Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély

Több
11 éve 10 hónapja #405460 Írta: Gandalf
Tudom, kicsit későn szólók, de hátha még élnek az emlékek:
Tudna-e a Tolkien.hu és a Lassi számára írni a LEP-ről is (mindkét részéről) egy külsősöknek szóló, közérthető beszámolót?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
12 éve 2 hónapja #404600 Írta: Sötét Úr
Szóval az úgy történt, hogy amióta fizetek a képMutató használatáért (nem is keveset), azóta használhatatlan, és fogalmam sincs, hogy mikorra fogom tudni életre rugdosni. Ezért mindenféle zöldköret és álmatag szemű Frodó nélkül tudom csak megmutatni, hogy mit fotóztam, mégpedig a Picasán . Nézzétek meg jól! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
12 éve 2 hónapja #404568 Írta: Tünde
ha mutattok egy topikot, feltöltöm, de fb-n nem teszem nyilvánossá, még a nevem sem az, bocsi... mondjuk kevés képem is van...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #404566 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély

Vewy írta: + még a fotós topichoz, hogy a fészbukkon nem csak passzióból lehet nem fent lenni, hanem a fészbukk különböző idióta indokokkal ki is tilthat. És akkor már az illető tényleg önhibáján kívül nem látja a képeket.


Hát igen ez ellen nem lehet mit tenni, de szerintem szólsz és megpróbálnak segíteni, ha ezen múlik :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404565 Írta: Metaflora

Vewy írta: + még a fotós topichoz, hogy a fészbukkon nem csak passzióból lehet nem fent lenni, hanem a fészbukk különböző idióta indokokkal ki is tilthat. És akkor már az illető tényleg önhibáján kívül nem látja a képeket.

Félreértések elkerülése végett, nem azt mondtam, hogy magára vessen, aki nincs facebookon :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404564 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély
+ még a fotós topichoz, hogy a fészbukkon nem csak passzióból lehet nem fent lenni, hanem a fészbukk különböző idióta indokokkal ki is tilthat. És akkor már az illető tényleg önhibáján kívül nem látja a képeket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404561 Írta: Ilweran

Gandalf írta: Mindent köszönök!

Videók:
www.youtube.com/user/ekultura?feature=watch


Gandalf megelőzött a linkeléssel, de a köszönet nem maradhat el...
Mostanra felkerült az összes videó, a hibákat javítottuk :oops: hamarosan valamiféle cikk is lesz, majd azt is belinkelem.
Köszönöm mindenkinek, aki nyilatkozott, segített, tűrte, hogy filmezzük! Nagyon kedvesek voltatok! Igazából profibb "riportereket" érdemeltetek volna, igyekszünk tanulni a hibákból, de remélem, egy ici-picit azért számít, hogy hírét visszük az MTT-nek meg a rendezvénynek...
Nekem nagy élmény volt így öt-hat év kihagyás után újra LEP-en járni, és beleszagolni kicsit a hangulatba, olyan volt, mintha visszafiatalodtam volna :)
Gratula a szervezőknek és várom a következőt!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404560 Írta: Metaflora

Namarie írta: Off: szerintem ha MTT-s rendezvényről van kép, akkor annak ITT is helye van, sőt! Elsősorban ITT, ezen az oldalon van a helye. Nem minden külsős tudja, hogy van ám nekünk Facebook- oldalunk is, sőt, sok Tolkient kedvelő erről az oldalról sem tud! (Elsőkezű tapasztalat...)


Jól hangzik, hogy "itt a helye", és szép dolog lenne, ha lenne egy működő MTT-s galéria, és meg lehetne kérni az embereket, hogy a publikus, jól sikerült képeiket töltsék fel oda is. De tekintve, hogy nincs ilyen, innentől kezdve mindenkinek a magánügye, hogy hol és milyen jogosultságokkal tart fényképalbumot. (Azzal egyetértek, hogy a linkek kerüljenek fel a fórumba, facebookon totál követhetetlen, hogy mi kihez jut el, és a Gandalf-féle "szépen kérés" is oké, szóval ez csak zárójeles megjegyzés.)

Namarie írta: LEP: összeségében jól éreztem magam, bár objektíven nézve voltak hiányérzeteim. Ennek okáról Idhrennel és többekkel beszélgettünk, és amit ígértem, azt tartom. Ha van BÁRMILYEN plakát, pár helyen én is szét tudom szórni. TLV plakát van? Küldjétek e - mailben, és kb. 8 helyen két héten belül megjelenik.


TLV plakát mindig van, mindig fel van töltve a TLV-hírbe itt az oldalon, és mindig kérünk mindenkit a fórumon, hogy nyomtassa ki, és juttassa el, ahova csak tudja. Remélhetőleg a jövő évi szervezőknek eszébe jut majd szólni neked, eddig nem volt okunk külön személyesen megkeresni ezzel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404553 Írta: Namarie
Off: szerintem ha MTT-s rendezvényről van kép, akkor annak ITT is helye van, sőt! Elsősorban ITT, ezen az oldalon van a helye. Nem minden külsős tudja, hogy van ám nekünk Facebook- oldalunk is, sőt, sok Tolkient kedvelő erről az oldalról sem tud! (Elsőkezű tapasztalat...)

On:

LEP: összeségében jól éreztem magam, bár objektíven nézve voltak hiányérzeteim. Ennek okáról Idhrennel és többekkel beszélgettünk, és amit ígértem, azt tartom. Ha van BÁRMILYEN plakát, pár helyen én is szét tudom szórni. TLV plakát van? Küldjétek e - mailben, és kb. 8 helyen két héten belül megjelenik.

Amire nagyon kényesek szoktunk lenni, hogy Tolkien benne volt- e a rendezvényben? Igen, ott volt, és szerintem kellő mértékben. Ott, ahol a ruhatárosok is róla beszélgetnek, elég magas színvonalon, nost ott ott van. Köszönöm, Miklós, és az állatokról folytatott bezsélgetést, meg a filmzene hallgatását is! Menta, Bonifác és Cinckány orrahegyét puszilom! :)

Sokaknak kéne sokmindent megköszönnöm.

Elsősorban annak örülök, de tiszta szívemből, hogy megörültettek nekem, és hogy ennyi jókívánságot kaptam. A kérdéseitekre a beszélgetősben válaszolok, és elnézést, hogy nem fejtettem ki bővebben a választ, de mind olyan volt, hogy "ez vagy egy heti választ kíván, vagy semmit." Nme egy hétig fogom írni a választ, de a lényeg benne lesz. :) SÚ, Márk, Estel :)

A fordítói kerekasztal egyszerűen frenetikus volt!!!!!!!!!!!!!!! A Radnóti - idézettől meg külön elaléltem, különösen, hogy ez az egyik kedvencem tőle.. és valahogy annnyira igaz már ránk, nem?

Gerda és János: Eru minden áldása szálljon Reátok! Vigyázzatok egymásra, különösen te, János, vigyázz Gerdára, és legyetek nagyon- nagyon boldogok, elégedettek egy hosszú, boldog életen át! :)

Valóságos csoda, ami itt folyik nem? Várandós kismamák, csodálatos gyerekek, házasságok, eljegyzés.. hát már csak ezért is érdemes volt megírni a Professzornak a műveit- Eru éltesse őt jó emlékezetünkben az idők végéig és azon is túl!

Drága mítoszkedvelő Professzor! Köszönöm a műveidet, és azt, hogy megírtad, és azt is, hogy úgy hagytad ránk, ahogy. Én nem neheztelek, hogy majd egyszer, Eru Iluvatar színe előtt meséled el végig őket... :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404551 Írta: Gandalf
Valaki egyébként otthagyta a sálját a pubban. Jelzem, hogy nálunk van.

Ahogy a Boldog Születésnapot...-banner is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #404548 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély

Gandalf írta:

Metaflora írta:

Sil írta: Muszáj megint Facebookra pakolni a képeket? Nem látszanak kívülről... :( ((

Be lehet állítani, hogy látsszanak. Ha a feltöltő teljesen Public-ra állítja az albumot, akkor legalul megjelenik neki egy hivatkozás mint az album közvetlen linkje, és az már terjeszthető fb-n kívül is.


Igen-igen! Megkérünk szépen mindenkit, hogy a LEP-ről készült Facebook-albumukat tegyék elérhetővé nem Facebook-tagok számára is, hogy kívülről is elérhetőek legyenek!

Ez egyébként minden MTT-s rendezvény fotóira vonatkozik!

:!:

Vagy jó apámat megkérem hogy a domain címén adjon 100-200mb tárhelyet ahova a képeket fellehet tölteni szigorúan 1024-768 formátumba, hogy elférjen a java.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404547 Írta: Gandalf

Metaflora írta:

Sil írta: Muszáj megint Facebookra pakolni a képeket? Nem látszanak kívülről... :( ((

Be lehet állítani, hogy látsszanak. Ha a feltöltő teljesen Public-ra állítja az albumot, akkor legalul megjelenik neki egy hivatkozás mint az album közvetlen linkje, és az már terjeszthető fb-n kívül is.


Igen-igen! Megkérünk szépen mindenkit, hogy a LEP-ről készült Facebook-albumukat tegyék elérhetővé nem Facebook-tagok számára is, hogy kívülről is elérhetőek legyenek!

Ez egyébként minden MTT-s rendezvény fotóira vonatkozik!

:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404546 Írta: Felagund

Sil írta: Muszáj megint Facebookra pakolni a képeket? Nem látszanak kívülről... :( ((


Bakker Sil, már nem azért, de ha utálod a Facebookot, akkor utáld rendesen és utáld azokat a képeket is, amik oda felkerültek... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404545 Írta: Metaflora

Sil írta: Muszáj megint Facebookra pakolni a képeket? Nem látszanak kívülről... :( ((

Be lehet állítani, hogy látsszanak. Ha a feltöltő teljesen Public-ra állítja az albumot, akkor legalul megjelenik neki egy hivatkozás mint az album közvetlen linkje, és az már terjeszthető fb-n kívül is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #404543 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély

Sil írta: Muszáj megint Facebookra pakolni a képeket? Nem látszanak kívülről... :( ((

Jan 13.án azaz Pénteken leszek otthon akkor lesz gyors netem és feltöltőm öket egy tárhelyre ennyit ígérek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404541 Írta: Sötét Úr
Szóval egy helyzetjelentés: a képeim gyakorlatilag készen vannak, de nem tudom még feltenni őket... Január 10-től megszűnne a képMutató, ezért mindenféle változtatásokat kellett végeznem rajta - azt viszont még be kell konfigurálni, mert most éppen beleveszett a karakterkódolás rejtelmeibe... Egyébként az eddigitől eltérő címen lesz elérhető, de a teljes MTT-s anyagom megvan rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404540 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély
Muszáj megint Facebookra pakolni a képeket? Nem látszanak kívülről... :( ((

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #404539 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2012 - Egy Rég Várt Ünnepély
Üdv!
Nagyon jó volt szerintem a szülinap a gyerekek meg nagyon élvezték ahogy elnéztem :D rohangászás össze vissza. De Encsi mezítláb járni kelni az épületben egésznap.. az is egy szép látvány volt én mindig meghökkentem . :D
Igaz este nem fértünk el annyira, de sok jó ember kis helyen is elfér!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404536 Írta: Alcarcalimo
Kezdjük ezzel, úgyis ez a legfontosabb:
www.facebook.com/#!/photo.php?fb ... =1&theater
Na ezek a képek.
Röviden: örültem nagyon ismét, hogy ott lehettem veletek! Voltak az előadásaimon, látszólag még értékelték is:) Nagyon klassz fülbebigyókat vettem ismét Olostától és Narbelethtől - elismerésem nektek, nagyon kreatívak vagytok, ügyesek, Andim meg odavan értük:) És sok emberrel tudtam beszélgetni, Orsie, Mogyi, SÚ, Fq, _Neo, Angwen, Rózsa, ADIM, stb... persze az idő hiányában nem mindenkivel sikerült, de majd pótolom - ha igény van rá... :)
Pl. nem tudtam beszélgetni Morganaval - alig láttam, keveset voltál ott!!! - Ankalimon, rajtad mindig lógtak vagy hatan, Ulmo, hamar el kellett húznod - érthető okokból - stb.
Paparazziztam is ezerrel. Ott a link.
De jó volt, feltöltődtem, komolyan!
Gyakrabban kéne járnom MTT rendezvényekre??? Alighanem... lelkiekben sokat jelent, nagyon is!

Pár poén.

Tünde: Szerintem szálanként kéne árulni a ropit...
Alcar: Bakker, Tünde, ennyire ne legyél anyagias...
ADIM: Alcar! Ajánlok barter üzletet neked...
Alcar: éspedig?
ADIM: egy szál ropi egy szál hajért...

...vajon miért intettem be neki 5 mp üveges tekintet után?

Reggel.
_Neo: Basszus Alcar, úgy horkoltál negyed hét felé, mint egy nazgúl... már ha azok alszanak egyáltalán...

Előadások között, Bródy söröző.
Belépek. Szerkó, láttátok: barna bakancs, kék farmer, fekete bőrdzseki, nuku haj. Elém áll egy kb. 190 centis nyugdíjas bácsi - már erősen nem volt szomjas - kezet fog velem, és megkérdi: "Ön ugyebár közterület-felügyelő?"
... ritka az, amikor köpni-nyelni nem tudok, de ez olyan volt. Fel nem foghatom, honnan vette az öreg, hogy szürke farkas vagyok...

Kisfiam a vonaton.
Ákos: Apa....
Én: Ja, fiam, mi van?
Ákos: Ennek az ADIMnak olyan vicces a feje... látszik rajta, hogy teljesen hülye...
Én: (visít... felhív ADIM és Tünde... Ők is visítanak... és röhögnek...)

Vettem egy rahedli Lassi-t... némelyik persze már megvolt. Nem baj, támogattam az MTT-t:)))

És az egész fénypontja... pont beszélgetek Mogyi hugival, amikor Bigfoot közli, hogy ő már pedig bejelent, méghozzá fontosat, ergo kussoljunk.
Kussoltunk.
Aztán az Egy Gyűrű, Mogyi elpityeredik, és én is:))) Bekötik a hugim fejét! Azért ezzel a tudattal búcsúzni, nem volt semmi:)

Szóval ennyi. Élveztem:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
12 éve 2 hónapja #404531 Írta: Ille Lórien
Köszönök mindent! Örülök, hogy legalább a második felén részt tudtam venni, és találkoztam veletek.
Gratula a új Lassihoz, jó lett! :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
12 éve 2 hónapja #404528 Írta: Nimloss
Nagyon jó volt!!! Köszönöm a szervezőknek, meg mindenkinek aki segített. ( sajnos én (kb) négykor haza mentem.) És persze azoknak, akik adtak egy kis lelki támogatást a felvételivel kapcsolatban. (Meg leálltak velem beszélgetni :P )

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404525 Írta: Kincső
Köszönöm szépen az egész napos élményt, mind a szervezőknek, akik megálmodták, mind a segítőknek, akikkel együtt segíthettünk csiszolni, mind a résztvevőknek, hogy jöttek és élvezték.
Az esti pub pedig egy igazán remek ötlet volt, a LEPen megszokott sok-sok idő után újra felbukkanó arcok iránti örömmel és a hétköznapibb kötetlen sörözgetéssel (és jó zenével, meg előtte érdekes kerekasztal-beszélgetéssel!) egyszerre. Nagy tömegben bár, ahol mégis szinte minden ember ismerős. :) Nagyon köszi mindenkinek a hosszú és a rövid beszélgetéseket, vagy épp félszavakat, mosolyokat, öleléseket!

Nekem holnap irány újra Dánia, és nagyon jó lesz ezzel a nappal, Veletek feltöltekezve újra útra kelni.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
12 éve 2 hónapja #404521 Írta: Athramien
késői a reakció, de ha valaki szeretne 7-re/8-ra jönni büfét kipakolni, azt nem küldjük haza:P:D

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404520 Írta: Kincső
UPDATE :!:

BigFoot Facebook-on írta: Holnap reggel érkezés az iskola elé 7:00-ra!A kapukat csak a mi kedvünkért nyitják ki ilyen korán, ezért arra kérek mindenkit, aki segít a bepakolásban és a dekorálásban az érkezzen pontosan. Mindenki más segítőnek érkezés 8:00-ra. 8:15kor általános eligazitás mindenkinek.


(Résztvevőknek persze továbbra is 9:00. De jó lenne, ha minél többen tudnátok jönni segíteni korábban!)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.214 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére