogy velem egyenértékűen megátalkodott és ravasz dinnye volt.
...Ankalimonnak, hogy mégis eljött játszani, és remek törp volt. És hogy tanácsokat adott.
...Cedomirnak és Gerynek, hogy feljöttek velem az esőben-éjszakában.
...Erynek, hogy eltűrte a sorozatos megmérgezéseket (a saját lányától) és remekül játszotta ki a vigyorgó-kórt. És persze a fegyelmezett, elegáns, uralkodói kiállást.
...Cueddonak, hogy csak kicsit tépte ki a hajamat....Esgalnak, hogy rendezett és szervezett csapatot csinált az alapvetően szedett-vedett adánokból.
...Felagundnak és ickének a tőlük megszokott és elvárt profizmust, hozzáértést, éleselméjűséget, és azt, hogy ennek ellenére tökéletesen játékba illeszkedve vitték a dolgaikat, és segítették a frakciójukat....Gergőnek, hogy fáradtsága ellenére pompás frakcióvezető volt a tőle megszokott minőséggel.
...Idhrennek, hogy kölcsönadta a fülbevalóját kelléknek.
...Kuvasznak, hogy benne volt minden hülyeségben, és hagyta, hogy jósgömböt csináljunk belőle.
...Leventének, hogy elviselte gonosz mesélői rigolyáimat.
...Lyonának, hogy nosztalgiázott velem.
...Metának és Cedomirnak, hogy megszállhattuk őket, és tették, amit tenni kellett.
...Milnek, hogy megmasszírozhattam, és most is olyan bájos, kedves királylány volt, mint mindig.
...Narbnak, hogy együtt nevettünk, és lelket öntött belém.
...Szozsinak, hogy eltűrte a gonosz elkábítást, tündérként libegett, és a gyönyörű, bájos uralkodói fellépést. És hogy élvezte a masszázst.
...Zsoltnak, hogy pontos indikátorként jelezte a hangulatot, és már azelőtt összerakta a frakciót, hogy eszembe jutott volna szólni érte.

Sztorizgassatok!

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383791 Írta: Angwen
Ahh, igen, a szélben lobogó lobogók, köpenyek, hajak! Ezért a látványért már érdemes volt! A többit már úgyis elmondtam - élőszóban (az élő szerepjátékról). Köszönöm!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383789 Írta: Metaflora
Képek itt: picasaweb.google.com/meoituilindo/Eregion#
Egyelőre az összes, mindenféle válogatás nélkül, de később valsz a nagyját leszedem, mert betelt a tárhely, szóval akinek kellenek, töltse le magának sürgősen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383787 Írta: Gandalf
Üdv Néktek, Eregion Népei és Vendégei!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és nagyon köszönjük mindenkinek az aktív részvételt és segítségeket! Külön köszönőlistát most nem írok, akinek szólna, úgyis sejti. ;)

A játék közbeni rádiófelvételből sajnos mégsem lett semmi, mert miután pénteken a riporternő több turnusban segítette a népeket és csomagjaikat beszállítani a táborba, másnapra már nem tudta megközelíteni autóval a helyet és a mikroportokat is féltették az esőtől és széltől. Hogy a műsorral mi lesz, még nem tudom, de majd beszélek vele.

Várjuk szeretettel a fényképeiteket! Töltsétek fel netre és linkeljétek be ide!

Nagyon hangulatos, kellemes, vidám, a régi MTT-s időket idéző hétvége volt, ráadásul elképesztően gyönyörű környezetben! Köszönet érte! :) :):):):):):):)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383786 Írta: Cedomir
Pénteken ha jól tudom, csak Alewval, Geryvel meg velem csinált egy rövid interjút, míg a kocsiban azt vártuk, hogy elálljon az eső. De ha jól tudom, Alewot előtte is meginterjúvolta. Aztán végül is lemondták.

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383784 Írta: Encsi
Őőő végül lemondták, nem?
szerk: Bocs, vagy pénteken volt még valami interjúskodás, vagy ilyesmi?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383783 Írta: Cedomir
Vajon a rádiós dologgal mi lesz? Már csak azért is hogy benne leszek-e a rádióban :D :P
Egyáltalán készült akkora anyag, hogy leadják?

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383782 Írta: Encsi
Noha a játékban nem voltam benne nagyon szervesen, zsír volt minden :cool:

(Mondjuk bosszantóak voltak a titkos tanács-gyűlések, melyeken az átlag ember nem vehetett részt, de hát Ilúvatarom.)

Köszönöm! :P

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383780 Írta: Cedomir
Nagyon jó volt a lájv. Köszönöm még egyszer mindenkinek, különösen a szervezőknek és a mesélőknek, de mindneki másnak is. :D
Mikor is találkozunk legközelebb? :D

Live is life, na-naa na-na-na ... :D

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383779 Írta: Narbeleth
Sziasztok!

Remekül éreztem magam, végül mindenben mázlim volt :)

Köszönőlista, mert gonosz vagyok: (A sorrend eszembejutási és tudom, hogy a legnagyobb része hülyén hangzik, de jelenleg nem telik többre :P )
Tehát, köszönöm:
    -Gandalfnak, mert frankó főszervező volt!
    -Alewnak a sok nevetést!
    -Angwennek hogy "hrrr" :) !
    -Aeglosnak a foodit!
    -Idhrennek életünk megosztási mappáit :D !
    -Rodarthnak, hogy "Dejdő" !
    -A frakciómnak és a vezetőjének a játék-conspiracyt !
    -Silnek az üvegmedálokat!
    -Kincsőnek a questelést!
    -Lyonának, hogy nyul !
    -Felagundnak a vállkiugrós felkapást !
    -Julcsinak, Szozsinak és GP-nek a party- sarkot !
    -Estelnek és Darth-Pitnek a visszaút szórakoztatási faktort :) !
    -OrowanGerynek és Cedomirnak, hogy elviselték a ricsajt esténként...
    -Ankalimonnak a ken-szakáll élményt a menyéttel !
és mindenkinek a játékot!


ÉS MINDENKINEK, AKI VOLT OLYAN JÓ, HOGY SEGÍTETT KERESNI A TŐRÖMET, SOKAN KÉRÉS NÉLKÜL IS! NAGYON KÖSZÖNÖM, NAGYON JÓL ESETT!!! :)
A tőr végül meglett, Idhren táskájában volt... :cool:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.476 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére