Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén

Több
14 éve 7 hónapja #383776 Írta: Orowan/Gery
Igen.

*megfordul, és kardjával a vállán, lobogó köpenyben elvonul*

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383775 Írta: xain
Nagyon jó volt:D, hiányzik mindenki:(! Remélem találkozunk Kömt-ön:rolleyes:.
Addig is hello:D:D:D!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383774 Írta: Kuvasz
Csatlakozom.

Nagyon jól éreztem magam, teljesen benne voltam a játékban, ezért a szervezőknek jár tömeges hajbókolás és kézcsók. (A fűfolt a drapp nadrágon különösen jól mutat :D )

"A tápolás a szerepjátszás halála.
A szerepjátszás a karakteré."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383773 Írta: Csaszi
Köszönöm szépen ezt a remek hétvégét! Nagyon jól éreztem magam :) És gratulálok a km-eknek és a szervezőknek, nagyon jó volt az egész lájv!!!

Külön köszönet az estifociért :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383760 Írta: Alew

Felagund írta: Amúgy ami még sehol nem volt leírva: szerény számításaim szerint a jegy ára diákoknak kb 360 Ft, nemdiákoknak értelemszerűen kétszerannyi. Visszafelé dettó...

Ez itt a lényeges infó, a többi csak por és hamu. :D

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383759 Írta: zs.gothpunk
Tudom, Gandalf már jelezte, én csak nyomatékosítanám: www.idokep.hu/?oldal=elore , azaz esős, hideg idő várható.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383758 Írta: Felagund
ÁMBÖRÖK! (úgyis mint: tündék és törpök)

AKI SZOMBAT HAJNALB REGGEL JÖNNE LIVE-RA, AZ LEGYEN OLYAN JÓ JELEZZEN NEKEM (húszöthatvanhatnullakettőharmincegy), ÉS LEGYEN REGGEL 6.00-RA A SZÉNA TÉREN!

KÖSZÖNETTEL

A SZOMBATONÉRKEZŐKOMMANDÓ ÖNJELÖLT KOORDINÁTORA


Amúgy ami még sehol nem volt leírva: szerény számításaim szerint a jegy ára diákoknak kb 360 Ft, nemdiákoknak értelemszerűen kétszerannyi. Visszafelé dettó...

Our knees do not bend easily
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383756 Írta: Idhren
Gandalf: paran kocsival megyunk le viszonylag keson. Nem tudom, szoltak-e rola neked, Szozsi az illetekes.

Lyona: nem tudom, mennyire megterhelo a tuncruha lehozasa, ha nem nagyon, en megkernelek, hogy hozd.
Mert elvileg en kapok egy ruhat Lautol, de nem tom, jo lesz-e ram, es kicsit gaz lenne farmerban nyomni a nemes tundeholgyet :P
Ha nagyon nehez, akkor persze hagyd a francba, majd lesz vhogy.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383754 Írta: Kincső

Alew írta: Pöttyös katicás lila gumicsizma tünderuhával.

Az biztos menő :D
Nálam lesz két ruha, mert az egyikhez jobban lehet rétegesen öltözködni, a másik meg szebb, szóval fázásom mértékéhez képest szükség esetén az egyiket kölcsönadom vészhelyzet esetén. :) (És továbbra is számítok egy cardolani köpenyre mérettől függően Esteltől vagy Lamytól. *szépennéz*)

Majd valaki segít befeketesprayzni a hajam, ugyeee? *megintszépennéz*

Be vagyok ám zsongva. :D *elmegy pakolni, aztán kaját vásárolni*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383752 Írta: Lyona
Továbbra is van tüncöltözékem. Kéri valamelyik lyány?

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383750 Írta: Metaflora
Van Fingon-köpenyem meg prizmacs-köpenyem (ugyanolyan, mint a Fingon, csak ezüstben :P ), illetve egy földig érő fekete csuklyás cucc (eredeti rendeltetése szerint harrypotteres talár), amennyiben bárkinek kell vmelyik, szóljon itt (amúgy nem hozom, az első kettő tömegtermék, a harmadik meg mérsékelten ideillő...), eléggé utsó pillanatig fogok még fórumot nézni gondolom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383749 Írta: Aeglos
Hahó, kis emlékeztető:

Semmiképpen se felejtsétek otthon:
- hálózsák
- evőeszközök + tányér + bögre (különben nem tudsz miből enni!!!)
- HIDEG ÉLELEM 3 napra (vízforraló és kávéfőző lesz, kávét + teát hozzatok)
- KRUMPLIHÁMOZÓ + ÉLES KÉS: még akkor is hozz, ha nem akarsz krumplit pucolni, hogy ne legyünk híján, ha segítő kéz lenne elég.
- vágódeszka!!!
- WC-papír
- vízálló cipő + esőkabát/esernyő
- jelmez a karakterednek + kiegészítők
- opcionálisan: Gerecse-térkép

+ aki még nem fizetett, az sürgősen rakja el a pénzt!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383748 Írta: Alew
Sil, igen, hozd le kérlek, ha nem magadnak, akkor valamelyik tünde hölgynek (pl Galadriel) jó lesz. Ha nem, akkor én magam veszem föl. :)

A megírt karaktereket a helyszínen kapjátok meg, körülbelül öt perc kell majd a feldolgozásukhoz és átlátásukhoz, tehát nem lesz megterhelő, remélem.

(Nem tudom túltenni magam Encsi és SÚ képének hasonlóságán.)

Bocsánat, hogy nem küldtük ki, igen, hamu a fejünkre, de utolsó utáni pillanatban lett kész, és még azóta is születtek újabb karakterek, és jöttek, és lettek, ezért sosem lehet elég friss, és ha kiadnánk, akkor később nehezebb lenne frissíteni. ("Add ide a pletykarovatodat, icke, mert azóta tök más lett, és az egyéni célodat is átírtuk, úgyhogy kár, hogy már megtanultad a régit, bocs.")

Meg mert arra sem volt időnk, hogy szétvagdaljuk fejenként, és kilőjük e-mailben. Meg mert úgy sem olvas mindenki e-mailt már addig. Meg mert. Meg mert meglepetés, ahogy Sil remekül ráérzett.

:)

Fingon köpenyt én is viszek, de az inkább lány méret, és van nálam két szürke köpeny még, az egyik elég vastag és meleg. A bakancsot pedig nagyvonalúan elnézzük mindenkinek. A gumicsizmát is. Pöttyös katicás lila gumicsizma tünderuhával.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383741 Írta: Gandalf
Gondolom nem kell mondanom, hogy aki még nem fizetett, és nem kért késedelmi haladékot, annak hoznia kell a pénzt? ;) Aki ezen a héten fizette be, annak érdemes hoznia bizonylatot/csekket/számlát/akármit, hátha a bank lassú volt, mint a troll-felfogás, és még nem kapta meg az MTT!

Akinek van plusz jelmeze azon kívül, amit magának tartogat, hozza le, hogy másokat ki tudjon segíteni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383740 Írta: Encsi
Nincs más választásom, mivel asszem a következő busszal úgy érnék oda, hogy már megy a játék :P

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383739 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén

Gandalf írta: Holnap 12 órai turnus:

11:15-től találkozó a Moszkva téren az óra alatt, mert azt mindenki ismeri! Onnan együtt megyünk át a Széna térre a buszmegállóhoz. MTT-s póló lesz rajtam és tünde-zászló a kezemben.

11:05-re ér be elvileg a buszom a Népligetbe, tehát valamikor fél 12 után érek a Moszkvára. Múlt héten kicsit körülnéztem arrafelé, olyan nagyon nem lehet eltévedni.


A játékkal kapcsolatos infókból látunk valamit még ma, vagy meglepi lesz?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383738 Írta: Gandalf
Holnap 12 órai turnus:

11:15-től találkozó a Moszkva téren az óra alatt, mert azt mindenki ismeri! Onnan együtt megyünk át a Széna térre a buszmegállóhoz. MTT-s póló lesz rajtam és tünde-zászló a kezemben.

Encsi: Hú, akkor csatlakozz Felagundhoz, ne kelljen egyedül jönnöd! Írd fel a telefonszámomat és csörögj meg, ha gond van!
Xain: Gyűrött és koszos tünde-köpenyeink vannak bőséggel, de felső és alsó ruházathoz keress valamit! Pl. hosszú ujjú felső minta nélkül, sötét nadrág.

Hozzatok öveket, csatokat, biztosítótűket, azokkal csodát lehet művelni! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383737 Írta: darthpit
nekem van egy fingonköpenyem a táborból azt kölcsönadhatom

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383735 Írta: xain
HI

/PÁNIK/ Nincs nálam megfelelö tüncruha bár ezt már írtam a forumba hogy nincs megfelelö ruhám de nem kaptam vissza jelzést.

csá sietek pakolni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383733 Írta: Encsi
Én a szombat reggeli turnussal jövök, eléggé úgy tűnik.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383731 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén

Gandalf írta: A csuklyás köpeny pedig egy hasznos jelmez. ;)

Biztosan, feltéve, hogy akad, aki megvarrja. :rolleyes: (Én egyelőre örülök, hogy egyáltalán csuklyátlan köpenyt hajlandó volt varrni anyukám.)

Egyébként ha valaki szeretne tünde fejdíszt (a tábori mesterdarabom: vörösréz, piros gyöngyökkel), szóljon, és viszem.

Én a déli busszal megyek elvileg, az első hivatalos turnussal.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383724 Írta: Gandalf
Van két igazán hangulatos esőházikó (nem is kicsik, az egyik alatt előadásokat lehet tartani, a másik a családi vacsorázó-méret), továbbá egy hangulatgyilkos, de nagy és tágas ebédlőterem, és körülöttünk az erdő. :) A csuklyás köpeny pedig egy hasznos jelmez. ;)
Eső esetén természetesen IN-ben reagáljuk le az égi áldást is.

Leutazásnál azok szóljanak nekünk külön mindenképpen, akik nem a két nagy turnus valamelyikével jönnek le!

A többi kérdésre a mesélők kompetensek válaszolni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383723 Írta: icke
Üdvözletem!

Két apróság.
1. Nagyon úgy néz ki, hogy eső és erős szél várható akár péntek estére is, de szombatra biztosan. Van kellő méretű/mennyiségű fedett hely(iség), ahol le tudjuk bonyolítani a live-ot, ha bekényszerülünk?
2. Bár azt írtam, hogy Lamyval a 17:15-ös busszal megyünk, ez megváltozott (valószínűleg a negyed hármas lesz belőle), tehát nem fogom tudni kalauzolni azt a turnust. Gondolom, lesz azért ott más, aki meg tudja oldani.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383718 Írta: zs.gothpunk

Alew írta: Jelentem, tegnap, éjjelbe nyúló munkával, Hanna és Gandalf szponzorálásával és ötletelésével Aeglossal, Angwennel és enmagammal megalkottuk mindenki számára az egyéni célokat, az infóhálót, és megalapítottuk a titkos társaságokat.

Meg is kapjuk még ma? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 5 hónapja #383715 Írta: icke

Alew írta: Jelentem, tegnap, éjjelbe nyúló munkával, Hanna és Gandalf szponzorálásával és ötletelésével Aeglossal, Angwennel és enmagammal megalkottuk mindenki számára az egyéni célokat, az infóhálót, és megalapítottuk a titkos társaságokat.

Éljen!

Alew

Üdvözletem!

Éljen!
Lássuk!
(Lássam! :D= )

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Utolsó szerkesztés: 14 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383713 Írta: Alew
Jelentem, tegnap, éjjelbe nyúló munkával, Hanna és Gandalf szponzorálásával és ötletelésével Aeglossal, Angwennel és enmagammal megalkottuk mindenki számára az egyéni célokat, az infóhálót, és megalapítottuk a titkos társaságokat.

Éljen!

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383712 Írta: Gandalf
Tűzifa:
Ezt mi fogjuk összegyűjteni, ha leértünk. A legelső turnus, amint lepakolt, hozzá is láthat rögtön fát és rőzsét gyűjteni, ezeket bepakoljuk a hangulatos kis esőházba, ahol szárazan marad.

Takaró és párna:
Az ágyon lesz matrac, egy takaró és egy párna, de huzatot nem adnak egyikhez sem, ezért kéri a tábortulaj, hogy vagy huzatot, vagy hálózsákot hozzatok lehetőleg!

WC-papírt nem adnak, azt mi veszünk a Tescoban holnap, de aki gondolja, hozzon magával még saját tekercset (ha befér és nem sajnálja cipelni), hogy biztos elég legyen!

Autó:
Sajnos kiderült, hogy Anglachel nem fog tudni játszani velünk, csak sofőrködik, mert családi kötelességei vannak. :( Nem tudom, péntek este meddig marad velünk és mikorra kell hazaérnie, de ez azt jelenti, hogy a péntek éjjel vagy szombat hajnalban érkezők elé nem tud kocsival kimenni. Sorry, ez van! Vasárnap majd kijön megint autóval hozzánk. Aki teheti, legkésőbb a péntek 17:15-ös turnussal jöjjön le, aki nem tud, készüljön zseblámpával és térképpel!

Törpök:
Miki és Ratzkha visszamondták a játékot, ezért négyen lesztek. A dolgot beépítettük a kerettörténetbe, majd infóként megkapjátok, Narvi miért nem jön, és ki vezet Titeket helyette.
A többiek IN nem tudhatják ezt, számítsanak Narvira, OUT természetesen ne lepődjetek meg a hiányán.

Celebrimbor-frakció:
gillz nem jön, tisztségét icke veszi át.

Főzés:
Továbbra is várunk a szombati "lakomához" segítőket Celebrían mellé!!!

MA 17:30-TÓL PAKOLUNK BE A RAKTÁRBÓL A KOCSIBA, AKI SZERETNE VALAMIT AUTÓVAL LESZÁLLÍTTATNI, EZ LESZ RÁ AZ EGYETLEN LEHETŐSÉGE!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383710 Írta: Ille Lórien
Megint van egy kérdésem. A főoldalon olvastam, hogy kell hozni hálózsákot vagy ágyneműhuzatot. Ez azt jelenti, hogy nem ilyesmi nem lesz a házban, vagy azért lesz vmi takaró, és csak akkor hozzam ezeket, ha fázós vagyok vagy nem találom elég higiénikusnak az ottani takarót? Csak mert feleslegesen nem cipelném. ;)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383705 Írta: zs.gothpunk

Gandalf írta: Érdemes lesz a karaktereiteknek rétegesen öltöznie (többrétegű jelmez, köpeny, palást, kendő, ilyesmik), és vízálló lábbelit is hozni, nem csak szandált és sarut, mert hűvös időt, felhőket és időnként záporokat jósolnak Eregion földjére az eldák tudósai.

Kellő mennyiségű tűzifa szárazon tartása megoldható? (Igen, a bográcsozásra és a hasára gondol. :D )

Alew: Esgal megkapta, ebben biztos lehetsz. Már aktivizálta kis küldöttségünket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383704 Írta: Gandalf
Érdemes lesz a karaktereiteknek rétegesen öltöznie (többrétegű jelmez, köpeny, palást, kendő, ilyesmik), és vízálló lábbelit is hozni, nem csak szandált és sarut, mert hűvös időt, felhőket és időnként záporokat jósolnak Eregion földjére az eldák tudósai.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.480 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére