Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!

Több
10 éve 11 hónapja #408892 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Most már lassan én is hazaérek rendesen, remélem mindenki kedve szerint kipihente magát egy kicsit. Jó volt játszani, vagy nézni ahogy játszotok, beszélgetni, pihenni. A törp teremtés alkotásai fergetegesek lettek és élmény volt látni az arcokat, amikor mondtam, hogy rakjátok ki a törpök családfáját.
Külön köszönet a segítségért Adrinak, Jakabnak, Áginak és Milnek, valamint az állomásvezetésért Thereonnak, Ildinek és Brinak, nomeg a sok mindenért leginkább Zsoltnak, Mirinek, Ratzkhának és az időjárásnak, akik nélkül nem jöhetett volna létre ez a hétvége.
Én jól éreztem magam. :D

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408889 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Köszönöm szépen ezt az egész hétvégét a szervezőknek! Jó volt, hogy nem volt kötelező program, így 2 napot csak pihenéssel és beszélgetéssel tölthettem el :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408882 Írta: Schreiner János

Nieninque Meneldea írta: Kincső: Köszi a bátorítást, rám fér, nem vagyok egy kezdeményező típus, ha az lennék, nem pánikolnék :)
Schreiner János: Neked is köszi a hozzászólást, egy picit segített :)

Van esetleg olyan, aki Budapestről megy vonattal, és vállalna engem útitársnak? :) Vagy ezt inkább a facebookos eseménynél kérdezzem?

Szia!
Én Fehérvárról Pesten keresztül megyek, de még nem tudom, melyik vonatot fogom elérni. Elsőre a 17:07-est célzom meg. ha te is azzal jönnél, akkor mehetünk együtt. A számom: 20/800-1717 Dobj egy SMS-t, ha érdekel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408880 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Kedves Mindenki!

Legkésőbb holnap, azaz csütörtök délig jelentkezzetek, utána már nem fogadok el senkitől jelentkezést! Aki pedig jelentkezett és még nem fizetett részvételi díjat, az tegye meg! Van példa a fordítottjára is, hogy valaki fizetett részvételi díjat, de a jelentkezési lapot nem küldte el.

Már csak kettőt kell aludni! :D

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408854 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Nieninque, ne aggódj, nagyon kedves és befogadó emberek vagyunk és sokan jönnek újak, akik még egyáltalán nem, vagy csak alig ismerik a társaságot. Igyekszünk figyelni majd mindenkire, de bátran lehet kezdeményezni, beszélgetni, játszani! :D

frissített jelentkezési lista alant

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408852 Írta: zs.gothpunk

Nieninque Meneldea írta: Kincső: Köszi a bátorítást, rám fér, nem vagyok egy kezdeményező típus, ha az lennék, nem pánikolnék :)
Schreiner János: Neked is köszi a hozzászólást, egy picit segített :)

Van esetleg olyan, aki Budapestről megy vonattal, és vállalna engem útitársnak? :) Vagy ezt inkább a facebookos eseménynél kérdezzem?


Mint "hivatalos" hozzászóló, jelzem, hogy már péntek este is lesz lehetőség teázni, beszélgetni zenéről, könyvről, filmről, vagy amiről csak szeretnél. A létszámtól, érkezőktől és kezdeményezőkészségtől függően kis ismerkedős játékos bemelegítős hepajkodásra is lehet számítani.

A vasúttal érkezőket lehet, hogy érdemes a FB csoportban, ott talán többen látják.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408851 Írta: Nieninque Meneldea
Kincső: Köszi a bátorítást, rám fér, nem vagyok egy kezdeményező típus, ha az lennék, nem pánikolnék :)
Schreiner János: Neked is köszi a hozzászólást, egy picit segített :)

Van esetleg olyan, aki Budapestről megy vonattal, és vállalna engem útitársnak? :) Vagy ezt inkább a facebookos eseménynél kérdezzem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408842 Írta: Schreiner János

Nieninque Meneldea írta: Nyugtassatok meg, hogy nem én leszek az egyetlen újonc. Kezdek bepánikolni a találkozótól, eléggé elveszettnek érzem magam már most :) (komolyan)
Az elhelyezés hogyan lesz? Arra gondolok, hogy ugye többágyas szobák vannak, én nem ismerek senkit, nem szeretnék kolonc lenni senki nyakán.

(Elnézést, ha nem illik/szabad ide ilyen nem hivatalos hozzászólást írni)

Szia! Ne pánikolj, inkább élvezd ki az újdonság varázsát! Megnyugtatásul: Én a tavalyi tavaszi találkozón voltam teljesen újonc, és olyan jól éreztem magam, hogy szinte haza sem akartam a végén menni. A "régiek" mind nagyon kedvesek voltak, minden tudnivalóba beavattak, és semmire nem kényszerítettek. A "nem hivatalos hozzászólások" pedig valószínűleg az esemény után kezdenek majd megjelenni, amikor is mindenki elkezdi az élményeit felsorolni, valamint a kritikákat "építő jelleggel" megfogalmazni. :lol:
(Amúgy ez is egy nem hivatalos hsz.) :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408831 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Abszolút szabad, sőt, igazából csak azért vannak itt csupa 'hivatalos' hsz-ek, mert a többség már leszokott a fórumozásról, és a Magyar Tolkien Társaság Facebook csoportban van fent inkább. :)

Bár nem vagyok szervező, én több ismeretlen nevet is látok a névsorban, szóval szerintem nem leszel egyetlen újonc :) de semmiképp ne aggódj, örülni szoktunk az újaknak. :) Bátran menj oda beszélgető csoportokhoz, szólíts meg embereket, mutatkozz be - valószínűleg a szervezők fognak erre figyelni, hogy legyen erre alkalom, meg sokan amúgy is szóba elegyednek veled. De ha te is kezdeményezel, akkor pedig 100%, sokszor ugyanis mi "régiek" is félünk, hogy egy ismeretlen arc egy olyan új emberkét takar, akit sokan már ismernek, vagy már bemutatkozott és elfelejtettük a nevét, és nem merünk közeledni, pedig valójában szívesen látunk. ;)
Én sajnos 90%, hogy nem megyek most, de nagyon jó talit kívánok neked! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408829 Írta: Nieninque Meneldea
Nyugtassatok meg, hogy nem én leszek az egyetlen újonc. Kezdek bepánikolni a találkozótól, eléggé elveszettnek érzem magam már most :) (komolyan)
Az elhelyezés hogyan lesz? Arra gondolok, hogy ugye többágyas szobák vannak, én nem ismerek senkit, nem szeretnék kolonc lenni senki nyakán.

(Elnézést, ha nem illik/szabad ide ilyen nem hivatalos hozzászólást írni)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408827 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Mit hozz magaddal lista:

- Ruhát. Viszonylag jó idő lesz, de a szállás egy völgyben van, ezért nem árt felkészülni a hidegebb tavaszi estékre is.
- Hálózsákot aludni.
- Bögrét, ennivalót. Az ennivalóról mindenkinek magának kell gondoskodnia, közös kaja nem lesz, de tűzhely minimálisan van, meg hűtő és mosogató is is. Tea az lesz.
- Kirándulós felszerelést, ha vasárnap reggel szeretnél Meliannal túrázni menni a közelbe.
- Törpszakállat, egyéb jelmezt vagy kiegészítőt, amitől hangulatosabb lehet a hétvége. A vetélkedőben plusz pont jár minden törpszakállért.
- Hangszert, ha szeretnél zenélni, énekelni. Ha jó idő és hangulat lesz, gyújtunk tábortüzet.
- Kedvenc társasjátékodat, ha van. Lesz lehetőség kipróbálni, együtt játszani.
- Sütit esetleg, annak nagyon örülünk és plusz pont jár ezért is.
- Jó kedvet és napsütést pedig főleg. :D

Már csak négy és fél nap!

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408823 Írta: Lagassy
Lagassy válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Remélem nem zuhog majd az eső senkise járja el a cucujét

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408822 Írta: Lagassy
Lagassy válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Heló mindenki :) most olvastam a dolgokról hogy 2 nap lesz és hogy törpök leszünk :o nem is lep meg a film után

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408820 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Infók az utazásról:
Pénteken délután hat körül kellene megérkezni. Budapestről a Nyugatiból indulnak a vonatok, közös utazásra javasoltak a 16:27-es és a 17:07-es, esetleg talán a 17:27-es. Ha szükséges kimegyünk elétek a vonathoz és mutatjuk az utat, nem az erdőn át. (Teljes árú jegy 930Ft, diákkal 435Ft, Budapest bérlettel még kevesebb.)
Aki szombaton jön, annak reggel 10-11-ig javasolt a megérkezés.
Vasárnap visszafelé a 12:15-ös és a 13:15-ös vonatok az ajánlottak.

Infók az időjárásról:
Kellemes tavaszi idő várható 15°C-os hőmérséklettel, tehát pulcsit mindenki hozzon magával, no meg hálózsákot is. Eső reméljük nem lesz.
Mit hozz magaddal lista hamarosan, de sütit mindenképpen hozzatok. :)

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408778 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Még régebben jelezték páran, hogy szívesebben jönnének csak egy napra, ha lehet. Mivel még elég sok szabad hely van a szálláson, van erre is lehetőség. Az egy éjszakás árakat megtaláljátok a főoldalon, itt: www.tolkien.hu/index.php?option= ... Itemid=205
A megjegyzés rovatba írjátok bele, hogy péntektől szombatig, vagy szombattól vasárnapig jönnétek.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 napja #408713 Írta: zs.gothpunk

zs.gothpunk írta: Az eddigi jelentkezők (a jellapot beküldők):

Egán Tamás (Enoloyin)
Schreiner János
Hödl Patrícia (Patiszon)
Farkas Tünde (Grt / Tucsi)
Becze Ádám (Leguanember)
Sebestyén Ildikó (Ryana)
Dinnyés Adrienn
Gárdonyi Zsuzsa (Léli)
Sági Kiss Dániel (Alew)
Sőreg Réka
Szalai Zsuzsanna Lilla (Vénia)
Kovács Zsolt (datrhpit)
Somodi kalm (Sötételf)
Papp Miklós Levente (Adanedhel)
Császár Péter (Lexilver)
Bencsik Bianka (Nieninque Meneldea)
Szőr Sebestyén (-Sebitopi-)
Hradszki Dóra (Miri)
Deák Adrienn (Pillangó)
hantos lili (lili)
Zsidek Barbara
Kovács Krisztina Anna (kriszana)
Markovics Ádám (Dolnar)
Lőki Dániel (Estel Adániel)
Antal Bálint
Zrinyifalvi Dániel


és akik azóta jelentkeztek:
Varga Zsolt (zs.gothpunk)
Kiss Renáta (Milendoria)
Zrinyifalvi Eszter (Arapona)
Doncsecz Zoltán (Celebrom)
Szász T. Zsombor (Zsodoo)

Ők is kapnak majd Tucsitól visszajelzést. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #408626 Írta: zs.gothpunk
Az eddigi jelentkezők (a jellapot beküldők):

Egán Tamás (Enoloyin)
Schreiner János
Hödl Patrícia (Patiszon)
Farkas Tünde (Grt / Tucsi)
Becze Ádám (Leguanember)
Sebestyén Ildikó (Ryana)
Dinnyés Adrienn
Gárdonyi Zsuzsa (Léli)
Sági Kiss Dániel (Alew)
Sőreg Réka
Szalai Zsuzsanna Lilla (Vénia)
Kovács Zsolt (datrhpit)
Somodi kalm (Sötételf)
Papp Miklós Levente (Adanedhel)
Császár Péter (Lexilver)
Bencsik Bianka (Nieninque Meneldea)
Szőr Sebestyén (-Sebitopi-)
Hradszki Dóra (Miri)
Deák Adrienn (Pillangó)
hantos lili (lili)
Zsidek Barbara
Kovács Krisztina Anna (kriszana)
Markovics Ádám (Dolnar)
Lőki Dániel (Estel Adániel)
Antal Bálint
Zrinyifalvi Dániel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408594 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Kedves Mindenki!
Ne felejtsétek el, hogy már csak másfél hét van a kedvezményes jelentkezés határidejéig!
Március 14.
Jelentkezzetek bátran, minden új és régi törpöt szívesen látunk! :D

Schreiner János írta: Sziasztok!
Honnan tudhatnék meg többet a törpök klánjairól és azok színeiről?


Ez egészen fakultatív dolog, nem gondoltunk semmi konkrétra. :)

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408567 Írta: Schreiner János

zs.gothpunk írta: Közhírré tétetik, fontos bejelentés!
...
A másik pedig a megjelenésre vonatkozik. A törp férfi legnagyobb ékessége - ne higyjetek a tündék pajzán tréfáinak! - nem más, mint a szakálla! Minden férfiú - és persze nő is - aki a rendezvényen szakállát büszkén viselve jelenik meg, azon nyomban rögöt kap! Ugyanígy, ki klánjának színeit viseli és utazóruhát, törp nemesek ruháját vagy csak mesterségének gúnyáját hordja, szintén rögöt kap!

Sziasztok!
Honnan tudhatnék meg többet a törpök klánjairól és azok színeiről?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408554 Írta: zs.gothpunk
Fjalar kalandjainak újabb epizódja . Vajon hogyan jutott a törp Thranduil udvarába?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408549 Írta: zs.gothpunk
Közhírré tétetik, fontos bejelentés!

A törp mulatság egyik legfontosabb eseménye a próbatétel, melyen sorban minden törp klántag megmérettetik. Nem csak szakállhosszát és testsúlyát, de furfangos észjárását és a világi ismereteit tekintve is. A játék során szerezhető rögök számát nem csak a próbatételeken való helytállással, de az ünnepség sikeréhez és körülményeihez való hozzájárulással is gyarapíthatja a leendő törp. Azt pedig mindegyikünk tudja, hogy ami jó a törpnek, az jó a klánjának is!

Így tehát, aki sültet hoz és megosztja társaival, legyen az hús vagy édesség, azonnal megkapja érte a rögjét! Hogyha a gyomornak oly kedves ajándék kiemelkedik mind megjelenését, mind pedig ízvilágát tekintve, akkor két rögöt is megérhet az! Mindenki kedve szerint csapja fejébe a szakács-sipkát még csütörtök éjjel, és hozzátok el péntekre amit konyhaművészet terén alkotni vagytok képesek! Mit szeret egy törp - már a csillogó aranyon túl - ha nem a GYOMRÁT?

A másik pedig a megjelenésre vonatkozik. A törp férfi legnagyobb ékessége - ne higyjetek a tündék pajzán tréfáinak! - nem más, mint a szakálla! Minden férfiú - és persze nő is - aki a rendezvényen szakállát büszkén viselve jelenik meg, azon nyomban rögöt kap! Ugyanígy, ki klánjának színeit viseli és utazóruhát, törp nemesek ruháját vagy csak mesterségének gúnyáját hordja, szintén rögöt kap!

Garasoskodó testvéreim mindjárt számolgatni kezdenek, hogy bizony ha valaki fentiek alapján zsírjában sült hússal és hozzá illő friss kenyérrel állít be, szakálla legalábbis méltóságteljes hosszúságú és a vetélkedő idejére láncvértjében, oldalán sok csatát látott szekercéjében jelenik meg, bizony négy röggel indul a megmérettetésen! Mit is jelent ez? Bizony sokat, mert a játékok során hatszor lehet rögöt szerezni, amiből aztán kialakul majd a sorrend, az éves törp klánversenyen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408529 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!

Schreiner János írta:

zs.gothpunk írta: Segíts a törpnek a meséjében!

Ha nem túl bonyolult, legyetek szívesek a blog és a fóruntopic hivatkozását a főoldali cikkbe is beilleszteni! Onnan könnyebb elérni, és esetleg olyanoknak is feltűnik, akik egyébként nem gondolnának rá. (A gyrektáboros cikknél szerintem nagyon jó, hogy ott vannak.)


Este/éjjel megcsinálom otthonról. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408526 Írta: Schreiner János

zs.gothpunk írta: Segíts a törpnek a meséjében!

Ha nem túl bonyolult, legyetek szívesek a blog és a fóruntopic hivatkozását a főoldali cikkbe is beilleszteni! Onnan könnyebb elérni, és esetleg olyanoknak is feltűnik, akik egyébként nem gondolnának rá. (A gyrektáboros cikknél szerintem nagyon jó, hogy ott vannak.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408431 Írta: zs.gothpunk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408352 Írta: zs.gothpunk

Grondir írta: Lesz szervezett közös étkezés? Ha igen, az benne van-e az árban; vagy mennyivel lesz úgy több?

Lesz közös étkezés, szombaton ebéd, de az nincs benne az árban, külön bonyolítjuk. Előreláthatólag 500 Ft-ért lesz egytálétel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408351 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Lesz szervezett közös étkezés? Ha igen, az benne van-e az árban; vagy mennyivel lesz úgy több?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408315 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
18 éven aluliaknak:
[attachment=0:bp47y4w1]<!-- ia0 -->Szülői nyilatkozat Tavaszi tali.docx<!-- ia0 -->[/attachment:bp47y4w1]
Mindenkinek:
Jelentkezési lap

Főoldali cikk:
www.tolkien.hu/index.php?option=com_thcm...ntId=2884&Itemid=205
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #408314 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2013. - Mulass a törpökkel!
Gyertek, mert jó lesz! :D

Az időpont április 12-14., péntek délutántól vasárnapig. A helyszín pedig Kismaros, ami reményeink szerint egy fantasztikus törp találkozónak ad majd otthont.

Részletek és főoldali cikk hamarosan, bizony.
Addig is üdvözölnek mindenkit a szervezők: Miri, Ratzkha, Tucsi és Zsolt. :)

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."
Utolsó szerkesztés: 11 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408313 Írta: Gandalf
A Magyar Tolkien Társaság 2013. évi Tavaszi Találkozójának a topicja. Részletek hamarosan (itt és a főoldalon is).

:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.196 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére