Tavaszi Találkozó 2011.

Több
12 éve 11 hónapja #396228 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Gumipók írta: Drágaszágaim!

Pénteken a bulájt egy kis karaokeval szeretnénk bevezetni. Van 40gigányi alapom, ami csak eléneklésre vár, de felkészülésdiből jó lenne tudni, hogy kábé hány fő szeretne danonászni és kábé miféle zenéket :) Úgyhogy nyilatkozzatok ide, vagy dobjatok egy privit facebookon :)

+kérdés. Hoz valaki gitárt???


Ádám talán?

Még utoljára: Holnap 17:21-es vonat DÉLI PU!!!

Lesz akadályverseny is, ami szuper lesz. Kicsit gyúrni kell rá, eleget aludni szombaton, érdemes lesz rajta részt venni!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396211 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Gumipók írta: Drágaszágaim!

Pénteken a bulájt egy kis karaokeval szeretnénk bevezetni. Van 40gigányi alapom, ami csak eléneklésre vár, de felkészülésdiből jó lenne tudni, hogy kábé hány fő szeretne danonászni és kábé miféle zenéket :) Úgyhogy nyilatkozzatok ide, vagy dobjatok egy privit facebookon :)

+kérdés. Hoz valaki gitárt???


nyííí :(

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396209 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Drágaszágaim!

Pénteken a bulájt egy kis karaokeval szeretnénk bevezetni. Van 40gigányi alapom, ami csak eléneklésre vár, de felkészülésdiből jó lenne tudni, hogy kábé hány fő szeretne danonászni és kábé miféle zenéket :) Úgyhogy nyilatkozzatok ide, vagy dobjatok egy privit facebookon :)

+kérdés. Hoz valaki gitárt???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396151 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Módosul a közös leutazás időpontja és helye!! Péntek 17:21-es vonat, Déli pu.!! Találkozó 16:45-kor a jegypénztáraknál! A telefonszámom nem változott :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396147 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Nekem ez most mégis kimarad :(
Lebetegedtem, úgyhogy nem fogok tudni menni, főleg nem egy hideg helyre.
Bocsánat, direkt azért vártam a jelentkezéssel, hogy többet tudjatok kaszálni rajtam :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396129 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Sötét Úr írta: Szóval a 17:38-assal csak óvatosan, ne járj úgy, mint szegény Blaz a 2010-es LEP-kor.

Hát, tényleg óvatosan, de az Elvira szerint a :21-esek a Déliből mennek, a :38-asok meg a Keletiből. ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396128 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

A kérdőív írta: Melyik vonat-indulási időpont jó neked *
többet is bejelölhetsz
17:21
18:21
19:21
20:21
21:21
22:21
23:21

Szóval a 17:38-assal csak óvatosan, ne járj úgy, mint szegény Blaz a 2010-es LEP-kor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396114 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
a 17:38-as vonat lesz a közös leutazós, tali pénteken 17:00-kor a Keleti pályaudvaron a jegypénztáraknál. 17:15-ig várunk, aki késik, és szeretne megtalálni minket, hívjon fel a 706244281-es számon.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396048 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Kincső: hát, nem hiszem, hogy megtudjuk előre. Az éttermes ÜCs-re rákérdezünk, nemtom, ez hogy működik.
Különben szvsz, ha nem 30-an rohanjuk le őket, h kell ebéd, hanem csak 5-en, akkor még helyben is lehet dönteni erről. Ráadásul úgyis csak helyben kell érte fizetni, nem előre :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396042 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Lehet esetleg tudni, mi az ebéd menü? Ill. hogy ha kérek, akkor azt is fizethetem-e ü.cs.-vel? Mert ha zsákbamacska és kp, akkor valszeg nem kérek :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396001 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
nagyon bocs mindenki, akinek nem válaszoltam, természetesen a helyszínen ér odaadni az ÜCS-t, csak tudjunk róla, h azért nem utaltatok. (tudom, egyéni szocproblem, de költöztem a hétvégén, ma jutottam kicsit levegőhöz...) updatelt névsor is mindjárt; addig töltögessétek gillz táblázatát indoloklatlan sebességgel. =)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395886 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
spreadsheets.google.com/viewform?formkey...BOUHJCYXhVdHhIUVE6MQ

szavazzatok, szerintem vagy a 17:21-es, vagy a 18:21-es a javasolt utazási időpont. Néhány szervező már előre lemegy, valószínűleg Rayan megy veletek meló után. Hozzám a Smocek előadás után lehet csatlakozni, én valszeg a 21:21-es vagy 22:21-es vonattal robogok utánatok.

a vonatút egy órás, az állomásra kimegy majd valaki, ha tudják, h jöttök :D

a menüs étkezési igényekről meg előre kell szólni, hogy készüljenek, az a kérdéssor tehét azér van.

uff
gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395876 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Sötét Úr írta:

gillz írta: Egy hét múlva találkozunk Tatán 8-)

Hánykor? Szeretnék "seregestül" érkezni a többiekkel együtt. Viszont már most elkéstem kissé azzal, hogy a munkahelyemen megfelelő szabadidőt intézzek magamnak. (Mi az, hogy péntek lesz? Attól még jogomban áll egész este is dolgozni, ha arra van szükség.)


Nekem is fontos lenne, hogy pontosan mikor/hogyan/honnan lenne közös indulás, egy mielőbbi válasz rendkívül lelkes fogadtatásban részesülne :)

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395857 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Zsolt én sajna nem megyek mégsem :( De ha egyszer lesz más lehetőség kipróbálni feltétlen csatlakoznék :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395852 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Athramien írta: na ez így jól hangzik - főleg a szauna-eper-pezsgő kombináció:D és GP az a Dragon Age minket is érdekelne!!

+ Dodiee és gillz volt érdeklődő, tehát akkor a Dragon Age játékot hozom, két intro jellegű mesével. Magam is a rendszert fogom tesztelni. Természetesen be lehet majd még szállni, illetve biztos ami biztos, hogy Kard és Mágia modul is lesz nálam. Valahogy mostanában fantasy hangulatban vagyok, a lehelletem is beholderszagú. :D

A Dragon Ageről meg írtam az lfg.hura , akit érdekel, olvassa el nyugodtan. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395845 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

gillz írta: Egy hét múlva találkozunk Tatán 8-)

Hánykor? Szeretnék "seregestül" érkezni a többiekkel együtt. Viszont már most elkéstem kissé azzal, hogy a munkahelyemen megfelelő szabadidőt intézzek magamnak. (Mi az, hogy péntek lesz? Attól még jogomban áll egész este is dolgozni, ha arra van szükség.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395839 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Ha előre jeleztétek (akár itt, akár Cuccnak, akár másnak a szervezők közül), hogy üdülési csekkel fizetnétek, akkor nem kell a +500.
Valószínűleg elég a helyszínen odaadni az üdülési csekket, viszont rögtön a találkozó elején keressétek meg ezzel Silcuccot, mert a szállás kérése a "minél hamarabb" volt.

Most már él a +500-as ár, viszont ezt is lehet üdülési csekkel :) Mihelyt Cucc a vonalba kerül, megtudhatjuk a jelenlegi névsort is.

Egy hét múlva találkozunk Tatán 8-)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395826 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Kis türelmet, fogunk válaszolni.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395813 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Rayan írta: Köszi, hogy szóltatok!


Szívesen, de mint a priviben is kérdeztem: van valami további teendő? Előre oda kell adni Cuccnak, vagy elég a helyszínre vinni, és ha ápr. 6. előtt szóltunk, akkor nincs bünti 500 píz? Ez nem világos, bocsi :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395809 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Kincső (Thilanna) írta: Nekem a "Silcuccnak" de "itt" egyértelműen a privit jelentette, és kedden írtam a hugom és magam nevében, de még nem válaszolt :P


Dettó, asszem három napja, a felhíváskor írtam privit, és se kép, se hang.

Mindegy, mi elmegyünk, ´oszt jó lesz 8-)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395804 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Köszi, hogy szóltatok!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395794 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Nekem a "Silcuccnak" de "itt" egyértelműen a privit jelentette, és kedden írtam a hugom és magam nevében, de még nem válaszolt :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395782 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.

Rayan írta: Lehet üdülési csekkel is fizetni! Aki a fizetésnek ezt a módját választja, az Silcuccnak mindenképpen írjon itt vagy a facebookon!

Ha privit küldök neki, az ér?

Ha nem: IGEN! Ami és jómagam nagyon-nagyon-nagyon szeretnénk üdcsi csekkel virítani a dellát!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395781 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Sajnálom hogy nem szóltam eddig, de mégsem tudok menni :(

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395623 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Lehet üdülési csekkel is fizetni! Aki a fizetésnek ezt a módját választja, az Silcuccnak mindenképpen írjon itt vagy a facebookon!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395589 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
jajj, ne haragudjatok, pedig az elsők között írtalak be a titeket a gonosz excel-fájlba... majd kikap érte... =(

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395557 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Én is kimaradtam, pedig már át is utaltam a pízt... :( ;(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395552 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
:-( Én kimaradtam, pedig még választ is kaptam a jelentkezésemre.

Silcucc írta: noshátakkor, eddigi jelentkezők szigorúan ABC-sorrendben =)


Ami
Anglachel
Bukovinszki Orsi
Bukovinszki Virág
Celebrom
Dodie
Dreamer
Esgal
Estel
Finwe
Gery
gillz
gothpunk
Icke
Kincső
Kiss Kinga
Klau
Lau
Mau
Morgana
Papp Miklós
Petr
Pók
Rayan
Silcucc
Sirgon
Tímár Bogáta
Verus
Virók Szilvia

és akkor mégegyszer: JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ MEGHOSSZABBÍTVA, ÁPRILIS 6-ig, JELENTKEZZETEK!!! =))) /jó lesz :twisted: /


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395517 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Én sajnos nem tudom idén bevállalni, mert szombaton debütálok az első nagy lehetőségemen, de nektek jó szórakozást!:)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395502 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2011.
Nekem meg sajnos eldőlt, hogy már megint nem tudok menni (családi program miatt)... :cry:
Nagyon nem jön ez nekem össze idén. Hiányoztok. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.250 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére