Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Több
12 éve 6 hónapja #403628 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

gillz írta: azt majd lehet tudni, h melyik rendi toszt ki tartja? Vagy kapunk bővebb leírást, hogy mivel fognak foglalkozni a rendek?


Lesz majd bővebb leírás, rendvezzel együtt, vagy a cikkben, vagy itt a fórumon.

renus írta: Lehet hogy csak nekem nem működik, de nem lehet a jelentkezési lapra rákattintani. Pedig én aztán minél hamarabb szeretném kitölteni :)


Ez azért van, mert az még nincs bent, de holnap remélhetőleg már az is elérhető lesz.
Plusz a számlaszám is majd kint lesz, amint tudjuk, melyikre kell utalni. Szóval addig senki se utaljon sehova semmit :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • renus
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 hónapja #403627 Írta: renus
renus válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Lehet hogy csak nekem nem működik, de nem lehet a jelentkezési lapra rákattintani. Pedig én aztán minél hamarabb szeretném kitölteni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403626 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
azt majd lehet tudni, h melyik rendi toszt ki tartja? Vagy kapunk bővebb leírást, hogy mivel fognak foglalkozni a rendek?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
12 éve 6 hónapja #403606 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Rayan írta: Juhú!

Csináltok 31-én helovín partit? :mrgreen:

Két jótanács: tavaly a 0-hoz képest elég sokszor kértük a gondnok segítségét (fűtés nem úgy ment, ahogy kell stb.), így ha nincs meg, mindenképpen kérjétek el a kapcsolattartó telefonszámát, és nyittassátok ki a szertárt és azt a helyiséget, ahol a takarítós cuccok vannak. Plusz érdemes különös figyelmet fordítani az utolsó napi takarítás/rendrakás előzetes megszervezésére.

Ügyesek lesztek, én tudom 8-)



Csinálunk :P
Köszi a tanácsokat!

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403599 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Juhú!

Csináltok 31-én helovín partit? :mrgreen:

Két jótanács: tavaly a 0-hoz képest elég sokszor kértük a gondnok segítségét (fűtés nem úgy ment, ahogy kell stb.), így ha nincs meg, mindenképpen kérjétek el a kapcsolattartó telefonszámát, és nyittassátok ki a szertárt és azt a helyiséget, ahol a takarítós cuccok vannak. Plusz érdemes különös figyelmet fordítani az utolsó napi takarítás/rendrakás előzetes megszervezésére.

Ügyesek lesztek, én tudom 8-)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #403586 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Kedves Mindenki!!

Nemsokára elkészül hivatalos szép, színes, bátorító plakát is róla, de aki már most elég elhivatottságot érez magában, az jelentkezzen nálam emailben/facebookon szabad rendi órát tartani!!

címem: breki13_kukac_gémél_pont_kom

Sziszi

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #403573 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Szívesen segítek bármiben

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #403572 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Üdvözletem!
Igen, ismét egy hangulatos, zebegényi köm(f)t van szervezés alatt, egy sok új, de annál lelkesebb embereket tartalmazó szervezői csapat által. Részleteket később, de már javában zajanak a háttérmunkálatok.
Jah, és lesz egy választékos, vidám, olcsó, fincsi és hangulatos meglepetésekkel teli BÜFÉ, amit jómagam fogok irányítani. Ide keresek minimum 6, maximum 10 vidám embert, akik felváltva működtetik a büfét és annak előkészületeit végzik velem közösen. Rendi időben nem lesz büfés tevékenység. :) .
Eddig 4 jelentkezőnk van:
-Idhren
-Süle Reni
-Ankalimon
-Petr

:D

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #403571 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Üdv :)
Igen, ez valóban így történt :D Köszönjük az Elnökség bizalmát ezúton is :)
Hamarosan jön a sok-sok infó, és a jelentkezési lap is, addig meg izguljatok :P
Annyit azért elárulok, bár már elég sokan tudjtok, hogy az időpont október 29.-november 1., a helyszín pedig a már megszokott Zebegény :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #403570 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
LÁJK!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • renus
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 7 hónapja #403569 Írta: renus
renus válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Jajj de jó már nincs sok hátra, és itt a Kömt is!!! <3 :lájk:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #403568 Írta: Gandalf
Tegnap este megszületett a döntés a KÖMT-ről:

Az Elnökség elfogadta az egyetlen beérkezett pályázatot (Békési Marcell, Doncsecz Zoltán, Kovács Beáta és Békési-Szvitacs Eszter) , és ezáltal megbízta Békési Marcellt, mint felelős főszervezőt a beadott pályázat alapján a KÖMT megszervezésével.

Sok sikert és hajrá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.180 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére