Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Több
13 éve 7 hónapja #391965 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Nekem minden jó 8-)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391963 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
E! (-l tudok jönni!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391961 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Rájöttem, hogy nekem nem jó a szerda:D Mert aznap critical mass van (amire szerintem menjünk együtt).

Másnap, csütörtök, viszont jónak tűnik.
Népek?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391959 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Engem érdekelne, de úgy tűnik, nem lesz jó. (Ezt már facebookon is közöltem, de miért ne itt is.) Ennek kapcsán jöttem rá, hogy olyan ügyesen sikerült órarendet csinálnom magamnak, hogy többnyire délután nem érek rá, de ez már egyéni probléma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391958 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Én ráérek.

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391957 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
énénén szívesen jövök, hátha eszembe jut valami ott közben (vagy addig), vagy találunk nekem valami segítenivalót, és különben is, iskola és edzés közben ráérek szerdán jól.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391953 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
A szorgalmi időszak második hetében, tehát a 20.-val kezdőd héten lenne egy megbeszélgetés a leppel kapcsolatban.
Tehát szeptember 22.-én szerdán délután ki érne rá, egy összeröffenésre?
(a helyet és a pontos időt majd belövöm jövőhéten, attól függően hányan jelezitek, hogy jönnétek)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391886 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Környezetvédelemhez:
Kellenének szelektív hulladékgyűjtők, teljesen lebomló tárgyak (pl pohár), vagy legalábbis olyan dolgok amiket nem kell kidobni utána. Egyenlőre nem jut több dolog az eszembe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391884 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
A PIM szerintem kicsi, színpadi produkcióra szerintem nincs igazán lehetőség (gondolok itt egy nagyobb táncra, ha Mil tényleg be tudja szervezni a confusiont) és a szabó ervin ugyanemiatt nem lenne jó sztem. A környezetvédelmes cuccon még gondolozom, hogy hogyan lehetne felturbózni!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391880 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Én egy olyan 2-300 főt megmozgató lepet szeretnék idén. Annál nagyobba nem érdemes belefogni (a nagy lep számomra az ezer ember feletti lepet jelenti).

ötletelni azt szabad sokat:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391870 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Akkor nagyon nagy (a 2003-2004-esekhez hasonló) LEP-et kellene, de most is valami méltóbbat és tartalmasabbat szeretnénk, mint a legutóbbi kis LEP volt. Ami nem volt rossz, csak éppen kicsi volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391868 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Én csak ötletelek (vagy kibíckedek? :mrgreen: ). Lehet, h nagy LEP-et nem most kellene szervezni, hanem a Hobbit filmek idején...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391861 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
A "hol" kérdésére egy ötlet: meg kellene kérdezni, hogy a FSZEK nem akar-e társszervezni: mondjuk helyszínért cserébe programot és hírverést kap. Hátránya a zárva tartási ideje. (De tarthatjuk hűtőszekrényben is, úgy tovább tart... Bocsi!) Kézenfekvő, bár drága, és nehezen kihasználható (szerintem) az AKG. Jó lenne megkeresni más iskolákat is, hátha kapunk jobb ajánlatot. Többször felmerült már bennem, hogy itt Veresegyházon, a Mézesvölgyi Általános Iskolában is lehetne tartani, de sajnos a plusz utazás miatt, ami az ide kijövetelt jelenti, nem érné meg. Ez sajnos még a peremkerületekre is igaz, nem csak a Pest környéki településekre.

Lehet, hogy nagyon csacska ötlet, de esetleg meg lehetne kérdezni a Petőfi Irodalmi Múzeumot is, nincs-e bennük valami érdeklődés egy ilyen program iránt, és megfelelő helyük a lebonyolításra. (Mennyivel jobban nézne ki a következő évi pályázatainkban, hogy a FSZEK mellett a PIM is együttműködő partnerünk! Főleg, ha reagálnak is, amikor kell.) Megkérdezek még egy ismerőst, de nem írom le egyelőre, hogy hol, mert nagyon pipe dream, hogy oda mehessünk. NB. az ELTE nem lehet esetleg partner ilyesmiben?

Brisa: Ezzel az a gond, hogy még a Hobbit-filmek előtt vagyunk. Egy közönségvonzó híresség meghívására aligha lesz most pénzünk, ha viszont olyan valakit hívunk meg, aki nem vonz közönséget, az ár/érték arányában lehet túl drága. Úgyhogy maga az ötlet nem rossz, sőt, jó, csak nagyon körültekintően kell eljárnunk. (De elhívhatjuk például az Earendil-film alkotóit, számos nemzetközi elismerést kaptak már! Mármint szóbelit. ;) :D :D :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391860 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Ja, és érdemes lenne egy híres embert is meghívni. Ha lehet, akkor persze Orlandot vagy Elijah-t ( :mrgreen: ), de ha nem, akkor kis hazánkból egy vagy több olyan (értelmes és színvonalat képviselő, de azért sok embert megmozgató) személyt, aki szereti Tolkient és szívesen mesélne is róla. A színpadon lehetne beszélgetni vele/velük (Vámos Lehetetlen c. műsora ugrott most be) valami körítés közepette.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391859 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Mi anno 2002-ben befogadtunk egy kő-hegyi entgyereket. Belvárosban a 3. emeleten növögetett mintegy 4 évig, aztán el kellett költöznie, mert elérte a tetőt. :D Azóta csak még gigászibb lett a szüleim kertjében, pedig még mindig cserépben van. Már várom, mikor lép ki belőle és szólal meg. :mrgreen:
Bocs az offért, de SÚ írása megmozgatott engem is.

Rabyn, az E10-et megnéztétek helyszínül? De anno a Millenáris is jó volt, ha megvan még hozzá a kontakt. A Fáklya Klub is megfelelő lehet: www.faklyaklub.hu , sőt az Almássy tér Szabadidőközpont is újra megnyílt: www.almassyhall.hu/ . De ezeknek mind-mind utána kell menni.

Szponzorokra is szükség lesz. Ha már a környezetvédelmet is bevinnétek, akkor esetleg öko- és bioboltokat is meg lehet keresni. Kaphatnának egy pultot vagy valami. (Én személy szerint abban hiszek a környezetvédelem terén, h az embereket rá kell venni és meg kell tanítani arra, hogyan óvják a természetet a mindennapjaikban a hiper-szuper mosószerek, tusfürdők és egyebek mellőzésével, lecserélésével, a közlekedési eszközök megfontoltabb használatával, a tudatos vásárlással, szemétgyűjtéssel stb. Az "ültess egy fát" ma már kevés.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391857 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
SÚ: le a kalappal és megemeljük előtted EZ FANTASZTIKUS LETT!!!!!
(Tünde és Adim)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391856 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Sú: Ez szvsz zseniális:)

Lehetne úgy csinálni, hogy aki örökbe fogad egy entet az csak egy kicsi magot kap valami csini cserépben, és azt kell gondozgatnia, vagy valami fásabb szárú, de picinek maradó növénykét.


Viszont az a helyzet, hogy még mindig nincsen túl sok olyan ember, aki főbb posztokra jelentkezne, pedig nagy szükségem lenne rájuk.

Illetve kérekszépen ötleteket, hogy HOL tartsuk a lepet?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391854 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Nekem nagyon tetszik az entgyerek örökbefogadási programunk!!! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391852 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
SÚ: pontosan ezt a szöveget fogjuk ráírni a cserépre :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391851 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Sötét Úr írta: ezt irgalmatlanul hosszú, hümmögésre emlékeztető szavakkal teszi, ami például tévézés közben nagyon zavaró lehet

Akik túlélték a vuvuzelát, azoknak ez sem lehet már probléma. (Offért bocs.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391850 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Aydin írta: ...én biztosan örökbe fogadok egy entgyereket, hogy megmentsem az megfogyatkozó enteket...

Gondold át, mielőtt megteszed! Elsődleges dolog, hogy csak akkor tegyél ilyet, ha kertes házban laksz. Ent nem való városi lakásba, panelbe meg még kevésbé, mert hamar kinövi. Ráadásul megfelelően tiszta levegőről is kell gondoskodnod a számára, illetve tiszta, növényi fogyasztásra alkalmas vízről, illetve megfelelő mennyiségű entvízről. Ráadásul egy entgyerek, amíg kicsi, nagyon sok kárt is tud okozni a lakásban: gyökeret ereszt az ülőgarnitúrába, ősszel szanaszét szórja a leveleit a nappaliban, összekaparja a mennyezetet, stb. Ráadásul egy cserfesebb entgyerek nem csak folyamatosan fecseg, de ezt irgalmatlanul hosszú, hümmögésre emlékeztető szavakkal teszi, ami például tévézés közben nagyon zavaró lehet. Arra is gondosan meg kell tanítani, hogy a látogatókat, ismerősöket hogyan kezelje, mert igen kellemetlen, ha elárasztja őket vízzel, vagy lehajigálja a harmadikról. Ugyanakkor igen hálás dolog, ha a lakás biztonságát entekre bízzuk, mivel a puszta jelenlétük is annyira megdöbbentheti a betolakodókat, hogy a tevékenységüket is meghiúsítja. Szóval megéri entgyereket örökbe fogadni, de nagyon fontos, hogy kellően átgondoltan biztosítsd a körülményeket számára!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391849 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
A táboros talin tervezek egy kisebb megbeszélést tartani lep ügyben.

Más ami fontos:
Még mindig csak két ember jelentkezett fontosabb szerepre a leppel kapcsolatban.
(ezeket lentebb megtaláljátok)

A fogadj örökbe egy entet nekem kifejezetten tetszik:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391848 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Elrenor írta:

Patiszon írta: fogadj örökbe egy entet?


Ezen röhögne egyet a nép az biztos :D


Igen, tényleg vicces, de aranyos egy ötlet! Ha el tudok menni, én biztosan örökbe fogadok egy entgyereket, hogy megmentsem az megfogyatkozó enteket...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391847 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Patiszon írta: fogadj örökbe egy entet?


Ezen röhögne egyet a nép az biztos :D

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391845 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Sziasztok!
Tök jó ötleteket írtatok! Ha szeretnétek megvalósulva látni, kérjetek fel a lebonyolításukra embereket :)
Én is szívesen vállalnék valamit, segítek, amiben tudok :)

Ring: mondd, mire gondolsz? Szelektív hulladékgyűjtés? Faültetés? Pl. fogadj örökbe egy entet? Beszerzünk pár kicsi fahajtást, mellé okleveleket, és áruljuk? :) Ez tetszene :D

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391747 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Arra gondoltam, hogy valami környezetvédelemmel kapcsolatos vonalat is bele lehetne csempészni a programokba, mit gondoltok?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391712 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
Igen, illusztrálandó a dolog zavaró voltát. Szóval azt ne. Én se. Csak ilyenkor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391701 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)
OFF

Mint most te? :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391695 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Olosta írta:

Felagund írta:

Milendoria írta:

Olosta írta:

Felagund írta: ... Mondjuk valami minimális felárért (2-500 Ft) kapnának egy Olosta(c) gyűrűt ...


Ennek most nem tudom, hogy örüljek-e vagy sem.... Azt hiszem, még gondolkodom.


nyilván Felagund úgy gondolta, hogy ez természetesen mind azután, hogy téged megkérdeztünk, és te elvállaltad... :)


Ezért volt ott az elején a 'mondjuk' ;) :)


Jól van, jól. Csak meglepődtem a nevem láttán, no. :)


Légyszi csak akkor idézzetek (főleg teljes hozzászólásokat), ha tényleg feltétlenül szükséges. Szétbarmolódik egy követhetetlen katyvasszá a fórum.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391690 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien születésnap 2011 (LEP)

Felagund írta:

Milendoria írta:

Olosta írta:

Felagund írta: ... Mondjuk valami minimális felárért (2-500 Ft) kapnának egy Olosta(c) gyűrűt ...


Ennek most nem tudom, hogy örüljek-e vagy sem.... Azt hiszem, még gondolkodom.


nyilván Felagund úgy gondolta, hogy ez természetesen mind azután, hogy téged megkérdeztünk, és te elvállaltad... :)


Ezért volt ott az elején a 'mondjuk' ;) :)


Jól van, jól. Csak meglepődtem a nevem láttán, no. :)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.226 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére