MTT születésnap 2010

Több
13 éve 9 hónapja #390505 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Én is köszönöm mindenkinek, a szervezőknek, résztvevőknek, a konyhalányoknak, szakácsoknak, az ajándékokat, a fincsi tortákat, a történeteket.

Itt is elmondom, hogy az alakuló ülésen Ryana vett részt egyedül a jelenlévők közül, és minden generáció képviselve volt azt hiszem. :-)
Remek kis szülinap volt!

Nyolc év!!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389822 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Itt is szeretném megköszönni a részvételt és a kedvet mindenkinek, aki ott volt, na meg a szervezést, a tortákat és a meglepiket!
Nagyon jól éreztem magam, fülig szalad a szám, ha eszembe jut, kb. így: :mrgreen:

Képeket facebookon linkeltem.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389709 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Hát szervusztok embörök :)
Nagyon boldogságos állapotomban vagyok az MTTSZ után. Nagyon aranyosak voltatok, hogy eljöttetek és próbálok mondani mondatot arról, hogy kinek mennyi mindent köszönhetünk.
A rendezvény résztvevői, alfabetikus sorrendben, autentikusan a rendezvény után:
Ádám
Ankalimon
Attila
Estel
Kincső
Melian
Miki
Náda
Olosta
Riana
Sirgon
Snuffles
Köszönöm most is annak a csapatnyi embernek, akik vártak ránk fél órát, mivel mi nem tudtuk befejezni a tortát.
Köszönöm szépen Ádámnak, hogy tudott B terves helyet biztosítani a rendezvénynek és nem riadt meg attól, hogy 12 mötötös beözönlött hozzá.
Köszönöm Ankalimonnak, aki nem ott volt, ahol vártuk (torta...stb. :mrgreen: )hanem eljött és úgy tűnt, hogy azért nem olyan katasztrofális a rendezvény.
Kincsőnek, hogy rugdosott minket a szervezés napjaiban, és, hogy elég patetikus legyek, szívügyéének érezte ezt a rendezvényt.
Meliannak azt a sok-sok kedves viccet, amelyek megszínesítették a rendezvényünket. No meg persze azt, is, hogy "...uhhh ezt most elképzeltem. :D "
Nádának az egész rendezvényre vonatkozó folyamatos szervezését és nem is tudnám most felsorolni, hogy pontosan mikben, szerintem ezt ti is tudjátok.
Olostának, hogy egy rendezvény erejéig sziámi-ikrek lehettünk. :D
Snufflesnek, hogy megismerhettem, és ez nagyon jó volt és nagyon örülök neki és...és...és... :)
Végül de nem utolsó sorban meg szeretném köszönni az összes résztvevőnek együtt, akik krumplit pucoltak, hagymát hámoztak, virslit szeleteltek, tüzet raktak, tüzet őriztek, szalonnát sütöttek, szellemi munkát végeztek :P , nevettek, meccset néztek, segítettek, ettek, beszélgettek és emlékeztek arra, hogy igen, most már tudunk írni és számolni, ami sosem hátrány, most már 8 évesek lettünk.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389560 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Emberek, szervusztok.
Néhány mondatban akkor összefoglalva.
A pontos címe a rendezvénynek Bimbó utca 124/3
Előre láthatólag 18 órakor találkozunk a Moszkva téren a 149-es busz megállójában. Ott fogunk Rátok várni, vagy is valamelyikünk biztosan.
FONTOS, HOGY HOZZATOK MAGATOKKAL:
- Szúnyogriasztó, minden mennyiségben és formában
- Tányér, kés, villa, pohár

Sajnáljuk, hogy ennyire későn tudtunk csak ezzel kapcsolatban pontos információkat adni, de a kedves Erdészet - Uram bocsá' de - cseszett a levelünkre válaszolni annak ellenére, hogy még június első napjaiban el lett nekik küldve. Valamint nem magunk mentegetése végett, de tegnap és tegnapelőtt verőfényes napsütés volt, na már most ha ma is az lett volna, akkor valószínűleg ott lett volna megrendezve, ellentétben, a mai napon a katasztrofális időjárás és a szörnyen szörnyű esőfelhők miatt nem szívesen vállaltuk volna ezt be. Mindenkitől elnézést kérünk, de ez így nagyon nehéz bizonytalan lett volna.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389558 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010

Leguanember írta: A Normafára is a Moszkva térről kell menni... Kár, hogy nem jössz.

Biztos, de nagyon valószínű volt, hogy mégsem ott lesz, meg az időpont és találkozóhely sem volt letisztázva. Én így nem veszek ki szabit, és nem indulok neki ekkora útnak, ha ennyire alap dolgokat nem lehet tudni egy rendezvényről. Nekem nem úgy megy, hogy csak felugrok Pestre, ha épp kedvem tartja, és nem ismerem ki magam annyira Pesten (a Normafa így önmagában pl semmit nem mond nekem, nem voltam még arrafelé, a BKV keresője sem ad ki rá semmit), a tájékozódási képességem 0... Ráadásul elég esős időt mondtak (nálunk szinte egész héten az volt, úsztunk is a cégnél hétfőn, még a főút is le volt zárva előttünk), tavaly is ott álltam a zuhogó esőben, és kerestem a többieket, az nem volt annyira kellemes. Idén meg semmi terv nem volt eső esetére, pedig kérdeztem is. Ha legkésőbb tegnap délután tudtam volna, hogy mi lesz, akkor tudtam volna nyomtatni térképet meg menetrendeket, kaját venni rendesen meg ilyenek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389555 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010

Sil írta: Nekem sajnos túl későn jött már ez az infó, úgyhogy nem tudok menni. :( Érezzétek jól magatokat.


A Normafára is a Moszkva térről kell menni... Kár, hogy nem jössz.


Viszont mindenkinek mondom:

SZÚNYOGRIASZTÓ, kétszer is: SZÚNYOGRIASZTÓ!!

Az ittalvást megbeszéljük, a házban elfértek páran azért, de a kertben nem tanácsos, mert hűvös van éjjel, és sok a szúnyog nagyon.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389549 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Nekem sajnos túl későn jött már ez az infó, úgyhogy nem tudok menni. :( Érezzétek jól magatokat.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389521 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Az a "sétálás" a buszmegállótól úgy néz ki, hogy átmegyünk az úttest túloldalára :mrgreen: Najó, ha a kert felől megyünk be (és gondolom igen), akkor a sarokig is el kell menni és befordulni. ;)

És igen, 600 Ft a részvételi díj végül.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389507 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Akkor 600 Ft a díj?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389503 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010

Náda írta: Néhány újabb és kiegészítendő adathalmaz:
-Először is NEM(!!!) a Normafánál fogjuk megtartani a Szülinapot (az egyik "hivatal"(azt hiszem a Parkerdészet)nem válaszol már két hete az engedélykérésünkre, így sajnos oda nem mehetünk,mert meg is büntethetnek érte :(
Így a szülinap Ádáméknál lesz!!
-Másodszor, igaz hogy most lakás közelben leszünk, de azért amit hozzatok magatokkal:
- saját tányér és evőeszköz (persze azért mi is hozunk ki a raktárból, de azért jó lenne)
- szúnyogriasztó spray/kenőcs/kencefice
- hálózsák (sátor?)
-(részvételi díj)

Oké, most hirtelenjébe más nem jut az eszembe.

Amint meg tudom Ádám címét, kiírom és az odajutási lehetőségeket is. :)

Ha van valami, amit kifelejtettem de létfontosságú lenne tudnotok, írjatok és válaszolok :!:


Kedveseim!
Hála Estelnek és Patiszonnak, rögtön információkkal tudok szolgálni, miszerint:
18:00-kor találkozunk a Moszkvánál a 149-es busz előtt!
Onnan egészen a Gábor Áron utcáig megyünk, majd sétálunk.

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389495 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Néhány újabb és kiegészítendő adathalmaz:
-Először is NEM(!!!) a Normafánál fogjuk megtartani a Szülinapot (az egyik "hivatal"(azt hiszem a Parkerdészet)nem válaszol már két hete az engedélykérésünkre, így sajnos oda nem mehetünk,mert meg is büntethetnek érte :(
Így a szülinap Ádáméknál lesz!!
-Másodszor, igaz hogy most lakás közelben leszünk, de azért amit hozzatok magatokkal:
- saját tányér és evőeszköz (persze azért mi is hozunk ki a raktárból, de azért jó lenne)
- szúnyogriasztó spray/kenőcs/kencefice
- hálózsák (sátor?)
-(részvételi díj)

Oké, most hirtelenjébe más nem jut az eszembe.

Amint meg tudom Ádám címét, kiírom és az odajutási lehetőségeket is. :)

Ha van valami, amit kifelejtettem de létfontosságú lenne tudnotok, írjatok és válaszolok :!:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389231 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010

Leguanember írta: Attila, ugyan neked már írtam, de azért itt is mondom, hogy jövök egy gitár és némi szalonna társaságában, amely tárgyak közül az egyiket el fogjuk fogyasztani, miután megforgattuk a tűzön. Aki kíváncsi rá, hogy melyik lesz az, annak nincs más hátra, mint eljönni, mert csak ott derül ki a helyszínen!


Húsosok a szalonnát, vegások a sült gitárt? :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389230 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Attila, ugyan neked már írtam, de azért itt is mondom, hogy jövök egy gitár és némi szalonna társaságában, amely tárgyak közül az egyiket el fogjuk fogyasztani, miután megforgattuk a tűzön. Aki kíváncsi rá, hogy melyik lesz az, annak nincs más hátra, mint eljönni, mert csak ott derül ki a helyszínen!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja - 13 éve 10 hónapja #389050 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
:!: KEDVES JELENTKEZŐK! :!:

Borzasztóan el vagyok keseredve, mert hivatalosan eddig összesen 8, azaz NYOLC jelentkezés érkezett. Meg szeretném kérni azokat akik már Facebook-on jelezték, hogy eljönnének, azok tegyék ezt meg hivatalos formában is, valamint legyenek kedvesek odaírni, hogy vegetáriánus vagy normális ételt szeretnének kérni.
A rendezvény 1 hét múlva lesz, az idő vészesen fogy és a jelentkezés mindösszesen 10 mp-t vesz igénybe.
Köszönjük :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 13 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389017 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Öröm :) , köszönjük Kincső. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389015 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010

Kincső (Thilanna) írta: Csináltam Facebook eseményt az MTT csoporton belül. Nemhivatalos jelentkezésnek, tájékozódásnak az is jó ;)

Főoldali hír: klikk Bármi módosítást, bővítést nekem írjatok (esetleg Gandalfnak, Aeglosnak).


Nagyon köszönjük Kincső! :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389014 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Csináltam Facebook eseményt az MTT csoporton belül. Nemhivatalos jelentkezésnek, tájékozódásnak az is jó ;)

Főoldali hír: klikk Bármi módosítást, bővítést nekem írjatok (esetleg Gandalfnak, Aeglosnak).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388995 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010

Sil írta:

Attila írta: A mai napon elkészültünk a részvételi díjak megbeszélésének nagy részével. Még egy-két dolog kell és indulhat a jelentkezés. :D

Eltelt egy hét, mikor várható bővebb infó? :várakozik:


Nos, az elmúlt napok csak várakozással teltek, mivel az erdészettől még nem kaptunk visszaigazolást, ellenben a JELENTKEZÉS ELINDUL .

Jelentkezési formák:
Jelentkezni az attila kukac tolkien pont hu e-mail és msn címen, az incanus0814 skype néven, illetve telefonon a +36-20/381-6675-ös telefonszámon lehet a nap 24 órájában, bár törekedjünk a nappali órákra. :D
A részvételi díj kb. 600 Ft lesz.
Induljon a jelentkezés! :D Enjoy! :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388994 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010

Attila írta: A mai napon elkészültünk a részvételi díjak megbeszélésének nagy részével. Még egy-két dolog kell és indulhat a jelentkezés. :D

Eltelt egy hét, mikor várható bővebb infó? :várakozik:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388870 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010

Gandalf írta: Összefoglalva:

    - Líthas: júni 18.
    - Múzeumok Éjszakája: júni 19.
    - MTT Szülinap: júni 25.
    - Civilek Éjszakája: júni 26.

Kihagytam valamit?


Nem :) , tökéletes, köszönjük Gandalf.
A mai napon elkészültünk a részvételi díjak megbeszélésének nagy részével. Még egy-két dolog kell és indulhat a jelentkezés. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388869 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Összefoglalva:
    - Líthas: júni 18.
    - Múzeumok Éjszakája: júni 19.
    - MTT Szülinap: júni 25.
    - Civilek Éjszakája: júni 26.

Kihagytam valamit?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388867 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010

Kincső (Thilanna) írta: Meg leginkább Múzeumok Éjszakájával (26-a),

június 19.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388848 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Szervusztok embörök, annyit az idei MTT Születésnapról, hogy tényleg a Líthas, meg a Múzeumok-Civiliek Éjszakája miatt, hogy a különböző érettségiket már ne is említsem,elég behatárolt lett az az időpont, amit ki tudtunk választani. ;)
Az "5 éves munkaprogram" :twisted: szerint vagy szombat este, vagy vasárnap kora hajnalban, pirkadatkor, kelet felől kaptok szépséges összefoglalót és információ dömpinget a rendezvénnyel kapcsolatban, szóval már csak napok kérdése.
Ahogy Náda lentebb már említette - dehogy ne vesszen el -, a rendezvény időpontja 2010. június 25-26 (péntek-szombat), a kezdés időpontjával kapcsolatban a lentebb megadott időpont még csak tervezett, tehát ennek pontosítása majd szombaton vagy vasárnap. Ami viszont biztos, az az, hogy a rendezvény helyszíne a Normafa lesz.
A kajáról annyit, hogy a jelentkezéskor majd írjátok bele(!!!), hogy húsosat, vagy hús nélküli bogrács- paprikás krumplit szeretnétek, az igényfelmérés végett.
Enjoy :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388847 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010

Sil írta: Péntek-szombat? :shock: Akkor érdekelne majd némileg pontosabb időpont, mert valószínűleg szabit kell hozzá kivennem. De nem úsztok meg. :P (Igen, vannak az MTT-nek dolgozó és vidéki tagjai is, bár nem sokan. Tudom, egyéni szocproblem.)


Péntek délután 6 órakor fog kezdődni és másnap reggelig fog tartani ;)
(Sajnos) tényleg sok minden van ebben a hónapban. :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388845 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Meg leginkább Múzeumok Éjszakájával (26-a), ami miatt se Líthasra, se szülinapra nem szokik eljönni a népség egy bizonyos rétege... a táborszervezés nem zavarna be, ne költsd rossz hírünket. :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388844 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010

Sil írta: Péntek-szombat? :shock: Akkor érdekelne majd némileg pontosabb időpont, mert valószínűleg szabit kell hozzá kivennem. De nem úsztok meg. :P (Igen, vannak az MTT-nek dolgozó és vidéki tagjai is, bár nem sokan. Tudom, egyéni szocproblem.)


Azért péntekről szombatra virradó éjjel, mert másnap Civilek Éjszakája lesz. A többi hétvége sajnos egyéb (nagyrészt táborszervezés + Líthas) programokkal telített.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388843 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Péntek-szombat? :shock: Akkor érdekelne majd némileg pontosabb időpont, mert valószínűleg szabit kell hozzá kivennem. De nem úsztok meg. :P (Igen, vannak az MTT-nek dolgozó és vidéki tagjai is, bár nem sokan. Tudom, egyéni szocproblem.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388836 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT születésnap 2010
Köszönjük Ulmo!

Kedves MTT-s barátaink! :)
Idén ismételten megrendezésre kerül a mi kis közösségünk születésnapja.
Attila, Ádám és jómagam gondoskodunk arról, hogy egy felejthetetlen estét töltsünk el együtt!
Röviden pár információ:
Helyszín: Normafa
Időtartam: június 25-26 (péntek-szombat)
Étkezés: bogrács-paprikás krumpli (ha valakinek van valamiféle ellenvetése az étellel szemben, az szóljon!)

A továbbiakat nemsokára! 8-)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388834 Írta: Ulmo
MTT születésnap 2010 téma létrehozva Ulmo által
Náda és Attila kérésére, az MTT aktuális születésnapjának topicja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.201 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére