Samhain 2010

Több
13 éve 6 hónapja #392272 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Samhain 2010
jipiii, halloween :) )))= (ha otthon lennek, mennek szervezni, iugy majd csak lelkes resztvevö leszek. hajrä

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392269 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Nekem a kedd 'valamikor' jó, a hétfő kiesik, csüt 4 után bármikor.

Jöhettek hozzám is bátran. (Macska van.)

Kajarészre van ötlet, programra is, stb, csak üljünk má' le brainstormingolni, és akkor lehet a mehet a jöhet a minden. :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392268 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Kedden elvileg 8-ig órám van, és csak akkor lógom el, ha muszáj, mert már 3 hete nem voltam bent rajta. :P (Ha ellógom, akkor 6-kor végzek a PPK-n.) Csüt f7-ig van órám (szintén PPK-n).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392267 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Gillz, kedd este olyan 7 után jó, csütörtökön viszont csak 17:30 és 19:00 között - bár akkor pont a Kosztolányin leszek amúgy is.

Az öltöző nem baj, hogy kicsi - majd megkérjük az embereket, hogy csak átöltözésre használják, a cuccaiknak egy másik helyet jelöljünk ki. (Akár a beszélgetős szoba egyik sarkában, akár a folyosón valahol.)

Az MTT-raktárból elhozhatjuk a rezsót és a lábasokat is, így tudunk helyben forralt-bort készíteni.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392266 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2010

Kincső (Thilanna) írta: Akkor kik szerveznénk? Lyona, Gillz, Aeglos? :) Más? Bátran bárki, ilyen pici rendezvényen érdemes kezdő szervezőként is kipróbálni magatokat ;)
Vmikor egy programötletelés jövőhéten?


jövő hét egyik este megbeszélés? jöhettek Bázisra akár.Mondjuk kedd vagy csütörtök, hogy szűkítsem a lehetőségeket?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392263 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Az öltöző _tényleg_ miniatűr ám :) (kb. 3-4 pad egy sorban, mellette annyi hely, h. épp elférjen egy ember + fogasok, meg 1-2 polc) Viszont igen, a nagyterem lehetne a bulis, a kicsi a beszélgetős-evős. Csak kellenek bele a székeink (tehát mképp lesz benzinköltség, viszont legalább nincs messze Csepeltől a hely, szal nem sok).

És ha nem esik, akkor ki lehet menni az udvarra is beszélgetni és/vagy cigizni. Az tapasztalatom szerint mindig fontos az ilyen helyeknél :P

A sütihozós kajamegoldás is tetszik :)

Akkor kik szerveznénk? Lyona, Gillz, Aeglos? :) Más? Bátran bárki, ilyen pici rendezvényen érdemes kezdő szervezőként is kipróbálni magatokat ;)
Vmikor egy programötletelés jövőhéten?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392262 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Kincső, nekem tetszik az ötlet! :)
Szerintem jó lenne minél hamarabb lefoglalni, mert ez az egyetlen ötlet érkezett, viszont alig két hetünk van hátra 31-ig, így nem is nagyon válogathatunk már.
Én ugyan nem láttam a termet, de bízom benned annyira, hogyha szerinted alkalmas egy ilyen rendezvény helyszínének, akkor tényleg az.

Kaját úgy intézném, hogy a buli sütihozós legyen, úgy mint 3 éve: akkor nagyon bevált, hogy mindenki annyi kaját hozott, és olyat, amennyinek ő is örülne + a belépőjegyeből befolyt maradék összegből készíthetünk pár szendvicset.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392255 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2010
vasárnap szvsz teljesen rendben van, nekem tetszik a két termes + öltözős hely is (az ipartestületi túl drága szvsz). Így akár lehet egy zenés termet, meg egy beszélgetős-kajálós termet elkülöníteni.
szívesen segítek a szervezésben, mostanában ráérek :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392250 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Bár nagyon úgy néz ki, hogy nem tudok jönni, mert el leszek éppen utazva, de a helyszínekre egyelőre csak annyi véleményt mondanék, hogy az AKG szerintem erre teljesen alkalmatlan. Az eddigi ilyen dolgok, amiken ott voltam (igaz, nem volt túl sok), kisebb létszámúak voltak annál, hogy az AKG-ban ne vesszünk el. Az Ipartestület jó lehet, és a leírás alapján (meg a rendkívül felületes helyismeretem alapján – vagy hiányában) a Feketerigó... izé, Blackbird is. A vasárnap annyiból rendben van, hogy Kincső állítása helytálló: munkaszüneti napra virradó éjszaka lesz az. Sőt, ha időben érek haza, még az is lehet, hogy mégis oda tudok pofátlankodni. :) (Ez utóbbi erősen a szombat mellett szól, gondolom... ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392247 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Azért írtam, hogy szombaton sajnos nem áll rendelkezésre ez a terem (9-ig táncóra van). És amennyire emlékszem, az AKG erősen óradíjas, szóval szinte biztos, hogy drágább. Az Ipartestületibe meg azért nem megyünk évek óta, mert drága, nem? :) (legalábbis a farsangnak anno azért kerestünk új helyszínt 2007-ben...) De ha valaki hirtelen tud/szerez egy jó helyet, én csak örülni fogok. :)
Viszont azt ígértem Gábornak (=tánctanárunk), hogy hétfőig eldöntjük.

Egyébként november 1. munkaszüneti nap, szóval nem para a dolgozóknak sem. ( forrás )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392246 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Lehet, hogy praktikus lenne - bár kétségkívül nem autentikus - inkább szombatra, azaz egy nappal korábbra tenni. Egyrészt így a dolgozó népek is tudnának sokáig maradni, másrészt még így is eléggé közel van a KÖMT-höz, és nem mindegy, hogy négy vagy öt napot pihenünk rá! ;)

De hogy ötlettel is segítsem a szervezőket (bocsánat, szervezésben esélytelen a részvételem): A vásárfalvi Sírkert véres kéznyomos táblája a raktárban csak arra vár, hogy újra elővegyék! :twisted:
Akár lehetne Baldor-/Drúthield-/a derék szatócs szellemének is öltözni, vagy zombi póksárkánynak... :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392244 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2010
Nokérem, mi már elkezdtünk agyalni kicsit ezen Facebookon :) (Lyonával meg Sennel)

Amit én tudok hozzátenni a dologhoz: helyszínötlet.
A Blackbird tánciskola terme, egy 75 nm + egy 45 nm-s táncterem, keskeny folyosó és előtér + mini öltöző. Ámde van hűtő és mikró. :D És megkérdeztem ma, és kb. 12 e Ft-ért megkapjuk okt.31-én (vasárnap) kb. du. 4-5-től egész éjszakára. (Péntek-szombat biztos nem jó, mert estig táncórák vannak.) Ja, persze csak ha kitakarítunk magunk után. :D
Ez azt jelenti, hogy 50 fő részvétele esetén a belépő árából 2-300 Ft megy fejenként a teremre. Mondjuk olyan 500 Ft-ig mehetünk fel sztem, ami kajára-dekorra-benzinköltségre kellhet.

Szóval program, dekor, kaja stb. szervezése kit érdekelne? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392241 Írta: Aeglos
Samhain 2010 téma létrehozva Aeglos által
Ha idén szeretnénk Samhaint / Halloweent, el kéne kezdeni a szervezést.
Senki ne rejtse véka alá, ha szervezni szeretne és azt sem, ha van ötlete / preferenciája, hogy hol tartsuk a rendezvényt.

Helyszínek ahol eddig voltunk, és még elérhetőek:
- Ipartestületi Székház
- AKG ebédlő + aula

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.149 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére