MTT Karácsony 2009

Több
14 éve 3 hónapja #386356 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
Köszönöm a megjelenteknek az éneklést, beszélgetést. :) Leguának és Estelnek a gitárszót.
És hogy répa híján narancsból akartunk hóbohócot készíteni, de végül csak egy hóarc lett belőle, mert a frissen hullott porhó nem akart összetapadni. :D
És ha már karácsony: Mindenkinek Boldog Karácsonyt ezúton is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386238 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
sajnálom,de mégsem tudok menni :(
Jó szórakozást! :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386234 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
Én meg gitárt, kb. este hétre. van a raktárban sok fűszerünk is, szegfűszeget kéne kivenni a narancshoz. Viszek almát is szerintem :-)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386233 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
Hozok sós-, teasüteményt és narancsot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386223 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
Figyelem, módosítás: a Főnix 6-tól van lefoglalva,
szóval holnap, december 19-én MTT karácsony 18:00-tól a Főnix Klubban (Paulay Ede u. 5.).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386207 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
Meta: szerintem utóbbi :D

Javaslom a sütit, innivalót, gyertyát, karácsonyi dalt, mesét, verset, képet, gondolatot. Bármit, amit meg szeretnénk osztani egymással :)

Én ma tudtam meg, hogy hivatalosan 4-ig vagyok próbán a Vasasban (Rákóczi térnél), szóval olyan f5-5 között futok be a Főnixbe. Még rákérdezek holnap (=péntek) Dorwnál, h. hánytól van foglalásunk, de mit szóltok egy f5-ös kezdéshez? (Persze ha többen akarnak korábban, és miénk a hely, nincs akadálya, csak nem nagyon láttam véleménymondókat... :) )

Tessék mozgolódni, akinek fontos, mert láthatólag senki nem kívánja a többiek feneke alá szervezni a jó öreg gumifotelt... 8-) dehát a karácsony nem is erről szól. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386202 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
Kell valamit hozni? Vagy annyira igen, hogy meg se lehet mondani, mert úgyis csak az lesz, amit hozunk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386187 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
FIGYELEM FIGYELEM

Ilyen még nem volt! Jegyvétel a Farsangra akár már decemberben!

Az első jegyeket az MTT "Királylányok és Koronás Kétéltűek" farsangi bál jára reményeink szerint már most szombaton, december 19-én, az MTT karácsonyon megvásárolhatjátok! (Ha a technika ördöge nem szól közbe, és valóban sikerül nyomtatnunk - ez olyan 80% most.)

A bál időpontja 2009. február 6. Várható elővételi jegyár: 1000-1200 Ft (pontos infó legkésőbb pénteken).

Lesz néhány tartalék nálunk, de ha biztosra akarsz menni, írj a kiss_my_frog'kukac'tolkien.hu levlistára péntek estig, hogy hány jegyet vennél át szombaton!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386166 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
jövök :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386132 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
ha 7 körül tudnék csak odaérni van értelme akkor elmenni? Mikor derül ki hogy pontosan hánykor kezdődik és meddig tart?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385993 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009

Leguanember írta: Attila, az időpont sajna nem mozgatható.
Lehet ám ötletelni még, meg szólni, ha jönnétek!!
És terjesszétek mindenfele, ahol MTT-sek honolnak, virtuálisan vagy valóságosan.


Nagyon sajnálom, hogy ez nem mozgatható, mert nekem szombaton pedig fellépésem lesz. :S Érezzétek jól magatokat! :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385992 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
hát...így jártam....19-én bécsben leszek már javában, de majd gondolok rátok

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385943 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
Attila, az időpont sajna nem mozgatható.
Lehet ám ötletelni még, meg szólni, ha jönnétek!!
És terjesszétek mindenfele, ahol MTT-sek honolnak, virtuálisan vagy valóságosan.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385932 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
Mennék, de nemtom még, mikortól.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385930 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
Beírtam a naptáramba. 5-6h-tól egyenlőre.
Mi az hogy narancsot tűzdelni szegfűszeggel? Azt előre kell?
Ilyet még nem ettünk, gol... izé. (Esetleg vállalhatnám)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385917 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
Nem tudom, hogy mennyire mozgatható ez az időpont, de nem lehetne áttenni vasárnapra, vagy valamikor 19. után? Nagyon szeretnék elmenni, de 19-e nekem nem jó.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385893 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Karácsony 2009
Köszönjük a topikot! Advent épphogy csak elkezdődött, készülődhetünk karácsonyra.

Kedves MTT-sek!

A klubhelyiségünket lefoglaltuk december 19-ére, szombatra, potenciálisan délutánra-estére.
Várunk mindenkit, aki jönne együtt elő-karácsonyt ünnepelni!
Itt a topikban pedig szívesen látunk bármilyen ötletet, javaslatot, hogy mi mindent szánjunk erre az estére.
Én például szívesen énekelnék veletek karácsonyi és nem karácsonyi dalokat, meg hallgatnék szívesen családi karácsonyokról történeteket, meg ételsorokat. Lehet Gomuncsolni is, karácsonyról vagy bármi másról. Jó lenne aztán még narancsot tűzdelni szegfűszeggel, meg forraltborozni.

Ki hát az a vállalkozó szellem, aki az idei MTT-karácsony házigazdájaként felügyelné pl. a forraltbor/puncs/tea készítését, meg gyűjtené, hogy ki mit tud hozni, szervezhetne ajándékozást (pl. lehetne idézeteket vagy jókívánságokat adományozni), és fogadná a vendégeket, gondoskodna zenéről, vagy mindezeket akár szét is oszthatná több mindenki között. Szabad a vásár!

Ide a topikba a részvételi szándékot tessék jelezni!
pl. Ádám, jövök, de csak este nyolc körül.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #385884 Írta: Ulmo
MTT Karácsony 2009 téma létrehozva Ulmo által
MTT karácsonyi topic. A többit majd Leguántól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.183 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére