Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Több
14 éve 5 hónapja #384647 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Alyr Arkhon írta: - Mindenkinek a mindenféle beszélgetéseket (teljesség igénye nélkül: Annis és 3. Aragorn, Ery és Momo, Mírrand, Orsie, Julcsi, Dulcam, Sunshine lady, Lau és még sokan akik most nem ugranak be elsőre)

Köszi Alyr :)

Én is jól éreztem magam. Bár az első nap nagyon rossz hangulatban jöttem. Másnapra ez elmúlt. Köszönöm Nektek.

A rendi programokat mondjuk hiányoltam.

üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384645 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

mogy írta: - Köszönöm Olostának, hogy megjavította a kulcstartómat (legközelebb talán nem felejtem el elkérni, ha kész :) )

Szívesn. Legközelebb talán nem felejtem el odaadni. :)
(Írtam neked privit.)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384644 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Nagyon köszönöm mindenkinek ezt a csodás 4 napot!!! Örültem, hogy újra láthattam ezt a nem mindennapi csapatot (MTT). Még egyszer KÖSZÖNÖM!!! :D :D:D:D
U.I.: Valaki nem talált egy 4 dl-es fém bögrét, asszem Jolán felirat volt rajta? :/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384642 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Gandalf írta: Egy kis válogatás abból az eredetileg kb. 1000 képből, amit Péter készített:
rotaran.interhost.hu/komt/index.html

Szuperjó hangulatuk van! Köszönöm! :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384641 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Köszönjük a képeket!

Én is hazaértem, hulla betegen, kicsit vegyes érzelmekkel. Ami nagyon jó volt:

- kicsit beszélgetés, együtt nevetés olyan emberekkel, akikkel már régen kellett volna több időt töltenem (Alyr, Mírrand, Péter, Marvin, Momo, Dodie...)
- Hanna és a megmentő akciói (including vacsora)
- fotós rendi óra!!!
- csajszik trolltánca
- utolsó napi kávézás és hazaút (hiszen az Anyádparádé mégiscsak parádé, még ha ritkábban - és hiányosabban - ül is össze)
- Szozsival sztrapacskafőzés
- Nyüfivel a Trollin Rouge plakát hosszú és kitartó festegetése/ragasztása
- bemutató est csapatelőadásai, különös tekintettel az orkokra :)

Köszönöm, hogy ismét volt KÖMT, és ismét ott lehettem. Most megyek meggyógyulni. :)

Julcsi

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384638 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Nagyon szépen köszönünk mindenkinek mindent! :)

Egy kis válogatás abból az eredetileg kb. 1000 képből, amit Péter készített:
rotaran.interhost.hu/komt/index.html

Az ork csapat pedig Dodie csapata volt, mi voltunk az utolsó előttiek, az erdőjárók előtt! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja - 14 éve 5 hónapja #384637 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Nagyon kellett egy ilyen, nagyon jó volt, köszönök mindenkinek mindent (including Celebromnak, hogy kaptam tőle olyan pálinkát ami ízlett)
(A harcosrend jó dolog :) Életemben nem volt ennyi izomlázam egyszerre :D )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'
Utolsó szerkesztés: 14 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja - 14 éve 5 hónapja #384636 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Akkor most már én is felszólalok:)
- köszönöm a szervezőknek, hogy megtiszteltek a bizalmukkal, remélem sikerült az elvárásoknak megfelelően teljesíteni :)
- köszönöm az összes TROLLnak és hajcsárnak, hogy olyanok, amilyenek, és még hallgattak is rám :) Remélem, mindenki jól érezte magát :) és AAAAAARRRRRRRRGH
--> Köszönöm tehát
SÚ-nak, hogy hihhtetetlen jó bürokrata volt, valamint a lábonfogott hobbit ihletért, Illének a megálmodást, Patiszonnak az építést és Pannának a használatba helyezést, zseniálisak voltatok!!. Narb-nak, hogy bár játszani nem szeret, kreatívkodni nagyon, és ezer hála a színtábláért és a sminkelésért :) gamba/Bálintnak, Áginak, Eldernek, Ickének, lexilver-nek, hogy összehoztátok a harcot, Eldernek külön köszönet a lábonfogott hobbit megalkotásáért, Alew-nek és Xainnak a zseniális szonettért (kéretik beírni mindkét nyelven, ha lehet:) ), Alewnek pedig a skicc szakrajzosítását is, and many thanks to Geregorij, too, who put all his trollness into the job, providing amazing inspiration :)

Emellett még külön köszönőlista, természetesen a teljesség igénye nélkül, abban a sorrendben, ahogy eszembe jut:
- Köszönöm Dodie-nak, hogy meghallgatta az összes nyavajgásom, és a hálótársam volt
- Köszönöm Annisnak, hogy van, és nem haragszik rám, amiért mégsem mentem fotózni
- Köszönöm Maglornak, hogy megtanított gesztenyét szelidíteni
- Köszönöm Daninak a reggeli csikungot
- Köszönöm SÚ-nak, hogy csak akkor horkolt, ha már elaludtam:)
- Köszönöm az összes szakácsnak, hogy az éhes troll mindig talált valami kóstolót :)
- Köszönöm Koppánynak, Lyonának és Artemisznek a túrógombócot :)
- Köszönöm Attilának és Newrának a reggeli duplakávét tejjel egy tüdőért, egy májért és egy pár veséért
- Köszönöm Áginak a vega melegszendvicset sonkával :)
- Köszönöm Tomának, hogy Toma, és hogy jöttél, és hogy megkínáltál a borodból, és hogy megtanítottatok zsírozni :)
- Köszönöm Eldernek, hogy végül nem törte el a csuklóm, pedig közel állt hozzá :)
- Köszönöm Olostának, hogy megjavította a kulcstartómat (legközelebb talán nem felejtem el elkérni, ha kész :) )
- Köszönöm Orsie-nak a Shaggy telefonhívást, mind a kétszer :)
- Köszönöm Bigfootnak, hogy szedtünk gesztenyét, én a kezemmel, ő meg fejre :) )
- Köszönöm Sen-nek, hogy nem küldött el melegebb éghajlatra, amikor a sült gesztenyét követeltem rajta, sőőőőt :) (pedig hajjaj de megérdemeltem volna....)
- Köszönöm azoknak, akik kitartottak a legeslegvégééig, és elértük a 8-as vonatot végül (SÚ, Sirgon, Szürke, Artemisz, Ádám, Cue, Nido, Meta, Koppány) - és igen, a mosogatószer is megteszi a padlóra.
- Köszönöm Remzynek, hogy megvárt minket a raktárnál :)
- Köszönöm Lyonának, hogy csinált rólunk csapatfotót, ahol mindenki megmutathatta az igazi troll énjét :)

- Köszönöm MINDENKI MÁSNAK, hogy jelenlétetekkel emeltétek az est fényét, és úgy töltöttük meg a zebegényi iskolát, hogy mégis mindig volt mindig egy csöndes ficak, ahol lehetett erőt gyűjteni.

Hálás vagyok mindenféle visszajelzésért, és nagyon köszönöm a pozitívakat. Ilyenkor rámtör az "igen. megérte. ÉRTETEK megérte." érzés. És ez nagyon jó.
Most pedig végre kialszom magam :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Utolsó szerkesztés: 14 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384635 Írta: Kuvasz
Kuvasz válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Úgy bánom hogy nem voltam ott.

Videót képet küldjetek dögivel:P

"A tápolás a szerepjátszás halála.
A szerepjátszás a karakteré."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384634 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Én nagyon jól éreztem magam, jó volt titeket újra látni.

Köszönöm:

- Julcsinak a b_unkókészítést, egész jók lettek így elsőre. (még Grigorij szerint is, és ő ért hozzá az tuti)
- A szervezőknek a szervezést
- A gálaest résztvevőinek a műsort - különösképp Esgalnak a táncot.
- A rendemnek azt, hogy voltak, jöttek, és bennevoltak mindenben amit kitaláltam.
- Mindenkinek aki rendi foglalkozás közben megkérdezte, nem láttuk e X-et vagy Y-t, nem adnánk-e át neki egy üzenetet, vagy nincs-e zöld nadrágunk.
- Felagundnak a szabad rendi órát
- A szakács rendnek a kajákat (bár jellemző módon a hajnali mákusgubát kivéve semmiből nem tudtam enni amiből akartam. Se tiramisu se babgulyás :( Pedig biztos finomak voltak azok is)
- A csapatoknak az előadásokat.* És igen. Az orkoké volt messze a legjobb, bőven felülmúlt egy csomó sokkal több idő alatt készült táboros előadást is.
- Mindenkinek a club fightingot meg egyéb harcokat
- Mindenkinek a mindenféle beszélgetéseket (teljesség igénye nélkül: Annis és 3. Aragorn, Ery és Momo, Mírrand, Orsie, Julcsi, Dulcam, Sunshine lady, Lau és még sokan akik most nem ugranak be elsőre)
- Ickének a továbbra is überkirály kabátot
- Tomának és Klaunak a táncot, amit a buliban lejtettek, bebizonyítva ezzel - számomra először - hogy a tánc igenis lehet jó, szép _és_ természetes.

Még biztos vannak más dolgok is amik nem jutnak most eszembe. Aludtam 3 órát délután, de még mindig teljesen fáradt vagyok.

*= Mírrandék előadásáról van videó Mírrand teleofnján. Lehet, hogy a többiről is van itt-ott.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384633 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Mindenkinek köszönöm, aki valamilyen formában részt vett a kabát- és táskakutatásomban. A táska végül megkerült, a szlovénok csomagtartójában lapult a kis hamis! :)

Szépvótjóvót, sziasztok. Képek jönnek, majd. :)

Köszönöm mindkét 'rendemnek', hogy befogadott! :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja - 14 éve 5 hónapja #384630 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

így kéne elképzleni a szövegecskét





Nincs Glaurung ostorom
Nem vagyok istár
és nem hordok tüncszoknyát
A világ egyik legszebb és legnehezebb ork nyelvét beszélem
és több millióan értik, hogy mire gondolok mikor azt mondom Csirke Blúz
A családnevem megelőzi a nicknevemet
és nem szeretem ha a turisták összekeverik Zebegényt Zergevénnyel
Büszkén gondolok Fqra az igazásgosra
az anyák megmentőjére(Leguán), Cueddora és Nimdorcira
Szeretem a reggeli riasztót, a melegszedvicses káposztásrolót, a Láncos kutyát!
Itt élek a Balaton csücskében!
Táncprodukcióban mi vagyunk a császárok, ;)
És igenis betévednek hozzánk a világ legszebb női!
Zebegény. Ez nagyon fasza volt.

[size=9:1xnrqfj3]
(Egyébként tök gáz volt az egész, többet el sem jövök! Nem én... Nem kaptunk se inni se enni, egész nap tortát kellett heggeszteni amikor a Trollok ráfojatták a szemgolyójukat a kocsmák falára. Szerdááán?!)[/size]

Kösz Orsie és Fq! Tudjátok miért!

____________________________________________________
Ui: Erynek szeretettel, Békéscsaba Mentők:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Utolsó szerkesztés: 14 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Látogató
  • Látogató
14 éve 5 hónapja #384629 Írta:
válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Dodiee\n

Kérem vissza a nevemet -.-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Látogató
  • Látogató
14 éve 5 hónapja #384627 Írta:
válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Azt hiszem maximálisan nem bántam meg hogy elmentem KÖMT-re :) Sőt, maximálisan nem bántam meg hogy csapatvezető lettem. Minden betegség, alváshiány és egyebek dacára nagyon, nagyon jól éreztem magam.
Néha furcsa, hogy csak úgy sétálsz, mész, keresed a helyed, és valaki odajön, megölel, rád mosolyog. De közben nagyon jó is, és örülök hogy megismerhettem olyanokat akiket eddig nem, és kicsit közelebb kerülhettem olyanokhoz, akikkel évek óta együtt táborozunk, de soha nem beszéltünk igazán. Neveket nem mondok, remélem mindenki tudja ha rá gondolok :)
Soha nem volt még ennyire jó csapatom, azt hiszem. Pedig izgultam kicsit, mert volt akit egyáltalán nem ismertem, és féltem hogy majd nem tudom kézben tartani a csapatot, vagy egyéb feszültségek lesznek, de fantasztikusak voltatok, kreatívak, ügyesek, és egyszerűen imádnivalóak :) A próbák, de különösen az előadás alatt legszívesebben hangosan ordibáltam volna, hogy AZ ENYÉMEK, AZ ÉN CSAPATOM, UGYE MINDENKI LÁTJA MILYEN ISTENKIRÁLYAK? Büszke voltam, na :P
Mindenkinek köszönöm a beszélgetéseket, az aggódást, a gyógypálinkát, c-vitamint, forraltbort, gyógysimit, mosolyokat, öleléseket. A törődést. Hogy megint megkaptam, hogy de jó h "újra" itt vagyok, mert most tudatosulgat csak igazán hogy tényleg nem sok kellett ahhoz hogy eltűnjek a süllyesztőben végleg, és hogy ezzel mennyi mindent veszítettem volna. Titeket.
Köszönöm a szervezőknek a bizalmat, remélem megszolgáltam. Én igyekeztem :)
Köszönöm a szabad rendi órákat Alewnek és Annisnak, mert mind a kettőt nagyon élveztem. És ez úton köszi SÚ-nak hogy kölcsönadott egy fényképezőgépet ;)
Hosszúra nyúlik már ez a dolog itten, és én tulajdonképpen még mindig beteg vagyok, lassan be kéne fejezni és aludni. Csak nehéz elszakadni, elengedni a hangulatot. Sajnálom, hogy nem készült videó az előadásokról, mert a sajátunkat tökre oldalról láttam, és a többiekénél is eléggé a szélén ültem. De jól mondta Idhren, nekünk "megvan" az egész, majd emlékmozizok :D

Hát köbö ennyit akartam :)
(és jessz, most is sikerült valami finom itókát vinnem :) ) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384626 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
A kettős érzelmek bennem is dolgoznak. A szervezéssel szerintem nem volt gond (megfelelő arányú volt a szabadidő, a szervezői toleranciáról ódákat lehetne zengeni stb), inkább a kissé nyomott hangulattal és időnként az egymáshoz való hozzáállással. Ez utóbbi mondjunk nem kifejezettem kömt-, inkább emberi kérdés, úgyhogy ezt a hozzászólást egyelőre leikszelném.

Úgy általában azért: <3

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384625 Írta: Hírilorn
Hírilorn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Mindenkinek köszönöm szépen ezt az együtt töltött hétvégét! :) Nagyon jó volt! :)

Csak csöndben a szó,
csak éjben a fény,
csak elmúlásban a lét:
sebes röptű sólyommadár
a tiszta égen át.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja - 14 éve 5 hónapja #384623 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Lamy írta: Van aki csinált videókat? Ha már nem tudtam ott lenni, legalább kérek képeket meg videókat. Nyüssz. Hiányoztok.

Két és fél órája ülök itt, és próbálok írni. Annyiféleképpen megpróbáltam:
- már-már tudományos korrektséggel, kihagyva a szenvedélyes marhaságokat
- humorosba átcsapósan, vicceskedve, próbálni fedni ami rossz és a jót kidomborítani
- vagy magamsetudván mit akarok, haragosan, szenvedélyesen, önmagam, vagy a többi főszervezőt ostorozva ennek az ellenkezőjét

De nem megy. Nem találom a szavakat, vagy megtalálom őket és eldobom azonnal.

De most már csak zokogok.
Segítsetek kicsit.

(A Bemutató Estről nem készült videófelvétel :( )

code a rat the monster on doom in it
Utolsó szerkesztés: 14 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384622 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Van aki csinált videókat? Ha már nem tudtam ott lenni, legalább kérek képeket meg videókat. Nyüssz. Hiányoztok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384620 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Azért majd mesélhetnétek ám...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384618 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Üdv!

Először is elnézést az inaktivitásomért.
Másodszor: köszönöm a hétvégét

Bővebben meg majd később.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384617 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Köszönöm szépen Mindenkinek ezt a hétvégét! Nagyon jól éreztem magam!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja - 14 éve 5 hónapja #384614 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Köszönöm Nektek, hogy idén is együtt tölthettük ezt a hétvégét! :) :ölelés:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 14 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384596 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Mingyá énis elindulok :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384594 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
No, akkor lassan felkerekedünk mi is.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384592 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Olosta írta:

Olosta írta: Tudom, hogy nem ezért megyünk, meg bunkóság tőlem, hogy a KÖMT alatt is néznem kéne a céges levelezést, de hát ez van. Szóval, tud valaki hozni mobilnetet, amit használhatok is naponta párszor?
A kedves jótét léleknek egy tábla csokit tudok felajánlani hálám jeléül. :)

Szóval: LESZ VALAKINÉL MOBILNET? (elnézést a hangoskodásért)
Nálam lesz laptop, szal elég csak az izét hozni, a kis kütyüt, no.

én viszek, nyugi :) ezekszerint nálad lesz laptop?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384591 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Gandalf írta: [...] a haradiak vörös-anyanyba öltöznek[...] :P

Tehát akkor tökéletesen megfelel a táboros Bór pólóm? :D :D Az arany is, narancssárga is :P .

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384590 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Hát, ha autentikusak akarunk lenni: az orkok mindenféle szakadt rongyokba és páncél-szerűségbe öltöznek, a trollok pucérok, hajcsárjaik orkok, a haradiak vörös-anyanyba öltöznek, az umbari kalózok szedett-vetett tengerész-öltözetbe. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384589 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Dodiee írta:

Elemmíriel Gilluin írta: egy darab fekete nadrágom van, amelyet iskolai ünnepségekre tartogatok XD :rolleyes:

Nembaj, én se talpig darkban megyek :D Majd kompenzációként többet hörgünk és felfaljuk a csapat leggyengébb tagjait :3

Én előszedtem az egyetlen vicces húdegót felsőmet. Az dark, nem? :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384588 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

zs.gothpunk írta:

fqqdk írta: Főzősök:
Kiss Koppány (Trithyn)
Becze Ádám (Leguanember)
Umann Dorottya (nido)
Karskó Kende (Cellofán)
Varga Zsolt (zs.gothpunk)
Sneider Zsófia (nincs)
Molnár Gyula (Ery)
Welker Tünde (Ingwea)

Szeretném jelezni, ahogy a jelentkezési lapon is megtettem, hogy nem fogok tudni ezen a rendi foglalkozáson megjelenni (csak ugyebár nem lehetett tevékenység választása nélkül jelentkezni ;) ). Egyéb programok, kései érkezés és hasonlók akadályoznak meg benne, semmi egyéb. Ettől függetlenül, ha netalántán, véletlenül mégis valamikor, akkor persze lehet, de ez szinte kizárt.

Egy darabig észben tartottuk, de aztán béna voltam, és elfelejtettem. Nem csináltam elég jó adatbázist a kivételes esetekről :/

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384587 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Olosta írta: Tudom, hogy nem ezért megyünk, meg bunkóság tőlem, hogy a KÖMT alatt is néznem kéne a céges levelezést, de hát ez van. Szóval, tud valaki hozni mobilnetet, amit használhatok is naponta párszor?
A kedves jótét léleknek egy tábla csokit tudok felajánlani hálám jeléül. :)

Szóval: LESZ VALAKINÉL MOBILNET? (elnézést a hangoskodásért)
Nálam lesz laptop, szal elég csak az izét hozni, a kis kütyüt, no.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.469 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére