10 éves az MTT - Születésnapi Party

  • Alaver
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja #406294 Írta: Alaver
Alaver válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
Felkerült az MTT Kórusról készült videó, lássátok, nézzétek, halljátok, hallgassátok!


(a többi előadásról nem tudtam végig felvételt alkotni, így az nincs fent :( )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405843 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

Sil írta:

Rabyn írta: A dokumentumfilm:

... detailpage

"Ezt a videót a felhasználó eltávolította"... :(


Újravágásra vár, mert az egyik nyilatkozó külön kérte, hogy ne kerüljön ki az internetre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405842 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

Rabyn írta: A dokumentumfilm:

... detailpage

"Ezt a videót a felhasználó eltávolította"... :(

A kórust viszont megtaláltam, köszi:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405825 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
nyilvános fotóim a link birtokában: plus.google.com/photos/10705681 ... 6545?hl=hu

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405822 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
Köszönöm a szervezőknek munkájukat, fergeteges rendezvénysorozatot sikerült létrehoznotok, aminek méltó lezárása volt a 10. Születésnapi Party :)
A résztvevőknek pedig köszönöm a lelkesedést, hogy itt vagytok 10 éve, és közösen valami olyan csodálatosat alkothatunk, ami a mai világban igenis ritka kincs.
Ide csak ez a mondat illik:
Elen síla lumenn' omentielvo!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Alaver
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #405819 Írta: Alaver
Alaver válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
Holnap/holnapután felkerülnek majd a készült videók is a programblokkról, amint lesz egy töltőm. Sajnos csak a kórust és a Mória a padlásont tudtuk felvenni (utóbbinál az utolsó két perc is lemaradt :cry: ), mivel lemerült a kamera. Líthas-ra nem tudom hozni, de a következő eseményen remélhetőleg már lesz minden. :D

Alaver (J. Imi)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405817 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

Sil írta:

Gandalf írta: Albumok eddig:
www.facebook.com/media/set/?set=oa.434135669953143&type=1
www.facebook.com/media/set/?set=oa.434327939933916&type=1

Kívülről nem elérhetőek... :(


Dolgozunk azon, hogy olyan helyre is felkerüljön, amit bárki láthat.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405816 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

Rabyn írta: Köszönöm szépen tortát!!!! Nagyon nagyon nagyon finom volt!!!


Jajdejó, örülök, hogy ízlett :)

Úgy sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni :(

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405813 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
A dokumentumfilm:

... detailpage

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405810 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

Gandalf írta: Albumok eddig:
www.facebook.com/media/set/?set=oa.434135669953143&type=1
www.facebook.com/media/set/?set=oa.434327939933916&type=1

Kívülről nem elérhetőek... :(

A dokumentumfilm meg a fényképes cucc fent lesz majd valahol? Sajnos nem maradhattam még a koncert végéig sem (el kellett érnem az utolsó vonatot), és így lemaradtam róla. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
11 éve 9 hónapja #405808 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
Köszönöm szépen tortát!!!! Nagyon nagyon nagyon finom volt!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405796 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

Gandalf írta: A Károli nehezen lesz megközelíthető, mert a szomszéd utcában forgatni fog a Bruszvilisz:

www.bkk.hu/2012/06/filmforgatas-miatt-mo...ca-egyes-szakaszain/

Óvatosan és okosan, ügyesen kerülgessétek!



hívjuk meg a partyra!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405795 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
A Károli nehezen lesz megközelíthető, mert a szomszéd utcában forgatni fog a Bruszvilisz:

www.bkk.hu/2012/06/filmforgatas-miatt-mo...ca-egyes-szakaszain/

Óvatosan és okosan, ügyesen kerülgessétek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405782 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

Sil írta: Ez a bizonyos pinceklub ugyanott van, mint maga a Bölcsészettudományi Kar? (Nincs rajta így külön a Google Maps-en.) Az udvarba kell majd menni vagy a pinceklubba?

Ugyanaz az épület. :)
Lejárat elvileg az udvarból van (volt, amikor én odajártam egyetemre). Hogy akkor most maga az udvar melyik kapun belépve (4/a, 4/b vagy 4/c) érhető el, az átépítések és felújítások miatt nem tudnám megmondani. De gyanítom, hogy az egyetem főbejáratából (ez a Kálvinhoz eső legközelebb kapu), mert az lenne a logikus.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405781 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
Ez a bizonyos pinceklub ugyanott van, mint maga a Bölcsészettudományi Kar? (Nincs rajta így külön a Google Maps-en.) Az udvarba kell majd menni vagy a pinceklubba?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405723 Írta: Lior
Lior válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
Bari, mindig elfelejtem, hogy te is kriplivé avanzsáltál az utóbbi fél évben. :)
Rabyn, Elrenorral e-mailben folytatunk dietetikai diskurzust, nem szeretnénk a különböző laktóz- és gluténmentes termékek nevével, összetételével és felhasználásával spammelni a fórumot: amint eldőlt a torta mibenléte, szólunk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405722 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

tehdreamer írta:

Rabyn írta: Szóval kedves főszervező fejek, még mindig nem kaptam választ arra, hogy lesz-e mit ennem a születésnapon, ha már befizetem a belépőt vagy sem?


Szia Rabyn,

természetesen lesz mit enned, csak kenyeret kell hoznod, a krémek-saláták-husi gluténmentes!
Elrenort akkor megkérjük, hogy csináljon egy kisebb gluténmentes tortát (khm esetleg glutén-laktózmenteset, mert akkor Milendoria és én is tudunk belőle enni? :D ), és akkor abból sem maradsz ki.
Jó lesz ez így? :)
Ági



Én rám nem is gondolsz, na jó. :( (

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405711 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
Tökéletes lesz!:)
A laktózmentesek LIGA margarint ehetnek tudtommal, de lehet kapni a sparban LM margarint is.
Köszönöm szépen!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405707 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

tehdreamer írta: Elrenort akkor megkérjük, hogy csináljon egy kisebb gluténmentes tortát (khm esetleg glutén-laktózmenteset, mert akkor Milendoria és én is tudunk belőle enni? :D ), és akkor abból sem maradsz ki.
Jó lesz ez így? :)
Ági



A laktózmentesek ehetnek vajat?
Egyébként szívesen megcsinálom, valószínűleg lesz.

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405706 Írta: Lior
Lior válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

Rabyn írta: Szóval kedves főszervező fejek, még mindig nem kaptam választ arra, hogy lesz-e mit ennem a születésnapon, ha már befizetem a belépőt vagy sem?


Szia Rabyn,

természetesen lesz mit enned, csak kenyeret kell hoznod, a krémek-saláták-husi gluténmentes!
Elrenort akkor megkérjük, hogy csináljon egy kisebb gluténmentes tortát (khm esetleg glutén-laktózmenteset, mert akkor Milendoria és én is tudunk belőle enni? :D ), és akkor abból sem maradsz ki.
Jó lesz ez így? :)
Ági

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405696 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
Szóval kedves főszervező fejek, még mindig nem kaptam választ arra, hogy lesz-e mit ennem a születésnapon, ha már befizetem a belépőt vagy sem?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405594 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
Elrenor: Én roppantmód hálás lennék érte. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405575 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

Rabyn írta: Nem tudom későn szólok-e de nem lehetne, hogy kivételesen nekem is készüljetek valami sütivel? Nem azt kérem, hogy az egész torta ehető legyen számomra, de örülnék, ha végre nem csak néznem kéne, ahogy a többiek eszik....


Bár szervező nem vagyok, a tortát elvileg én csinálom, és bár valóban nem lesz gluténmentes, de szívesen csinálok mellé egy kisebb gluténmenteset, ha a szervezők is beleegyeznek :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405574 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
Nem tudom későn szólok-e de nem lehetne, hogy kivételesen nekem is készüljetek valami sütivel? Nem azt kérem, hogy az egész torta ehető legyen számomra, de örülnék, ha végre nem csak néznem kéne, ahogy a többiek eszik....

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405568 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

Sil írta:

Rabyn írta: Most már nincsen egy hónap sem a rendezvénysorozatig, esetleg kaphatnánk valami információt, mi mezei tagok is arról, hogy mi hogyan lesz majd?

Csatlakozom, engem is érdekelne már valami infó a rendezvénysorozat egyetlen olyan eleméről, amire dolgozó és vidéki tagként esélyem lenne eljutni.


A konferencia még szombat délelőtt is tart, szóval akár arról sem maradsz le teljesen ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
11 éve 10 hónapja #405543 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party

Rabyn írta: Most már nincsen egy hónap sem a rendezvénysorozatig, esetleg kaphatnánk valami információt, mi mezei tagok is arról, hogy mi hogyan lesz majd?

Csatlakozom, engem is érdekelne már valami infó a rendezvénysorozat egyetlen olyan eleméről, amire dolgozó és vidéki tagként esélyem lenne eljutni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405537 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
Most már nincsen egy hónap sem a rendezvénysorozatig, esetleg kaphatnánk valami információt, mi mezei tagok is arról, hogy mi hogyan lesz majd?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404555 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: 10 éves az MTT - Születésnapi Party
némi infó:

2012-ben 10 éves a Magyar Tolkien Társaság.
Ennek keretében kerül megrendezésre a jubileumi rendezvénysorozat június 11-16. között a Károli Gáspár Református Egyetemen.
A rendezvények szervezői: Ankalimon, Bonácz Ági, Silcucc, Gumipók, Lau

A rendezvények:

Tolkien Szabadegyetem
Június 11-13. délutánonként/esténként

Tudományos Konferencia
Június 14.du.-16.de.

Születésnapi Party
Június 16. este



Részletek később

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.227 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére