Samhain 2010

Több
13 éve 5 hónapja #392587 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Samhain 2010

Aeglos írta: ...az összes elosztómat, késemet és tálcámat elrondítom AEGLOS feliratokkal. :mrgreen:

Lehet, hogy nekem is a te nevedet kellene ráírnom, mert az enyémeket az öles "SÚ" felirat sem mentette meg a Nagy Zöld Jutazsáknak álcázott elosztózabáló feketelyuktól. :D (De aztán meglettek. Mind az egy - véletlenül írtam többes számban. De ne kérdezd, hogy miért nem az elgépelést javítom...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392580 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Samhain 2010

Dodiee írta: Angwen én lelkiismeret furdalás nélkül átborítottam a maradék sütis diómat egy másik tányérra :D Amit elnyel a raktár ki tudja mikor ad vissza újra :D


Nekem van egy elosztóm és egy pokrócom (ami Halloweenen is ott volt) amiről az MTT azt hitte, hogy az övé és beszippantódott (valamelyik táborban valaki lelkiismeretesen kihúzta a falból és elvitte a raktárba, még tábor vége előtt :shock: :lol: ) de végül, így 2-3 év távlatából már úgy érzem, hogy jobb célt szolgálnak.
Azóta azért az összes elosztómat, késemet és tálcámat elrondítom AEGLOS feliratokkal. :mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392579 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Hahó! Sálat egyáltalán nem láttam sehol, de simán lehet, hogy ottmaradt, mert az öltözőben a táncosok cuccai is ott lógtak, így nem tűnt fel, ha ottmaradt egy ismeretlen ruhadarab.
Talán Kincső vagy a Mil tud segíteni, hogy találtak-e ilyesmit. A dobozokról nem tudok.
Zsuzsi a fülbevalóddal sajnos nem találkoztunk, de töredelmesen bevallom, hogy lehet, hogy én vagyok az eltűnéséért felelős, mert távozás előtt még felporszívóztam és lehet, hogy abban az állapotban nem tűnt fel, hogy egy-két nagyobb morzsával az is velük ment, de kárpótollak érte valahogy. :(

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392547 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Angwen én lelkiismeret furdalás nélkül átborítottam a maradék sütis diómat egy másik tányérra :D Amit elnyel a raktár ki tudja mikor ad vissza újra :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392546 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Samhain 2010

Angwen írta: Üdv!

Talált tárgyak osztálya-féleség van?

Ez engem is érdekelne, lévén ott sikerült hagynom a fekete-fehér csíkos sálamat, meg egy átlátszó, zöld tetejű sütisdobozt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392481 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Üdv!

Talált tárgyak osztálya-féleség van? Valahol elhagytam egy fél pár fülbevalómat, és titkon naivan reménykedem, hogy hátha valaki belébotlott... Azon kívül otthagytam a sütisdobozom, mert még tele volt sütivel, és előbb-utóbb boldog lennék, ha visszakaphatnám!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392460 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Samhain 2010
^.^

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392459 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Nagyon örültem egyenként mindenkinek: attól kezdve, aki eljött, akár egy órára beszélgetni, egészen addig aki az első felakasztott szellemtől, az utolsó leszedett lampionig jelen volt.

Köszönöm mindenkinek, aki segített a szervezésben, díszítésben és az elpakolásban, Kincsőnek a helyszínszerzést, valamint hogy raktározott Gilzzel és Nádával!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392456 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Hejhóhalihó! :D

Mielőtt bezuhanok az ágyba, szeretném megköszönni mindenkinek, aki eljött, hogy eljött, és jól érezte magát, ha jól érezte magát :D Ha jól emlékszem a névsorra, 67-en voltunk - mi kb. 50-re saccoltuk a létszámot, úgyhogy különösen klassz, hogy ennyien jöttetek.

Special thanks to Aeglos, Lyona & Gillz, hogy spontán és némi zökkenőkkel (avagy a szervezés demokratikusan _nem_ működik jól :P ), de összehoztuk ezt a bulit. És tán még mindannyiunknak jutott ideje jól is érezni magát, eltekintve persze a hajnali 4-ig ottmaradástól. :)

További külön köszönet Estelnek, aki az elején és a végén is ott volt segíteni berendezni-visszarendezni, Nádának és Sirgonnak, akik úgy jöttek délután segíteni, h. a program érdemi részén nem tudtak maradni, valamint mindenkinek, aki segített a visszarendezésben-pakolásban-takarításban, és akiket csak azért nem sorolok fel, mert netán valakit kifelejtenék a jelenlegi zokni agyammal.

Ja és köszi mindenkinek a rengeteg finomabbnál finomabb kaját, és az ötletes jelmezeket :D

A hátsó szándék a posztban a következő:
KI JÖN HOLNAP/MA (=nov.1. hétfő) DÉLUTÁN SEGÍTENI KIPAKOLNI A KOCSIBÓL A RAKTÁRBA?
Mert jelenleg tele van az autó mtt-s cuccal, és a családom egyéb tagjai is szeretnék használni...
Aki jön, az választhat a KÖMTre bedobozolt maradék sütikből. :)
Írjatok FB-on vagy sms-t: 06/30-öthúsz-hatvannégynegyvenhét

Köszi :D

u.i.:
Meta, megvan a pókod.
Csaba, megvan a dobozod.
Más asszem nem kérte tőlem, hogy találjam meg a valamijét, hacsak nem vonta vissza. :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392451 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Samhain 2010

Encsi írta: Első olvasásra meglepődtem, hogy Cueddo mióta társasjáték, de aztán láttam, hogy mégse az.


Én is ugyanezt olvastam. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392448 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Első olvasásra meglepődtem, hogy Cueddo mióta társasjáték, de aztán láttam, hogy mégse az.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392445 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Infók még a Suttogások Csarnokáról:

- fotósarok: ahogy Lyona írta, mindenféle rémséges/vicces/pozőr halloweeni kellékkel fotózkodhattok, különösen, ha HOZTOK ilyeneket! a másik teremben a képvetítésbe ezek a friss fotók is bekerülnek majd... :twisted:

- Jósda/Rosszsda: kíváncsi vagy a jövődre? profi jövendőmondóink igény szerint derűs vagy sötét jövőképet festenek eléd! ha pedig Te szeretnéd kipróbálni magad a jós szakmában, jelentkezz Gillznél!

- társasjáték: ha minden igaz, lesz Cluedo, Labirintus és Munchkin is

- eszem-iszom: "ha hoztok, esztek!" ne felejtsétek el, hogy a 9 órás bulira annyit hozzatok enni-inni, amennyit Ti fogyasztanátok! egy dolog, hogy +400 Ft, ha nem, de a 400 Ft-okat nem lehet megenni...

- zombifestés: ez sajna jelenleg kérdéses, hogy sikerül-e, de arcfestést takar - időkorláttal, tehát csak kb. este 7-től 9/10-ig!!

És:
KÜLDJETEK ZENEIGÉNYEKET GILLZNEK!!!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392418 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Sziasztok!

Akinek van bármi rémességes ihletésű kelléke (patkány, pók, koponya, boszikalap, stb), ne fogja vissza magát, hozza el bátran! A fotóssarokban profi, engedéllyel ellátott fotósok fogják epekedve várni, hogy mindenféle jót hozzatok ki belőle!

Minden, ami rémes, ami ijesztő, ami sötét, véres vagy borzalmas! tessék, csak tessék, a képekből folyamatos vetítés az éjszaka folyamán.

Gyertek, gyertek! :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392416 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2010

gillz írta: Egyrészt a helyszínen be kell rendezkedni, amihez székeket kell felcipelni, meg kirakni (és esetleg elkészíteni) a különféle dolgokat. Négyen vagyunk szervezők, két-három emberre szükségünk lenne még (...)


Tekintve h. a 4 szervező lány, különösen örülnénk, ha erős férfijúemberek is segítenének 8-)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392415 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Sziasztok!

Kellenének majd segítők az előkészítéshez, ill. az elpakoláshoz is.
Egyrészt a helyszínen be kell rendezkedni, amihez székeket kell felcipelni, meg kirakni (és esetleg elkészíteni) a különféle dolgokat. Négyen vagyunk szervezők, két-három emberre szükségünk lenne még, legalább a helyszíni rendezgetésbe (de lehet, h a dekoráció elkészítésében is örömmel fogadunk felajánlásokat).

Az elpakoláshoz, raktárba szállításoz pedig megint kell 2-3 ember, akik ott maradunk a legvégén, takarítunk, raktárba szállítunk biztosan.

Közben pedig szükség lenne még DJ-re rajtam kívül, illetve írjatok zenei kívánságokat (lehetőleg ímélben és ne szóban)

uff
gillz, a zenedroid

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392389 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2010
[center:s8yemh8s][attachment=0:s8yemh8s]<!-- ia0 -->samhainplakat.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:s8yemh8s][/center:s8yemh8s]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392385 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2010

Sötét Úr írta: t=?
(Hány órától izé?)


Ja bocsi :D
Kapunyitás este 7-kor, és kb. hajnali 4-ig tartana a buli (=első járművekig).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392382 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Samhain 2010
t=?
(Hány órától izé?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #392373 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Éééés íme a frissen született infó-összefoglaló! 8-)

Időpont:
2010. október 31. 19:00 - november 1. 04:00

Helyszín:
Blackbird Tánciskola, 1089 Budapest, Elnök u. 1. (Nagyvárad tértől 5 percre)

A program két teremben fog zajlani:

1. Sikolyok Terme - hangulathoz illő bulizene, képvetítés

2. Suttogások Csarnoka – társasjáték, beszélgetés, eszem-iszom, fotósarok, Jósda, Rosszsda, zombifestés

A hangulat megteremtése érdekében jelmez viselése elvárt! (A minimalista jelmez is jelmez, szóval aggódni biztos nem kell :) ) Reméljük, hogy idén is látunk olyan gyöngyszemeket, mint a megelőző években. A jelmezverseny győztese Lyona által készített sütit kap – „hamuból és zombiagyvelőből, eredeti boszorkányrecept alapján”!

Amit biztosítunk:
- forralt bor – welcome drink
- sütőtök kóstoló
- frissítő limonádé/szörp
- némi szendvics („azért írjuk így, hogy tudjátok, hogy kevés és egyszerű szendvics lesz, tehát HOZZATOK kaját”)

Amit kérünk:
Az elmúlt évek hagyományainak megfelelően idén is olyan és annyi enni és innivalót hozzatok, amilyet és amennyit szívesen fogyasztanátok ez alatt az időtartam alatt! (pl. ribizlikrémes torta, frissen sütött juhtúrós pogácsa, tematikus ételek és szerelmi bájitalok ;) )

És írjatok Gillznek zenekívánságlistát, különben az lesz, amit mi akarunk. Muhahaha. :)

Jegyárak:
- jelmezzel, hozott étellel/itallal: 500 Ft
- jelmez nélkül, hozott étellel/itallal: 600 Ft
- jelmezzel, étel/ital nélkül: 900 Ft
- jelmez nélkül, étel/ital hiányában: 1000 Ft

A helyszín megközelítése:
:arrow: 24-es villamossal Elnök utca megállóig
:arrow: 3-as (kék) metróval Nagyvárad térig; onnét feljössz a SOTE elméleti tömb felé, és elindulsz az Orczy úton – az Elnök utca a 2. sarok jobbra

Az utcában bemész az első nyitott udvarba (jobb oldalt), és balra az 1. lépcsőház, magasföldszint. 
Google maps

Jaigen, légyszi, aki fent van FB-n, jelezze ott, ha biztosan jön! 8-) (Aki nincs, annak örülünk, ha dob egy privit hogy jön :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 13 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392341 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Samhain 2010
A belépőt 500 forint/fő alatt szeretnénk megoldani, de ez több lehet, hogyha
- nem jössz jelmezben
- nem hozol kaját
akár a kétszeresével is. Szóval tessék kreatívnak lenni és beöltözni, (már a minimalista jelmez is jelmez, szóval aggódni biztos nem kell) de remélem, hogy idén is látunk olyan gyöngyszemeket, mint a megelőző években. :)
Figyelem! Lesz jelmezverseny, ínycsiklandozó nyereményekért!

Enni/inni:
Úgy készülünk, hogy minden belépőjegy mellé dukáljon egy pohár forralt bor is, és igyekszünk, hogy tényleg mindenkinek jusson. :) Talán némi szendvics és sült tök is belefér a költségvetésbe, de hogy ne maradjunk éhen egész este-éjszaka-hajnalban, az rajtatok múlik.
Arra kérlek titeket, hogy az előző évek hagyományát követve, idén is olyan és annyi enni és innivalót hozzatok, amilyet és amennyit szívesen fogyasztanátok ez alatt az időtartam alatt.
Ha valaki esetleg már tudja, hogy mivel készülne, az írja be ide, hogy ne legyen 50 zacskó csipsz, vagy 40 tálca ugyanolyan csokis-fahéjas süti, de amúgy eddig ebből nem volt probléma.

Nagyon sok szeretettel várunk benneteket!
Reméljük, hogy sokan leszünk. :)

Gillz, Kincső, Lyona, Aeglos

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392326 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2010
szasztok!

küldjetek nekem zenei kívánságokat, ötleteket, hogy mire táncolnátok. Nyilván tematikusan.

tsók
gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392294 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Nagyon jó az időpont, a helyszín, meg naná! :D
Ott leszek fél nyócra.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392293 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Kincső: 70-es, és onnan 75-ös, vagy 79-es. Esetleg kisföldalatti a Hősökig, és úgy.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392292 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2010

Rabyn írta: Szerintem inkább sétálj ki az Astoriára és bármelyik 7-es jó lesz ami nem gyors:D


Mondom Izabella utca, nem Kazy :( Az a Király utcáról nyílik, a körúton túl, szal jó messze az Astoriától. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392290 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Samhain 2010

Adanedhel írta: Ez mikor lesz?


Hát Samhainkor ; )=
( hu.wikipedia.org/wiki/Samhain )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392289 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Ez mikor lesz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392286 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Szerintem inkább sétálj ki az Astoriára és bármelyik 7-es jó lesz ami nem gyors:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392284 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Oké :) Izabella utcából (PPK) hogy a legegyszerűbb oda eljutni? Az útvonalterv.hu aszondja, hogy 70-es troli a leggyorsabb átszállás nélküli (Dvorzsák sétányig), de még vagy hatféle trolit felajánl különböző kombinációkban, és én nem jövök rá ebből h. melyik lenne legjobb :D Lyona, Te mit javasolnál? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392280 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Ezennel meghirdetem nálam a gyülekezést keddre, f8tól. Tudom, Kincső, tovább vagy, jössz, ahogy ideérsz, de szerintem úgyis eltelik egy fél óra a teafőzéssel, macskaszuttyogtatással, ki hogy van ma témakörrel, ami mind remek alap a brainstorming (ha-ha-ha) beindításához.
Szóval gyertek.

Számomon elértek, pontos cím Cházár A. utca 11/b, a zöld kerítés, ki vagyok írva. Azonos nevű buszmegállóban érdemes leszállni a 7-es, 173-as, 5-ös buszok egyikéről.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392275 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Ezek szerint e kedd a legpraktikusabb, tekintve, h Kincső 8 után ráér. Legyünk szvsz Lyonánál, ha jól rémlik, nála kényelmesebben elférünk :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.224 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére