Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Több
14 éve 5 hónapja #384737 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Itt ülök a gép előtt, és eszem a csodálatosan finom és puha túrógombócot, amelybe bele van gyúrva ez a hétvége, a KÖMT2009 (amelyre a nyáron, a táborban mondtam igent Cuénak és nidónak, akik főszervezőnek kértek fel), és a túrógombócban van jókedv és barátság, segítőkészség, elfogadás, önzetlenség, figyelem, gondoskodás, és persze egy csipet só is könnyből, meg egy kis bacilustenyészet, de ezek csak megerősítenek. Abban is, hogy megéri ennek a csapatnak szervezni, mert hálásak érte, mert belevetik magukat, mert átlendülnek az akadályokon, és mert átsegítik rajta azt is, akinek magától nem menne.
Hálás vagyok mindenkinek az élményekért!

Mindenképp szeretném az alábbi különleges köszöneteket is mondani:
- nidónak a korrektséget és a rugalmasságot, Cuénak a városbújócskát és az ihlethívót, efkúnak papsajtot és a bemutatóestet, SÚ-nak a plakátot és Visegrádot
- a csapvezeknek és rendvezeknek, hogy meghálálták a bizalmunkat
- külön Koppánynak a recepteket, a konyhafőnöki fellépést, a tányérköszöntőket
- Lyonának az ihlethívót, a reggeli krémeket, a rémisztő arcokat
- Davidéknak és Jannak, hogy jöttek, láttak, és győzték az iramot
- Launak és csapatának a dekort
- Newrának és csapatának a büfét, a kávéellátást még külön a közjóért
- Alyrnak és a másik két fekete númenorinak a szöveget-szerepet
- Maglornak és a csapatnak az éji esős túrát, meg a szelídgesztenyét
- Olostának és csapatának a hangulatos, élő kiállítást és a szemgyönyörködtető munkákat
- Remzynek és dorwnak, hogy a raktárba bepakolhattunk
- a Troll'n'Rouge-nak a műsort
- a trolloknak, hogy bevállalták, iiigen
- a kalózoknak, hogy nem sétáltattak pallón a fénykezelésért

És köszönöm a felemelő, megható, vagy épp szívet melengető pillanatokat:
- a szakácsok rendjének sok-sok mindent (a clafoutis bűbája, a kanálharapós csoportképek, és az Öntsd, Öntsd!; mikor kiderült vasárnap, hogy tettetek félre nekem és nidónak zöldséges lasagnét, és a TÚRÓGOMBÓCot: Viki, Lyona, mogyi, Koppány és a többiek)
- hogy dicsértétek a halászlevemet, és el is fogyott
- mindenkinek, aki odajött, és megszólított a kérdéssel: miben segíthetek?
- Encsinek, Daninak, ahogy leharcolták a gonoszokat
- az orkoknak, ahogyan kiemelték Olivér beleit
- a vasárnapi ottmaradóknak a rendrakást és a takarítást
- a zárást, a vonatutat és a raktárpakolást: SÚ, Meta, Cue, nido, Viki, Csaba, Sirgon, mogyi, Koppány

Hát ez volt a KÖMT.

Még egy teendőnk van:
November 7-én, szombaton délután háromtól nálam, a 1022 Bp., Bimbó út 124/3. alatt KÖMT-értékelőt tartunk a szervezőkkel.
DE: Várunk szeretettel bárkit, aki jönne, hozzátenne, véleményezne.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384735 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Olosta írta: Megjegyezném, hogy Csibinek van még egy kunsztja: nagyon jól tud kacsintani (Attila segítségével). :D
Hajjajj.... még szemeztünk is! :mrgreen:

:lol: :lol: Bizony :D És pszichopata nézése is van. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384730 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Megjegyezném, hogy Csibinek van még egy kunsztja: nagyon jól tud kacsintani (Attila segítségével). :D
Hajjajj.... még szemeztünk is! :mrgreen:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384727 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Dodiee írta: Minden kedves érdeklődőnek: Csibi jól van, elmostam rendesen, ott sasol a polcon és várja, hogy eljöjjön újra az ő ideje. Orome biztos azt mondaná, hogy szövögeti álnok terveit, de mind tudjuk, hogy Csibi ártatlan. Csak rá kell nézni! Hát tudna ő ártani bárkinek is? Ugye hogy nem. Amíg kap kávét. Ha nem kap, akkor az égiek óvjanak minket iszonytató haragjától :D
Am a papíron az "ott gurul Csibi feje" szöveget nem felejtettem ám el -.-

:D :D Azt nem én mondtam...én csak LEÍRTAM. :D Viszont Csibi nem puha, hanem két részből áll. :D Amúgy meg, Orome megmondta, hogy ha Csibi ránéz, akkor ő mindent bevall. :)

Encsi: Nem találod furcsának, hogy a 3. éjszaka is úgy aludtam és akkor nem fáztam??? :?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384726 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Attila írta: Először el szeretném elmondani azt, az egyetlen egy negatív élményt amit észleltem, hogy piszok hideg volt. Közismert rólam, hogy nem vagyok az a fagyos típus, de két éjszakán keresztül konkrétan vacogtam. Nem tudom, hogy mennyi fok volt, de az biztos, hogy volt olyan időszak, amikor a radiátorok hidegek voltak.

Mármost egy szál pokróccal, kilógó mezítlábbal én is fáztam volna nagyon o.O
(Mondjuk reggelre így is fáztam, de a pulóverben alvást igen kényelmetlennek találtam.)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384724 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Minden kedves érdeklődőnek: Csibi jól van, elmostam rendesen, ott sasol a polcon és várja, hogy eljöjjön újra az ő ideje. Orome biztos azt mondaná, hogy szövögeti álnok terveit, de mind tudjuk, hogy Csibi ártatlan. Csak rá kell nézni! Hát tudna ő ártani bárkinek is? Ugye hogy nem. Amíg kap kávét. Ha nem kap, akkor az égiek óvjanak minket iszonytató haragjától :D
Am a papíron az "ott gurul Csibi feje" szöveget nem felejtettem ám el -.-

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384721 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Nos így két nappal a rendezvény után is úgy érzem, hogy még mindig egy hulla vagyok. De ez a hulla-állapot társul egy mindenkit nagyon szeretek érzéssel is.
Lesújtó vélemény ON
Először el szeretném elmondani azt, az egyetlen egy negatív élményt amit észleltem, hogy piszok hideg volt. Közismert rólam, hogy nem vagyok az a fagyos típus, de két éjszakán keresztül konkrétan vacogtam. Nem tudom, hogy mennyi fok volt, de az biztos, hogy volt olyan időszak, amikor a radiátorok hidegek voltak.
Lesújtó vélemény OFF
Másodszor pedig klasszikus köszönő listát szeretnék írni, mivel azt hiszem, hogy a jelen helyzetben ez a legjobb.
Szóval, szeretném megköszönni az idei KÖMF-öt:
Nidónakaki péntek hajnalban felrugdosott aludni, és így nem estem össze másnap.
Ádámnak, aki ott segített ahol tudott, mind tettel, mind szavakkal.
Newrának, aki megengedte, hogy vele együtt büfézhessek, és nagyon jó volt és nagyon köszönöm. :D
Ezeken felül a büfé szekció valamennyi tagjának: Áginak, Staranak, Niphnek és Hirinek, akik segítettek a büfézésben, amikor éppen egy "KÁÁÁVÉÉÉÉT" roham volt. :)
Rabynnak, aki elhitette velem, hogy nem vagyok beteg, és a gyógyuló alvások igenis segítenek. Köszönöm a mézet, a beszélgetéseket, a segítségeket, a boltba menést és még sorolhatnám. :) :)
Mirinek,aki ott szedett össze kiskanállal ahol tudott, és így nem látszódott annyira, hogy kicsit fáradt vagyok. Köszönöm a közös vonatozásokat és a teát, életmentő volt.
Julcsinak az ugyancsak életmentő elektromos matracpumpáját.
Súnak, Aminak, Rabynnak és Ádámnak akik pozitívan(?) :D fogadták a jövőbeli törekvéseimet, amelyekből nagyon sok erőt tudtam meríteni.
Milnek, aki nagyon jó csapatvezető volt, és nem hajcsárkodott azért, mert nem volt hangom és nem tudtam énekelni.
Lyonának és Newrának, akiktől kaptam az arcomra nagyon szép violinkulcsokat, amelyek annyira jópofák voltak. :D
Dodieenek, aki elhozta Csibit, és azt hiszem, senki sem tudott nemet mondani neki, amikor azt mondta, hogy: "Csibi kábét kér". :D :D
Végül, de cseppet sem utolsó sorban Mogyinak, akit úgy tűnik, hogy az elmúlt idő során nagyon-nagyon félreismertem és örülök, hogy rájöttem erre, hiszen az ő kedvessége is erőt adott ahhoz, hogy tudjam csinálni azt, ami a dolgom. :) :)
A fentebb felsorolt neveken kívül köszönöm mindazoknak akik elmosták a büfében használt étkészletüket, ezzel óriásit segítve mind az ötünknek.
Valamint azoknak az embereknek, akik vállalták a kockázatot és megöleltek, beszélgettek velem, puszit adtak, segítettek, kísértek, elmentek, nélkületek nem élvezhettem volna ezt a rendezvényt.
(Készítettem néhány fényképet, de csak a bemutató estről. Remélem jók lettek :) :) ):
picasaweb.google.com/Attila814/KOMFZebegeny2009#

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384706 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Felagund írta: Az a mókus végül is rák volt :mrgreen:

Meg gorilla, de mókus semmiképp :D De azt hiszem azok nekem is most már rókák maradnak :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384701 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Orowan/Gery írta: Ork csapat: Q jók voltunk. Fact. A városi állomásos-rohangálás is csak ezt mutatja :D
Az, hogy előadásos brainstorming közben mindenki szakad a nevetéstől a fatál-is tévedéseken (tolmácsolva Fatál Error) át a kung-fu-s hobbitokon keresztül az Olivér-féle Mordori Mókus/Róka-sétáltatásig, az tényleg megismételhetetlen élmény.


Az a mókus végül is rák volt :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384700 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
ezt Gregori küldi a kalózlányoknak :) jó hosszú kalózos manga.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384699 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Másfél napos recovery után végre olyan állapotban vagyok, hogy értelmesen fogalmazzak (vagy legalább a látszatát meg tudjam teremteni).

Én nagyon jól éreztem magam. Újszerű élmény volt (kötött rendi órák nélkül, mindenféle csapatbeosztással, stb), de az újszerűt pozitív értelemben kell érteni.
Nagyon jó volt az alapkoncepció, egyszerűen remek előadások/performanszok készültek, a hangulatot nem lehet szavakkal kifejezni, és egyáltalán.

Ork csapat: Q jók voltunk. Fact. A városi állomásos-rohangálás is csak ezt mutatja :D
Az, hogy előadásos brainstorming közben mindenki szakad a nevetéstől a fatál-is tévedéseken (tolmácsolva Fatál Error) át a kung-fu-s hobbitokon keresztül az Olivér-féle Mordori Mókus/Róka-sétáltatásig, az tényleg megismételhetetlen élmény.

Alew+RPG-s szabad rendi órások: :D :D Azt a BEER-partit Tork királlyal (Éljen Tork király!) tényleg meg kéne csinálni :D

Tornatermesek: A hajnali 2-3-ig tartó kosár, foci, agyatlan gumilabda-ütlegelés, kardfoci, és a többi, és a többi. A teljesen belilult sarkaim és kezeim nevében is köszönöm :D

Akit nem írtam le itt, az is érezzen megköszönve mindent. Mert megérdemli.

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384693 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Aeglos írta: Oldalakat írhatnék a KÖMT-ről, de most csak annyit emelek ki, hogy számomra lélektani pillanat volt, amikor az előadásoknál a System szám lassú részére Felgund élvezettel húzta elő Olivér "beleit" az ingéből. Impresszív és nevetséges volt egyszerre, nem tudtam mást tenni, mint megbabonázva bámulni. :lol:


_Úgy_ tudtam, hogy az neked tetszeni fog :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384691 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Képek. ;)
picasaweb.google.com/lyonapookah/KOMT2009#

Felkerült pár homályos, a tornatermi fények nem voltak a legjobbak, és nem akartam éjjel-nappal vakuzni. Gálaestről, előadásokról vannak még képek, a nagy többsége sajna homályos, de aki szeretne még, írjon.

Pussz!

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384690 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
HARRR!
Köszönöm Nektek ezt az élménydús hétvégét!
A drága haramiáimnak, hogy voltak, hogy nevettettek, hogy zseniálisak és tehetségesek és kreatívak és IMÁDNIVALÓAK! Szeretlek titeket. De tényleg.
Köszönöm az írtáncház-résztvevőknek a lelkes ugrabugrát, ismételten meg kellett állapítanom, hogy az írtánc jó.
Nyüfinek az éjféltől hajnali 3ig tartó írtánc-workshopkat, meg Ringnek és Vikinek a csatlakozást.
Ringnek a mindent, nagy zabák, meg na, minden. :) lelki support, egymás elkísérése meg so on.
Ingweának a különböző cipő-Daca-Gábor és slipjig dolgokat :)
Julcsinak a troll-abszinttündért, a bőrgatya-bevállalást, meg a rohangászást
A szobának az örök nyüzsit, meg a leveskészítés-merülőforraló-rituálékat
Daninak az atyáskodást, lelkisupport.2
A csipetcsapatnak a nemakarok csúnyalenni küzdelmeket
Tomának hogy ottvolt
és eeee
és a rengeteg ölelést
és kifogytam az ötletekből
úgyis teljesség igénye nélkül írtam, aki úgy érzi tett értem valamit, vegye hálás köszönetemet.

pusszancsok

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384682 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Nem sok, de akadnak vicces darabok, plusz Visegrád: picasaweb.google.com/meoituilindo/MTTKOMT2009#

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja - 14 éve 5 hónapja #384681 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Aeglos írta: Oldalakat írhatnék a KÖMT-ről, de most csak annyit emelek ki, hogy számomra lélektani pillanat volt, amikor az előadásoknál a System szám lassú részére Felgund élvezettel húzta elő Olivér "beleit" az ingéből. Impresszív és nevetséges volt egyszerre, nem tudtam mást tenni, mint megbabonázva bámulni. :lol:

Ádám igazat szólt, amikor megígérte, hogy a hangulat belsőséges lesz! :D

:D :D

Jó volt a próbákon is látni újra és újra replay-ből...
Utolsó szerkesztés: 14 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384677 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Oldalakat írhatnék a KÖMT-ről, de most csak annyit emelek ki, hogy számomra lélektani pillanat volt, amikor az előadásoknál a System szám lassú részére Felgund élvezettel húzta elő Olivér "beleit" az ingéből. Impresszív és nevetséges volt egyszerre, nem tudtam mást tenni, mint megbabonázva bámulni. :lol:

Ádám igazat szólt, amikor megígérte, hogy a hangulat belsőséges lesz! :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384676 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

icke írta:
- minden embernek, aki a három nap alatt fegyverrel a kézben állt szemben velem (a teljesség és a kronológia igénye nélkül: Encsi, Meta, Furi, Alyr, Elder, meg a többiek), hogy mindig volt valaki a környéken, ha szétcsapatni/szétcsapkodni támadt kedvem magamat/valakit;

Vá, nagyon fog hiányozni ez az ütőfás kardozás iskola időben, látom már előre...

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Látogató
  • Látogató
14 éve 5 hónapja #384674 Írta:
válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Tudtam h kifelejtettem valamit: Icke, hálám örökké üldözni fog a pálinkakínálgatásért és a cévitaminért. Meg ugyan nem mentette a deblától, de kimondhatatlanul jólesett :) Nem gyakran mondom ám "idegen" pasiknak h "de aranyos vagy basszus" :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384671 Írta: zs.gothpunk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja - 14 éve 5 hónapja #384668 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Üdvözletem!

Annak fényében tessék értékelni az alábbiakat, hogy mostanában nagyon nem szoktam rendezvény utáni köszöngetőlistákat írni :)=
Szóval volt egy KÖMT, és ez nem Zebegény 2 volt, és nem egy összehasonlítandó valami volt. Volt tavaly egy izé, meg volt idén egy izé; most azért méricskéljük őket egymás mellé, mert mindkettő október végén volt, és hasonlít a nevük?
Tavaly is nagyon jól éreztem magam, meg idén is nagyon jól éreztem magam. Tavaly rettentően pörgős volt, egyfolytában dolgom volt, idén meg volt egy kupac program, de ha nem, akkor is csinálhattam bármit, ha akartam. Nagyon tetszett, hogy ha van két-három óra a csapatfoglalkozás meg az össznépi banzáj között, akkor elmehetek nyugiban a tányéromért, megehetem az ebédemet, aztán pedig rögtön le is ütőfázhatom a tornaterem környékén folyton ott lézengő csépelésmánokkal. Szent igaz, hogy a preferált tevékenység kiválasztásánál a harcot, mint olyat, szervezett kereteken belül képzeltem el, de mikor kiderült, hogy nem így fog működni a dolog, megoldottam magamnak másképp (lsd. fent). Hozzá kell tenni, hogy ez jó eséllyel nem minden tevékenység és nem minden ember esetében lehetett ilyen egyszerű, de az erről való nyilatkozást meghagyom az érintetteknek.
Állítólag laza volt a KÖMT, de én nem éreztem annak. Iszonyúan elfáradtam a végére, ma tizenkét óra alvás után is kellett még egy délutáni félálmos fetrengés, mert nem tudtam kipihenni a hétvégét, és annak a - nyomatékosan - jóleső fáradalmait. Jó volt a csapatommal lenni, jó volt az esti közös akármiken lenni, jó volt a kötött cuccok között random szocializációt folytatni, a rég kimaradt csendes beszélgetésektől egymás rommá ütlegeléséig. Kicsit tételesebben köszönöm:

    - az összes
trollnak és hajcsárnak a csapatmunkánkat, a furcsa-gyorsan kialakuló összhangunkat, ahogy pillanatok alatt raktuk össze úgy a csapatot, mint a darabot;

- mogynak az isteni csapvezségét, a kezünkbe adott irányítást, hogy hagyott minket kibontakozni, ugyanakkor mederben tartotta a társaságot (meg az első esti játékokat, de az "ez mennyi?"-ért még benyújtom a számlát :D= );

- a főszervezőknek zusammen a rendezvényt, csúszásostul, bakistul, mindenestül, hogy - legalábbis én úgy láttam - a résztvevőkre hagyták, hogy merre akar haladni a KÖMT, hogy megadták nekünk a lehetőséget, hogy saját magunknak csináljunk rendezvényt - ismétlem, én nagyon jól éreztem magam;

- az orkok csapatának a fenomenális előadást, a tánc- és harcjelenettel;

- a káoszfaktornak az odatévedt cicákat;

- Alewnek (és a többi résztvevőnek) a szerepjátékos órá(já)t, fenomenális volt, én azóta hangosan röhögök, ha csak eszembe jut;

- minden embernek, aki a három nap alatt fegyverrel a kézben állt szemben velem (a teljesség és a kronológia igénye nélkül: Encsi, Meta, Furi, Alyr, Elder, meg a többiek), hogy mindig volt valaki a környéken, ha szétcsapatni/szétcsapkodni támadt kedvem magamat/valakit;

- Lyonának a vasárnapi hide-and-seeket a tündérekkel;

- Metának, hogy miau, a Patchworkfamilie-t, meg hogy olyan lelkesen szorongatta a plüssrókát;

- Minervának az éjjeli sétálós beszélgetést - ehhez csatlakozva Efkúnak a pulóverét;

- a népeknek, akik odagyűltek körém szombat éjjel, sikerült felvidítanotok, bár fenntartom, hogy egyszerűbb lett volna, ha magamban rendezem le;

- etc., etc., lenne még, ezek csak a legmaradandóbbak.

Összefoglalva, nagyon jólesett most nekem ez a pár nap, amit veletek tölthettem, remélem, jövő ilyenkor is találkozunk, ennyien, itt, így. Legyetek jól, és kérjük a képeket :)=

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Utolsó szerkesztés: 14 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja - 14 éve 5 hónapja #384667 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Halihó!

Sajnos számomra is voltak mélypontjai a hétvégének, de összességében mindenképp pozitív a kép az utolsó éjjeli sok-sok beszélgetésnek köszönhetően (tornatermi beszélgetés Csabával aztán Metával, Nidó és SÚ akiknek röviden elsírhattam a problémáimat és így simán félre tudtam söpörni a rossz érzéseimet az este további részében (aztán majd kaptok higgadt kritikát is a szervezésről :P ), nemhorkolósszoba pletyiszekciója, büfésbanda + agymenések Zsodooval). Ennek már csak koronája volt a másnapi pakolászás+visegrádolás, de volt ám közben is sok-sok jó dolog, pl. a sok lelkes kókuszgolyó-készítő, majd a -fogyasztók :) ; a gyors és kreatív ötletelés a csapatelőadáshoz; akik odajöttek h. tetszett a gálaesti fellépésünk; különböző emberektől (de leginkább péntek este Csabától) lehúzott kortyni sörök, borok és pálinkák; farsangötletelés a kávézó teraszán a napsütésben(!), sok-sok beszélgetés, összemosolygás, ölelés és máú, és önmagában az a megfogalmazhatatlan érzés, ami csütörtök délutántól folyamatosan betöltötte az iskolát, és amit valahogy úgy írnék körül, hogy itt vagyunk, együtt vagyunk, futkosó emberek jönnek szembe, és összetartozunk.

"R. Egyszer megszülettünk, ezért majd egyszer meghalunk,
Adj hálát érte, hogy még együtt vagyunk!
Mert volt már pár utunk és sok mindent tudunk,
De legfőképpen azt, hogy összetartozunk.

1. Csak ahhoz kell most erő, hogy jó kedvünk legyen.
Ígérem neked, ígérd meg nekem,
Hogy bármi lesz velünk, bármennyit tévedünk,
Mindig megbocsáthatunk, mert egymásért vagyunk.

2. Te is tudod jól, hogy gyengék, törékenyek vagyunk,
A szándékunk lehet jó és mégis hibázhatunk,
Mert könnyű bántanunk egymást, vagy önmagunk,
De nem hazudhatunk, mert egymásért vagyunk.

3. És ha jönnek rossz idők, elbúcsúzhatunk,
De ne hidd, hogy ettől már meg is változunk,
Mert volt már pár utunk és sok mindent tudunk,
És a legfőképpen azt, hogy összetartozunk.
"
(Bojtorján)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384663 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Angwen írta: Trollaslabda nem volt?

(Ha már élőben nem tudtam ezeket beközölni... :( )

Sajnos nem volt. De nyugodj meg minden erőmmel igyekeztelek megfelelően helyettesíteni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384662 Írta: Nóli i linantea
A képeim közben elkezdtek felmászni az internetre, ezen a linken lesznek elérhetők: clicety

Sajna a clubfightingosak sötétek, és majd mind szemcsés, de sajna a gépem sokkal butább mint amennyire profinak kinéz :(

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 5 hónapja #384661 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Köszi a kömtöt (nekem jobban tetszett mint a tavalyi), elsősorban a szervezőknek, de még sok-sok egyéb embernek is:
- Kincsőnek az agymenést, meg a hisztismetát (+ a kókuszgolyókat :) )
- Alyrnak a rendet
- Cellofánnak az alvóhelyet
- SÚnak a horkolást
- Newrának, Attilának és Starának a büfés hülyeségeket
- Esgalnak a darkside-jelmezt :)
- Áginak mindent
- A szakácsoknak a mákosgubát, a babgulyást és a halászlevet
- Csaszinak és mindenkinek, aki ott volt a Kulacsban, utána meg az állomáson :P
- Ingweának a beszélgetéseket
- Oroménak az íjászkodást
- Mírrandnak, Celebromnak, Gerynek és Csaszinak az ütőfás focit


Ez a századik. *cheers*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384660 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Angwen írta:

Julcsi_ írta: - Nyüfivel a Trollin Rouge plakát hosszú és kitartó festegetése/ragasztása

Trollaslabda nem volt?

(Ha már élőben nem tudtam ezeket beközölni... :( )

Nem, de az kiderült, hogy mije van a kikiáltó orknak: orKgánuma... :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384659 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Köszönöm én is az élményt, örülök, hogy megismerkedtem azokkal, akikkel megismerkedtem. Jó volt megint "tanítani", az eredményt pedig itt nézheti meg aki még lemaradt róla: picasaweb.google.com/zs.gothpunk/KOmT200...v9gE&feat=directlink . Ez a 107 kép a fotós szabad rendi órán résztvevők munkája: Julcsi, Panka, Virág, Nyüfi, SÚ, sirgon, Péter. Párban (ill. hármasban) dolgoztak, Julcsi és Virág, Sú és sirgon, illetve Nyüfi + Panka + Péter fotóztak együtt két órán át, miután beszélgettünk kicsit arról, miként is lehet / érdemes embert fotózni. Folytatás remélhetőleg a nyári táborban, illetve felmerült egy ötlet, amit majd a fotós topikban fejtek ki, a kreatív szekcióban.

A saját képeim jönnek hamarosan, valószínűleg facebook-os galériába.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja - 14 éve 5 hónapja #384656 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Angwen írta:

Julcsi_ írta: - Nyüfivel a Trollin Rouge plakát hosszú és kitartó festegetése/ragasztása

Trollaslabda nem volt?
(Ha már élőben nem tudtam ezeket beközölni... :( )

Haha, egy hete volt jó, épp azon értekeztünk, hogy a szigszalag, ami angolul "duct tape", abból vajon mit jelenthet a duct, és nem is jöttünk rá, de Nóli közölte, hogy az az egy biztos, hogy van előalakja, és az a pro-duct.
Ekkor azonnal Angwenűzést tartottam rajta. :D

Btw, minden résztvevő, aki nem Rabyn: www.gil-galad.info/smf/index.php?topic=851
Kicsit vicces, hogy a tavalyi KÖMT topikját használjuk, de miért is ne?

code a rat the monster on doom in it
Utolsó szerkesztés: 14 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384653 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Julcsi_ írta: - Nyüfivel a Trollin Rouge plakát hosszú és kitartó festegetése/ragasztása

Trollaslabda nem volt?

(Ha már élőben nem tudtam ezeket beközölni... :( )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384652 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Nem sikerült olyat írnom, ami teljes, helyes, és nem egy elmeháborodott csapongásaiból állna.
Titeket ez nem fog meglepni, engem sem lepett meg.
A blogomon van wall-of-text, de abból még akkor se vegyen magára semmit, ha a neve konkrétan szerepel benne, mert károsabb, mint akármilyen pletyka. Csak nem akarom tartogatni magamban, de nem is ide szerettem volna írni, valamiféle vélt utókornak, hisz annyira pillanatnyi az egész.

Köszönöm szépen az élményeket (a rossz élményeket is! abból kell tanulni!)
Nagyon szeretlek titeket.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.488 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére