Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Több
13 éve 3 hónapja #392983 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Ha lett volna videó, ami technikai probléma miatt nem volt akkor 9kor van a koccintás.

Az esti program szegénységéért: Nézzen mélyen mindenki magába, aki egy kicsi erőszfeszítéssel tudott volna valami jót alkotni a lep estéjére, de nem tette, pedig megtehette volna. Nem a mi hibánk, hogy nem volt több fellépő. Sajnálom (boccs a hangnemért, de elég régóta ezzel a problémával küzd az mtt.)

Egyébként koccintottunk már hétkor is. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392982 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Duna TV-s megjelenés (kb. 30 mp a hírműsor közepén, TolkiEnezéssel, vicces, de aranyos, és legfőbb érdeme, h. van és elég színvonalas kulturális programok közt említenek minket):

klikk

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392980 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
A színpadi esttel az volt a probléma, hogy nem nagyon voltak olyanok, tisztelet persze a kivételnek, akiknek összeállt volna egy kész előadás a LEP-re, bármennyire is nagyon szerettük volna. A másik dolog pedig valóban, a terembérlet árával nem terhelek senkit, de a technikai eszközök bérlete valóban jelentőssel drágította volna az árát.
Végül, de nem utolsó sorban, félrelértés ne essék, nem akarom önmagunkat megvédeni, de tényleg eredetileg a táncház végére volt betervezve a koccintás. Az már csak plusz egy dolog, hogy a meglepetés videó előadásába közbeszólt a tecnika ördöge.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392977 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Én is szeretném megköszönni a szervezőknek ezt e remek LEPet. Jó volt a hangulat, volt minden, ami szem-szájnak ingere, és úgy overall a remek szó illik rá :D

Kincső (Thilanna) írta: Személyes köszönetemet szeretném még kifejezni (...) Gerinek mint infópultos páromnak, h. ellóghattam Éirit hallgatni

Utána én lóghattam el dobokat püfölni, úgyhogy kvittek vagyunk :D

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392976 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
én is köszönöm a LEP-et a szervezőknek, és mindenkinek aki ott volt.

bocsánat, én is egy kritikát hoztam: nagyon kevés volt a színpadi produkció. én megszoktam az előző LEP-eken a színdarabokat, táncokat, énekeket. amit most láttam, az is tetszett, csak kevés volt. és nagyon sajnáltam, hogy meglepetés végül nem volt :(
tudom, ez nem a szervezők hibája, nyilván nem volt idő és alkotói energia többet betenni, de nekem akkor is nagyon kevés volt. :(

a másik gond a színpad fényeivel volt (a fotóim jó része a kukában landolt) - hallottam, hogy állítólag az AKG + 40 ezer ft-ot kért volna el a fénytechnikáért, ez igaz? ha igen, ez nagyon durva... (erről sem a szervezők tehetnek, de muszáj volt leírjam)

a Coincidance viszont zseniális.

Esgal, mi volt a zene amire táncoltál? ismerem, de 3 napja nem bírok rájönni, hol hallottam :?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392975 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
A koccintásról való lecsúszásunk a rendezvény mélypontja volt (egyébként nemzetközi hagyomány a kilenc órás koccintás, nem az MTT találta ki)... de nem akarom ezt tovább ragozni, mert minek rontsam el a jó hangulatot?

Jó rendezvény volt, és örülök, hogy végre volt hagyományos jellegű LEP is ennyi év mini-LEP-je után! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392972 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
(Tudomásom szerint nem volt időponthoz kötve a koccintás, a műsor, helyesebben a táncház utánra volt tervezve, mivel nem lehetett tudni, mikor végzünk - és nyilván nem fogjuk semmittevéssel töltve várni a 9 órát, mikor mindenki sietne haza és még ledíszíteni is kell. Az persze elég ciki, ha nem sikerült az épületben tartózkodók mindegyikét értesíteni, h. kezdünk. Persze ez csak külső belevau volt, én annyit tudok, amennyit a táncház leszervezése kapcsán beszéltem Rabynnal erről.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392971 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Sziasztok!

Én is köszönöm a kipakolási lehetőséget, a türelmet és a segítséget! :)
Egészen új szemszögből láttam a LEP-et a pult mögött, az biztos. Jó sokan voltak, aminek nagyon örültem! :) Furcsa volt idén semmilyen formában nem lenni színpadon :lol:

Egy pici nekem fájó momentumot hadd említsek: szokás szerint kilencre lett meghirdetve a koccintás, majd amikor 20:50kor kijöttem az öltözőből az utolsó szavakra értem oda pohár nélkül. És ezzel nem voltam egyedül, nem esett jól... :cry:

A szervezőknek köszönet, jövőre jövök logisztikusnak, hogy kapunyitásra ne embergyűlölő hangulat legyen ;)

Jipíí!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392969 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
:o :shock: :P
És kiderült, hogy Esgalnak 3 feája van egy helyett. :P

www.freeweb.hu/b2bwide/keptar/di ... 21&pos=127

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392967 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Gandalf írta: divany.hu/kultur/2011/01/07/jeges_elmenyek_es_tolkien_szelleme/


Na ilyenkor jó, hogy olvasok nőimagazinokat a neten. :) Nekik is küldtem ugyanis anyagot, meg a bezzeganyának is én küldtem meg egy csomó másiknak is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja - 13 éve 3 hónapja #392965 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Felkerült [jegyzet="164 kép a valamivel több, mint 400-ból. Nem voltam igazán formában. Sorry.":qeqh8qr1]egy válogatás[/jegyzet:qeqh8qr1] a képekből a képMutatóra . A fotósarokban készült képek közül az MTT-sek képei itt is megtalálhatók, a többi majd a tolkien.hu-ra kerül fel.
Utolsó szerkesztés: 13 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
13 éve 3 hónapja #392959 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Rabyn írta: A fotós sarokban készült képeket mindenképp küldjétek el nekem!!(linkis jó)


Az én gépemen is van néhány, de egyetértek SÚval, sokat kell dolgozni rajtuk, mert sajnos nagyon rossz volt a háttér... Bár nálam nincs sok, de az is meglesz pár nap (pláne, h még csak ma jöttem haza). Meg nyilván az öcséd gépén levőket is válogatni kell, meg retusálni... de javaslom, csak egyszerre kerüljenek ki a tohura, hogy elkerüljük az olyan leveleket, hogy "nem találom magamat, pedig más már kint van...".

Mindemellett én is köszönöm a szervezést a többieknek! És SÚnak ezer hála, hogy beugrott fotózni! Élmény volt :D
Rabyn, gyógyuljál meg jól! Attila: Te meg igazán nagyszerű szervező vagy, és ezt komolyan mondom itt, nagy nyilvánosság előtt ;)
A pénzügyek szintén némi időt igénybe fognak venni, meg a végső elszámolás, hogy akkor most mi is lett a LEP pénzügyi eredménye, de igyekezni fogok.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392958 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Köszönöm a szervezőknek, hogy visszakaptam valamit abból, amiről 2009-ben azt hittem örökre elveszett.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392957 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Nem tudok linket adni, de a pénteki borsban volt a programajánló közt. Az oldalt eltettem, ha kell, szkennelem és elküldöm.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392956 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Akkor kiegészíteném: Duna TV- Kikötő-Friss című műsor, holnap 14:15-től.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392955 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Köszönjük szépen a szervezést és az élményeket! :)
A vendégeink pedig remélem, jól érezték magukat!

SAJTÓMEGJELENÉSEK EDDIG:

Elektronikus:
www.mno.hu/portal/755632
port.hu/pls/fe/festival.festival ... al_id=8418
www.sfportal.hu/egy-reg-vart-unn ... 7791.scifi
www.vendegvaro.hu/Tolkien-szuletesnap-Budapest
www.erikanet.hu/oldal.php?menupo ... k_id=26021
volgyzugoly.uw.hu/hirek/hirek.ph ... zes&id=412
bezzeganya.postr.hu/tolkien-szul ... t-unnepely
kultura.hu/main.php?i_area=9&i_p ... &div_id=75
www.happyport.hu/hirek/1656/tolk ... nap-obudan
polusonline.blogspot.com/2011/01 ... esnap.html

Újság:
Magyar Nemzet, Magyar Nemzet Hétvégi Magazin

Tévé:
Duna Televízió

Aki tudja, please, egészítse ki a listát! Köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392953 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Dolgozom rajtuk ezerrel, jól! A béna háttérnek hála rengeteg retusálni való van velük, meg – a végeredményt látva – én sem voltam eléggé a toppon. Mo' comin' soon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392952 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
A fotós sarokban készült képeket mindenképp küldjétek el nekem!!(linkis jó)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392949 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Thereon írta: Jo kepek! Azt az Earendil utazasa utan egy evvel leadott videot nem akarjatok feltenni valahova? Mert azota is keresem, de sehol nem akadtam ra.
Kuldjetek meg videokat meg kepeket, ha tudtok :)


Azt sose sikerült kiverni Márkból, tehát nemcsak te, de senki nem látta azóta se :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392948 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Kedves Mindenki!
Nagyon szépen köszönöm, hogy hozzájárultatok a LEP-hez, külön köszönet a főszervezőknek (Attila, Dru, Náda, Rabyn) és a rengeteg segítőnek/szervezőnek, akik nélkül nem lehetett volna ilyen rendezvény.
Még egy köszönet a táncházért, remek volt :)

Valaki érdeklődött, hogy a Csemege a keleti fertályból fantázianevű sütinek mi volt a receptje, ide leírom:
recept

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392947 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
JÓ volt a LEP! És jó volt újra MTT-s körökben! Köszönet mindenkinek! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392946 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Helyhó!

Nagyon szeretném megköszönni mindenkinek a tegnapi napot, zseniálisak voltatok, hogy ameddig én haldokoltam a szervezőiben simán vittétek a rendezvényt. Köszönöm mégegyszer!:)

Illetve külön szeretném megköszönni Attilának, hogy kb. október óta folyamatosan ezzel foglalkozott, sok minden mást félrerakva és a helyszíni munkát, Nádának, hogy szintén sokat dolgozott vele, Kincsőnek az utóbbi 1 hétben a segítséget, Ankalimonnak, hogy azért a végén mégiscsak megcsinálta, amit megbeszéltünk, Drunak, a plakátokat, a tablót, a helyszíni munkát (utólagosan főszervezővé lett emelve), Lélinek, hogy olyan szuper költségvetést tud csinálni illetve Alyrnak, hogy nem őrült bele, hogy én itten szervezek, és rá kevesebb időm van, nomeg a plakátot, és a helyszíni munkát.

És mindenkinek, aki ott volt tegnap este és leszedte a dekort, tényleg sajnálom, hogy nem lehettem ott, pedig megfogadtam, hogy a következő mtt-s rendezvényen maradok pakolni, de hát nem úgy jött ki a lépés.
A hangokból ítélve, ami beszűrődött, illetve, amikor néha kimentem és láttam is, úgy gondolom, hogy jó kis lepet sikerült összehozni, olyasmit, amit én szerettem volna már tavaly is. Nem túl nagyot de nem is olyan kicsikét, hogy senki se halljon róla csak mi. Ami vicces élmény volt számomra, hogy volt egy 5 tagú család, 2 kisfiú meg egy kislány és az anyukájuk, akik a szomszéd házban laknak::) És a gyerekek nem akartak hazamenni, pedig már majdnem elaludtak.

Mégegyszer köszönöm!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392944 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Jo kepek! Azt az Earendil utazasa utan egy evvel leadott videot nem akarjatok feltenni valahova? Mert azota is keresem, de sehol nem akadtam ra.
Kuldjetek meg videokat meg kepeket, ha tudtok :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392940 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Köszönet mindenkinek mindenért. Jó volt sokat beszélgetni :)
Köszönet a szervezőknek, hogy volt LEP és gyógyuljon meg gyorsan mindenki.
Képeim letölthetők: data.hu/get/3379086/2011_01_08_LEP.zip
Valahol otthagytam (gondolom a szervezői szobában) 5 sütit, remélem valaki megette :)
Kincső: szívesen :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392939 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Én is köszönöm, segítőként is jól éreztem magam :D
És ezúton kérnék bocsánatot nem tudom kitől, mert otthagytam a büfénél az epres guavás janás palackomat..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392937 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Én is szeretném megköszönni, hogy összehoztátok ezt a remek kis LEP-et. Nagyon jól éreztem magam. :D
Köszönöm, hogy lehetőséget kaptam Narbbal együtt a kipakolásra, nagyon jó tapasztalat volt ez! Köszönet mindenkinek, aki választott magának ZsaMo ékszert. És köszönet az elismerő pillantásokért és szavakért, melyekkel a munkáinkat méltattátok.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392936 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Ilyen pofátlanul korai időpontban hazaérve szeretném megragadni az alkalmat, hogy
köszönetet mondjak Rabynnak, Nádának, Attilának
és mindazoknak, akik még hozzátettek a szervezéshez,
hogy megvalósult ez a nosztalgikus hangulatú Tolkien Születésnap.

Személyes köszönetemet szeretném még kifejezni Metának, hogy jól viselte az idegei akaratlan ráncigálását a plakátok és az állomásos játék kapcsán, Ankalimonnak, hogy életmentő módon mégis jött tegnap raktárfuvarozni, meg hogy folyamatosan oltotta az itt-ott felcsapó tüzeket, Tündének, hogy a majdnem egész napos infópultozás ellenére beugrott a végén is helyettem, Gerinek mint infópultos páromnak, h. ellóghattam Éirit hallgatni, Ringnek hogy beszélgettünk meg mászkáltunk az üres blokkom alatt, a Coincidance-nek és az Éirinek, hogy jöttek és emelték a rendezvény fényét a zenével, előadással és a táncházzal, mindenkinek, akivel beszélgettem a nap folyamán, és mindenkinek, akitől a végén kaptam egy kedves nyugtató szót vagy pláne egy ölelést.

Azért vicces, hogy nem voltam szervező de az elmúlt 2 nap után olyan fáradt vagyok, mintha az lettem volna :D Ennek ellenére élmény volt a nap sok pillanata.

Tanulságom, közös átgondolnivalóm is akad bőven, de azt majd később, és talán személyesebben, mint a fórum.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392931 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
jó látni, hogy megint lesz LEP! menni és szervezni meg még jobb lenne, de ez idén sajnos nem jön össze :(
legyetek ügyesek, érezzétek nagyon jól magatokat, gondolok rátok, szurkolok :D

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392927 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Aki még nem nézett utána, annak egy kis segítség az odataláláshoz:
Az AKG igazán nagyon közel van a "Raktár utca" buszmegállóhoz ( térkép ), ahol (hétvégén nappal) megállnak a következő buszok: 34, 86, 106, 109, 118, 134
Népszerűbb felszállási lehetőségek, és link a menetrendekhez:
Árpád híd (kék metró és HÉV megálló): bkv.hu/busz/106.html ÉS bkv.hu/busz/34.html
Deák tér / Nyugati pályaudvar / Margit híd: bkv.hu/busz/109vissza.html
Dél-Buda (Kosztolányi, Gellért, Clark, Batthány): bkv.hu/busz/86vissza.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.242 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére