MTT születésnap 2009

Több
14 éve 8 hónapja #381577 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009

Náda írta: Drága Sirgon mikor láthatjuk a szülinapon készült képeket? :rolleyes: :D

Ez engem is érdekel. :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380861 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Drága Sirgon mikor láthatjuk a szülinapon készült képeket? :rolleyes: :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380645 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Nem fogok listázni, nemszeretem, viszont tény, hogy jól sikerült, ami az időjáráshoz képest kellemes meglepetés, és jól megettük az MTT szülinapi tortáját és kösz a nyakláncot is, jó ötlet volt - szóval a köszönet mindazoknak jár, akik valamelyik részlethez hozzájárultak, szóval mindenkinek, aki ott volt :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380624 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009

Sirgon Esgalnor írta: Ejnye, ha már egy rövid időre, épp hazamenetelkor, nem esik, már esernyő, kabát elmard? :P

Én is köszönöm a vendéglátást Erynek és Momonak, zenét Leguánnak, finomságokat a szervezőknek és a szakácsoknak, a nyakéket készítői(k)nek -Ki(k) is csinálták?-, kellemes beszélgetős este volt! :)

jelentem,én készítettem :) ;)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380608 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Ejnye, ha már egy rövid időre, épp hazamenetelkor, nem esik, már esernyő, kabát elmard? :P

Én is köszönöm a vendéglátást Erynek és Momonak, zenét Leguánnak, finomságokat a szervezőknek és a szakácsoknak, a nyakéket készítői(k)nek -Ki(k) is csinálták?-, kellemes beszélgetős este volt! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380455 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009

Náda írta: öhm ide még csak annyit fűznék hogy Ery/Momo,valamikor tudunk találkozni,vagy felmehetek hozzátok,mert nálatok felejtettem az ernyőmet :D

Hihi, én meg a kabátomat! :-)

De szerdán elvileg találkozunk.

Finomat ettem, zenéltem kedvemre, hallgattam a beszélgetőket, és kaptam ajándékot és egy kedves meghívást is.

Köszönöm a szervezőknek, a házigazdáknak, és mindenkinek, aki eljött!!

Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380448 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
öhm ide még csak annyit fűznék hogy Ery/Momo,valamikor tudunk találkozni,vagy felmehetek hozzátok,mert nálatok felejtettem az ernyőmet :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380185 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Nagyon örülök, hogy a rossz idő ellenére is ennyien eljöttetek, és ugyanolyan jó volt a hangulat ettől függetlenül is. Nem lennék én, ha nem írnék km hosszú köszönőlistát, tehát
Köszönet: Aeglosnak, hogy bátorított a táborral kapcsolatban.
Ádámnak a "tábortüzes" zenéért.
Erynek, hogy az utolsó pillanatban elkezdett készülődést segítette.
Kincsőnek és Silnek, akik mégis eljöttek.
Metának, akivel várhattam a Kolosyn.
Sirgonnak, hogy a képek felén én is rajta vagyok. :o :D
Momónak és Erynek, hogy megmentették az egészet, és beengedtek 11 mötötöst :D .
Nádának, a közös könyvelés elkészítését :D :D, meg a szeletelést :P :D.
Rabynnak, a sztorizgatást a buszmegállóban.

Ami a legfontosabb, hogy most már iskolások vagyunk. Hipós paradicsom, tömeggyilkosság és átláthatatlan könyvelés 4 ever. :D :D

Köszöntem :D :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380131 Írta: Momo/Fanni
Momo/Fanni válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Nagyon köszönöm, hogy eljöttetek! Sajnálom a rossz időt, és hogy nem lehetett egy jó kis tábortüzes, csillagos születésnap, de azért remélem, így is jól éreztétek magatokat.

Szép vasárnapot mindenkinek!

"Ha egy varázsló belefáradt abba, hogy üvegcserepek után kotorásszon a vacsorájában, az életét unta meg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #380126 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Szép jó reggelt népek!
Megszeretném köszönni a tegnapi napot,mert nagyon jó volt!
Finom volt a lecsó,a süti,a bólé!Erynek és Momonak külön köszönet a lakásért!
Akik eljöttek:Sirgon,Aeglos,Meta,Ery,Kincső,Sil,Ádám örülünk hogy jöttetek!
És Ádám külön köszönet a hangulatos muzsikáért!Attilának meg a hipós paradicsomért! :D
Legyen mindenkinek további szép napja!
Náda

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380022 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Én mindenképp szeretnék menni, csak az összevissza párhuzamosan ma délutánra szerveződő dolgok között nem tudom teljesen, mikor is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380017 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Mi Adelarddal a második turnussal megyünk majd.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380001 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Figyelem!

Bár tudjuk, hogy a meteorológia végtelenül megbízhatatlan, de vész esetére az alternatív B terv az, hogy s Születésnap nálunk kerül megrendezésre (Ery rezidencia, a Kolosytól 2 percre).

A második turnussal jövőket illetve a későnjövőket személyesen várom a Kolosyn ill. felhívom. Aki az Attila által kirakott listán nincs, és mégis jönne, az hívjon fel.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379978 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Mint ígértem kinézek a második turnus tájt. (Hacsak nem éppen akkor kezd nagyon esni.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379881 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Az előrejelzések szerint még két dologra szükség lesz: esőkabát, esernyő, meleg ruha. (Jó, tudom, ez három.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #379837 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Nos, igen eddig csoportosan két időpont lesz az a bizonyos 16:45 perces gyülekező, valamint a 18:06-os.
Fontos, hogy senki ne feledje otthon, a "jó lenne, ha lenne" dolgokat: legalább (!!!) 2 l víz, gyümölcsök, evőeszköz, pohár, tányér, kenyér, polifoam, hálózsák, sátor! :)

Már csak kb. 1 nap van vissza a jelentkezésig, tehát aki még nem tette meg, az sürgősen jelezzen valamilyen módon: e-mail-en és msn-en : attila kukac tolkien pont hu vagy telefonon 06-20/381-6675 :D

Eddigi jelentkezők, szigorúan alfabetikus sorrendben :D :

Aeglos
Alison West
Ankalimon
Attila
Ádám
Ery
Esgal
Momó
Náda
Rabyn
Sil
Sirgon

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379830 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Én a 18:06os buszhoz fogok kimenni, mert kutyával kicsi komplikáltabb az élet:)Meg hozok is ezt azt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379829 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009

Leguanember írta: Melian, ez nem szép dolog; konkurenciát hirdetni. Ha ezt a hétvége után írod...de most???
A KószaKommandóba, a Találkozásokba, Beszélgetősbe még elmegy, de ott is csak a hétvégi esemény lezajlása után. Mindig is nehéz összehozni egy MTT-szülinapot, miért kell keresztbe mézesmadzagot húzni?

Ádám, nagyon sajnálom, elég ad-hoc-módon vagyok fórumközelben mostanában, ezért igyekszem mindent "időben" beírni, azaz, amikor erre járok. Általában az szokott a gond lenni, hogy túl későn írom be a dolgokat. (Amúg meg nem hiszem, hogy ezzel az alkalommal különösebb konkurenciát jelentenék.)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379827 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Én is megyek, de mivel délelőtt még van dolgom itthon, csak a 13:05-ös busszal tudok menni (előtte 9:30-kor van, azt tuti nem érem el), azzal meg nem érek oda a hivatalos talira. Esetleg valaki benne lenne egy 17:45-18:00 körüli taliban a Kolosy téren? Voltam már ugyan a Katlannál, de nem vagyok benne biztos, hogy egyedül is odatalálnék. Amúgy igencsak esős időt mondanak szombatra. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379800 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Ádám hozz gitárt!!!
Örülök, hogy jössz:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379796 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Melian, ez nem szép dolog; konkurenciát hirdetni. Ha ezt a hétvége után írod...de most???
A KószaKommandóba, a Találkozásokba, Beszélgetősbe még elmegy, de ott is csak a hétvégi esemény lezajlása után. Mindig is nehéz összehozni egy MTT-szülinapot, miért kell keresztbe mézesmadzagot húzni?

Szokásosan a Múzeumok éjszakáján szokott lenni a Líthas.
Az igazi napfordulóhoz meg a hétvége van közelebb, amikor valóban a leghosszabb a nappal.

Apropó: Ludmilla, az emtétés bogrács nálam van itthon, kell-e föl a hegyre? Mégis itthon leszek, úgyhogy este szándékozom felmenni, de előtte nem vagyok itthon, szóval ha kell, akkor pénteken tőlem vagy szombaton délelőtt a családomtól lehet igényelni. Kérek mailt, ha kell az üst!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379765 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Kedves Kispajtások,

talán nem tartozik teljesen ide, de ezt most valószínűleg sokan olvassák: mivel 20-án én is Múzeumok Éjszakáján leszek, viszont a Líthast nem szeretném kihagyni, ezért egy héttel később, június 27-én - vagyis a "szokásos" június-utolsó-hétvégéje-időpontban (ami a június 24.-hez is közelebb van) - lesz a Kecske-hegyi katlanban egy "pót" (vagy igazi?) Líthas is.
Szóval, aki nem tud ott lenni most szombaton, vagy aki igen, de van kedve jönni mégegyszer, azt a szokásos helyen-szokásos időben várjuk szeretettel :)

Kb. délután 3-tól, jó idő esetén hajnalig...

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379726 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
nem lehente, hogy ne az írja be aki nem jön, hogy nem jön hanem aki az írja be hogy jön?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379723 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
úgy alakult, hogy Foxnak és nekem más programunk lett szombat estére, úgyhogy biztos nem tudunk menni.
jó bulizást mindenkinek!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379686 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Konkretizálok is, én például majdnem biztos, hogy 9-től 10-ig Yava koncerten leszek a Nemzeti Galériánál. Megkérdezném, hogy tart-e velem valaki, de nem akarnám elvonni az embert :)

Így köll ezt csinálni.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379685 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Mindenkinek, akit érint:

Ha szeretnél menni a Múzeumok Éjszakájára, de MTT-szülinapra is, tedd a következőt:
Kattints az alábbi honlapra: www.muzeumokejszakaja.hu/
Válaszd ki a felső vízszintes görgetőmenüben az időpontot, és keress egy olyan idősávot, amikor már lejönnél a hegyről. Még éjfél után is rengeteg programlehetőséget találsz. :cool:

Ha nem akarsz későn menni, 9-12 között is nézheted a múzeumokat, ez esetben csak 8-ig tudsz a hegyen maradni.
Ha egy korai program érdekelne a Múzeumok Éjszakáján, akkor utána is fel tudsz jönni a hegyre, a szervezők az eseményt ottalvósra tervezték, de ha haza szeretnél menni, egy késői busszal még mindig megteheted.

Évek óta Szent Iván éjjelén van mindkét program, a MÉ is, és a Líthas is, ezt eddig is meg lehetett oldani.
Tehát mindez csak szervezőkészség kérdése. :)
Nem egyszer előfordult, hogy MTT-sek csapatokba verődve hódították meg Budapest múzeumait a Líthasozás után. ;)

Személy szerint nem tervezek menni a Múzeumok Éjszakájára, de remélem segítettem azoknak akik akarnak.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379659 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009

Lamy írta: A Múzeumok Éjszakája éjszaka van, ergo aki ügyes, annak mindkettő beleférhet. ;) =
Én lehet, hogy megyek, ha épp úgy állok a tételeimmel, a lecsót köszönöm nem szeretem, ha mégis, akkor belefizetek helyben.

Hogy kell olyan ügyesnek lenni, hogy mindkettő beleférjen? Mert sajnos a Múzeumok Éjszakája már fix.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #379655 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Képek a Katlanról/oroszlánszikláról/Kecske-hegyi régi kőfejtőről(2009 Beltaine): www.freeweb.hu/b2bwide/keptar/thumbnails.php?album=63&page=1
És egy turistatérkép hogy hol is helyezkedik el: maurauser.freeblog.hu/files/kepe ... 3hatar.jpg

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379645 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009

Aeglos írta: Gyerekek, május elején üzemelt a fenti kút, szóval a víz téma nem olyan fontos szvsz.
Inkább palack legyen mindenkinél, amiben tud hozni magának a kútról.

áhh ez jó!köszi Aeglos!
A legutolsó busz: 23:17-kor indul Fenyőgyöngyétől
A legelső busz: 4:58-kor indul ismételten Fenyőgyöngyétől
dave@1989: ez az egész szombat(20.) késő délután fele fog kezdeni,16:45-kor van a gyülekező a Kolosy téren.Ez egész este fog tartani,ameddig csak fenn bírunk maradni.Másnap reggel,mikor mindenki fel kell szemétszedés,pakolás,tehát terepet rendezünk és megyünk haza.Ezért érdemesebb kinn éjszakázni,mert este lesz minden.
Esgal:rendben,várunk! :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379644 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2009
Kis kötözködés: az nem Budagyöngye, hanem Fenyőgyöngye. Ne keverjük, arrébb van :)

Hogy ne legyek OFF: alighanem megyek, de talán csak elég későn, mert kinéz aznapra valami Yava koncert, ha igaz, és hátha meglátogatom. Kaját pedig kérek, bele is adok jól :) (amúgymeg nem érdemes ezen rágódni, hogy mennyi lesz, valahol mindegy, hogy 200 vagy 500, nem akkora különbség :) )

Gandalf írta: Szia!

Igen, ez egy szabadtéri hely, gyakorlatilag egy sziklaoldal az erdőben, egy tűzrakóhely mellett. (AKik tudnak belinkelni fotókat, please tegyék meg!) Nem kötelező ott aludni, de az utolsó busz emlékeim szerint valamikor 11 és éjfél között jön le a Budagyöngyétől a Kolosy térre.
Akik ott alszanak, a szabad ég alatt polifoamon és hálózsákon a tűz körül alszanak, esetleg sátorban, de ez ritka szokott lenni. És azután másnap reggel az újra induló buszjáratokkal haza, miután elpakoltuk a szemetet magunk után.

Az összegről majd a szervezők.


Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.215 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére