Tolkien Születésnap 2010

Több
14 éve 3 hónapja #386774 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
SÚ! Köszönöm a fotót! Azt is amit kértünk, meg azokat is amiket nem vettem észre... 8-)

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386661 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Jesszus, ilyen piros volt az arcom? :D :mrgreen: :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386630 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010

zs.gothpunk írta:

Metaflora írta: Az én képeim itt vannak: picasaweb.google.hu/macsfecs/LEP2010#


:shock: Durva más kezében látni a fotógépemet. No offense, de főleg Encsiében, bár tudom, nem a méret a lényeg. :D


Szerintem meg a fényképezőgéped nagy :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386627 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010

Metaflora írta: Az én képeim itt vannak: picasaweb.google.hu/macsfecs/LEP2010#


:shock: Durva más kezében látni a fotógépemet. No offense, de főleg Encsiében, bár tudom, nem a méret a lényeg. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386626 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Az én képeim itt vannak: picasaweb.google.hu/macsfecs/LEP2010# (Régi meoituilindo galéria belelt, ami ott van, az nem nagyon lesz már se több, se kevesebb, szóval ezentúl a macsefecsen érdemes nézelődni.)

És ha már írok, hmmmm, nem szeretném végigmondani az evidenciák köszönőlistáját, de néhány dolgot mégis megköszönnék, amit tényleg: Ringnek nagyon, hogy volt egyáltalán LEP (plusz gratulálok, mert jól is sikerült; ja és még kösz, hogy olyan türelmes főszervező, hogy a segédeinek még a legutolsó, legidegesebb pillanatokban sem kell félniük tőle :P); mindenkinek, aki jelentkezett segítőnek és ott is volt a helyén (Rózsa, Ryana, Náda, Stara, Attila, Sirgon, Encsi, Estel, Grt, Gery, Melian, Ingwea, Raptorka); Zsolt/gothpunknak a képeket; Lyonának a szép szivárványszínű szemfestést és annak szükségessé vált restaurálását; Launak a nagyon finom és nagyon levélalakú tortát; minden Hobbitúrázónak, hogy nem dolgoztam hiába; Rabynnak a régi LEPek képösszeállítást, mert tök jó lett. (És ez most csak a rendezvényileg rész volt, mert minden egyebet, pl. beszélgetés, plüssállatok bemutatása stb. csak észrevettek az érintettek. A szokásos mindenkinek mindent kategóriában még kiemelném azokat, akik elviselték az én legidegesebb pillanataimat :P)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386623 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Tudod, Melian, neked bármikor! ;) (igazság szerint nem csak neked, de az egy másik mese)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386622 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Kedves SÚ, kedves Zsolt, köszönjük a fotókat! :mrgreen: :P

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386594 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Elkészültek az alig retusált képek a fotós-foglalkozásról is. Ezen a linken elérhetőek: picasaweb.google.hu/gothpunk.mtt/LEP2010?feat=directlink

Ügyesek voltatok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386589 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Kíváncsi vagyok, megtaláljátok-e a képeket!

némi segítség

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386583 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Csak rövid ideig voltam ott, de a hangulat most is remek volt! Köszönet érte! :)

És persze:

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT TOLKIEN PROFESSZOR! :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386582 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Skacok, a tulaj tulajdonságainak elemezgetésével most álljunk le, mert semmiből nem áll neki beütni a honlap címét, és megtalálni ezt a topicot. És még ha abban is igazatok van, hogy ha így folytatja, szólni kell neki, nem hiszem, hogy a lentiek elolvasása járna azzal az eredménnyel, hogy a jövőben kedvessé és előzékennyé válik. Ellenben kics*szhet velünk, ha nem nyit ki akkor, amikor szeretnénk ott lenni.
Egy erre járó modi pedig legyen szíves vállalhatóvá tenni a topicot, amit pedig senki ne vegyen személyeskedésnek...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #386579 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Királyság, ide is eljutottam. Igazából nem is tudom, hogy hol kezdjem, mert annyi mindenki segített, hol így, hol úgy, hogy nem szeretnék kihagyni senkit sem, szóval...
Ringnek és Ratzkhanak, akik lehetőséget adtak, bátorítottak, segítettek, lelkesítettek, tanácsokkal láttak el, szerveztek és nehéz lenne felsorolni azt a hihetetlenül sok dolgot, amit még ezen kívül is nekik köszönhetek. :) :)
Kincsőnek és Rózsának a hasonlóan magas segítségért, lelkesítésért és azért, hogy amikor gyenge pillanatomban voltam, akkor egy-egy hangosabb énekléssel és kedv csinálással tovább vitték a foglalkozás hangulatát. :D
Starának, a rengeteg beszélgetésért, az utazásért, a lelkesítésért és hogy annyira nem nézett hülyének, amikor minden jegyet, ruhatáros cetlit, papírt, kasszát, hobbittúra menetlevelet, papírt, kottát és miegymást lepecsételtem.
(Megpróbálok vizuálisan balról jobbra haladni) Telwenek, Estelnek, SÚ-nak, Gábornak,?, Kriszanának, Olostának, Aminak, Daninak, Ratzkhának, Ringnek, Kincsőnek és Rózsának, akik eljöttek énekelni és nagyon jók voltak, és nagyon ügyesen énekeltek és vááááá. :D
Valamint a teljesség - most már - igénye nélkül Mirinek, Ingweanak, Estelnek, Cuenek, Olostának, Rabynnak, Dorwnak és mindenkinek aki nem nézett hülyének amikor éppen egy darab anyagban, anyaggal rohangáltam valahol.
Köszönet Papsajt Ászoknak :D akitől mindig kaphattam forró teát, és étkeket.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 14 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #386578 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Hű, ez tetszett. :)
Nagy köszönet és respect
- Ringnek és Ratznak
- a többi programtartónak, szervezőnek és segítőnek
- Cellofánnak az első blokkért (és persze a többiért is :P )
- Zsozsónak és Noéminek, akik nélkül nem lett volna ilyen a játéksarok
- Metának a hobbitúrát :D
- a kedves 'látogatóinknak', akik nem sajnálták az idejüket és agyukat
- Kincsőnek
- Raptorkának
- a tortasütőknek, mert nagyon finom tortákat sütöttek
Utolsó szerkesztés: 14 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #386571 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Náda, ha jól emlékszem valaki mondta, hogy talált 2 pénztárcát és bevitte a raktárba!

"Be the change you want to see." Gandhi
Utolsó szerkesztés: 14 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386569 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Sziasztok! Nagyon remek volt a tegnap! :) Mind program, mind közösségi élmény szempontjából. :)
Külön meg szeretném köszönni Alyrnak a kardtanítást, jól belejöttem a ranger feelingbe ezáltal; illetve annak a sok embernek, akik eljöttek az órámra. Szerintem a végére mindenképpen megvalósult a ranger/kósza feeling, a táncnak hála hitelesen csapzottak lettünk. :D
Köszönet még Lyonának a festésért, Rabynnak a palacsintáért, Esgalnak a fuldoklós röhögésért, Lamynak a kajáért, Dulcinak az ékszerbiznisz bátorításáért és Launak a technikai segítségért :!: :)
*Paaak, paaak!*

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #386568 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Képek?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #386565 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Sziasztok!

Én is nagyon várom a képeket!! : )

Én nagyon jól éreztem magam tegnap, és köszönöm ezt
- Metának, hogy segített segítőket beszervezni, rámszólt, ha valamivel elmaradtam, elkészítette a Hobbitúrát, a tortát, és még lámpát is hozott! : )
- Milnek, hogy mindig felhívhattam, ha bátorításra volt szükségem, vagy hogy tanácsot adott, ill. a non-stop dekorálási akciót, és az irtó finom túró tortát anyukájának!
- Ratznak, hogy segített a szövegeket megalkotni, lehűteni ha pánikoltam, és hogy irtó jó Papsajt volt!! : )
- Szüleimnek, hogy elkészítették a tizennemtomhány liter forralt bort, és hogy segítettek bevásárolni!
- Ferinek (a főnix tulajának), Attilának és Estelnek, hogy segítettek 2-án dekorálni!!
- Rózsának és Kincsőnek hogy segítettek e pénzügyekben, és az esti videózásban!
- SÚ-nak a plakátért, és a fényképezésért!
- Ranának a belépőjegykért!
- A program tartóknak, hogy olyan színesek lehettünk: Lau, Mil, Narb, Zsodoo, Cellofán, Alew, Cueddo, Olosta, Lyona, gothpunk/Zsolt, Atila, Ankalimon!
- Rabynnak az esti videózásért!
- a segítőknek, hogy pólót/jegyet/Lassit árultak, vagy épp ruhákat őriztek, és mi ezért gondtalanul mehettünk programokra vagy videózhattunk: Rózsa, Náda, Encsi, Ryana, Sirgon, Geri, Stara, Nibeniel, Ingwea, Estel, Attila, Melian, Grt!!!
- A torta készítőknek az irtó finom tortákat!!!

- és Tolkiennak, hogy megszületett! : )

"Be the change you want to see." Gandhi
Utolsó szerkesztés: 14 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386564 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Ez volt életem első MTT-s rendezvénye, és nagyon tetszett! Remélem, még sok ilyenen vehetek részt, és gratulálok a szervezéshez!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386560 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Köszönet és gratuláció a szervezőknek és a háttérból támogatóknak, legeslegelsősorban persze Ringnek, valamint Metának, Ratznak, Milnek, Ring családjának, Rabynnak, az összes rendveznek és programtartónak, különösen akiknek a programján voltam: Alyrnak, Zsodoonak és Noéminek, Atiilának, a jegyárusoknak, az infopultosoknak, a ruhatárosoknak, a tortasütőknek, a díszítőknek és a rendrakóknak, és mindenkinek, akiről nem tudom, hogy hozzájárult valamivel a szervezéshez és a lebonyolításhoz (vagy egyszerűen kifelejtettem így hajnali negyed 1 táján).
Köszönet a résztvevőknek: az újonnan feltűnőknek, a rég nem látottaknak és a messziről érkezőknek, a vártaknak és a váratlanoknak, a videókon szereplőknek és a videókat először látóknak, mosolygóknak és komolykodóknak, feldobottaknak és fáradtaknak.
(És köszi, hogy reggel az idegbajos szervezés közben nem ütöttetek le. :mrgreen: )

Igazán méltó rendezvény volt arra, hogy a LEP nevet viselje és mindazt, amit ez jelent számunkra.
*kalapemel*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386558 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Köszönöm

- Ringnek, hogy nem adta fel, és végigvitte és megszervezte ezt az egészet
- Ratzkhának, hogy Papsajt volt
- Minden szervezőnek, hogy szervezett
- Minden résztvevőnek, hogy eljött

Részletesebben:

- A HNE résztvevőinek, igen, tudom, hogy nem volt jó, de ez van, legközelebb igyekszem valahogy sokszorosítani a szöveget amiről szó van, mert ez amúgyis kifejezetten érdekes. Ha Angwen mint fordító engedi akkor elküldöm mindenkinek aki kéri.

- Azoknak akikkel Catan telepeseit játszottam, (sajnos nem tudom mindegyikőtök nevét)

- Narbelethnek a kardozást

- A süteményeket sütőknek, hogy sütöttek, mert finom volt

- Mindenki másnak azt a sok apróságot, amivel hozzájárult az ünnep fényéhez.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386557 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
www.indavideo.hu/video/Az_elmult_6_ev

Itten a képvetítés az eddigi lepekről.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386555 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Én is köszönök mindent!

Ami csak kellhet egy jó rendezvényhez, az mind megvolt, és még egy jó adag plusz is ezen felül, amely emlékezetessé teszi! :) Tök jó, hogy sokan eljöttek! 8-)
A régi felvételek láttán pedig elgondolkodtam azon, mennyi mindet is csináltunk már. Van mire büszkék lennünk! :mrgreen:

Nagyon várom már a képeket! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386554 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Ring, Ratzhka, szervezők, köszönet az ötletekért, a megvalósításért és a hangulatért! Jó volt ez a nap :)

Boldog 118. születésnapot, Tolkien Professzor!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #386551 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Köszönöm Ring!
Köszönöm mindenkinek aki eljött, megnézte, részt vett, jólérezte magát:)
Külön öröm volt látni a régi arcokat:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386547 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Jó kis ünnepség volt! Gratulálok mindenkinek,aki részt vett a szervezésben! :)

Viszont elvesztettem a pénztárcámat!
A ruhatárban volt az egyik szekrényen egy LEP jeggyel együtt.
Kicsi,fekete,fénylő,virágminta van rajta és egycipzáros. Kb. 150 forint ha van benne.
Ha valaki megtalálta kérem szóljon!

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Galaglar
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 3 hónapja #386545 Írta: Galaglar
Galaglar válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Mae govannen!
Nagyon jó volt! :D
Gratula a szervezőknek! :)

U.I.: Boldog Születésnapot Tolkien! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386543 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Köszi mindent, Ring! És Rabyn és Ratz és minden fő-, közép és kisszervező. Jó hangulatú kis rendezvény lett azt hiszem, a helyhez és hozzánk mérve. A nosztaligázás a végén pedig minden röhögés ellenére elég megható. 7 év.

A Professzorra!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386542 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010

Idhren írta: Nyííí...
Épp gondolok rátok erősen, hogy mi lehet veletek ott a Pajkos Póniban.
Én itt rohadok a dógozóban, de remélem nektek minden okésan sikerül.
Have fun :)


Nye... Én is!
*jegyzetek fölött sínylődik* :cry:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386525 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Képekre én is kiváncsi vagyok. :)

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386524 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2010
Nyííí...
Épp gondolok rátok erősen, hogy mi lehet veletek ott a Pajkos Póniban.
Én itt rohadok a dógozóban, de remélem nektek minden okésan sikerül.
Have fun :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.259 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére