Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján

Több
11 éve 1 hete #408639 Írta: Idhren

Tibkin írta: Sziasztok!

Idén tervezem, hogy csatlakozom hozzátok táborozni is, ha már jó pár eseményen vettem részt és sok-sok élménnyel és ismerőssel gazdagodtam köreitekben.
Amiért viszont most írok, az a helyszín. Két alkalommal mi már szálltunk meg itt motoros cimbikkel, nagyon jó hely. Bár akkor még nem állt az új fogadóépület, de előtte van egy nagy füves placc (ott fociztunk), ahol elvileg lehet pl. íjászkodni, bár az elszálló nyílvesszőket ott nem nagyon fogja meg semmi. Erre lehet jobb hely is bentebb, a völgyben, bár konkrétabbat nem tudok mondani, ez nincs már szürkülő emlékeimben. De szerintem megoldható, és biztos meg is oldjuk (én is tervezem vinni az íjam). ;-) Amire viszont emlékszem: mi alpesi faházban voltunk, a kényelmesebbek a villában. Abszolút bevált, bár csak 2 és 1 éjszakát töltöttünk itt összesen. A konyha igazi jó kis menzahangulat, a műanyag kancsós tea világbajnok! :-D Van egy kis épület csocsóval, ping-pong asztallal, egy jó nagy csúszda a házak között, félóra sétányira egy kalandpark (Sobri Jóska), túralehetőség bőven (geocache is van a szomszéd hegyen), a vizesblokk is rendben, bográcsolási lehetőség is volt, szóval mi nagyon elégedettek voltunk.
Várom is a nyarat, intézem a szabit, meg ami kell! ;-)


Szia!

Örülök, hogy jó élményeid voltak, hidd el, velünk még jobb lesz :D
Viccen kívül: jó hallani, hogy jók a körülmények.
Mi is így gondoltuk, de kell a megerősítés :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #408628 Írta: Gandalf


Kedves táborozók!

Szeretnénk minél jobb képet kapni arról, hogy mit gondoltok a hadijátékokról, hogy a vélemények széles spektruma alapján szervezhessük meg idén, azzal a reménnyel, hogy így fogja a legtöbb örömet és izgalmat okozni nektek.

Ezért kérlek, ha időtök engedi, töltsétek ki az alábbi kérdőívet. Kérlek, hogy teljes kérdőívet küldjetek el - ha nem tudjátok, vagy nem akarjátok befejezni, inkább ne küldjétek el félig.

Köszönöm. :)

docs.google.com/spreadsheet/viewform?fro...pXdTZtQ2ZxLVpramc6MQ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
11 éve 3 hete #408562 Írta: Tibkin
Sziasztok!

Idén tervezem, hogy csatlakozom hozzátok táborozni is, ha már jó pár eseményen vettem részt és sok-sok élménnyel és ismerőssel gazdagodtam köreitekben.
Amiért viszont most írok, az a helyszín. Két alkalommal mi már szálltunk meg itt motoros cimbikkel, nagyon jó hely. Bár akkor még nem állt az új fogadóépület, de előtte van egy nagy füves placc (ott fociztunk), ahol elvileg lehet pl. íjászkodni, bár az elszálló nyílvesszőket ott nem nagyon fogja meg semmi. Erre lehet jobb hely is bentebb, a völgyben, bár konkrétabbat nem tudok mondani, ez nincs már szürkülő emlékeimben. De szerintem megoldható, és biztos meg is oldjuk (én is tervezem vinni az íjam). ;-) Amire viszont emlékszem: mi alpesi faházban voltunk, a kényelmesebbek a villában. Abszolút bevált, bár csak 2 és 1 éjszakát töltöttünk itt összesen. A konyha igazi jó kis menzahangulat, a műanyag kancsós tea világbajnok! :-D Van egy kis épület csocsóval, ping-pong asztallal, egy jó nagy csúszda a házak között, félóra sétányira egy kalandpark (Sobri Jóska), túralehetőség bőven (geocache is van a szomszéd hegyen), a vizesblokk is rendben, bográcsolási lehetőség is volt, szóval mi nagyon elégedettek voltunk.
Várom is a nyarat, intézem a szabit, meg ami kell! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408557 Írta: Idhren
Au... :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408547 Írta: Leguanember
Régi verseket találtam:
"Farsangi készülődés" feliratú firkált lapon:

Mélyen tisztelt publikum!
ITT ÉS MOST PORONDRA LÉP
négy ősi, büszke vadonföldi nép!
Előadják saját szájhagyomány szerint,
ahogy a történet az ő körükben kering:
mit kezd egymással béka és királylány?
A vásárfalvi cirkusz igazi VILÁGSZÁM!
Még elárulom azt is, ez biz' propaganda,
örvendeznénk annak, ha lenne foganatja!

Válasszatok tehát: bélszín kell vagy tofu?
Dönteni segít majd egy weboldal: a TO.HU.
Rendes tag vagy külsős? Vályogház vagy sátor?
Rád vár az Emtété és a nagy nyári tábor!
(szignál, zene)

:mrgreen:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408535 Írta: Idhren
Elvileg lesz rá hely, pontosabbat április után fogunk tudni mondani, amikor részletesen átnézzük a helyet a szervezőkkel.
Ígérem, ezt is felvesszük a listára :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408525 Írta: Schreiner János

Adanedhel írta: Íjászatra mennyire van lehetőség/hely? :D

Ez jó kérdés, engem is érdekelne!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408524 Írta: Adanedhel
Íjászatra mennyire van lehetőség/hely? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408438 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján
Kincső: bent van a lépcső a faházban.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408437 Írta: Kincső
A 2 szintes faház 2 szintje egymásból nyílik, vagy külön ajtaja van kívülről? (Az egyik képen a honlapjukon mintha utóbbi lenne.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408434 Írta: Idhren
A házak jóval nagyobbak, mint Szorospatakon.
A 4 fős bungalók olyanok, mint a Boldokkőváraljaiak, csak azokban 6 főre való ágyat pakoltak be. Itt 2 emeletes ágy van, polcokkal.
A 9 fős faházak 2 emeletesek, a fenti emeleten van 4 ágy, szekrénnyel, de ez kicsit kisebb, lent pedig 5 ágy, szekrénnyel, asztallal, miegyébbel, tehát lent lehet a közösségi tér.
Persze pakoló felületet nem árt hozni, de sokkal jobb a helyzet, mint eddig a legtöbb helyen.
A Villában pedig a "borsos" felár annyira azért nem borzasztó, tekintve hogy külön fürdőszobával, 2 illetve 4 ágyas szobákról van szó, és a 4 ágyas verziónál csak plusz 2.000 Ft-ot kell fizetni fejenként EGÉSZ TÁBORRA!
A 2 ágyasnál fejenként 4.000 Ft-ot, még ez sem borzasztó sztem...

Szóval azért no para, pls :) Rakunk majd fel saját képeket is, meg áprilisba még többet, bentlakó MTTsekkel :)

Illetve vegyük figyelembe, hogy tavaly 9 nap volt drágább, mint idén, ami azért nem mindegy. Mindig kell kompromisszumokat kötni, de véleményem szerint itt nem a szállás, hanem a közösségi tér (nem a fedett helyek, hanem a "határ" :) , emiatt nem nagyon van lehetőség sátrazásra) lesz majd kevesebb, de ezt meg úgyis indokolja a keretjáték, majd meglátjátok :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408433 Írta: Gandalf

Rabyn írta: Ahogy elnéztem kb. szorospatak méretűek lehetnek (az egyik képen látszik, hogy nem lehet felülni az emeletes ágyon).

Szóval hurrá megint 10 napig a ruháinkon alszunk!:)))


Vagy a bungalókban, amelyek egyszintűek.
Vagy villában, borsos felárért.

Szóval van háromféle szállás, ebből kettő azonos áron. ;)
A sátrazásra sajnos nem alkalmas a terep, így az most kiesik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408432 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján
Ahogy elnéztem kb. szorospatak méretűek lehetnek (az egyik képen látszik, hogy nem lehet felülni az emeletes ágyon).

Szóval hurrá megint 10 napig a ruháinkon alszunk!:)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408428 Írta: Alyr Arkhon
Itt jelezném, mert a jellapon mégse:
Kérem azt a húst amit a vegák kapnának. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408421 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408418 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján
Hmm, ezek a faházak kb olyan szorospataki méretűek?

Milyen csapatok lesznek és kik lesznek a csapatvezetők?

Én még nem tudom, kapok-e akkorra szabit, nálunk mindig nyáron van sajnos a legnagyobb bolondokháza (bár eddig szerencsém volt, hogy lekopogjam).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408416 Írta: Kincső
Juhú!! :D
Gyertek lore-mesternek! Nagyon jó lesz ám, semmi unalom, tényleg aktívkodni fogunk, ha kell is némi tolkieni olvasottság, nem leszünk könyvkukacok! :) Aki volt a 2008-as táborban, kicsit hasonlót képzeljen el, mint Hanna akkori bölcs-rendje, csak még tevékenyebbet. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408412 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján
Én már jelentkeztem!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408409 Írta: Patiszon
Már várom, gyertek, mert nagyon jó lesz! :)
Egyébként indult már ilyen korán a jelentkezés? Még március sincs! Egy a baj, még sokat kell várni a kezdetéig :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408375 Írta: Idhren
A 2013-as Tolkien Nyári Tábor hivatalos topikja, részletek hamarosan itt, illetve a főoldalon.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.191 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére