Tolkien Tábor 2010

Több
12 éve 11 hónapja #396957 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
:idea:

Egy érdekesség:

A "Dol Guldur fenyegetése" és az "Ithilien Ébredése" c. táborok eseményei között 560 év telik el.

Ez viszonylag kevés ahhoz képest, hogy nem voltak ritkák az évezredes időbeli távolságok is a korábbi keretjátékoknál.
De viszonylag sok ahhoz képest, mennyi minden is történt ez alatt az 560 év alatt! Ahogy haladunk előre a történelemben, annál sűrűbbek lesznek az események, annál gyorsabban alakul át Középfölde.

Ha érdekel, mennyit változott a világ ennyi idő alatt, jelentkezz a táborba, hogy saját magad tapasztald meg!
Részletek itt:
tolkien.hu/index.php?option=com_ ... Itemid=205

;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393136 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ilyen szerencsére nem volt, de szinte lehetett volna:

Két sátorozó beszélget a nyári vihar után:
- A ti sátratokat is megrongálta a vihar?
- Nem tudom, még nem találtuk meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393130 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392834 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Minerva írta: én speciel azért nem tudom kitölteni, mert nem enged belépni a kérdőív oldalára.


Alighanem ez csak az elmúlt 2 napban van így, amióta szerveroldali hiba volt-van a főoldalon, ami javítás alatt áll (ugye először jöttek a warning message-ek, utána most eltűntek a jobboldali linkek...). Kérlek, próbáld meg újra, ha kijavították végre!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392831 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
én speciel azért nem tudom kitölteni, mert nem enged belépni a kérdőív oldalára.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392755 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Rabyn írta: Nem is értettem, hogy 1. miért tudom kitölteni. 2. már megint miért kell kitölteni?:)


Bármily meglepő, de a felhívásban arra a 80 emberre gondoltunk a 130-ból, aki még NEM töltötte ki, nem arra az 50-re, aki már igen... :P A mailben pl. ott is volt, hogy ha már kitöltötted, köszi.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392754 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Nem is értettem, hogy 1. miért tudom kitölteni. 2. már megint miért kell kitölteni?:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392753 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Rabyn írta: Höhö már kétszert is kitöltöttem... :)


Ha lehet akkor inkább különböző emberek töltsék ki :D mivel belépéshez kötött a kitöltés, ki tudjuk szűrni a többszörös kitöltést :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392747 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Höhö már kétszert is kitöltöttem... :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392746 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Még-még-még töltsétek! ;)

Kincső (Thilanna) írta: TÁBORI KÉRDŐÍV

Végre kész :)
Töltsétek ki minél többen, légyszi!


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392674 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
No, addig is, amíg meg nem nyílik a következő évi tábor topicja, itt annyit azért szerintem leírhattok, hogy az idei táborból mi az, amit érdemes lenne mindenképpen megtartani és mi az, amit jobb, ha elfelejtünk, illetve mi az, ami alapjaiban jó, de meg kéne változtatni! Szigorúan minden véleményt az idei táborhoz mérve, hogy ne legyünk off-topikok!
(És persze emellett töltsétek ki a hivatalos kérdőívet is, ha még nem tettétek volna!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392502 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Thorongil Hunadán írta: Aki nem volt KÖMT-ön, az hogyan juthat hozzá a tábori DVD-hez?


Fogok írni mailt, csak várok egy listát hogy ki az, aki nem vette át.

Ugyanitt még lehet rendelni, aki még nem tette. :) (200 ft a 2 dvd együtt. Rózsaszín tokkal. :))

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392501 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Aki nem volt KÖMT-ön, az hogyan juthat hozzá a tábori DVD-hez?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392500 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
TÁBORI KÉRDŐÍV

Végre kész :)
Töltsétek ki minél többen, légyszi!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #392109 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Ryana írta:

Gilith írta:
Mennyibe kerülne a DVD?


Nem emlékszem pontosan, mit beszéltünk meg Kincsővel, de biztos hogy olcsóbb, mint egy üres dvd a boltban. :) Remélem sikerül 2 dvd-re ráférni, és akkor a 2 együtt szerintem kb 300 huf.


Köszönöm! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392091 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Gilith írta:
Mennyibe kerülne a DVD?


Nem emlékszem pontosan, mit beszéltünk meg Kincsővel, de biztos hogy olcsóbb, mint egy üres dvd a boltban. :) Remélem sikerül 2 dvd-re ráférni, és akkor a 2 együtt szerintem kb 300 huf.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #392089 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Ryana írta: KÖMT-re tervezem. :) Aki nem lesz kömtön, azzal megbeszélem az átvételt.


Mennyibe kerülne a DVD?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392059 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Adanedhel írta: Lehet tudni valamit a tábori DVD-ről? :)


KÖMT-re tervezem. :) Aki nem lesz kömtön, azzal megbeszélem az átvételt.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392058 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Lehet tudni valamit a tábori DVD-ről? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392040 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Zsodoo írta: Dani, van otthon teátok? Mert nincsen nekem, de várjál hozok :D


Ez lassan jött át, de végre leesett. :) Van itthon tea, köszi, de várjál, hozzál! ;)

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #392012 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ha valaki csinált még képeket a találkozóról, legyen szíves, írja ki ide a linket, vagy küldje el az e-mail címemre! (gilith "pont" andreotti "kukac" gmail "pont" com)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #391919 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Sötét Úr írta: Képek vannak a linken túl.


De jók lettek! :D DD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #391917 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Vadonföldi Hírmondó, 3. szám:
[attachment=0:3dladolo]<!-- ia0 -->Újság 3v2.pdf<!-- ia0 -->[/attachment:3dladolo]
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #391916 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Képek vannak a linken túl.
[center:2nv21x2a]
Melléklet:

Kattints a képre, és nagyobb lesz!
[/center:2nv21x2a]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #391913 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Multimétert ;) :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #391912 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
NAGYON JÓ VOLT A TALÁLKOZÓ!!!!! :D

Kár, hogy a következő 2 hónap múlva lesz :cry:

Mégegyszer köszönöm SÚnak a tündéres medált, nagyon széééép! :)

Jó volt Zsozsóval, Ginával, Kuvasszal és Gambával felmenni az emeletre és körülnézni :P sok érdekes dolgot találtunk... pl. egy kulcsot... :lol: valami videókamera félét, meg székely népmeséket :lol: meg sugárzásmérőt, vagy mi a fenét :)

Ja, és köszönöm Silnek a dvd-ket, meg a támogatást is! :) Ja, meg icke is támogatott, neki is hálás köszönet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #391906 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Az utcáról nyílik. Eltéveszthetetlen. Kint van a házszám is, meg az is h. Erdélyi Magyarok Egyesülete. És szerintem hallatszani és látszani is fogunk, mivel üvegajtó van. :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #391905 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Keresztkérdés:
Aki később érkezik, az hogy jut be?
Az utcáról nyílik a hely? Ha nem, akkor az épületen belül merre lesz?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #391889 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
TÁBOROS TALI HELYSZÍN

A várható hidegre és/vagy esőre való tekintettel bérlünk egy zárt termet.

A pontos cím: 1056 Budapest, Molnár u. 5.
(Erdélyi Magyarok Egyesületének terme)

Google maps

Mint a térképen is látszik, elég egyszerűen megtalálható a metrótól (feljössz a templom felé, egy sarok után befordulsz az Irányi utcára és egyenesen), de azért egy közös odajutást is hirdetünk.
Találkozó: 10:30-10:45 között a Ferenciek terén az aluljáróban
Innen 5-10 perc séta.

FONTOS: Amennyiben valami csoda folytán kifejezetten jó idő lesz szombaton, akkor mégis szabadtérre megyünk, ahol sokkal jobban elférünk! Péntek este szólunk erről, és természetesen lesz ember a helyszínen is, ha valakihez nem jutna el az infó.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #391883 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Cellofán írta: Emerek! (és tündék és sztúrok is)
Félreértés volt (van): az esőkabát, amit Náda talált nem az enyém. (így jár aki nem nézi meg rendesen) Ebből viszont az következik, hogy valakinek szintén hiányzik egy esőkabát és esetleg az enyém van nála helyette.
A jelenleg nálam lévő: Inkább sötétkékes, belebújós-köpenyszerű, kb. térdig érő (nekem)
Az amelyik nekem kell: Fekete, cipzáras, talpig érő (Forclaz 1300, Quechua)

Ha nálad van az enyém, vagy ráismertél a tiédre, ott leszek tábori talin és megbeszéljük.


Hopsz! :oops: Bocsánat!

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.470 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére