Tolkien Tábor 2010

Több
14 éve 2 hete #388162 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Kincső (Thilanna) írta: icke

Dejóó, mégis :) )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388161 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

darthpit írta: Azt szeretném kérdezni, hogy az én és a testvérem (Kovács Péter) tábordíját egy átutalással is lehet-e befizetni
(teljes összeg, mindkettőnk nevét odaírjuk)


Természetesen! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388160 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Azt szeretném kérdezni, hogy az én és a testvérem (Kovács Péter) tábordíját egy átutalással is lehet-e befizetni
(teljes összeg, mindkettőnk nevét odaírjuk)

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388145 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Tádám.

Náda írta: Pályázat- Jelentkezz Szabad Rendi Óra vezetőnek!


A 2010. évi Nagy Nyári Tábor főszervezői pályázatot hirdetnek a Szabad Rendi Órák vezetőinek kiválasztására!
A pályázatokat a szabadrendiorak’kukac’citromail.hu e-mail címre várjuk.

A program keretei:
A Szabad Rendi Órák (SzRÓ) 2x1,5 órás délutáni alkalmak lesznek. Összesen 3 nap áll rendelkezésükre a jövendőbeli vezetőknek arra, hogy valami újat mutassanak vagy a meglévő ismereteket elmélyítsék. A pályázóknak számítaniuk kell arra is, hogy a táborban 4 nemzetség indul majd, viszont a Szabad Rendi Órákra 3 nap van lehetőség, ezért az egyik nap dupla annyi ember lesz jelen, mint máskor.
Egy nap az első 1,5 óra csak családilag lesz látogatva, a második 1,5 óra önállóan/egyénileg felkereshető, ez, ha van rá igény, akkor akár meg is hosszabbodhat, nem annyira időhöz kötött.
Az órákra előzetesen kell majd feliratkozni.
A Szabad Rendi Óra vezető lehet bármely táborozó is, nem kell hozzá rendvezetőnek lenni.

Pályázatnak tartalmaznia kell:
- bemutatkozás, miért szeretnél vezető lenni
- részletes leírás a SzRÓ felépítéséről
- a minimum illetve a maximum létszám, ami mellett indul a SzRÓ
- ha van, akkor helyszín és kellék igény megemlítése

A pályázatokat a Programos csapat fogja elbírálni.


Az ötleteket is várjuk :)

Náda írta: Igényfelmérés!
Most a Te véleményedre vagyunk kíváncsiak!
Várjuk ötleteiteket avval kapcsolatban, hogy az idei táborban milyen Szabad Rendi Órák legyenek!
Legyen akár kreatív, hangos vagy épp morbid, bátran írd meg:
- ide a topicba
- a szabadrendiorak’kukac’citromail.hu -ra
- vagy Nekem privibe.
Ne habozzatok, írjatok! ;)


"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete - 14 éve 2 hete #388140 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Íme az első 41 hivatalos jelentkező. (Az utolsó 4 mind ma ért be, szóval nem volt időm pont 40-nél kitenni :P )

Aeglos
Ági
Alew
andariel
Ankalimon
Attila
Bonácz Ágnes
Celebrom
Cueddo
darthpit
Dreamer_KF
Encsi
Eorin
Estel Adániel
Felagund
Finwe
gillz
Grt
Hírilorn
icke
Ingwea
InsanekismanO
Kincső (Thilanna)
Kovács Péter
Kuvasz
Laurelen
Leguanember
Maverick
mogy
Namarie
Narbeleth
Nóli i linantea
Olosta
Orsi_
Rabyn
Ryana
Sil
Stara
Szőr Sebestyén Lőrinc
Trithyn
Virág

Szerk. ugyanaznap éjjel: +4 ember!
Silcucc
sebcsaba
Lamy
Dodie

Szerk.2. ápr.1. 20:10: +4 ember!
Klau
Ringbearer
Adanedhel
Angwen

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 2 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #388019 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
A facebookon fennlévő angol nyelvű táboros reklám/meghívó fennvan esetleg vhol az oldalon, hogy lehessen linkelni, vagy ha facebookon kívül is akarja az ember terjeszteni, akkor másolja ki az egész szöveget onnan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #388010 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Halihó!

Szükség lenne pár lelkes és segítőkész emberre, akik kivinnének 1-1 táboros plakátot egyetemükre, sulijukba, művházakba!

A bátor vállalkozók megkapják tőlem a betevő plakátmennyiséget, csak tessék szólni! :) Privi, mail, msn, ahogy gondoljátok.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #387981 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
[center:2551ek5u]ÓÓÓRIÁSI AKCIJÓÓÓÓ!
Csak itt, csak most, csak Nektek!

Aki 2010. április 10-ig befizeti a 2010. évi tábor TELJES részvételi díját, annak 1000 Ft kedvezményt adunk!

Vagyis tulajdonképpen a feltüntetett árnál 1000 Ft-tal kevesebbet kell csak átutalnod. ;)
FIGYELEM, a játék csak akkor ér, ha kitöltöd a jelentkezési űrlapot is! :P [/center:2551ek5u]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387886 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ha elérjük a 40 jelentkezőt, kaptok eddigi névsort.
Már nem kell hozzá sok, de nem árulom el, pontosan mennyi, hogy motiváltabbak legyetek jelentkezni :twisted: ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387860 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
A jelentkezési lapok mostani formájában még az e-mailek sem tévedhetnek el.
Ha valaki jelentkezik, nagy valószínűséggel jelentkezve van. ;)
Úgyis lesznek listák az eddigi jelentkezettekről, felesleges kérdezgetni hogy adott jellap megérkezett-e. Mégiscsak 150 fősre szerveződik a tábor, gáz lenne ha mindenki megkérdezné...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387847 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Jelentkeztem. Megkaptátok a jelentkezési lapot?

Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387812 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Akkor immár topicgazdaként:
Ahogy ígértem, töröltem a vitát, mivel csak pár embert érint, és szeretném, ha átlátható lenne a topic. A hozzászólásokat lementettem, nálam elérhetők.

Továbbra is: küldjetek jellapot , meg aki tud, az előleget :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387739 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
KÉRÉS - TÁBORI ELŐLEGFIZETÉS

Kérünk mindenkit, aki már jelentkezett / biztosan tudja, hogy jön, hogy ha módotokban áll,
fizessétek be
minél előbb az első részletet / a teljes tábordíjat / amennyit tudtok
,
mivel a szanticskai helyszín előlegét már be kellett fizetnünk, amit az MTT előlegzett meg a tábori költségvetésnek. Ez azonban jelentősen megnehezíti a Társaság gazdálkodását (pl. a balettszőnyeg-vásárlásra ezért nem tudunk előleget adni, bár már rég jóvá van hagyva a beszerzés).

A számlaszám: 11709002-29902286-00000000, az első részlet 9 500 Ft egységesen, a Rád vonatkozó teljes összeget a www.tolkien.hu/tabor aloldalon lévő táblázatban találod (ha valami nem világos, kincso 'kukac' tolkien.hu). Ne felejtsd el a közleménybe írni a (polgári) neved és hogy mit fizetsz (pl. rendes/pártoló/nem tag, utazással/anélkül, tábor 1. részlet, tábor 1-2. részlet, tábor teljes díja, stb.)!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387736 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Lehet, hogy van, amit tudunk, főleg a tagok esetében, de nem szeretném egyesével összevadászgatni, különösen mivel pl. a legritkább esetben jelzik az emberek, ha a lak-/ értesítési címük, telefonszámuk, e-mailjük változik. Nem véletlenül kell kitölteni...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387735 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Kincső (Thilanna) írta: Főoldal, 3. hír, vagy www.tolkien.hu/tabor link... ;)
(amúgy júl.22. - aug.1.)

Mogy: akkor Ankalimon kell, h. törölje az előzőt... ha nem megy, majd külön elkérjük azt a 6-8 adatot (cím, életkor, telefon, ilyenek vannak közte, szal csupa lényegtelen :P )


ezeket amúgy is tudjátok, nem? 8-)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387731 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

mogy írta: Kaptam egy hibaüzenetet.....már fel van használva az emilcímem. Ötlet? (Nem, nem írok be másikat, mert nincs)


Én is kaptam valami ilyesmit, de én beírtam egy másik címemet.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387728 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Főoldal, 3. hír, vagy www.tolkien.hu/tabor link... ;)
(amúgy júl.22. - aug.1.)

Mogy: akkor Ankalimon kell, h. törölje az előzőt... ha nem megy, majd külön elkérjük azt a 6-8 adatot (cím, életkor, telefon, ilyenek vannak közte, szal csupa lényegtelen :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387727 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Meg tudja valaki mondani hogy a jelenlegi álláspont szerint mikor lesz a tábor?

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387719 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Nép!
A programosok még mindig nagyon sok szeretettel várják a pályázatokat és az ötleteket! ;)

Náda írta: Pályázat- Jelentkezz Szabad Rendi Óra vezetőnek!


A 2010. évi Nagy Nyári Tábor főszervezői pályázatot hirdetnek a Szabad Rendi Órák vezetőinek kiválasztására!
A pályázatokat a szabadrendiorak’kukac’citromail.hu e-mail címre várjuk.

A program keretei:
A Szabad Rendi Órák (SzRÓ) 2x1,5 órás délutáni alkalmak lesznek. Összesen 3 nap áll rendelkezésükre a jövendőbeli vezetőknek arra, hogy valami újat mutassanak vagy a meglévő ismereteket elmélyítsék. A pályázóknak számítaniuk kell arra is, hogy a táborban 4 nemzetség indul majd, viszont a Szabad Rendi Órákra 3 nap van lehetőség, ezért az egyik nap dupla annyi ember lesz jelen, mint máskor.
Egy nap az első 1,5 óra csak családilag lesz látogatva, a második 1,5 óra önállóan/egyénileg felkereshető, ez, ha van rá igény, akkor akár meg is hosszabbodhat, nem annyira időhöz kötött.
Az órákra előzetesen kell majd feliratkozni.
A Szabad Rendi Óra vezető lehet bármely táborozó is, nem kell hozzá rendvezetőnek lenni.

Pályázatnak tartalmaznia kell:
- bemutatkozás, miért szeretnél vezető lenni
- részletes leírás a SzRÓ felépítéséről
- a minimum illetve a maximum létszám, ami mellett indul a SzRÓ
- ha van, akkor helyszín és kellék igény megemlítése

A pályázatokat a Programos csapat fogja elbírálni.


Náda írta: Igényfelmérés!
Most a Te véleményedre vagyunk kíváncsiak!
Várjuk ötleteiteket avval kapcsolatban, hogy az idei táborban milyen Szabad Rendi Órák legyenek!
Legyen akár kreatív, hangos vagy épp morbid, bátran írd meg:
- ide a topicba
- a szabadrendiorak’kukac’citromail.hu -ra
- vagy Nekem privibe.
Ne habozzatok, írjatok! ;)


"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387717 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Kaptam egy hibaüzenetet.....már fel van használva az emilcímem. Ötlet? (Nem, nem írok be másikat, mert nincs)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387714 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
FIGYELEM!
A jelzett redundancia megszüntetése során némi technikai problémák adódtak (kimaradt 6-8 kérdés), így az a 6 ember, aki közben töltötte ki, legyen szíves újra kitölteni!
Név szerint:
BigFoot, Cue, Ankalimon, Gillz, Olosta, Mogy

Van egy név nélküli is, ott valaki kísérletezgetett, vagy úgy gondolta elég, ha annyit árul el magáról h. 2007. okt. 26. óta fórumos és pártoló tag? :D

Egyben felhívnám a figyelmet, hogy a név mezőbe POLGÁRI nevet várunk... (mentségére legyen az illetőnek, h. akkor épp nem volt nicknév rubrika, dehát akkor is... :mrgreen: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387712 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
őőő vagy kihagytam egy kérdést ,vagy tőlem nem kérdezte meg, mikor születtem, ugyanis nem rémlik h írtram volna ilyent be...hmmmmmmmm
(a 9 kattmeg arra ment h 2003 januárban léptem be)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387711 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
OFF

9 éves vagy? :D Többnek tűntél... :mrgreen:

ON

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387708 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ezzel nemtom mi a bajod, a dupla kacsacsőr az éveket pörgette vissza, és nekem pl így is csak 9x kellett gombot nyomnom....az meg nem olyan sok... (de max nyújts be kérvényt, hogy a tábszervek ápolják le az izomlázat a mutatóujjadban :P )

Felagund írta: Pl redundáns (a nevemet, a lakcímemet kétszer kérdezi meg), illetve a dátumoknál az a naptár szép-szép, csak rohadtul nem praktikus (remélem több formátumot is támogat a cella, mert másodszor már nem volt kedvem éveket visszapörgetni...)

//edit: lsd Sil...


"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387697 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ömm igen azt most látom, h. valamiért betett 3 plusz kérdést az elejére, szerintem azt a program magától csinálta (ez alapvetően surveyhez készült...), mivel nem találom sehol a felületen. Majd megkérdezem Ankalimont, nem lehet-e kiszedni, mert én csak a kérdésfeltöltő menüt ismerem :P
A naptárról szintén nem tehetünk.
Szerintem még mindig jobb, mint wordben, legalábbis pl. az adatbegépelési hibákat kiszűri ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387696 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Sil írta: Encsi: ott van az ütemezés, de nem szoktak megharagudni, ha az első részlet határidejéig befizeted az egészet egyben... ;)

Tényleg. (csak mert régebben nem volt ott, most meg nem olvastam végig megint)
Elnézést az idióta kérdésekért (a jövőben és múltban föltettekért is :) )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387695 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Pl redundáns (a nevemet, a lakcímemet kétszer kérdezi meg), illetve a dátumoknál az a naptár szép-szép, csak rohadtul nem praktikus (remélem több formátumot is támogat a cella, mert másodszor már nem volt kedvem éveket visszapörgetni...)

//edit: lsd Sil...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387694 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Encsi írta: Hojjee :) ))
(egy anyagias kérdés: pénzt részletekben szokás, vagy egyszerre az egészet?)


Lehet egyben is, de vannak részletfizetési határidők. Tegnap szerkesztettem bele a főoldali cikkbe is, ha jobban megnézed. ;)

Felagund: mi a problémád vele? A program ezt tudja technikailag, azon nem nagyon tudunk változtatni. És bár a kérdések sorrendjét én követtem el Ankalimonnal -- pontosan ugyanazok a kérdések ugyanabban a sorrendben (1-2 kivétetellel), mint évek óta wordben voltak ;)

Sil: csak az életkort kell kétféleképp megadni, nem? Én wordben is napra pontosat adtam meg eddig is :D A visszalépés meg az "ezt tudja a program" kategória. Ha többeknek okoz gondot, kiírhatjuk az elején v. a link fölé, h. nem lehet visszalépni...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387693 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Na igen, bizonyos adatokat többször kell megadni, napra pontos dátumokat lehet csak megadni pl a belépésről is, nem lehet visszalépni, csak előre... :roll: De elküldve. :D

Encsi: ott van az ütemezés, de nem szoktak megharagudni, ha az első részlet határidejéig befizeted az egészet egyben... ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387692 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Hojjee :) ))
(a fizetés hogy történik? Az egészet egyszerre?)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.494 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére