Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége

Több
9 éve 7 hónapja #412113 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Én is most értem haza. Megosztanám a krónikarészletet.

Melléklet:

Fájlnév: krnika.doc
Fájlméret:49 KB
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kriszana

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412112 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Zsolthoz hasonlóan túl vagyok a zuhanyon, és várom, hogy lejárjon a mosás, meg hogy összerendeződjenek a dolgok a fejemben egy tisztességes beszámolóhoz. Csak ismételni tudnám, amit élőben is mondtam - hogy ki mindenkinek köszönöm a közreműködését.

Addig, felbuzdulva Kincső kezdeményezésén, megosztom veletek Lindis repertoárját.

Earnil dícsérete

Időzítés: 1. este (a bálon)
Előadja: Lindis
Dallam:


Szöveg (gitárakkordokkal):

C G
Jöttek ők szekéren,
Am G
Által az éren,
C G Dm
És feldúlták földünket véresen.
C G Am Em
Mint a féreg tavasz szép virágát,
Dm Em Am
Gondort az ekhósok rágták.

Fill-in 2x:
Am D Am Am9/E (xx2200)

Királyunk s két fia,
Sok vitéz dalia,
Felvonult bosszúra éhesen.
Mint a fejsze kiszáradt fának ágát,
Mindüket halomra vágták.

Am Am
Halld csak:
C Em Am Am
Az ekhósok lármája felcsap
C Em
A véres mezőn,
Am Am
Ím ülnek
C Em Am Am
Győzelmi tort, száll az ének
Dm v. Em Em Am
Nagy ör
vendezőn.

Érkezik dél felől
Elendil véréből
Sereggel Earnil, hős vitéz.
Nem talál mást, csak egy szétszórt hadat,
S ekhósok dorbézolását.

Serege élére
Ő áll, mint vezére,
Ekhósok hadával szembenéz.
Rájuk ront, fényes győzelmet arat,
Hisz nem várták a támadását.

Nézd csak:
Ellenségeink közt szétcsap
Védelmezőn.
Őrája
Száll a király koronája,
A győztes mezőn.


Earnur pallosa

Időzítés: 3. este (Ioreth epizódja)
Előadja: Bertha
Dallam:


Szöveg:

Earnur nagy pallosa,
Belepte már a rozsda.
A helytartó azt mondja:
Ne csatába' forgassa!

Tele vára páncéllal,
Hálóterme acéllal.
A helytartó rosszalja,
Hogy nem fér be a nyoszolya.

Nem kell ide nászi ágy,
Erősebb a harci vágy.
Kiáll ő bárki ellen,
Csak nősülni ne kelljen.

Király uram, mondja csak,
Lakodalmat ha nem csap,
Hogyan lesz így utóda,
Kire száll a korona?


Ének Earendilről

Időzítés: 4. este (Gilraen epizódja)
Előadja: Lindis
Dallam:


Szöveg:

Hol messze már a part, és az úr a tengerár,
Hol egy sirály se hallik, hol egy hajó se jár,
S ködbe vész a láthatár,

Én megküzdök a vésszel, s nem félem a vihart,
És nem rémít a hullám, mit forgószél kavart,
Vissza hó se, jég se tart.

Száz gyilkos bűbáj közt utat lelve elsőként,
Én homlokomon hordom az áldott tiszta fényt,
És elhozom a reményt!

Valamint a párbaj előtti dal (ehhez nem tudok dallamot mutatni, mert ott dobtam össze):

Váratlan láng gyújt, húnyt a remény,
Lóra kapott a nolda király.
Mint felhőkön át sugárként a fény,
Suhant Thangorodrim lábainál.

Kardja lesújtott a vaskapura,
Visszhangot vert száz rejtett verem.
"Jöjj, reszkető rabszolgák gyáva ura,
Hogyha van merszed, hát állj ki velem!"

Fingolfin, Fingolfin, nolda király!
Felfénylő csillagod sötétbe hull:
Tevéled a gonosz párbajra kiáll,
Éjszínű árnyként föléd tornyosul.

Hatalma ellen, mondd, mit ér acél?
Megsebezted bár hétszeresen,
És vitézi szíved bár tőle se fél,
Hiába küzdöttél oly hevesen.

Fingolfin, Fingolfin, harcos király!
Párbajra Morgoth állt ki veled,
S hogy félelem nélkül ért a halál,
Őrizzük mindezért hősi neved.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kriszana

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412109 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Nehéz megragadni a dolgokat anélkül, hogy az ember érzelgőssé váljon vagy túlzásokba essen. Vagy egyszerűen csak nehéz megragadni a dolgokat, mert 12 nap hosszú idő, az ember meg fáradt, meg hülye is persze. Nehéz megragadni a dolgokat teljes egészükben, így az elme csak képeket őriz, meg illatokat, meg hangokat - köd a völgyben, kávé és ekhósok dorbézolása. A fejemben nevek és arcok kergetik egymást eseményekkel és dalokkal, és érzem még a talpamban a kavicsok éles peremét (papucson át, naná). Az egész napos fel-le loholást, a sorbaállást, a nedves föld szagát, az esőt az arcomon. Tami bugyogó nevetését. A zászlókat a szélben. A reggeli ébresztők eklektikusságát, a babák hangját, amit már az ötödik napon meg tudtunk különböztetni. A köpeny egyre inkább ismerőssé váló érintését a vállamon, és az, hogy minden lila színre odakapom a fejem. A tea ízét. Na meg az öleléseket, azokat mindig. És a jó beszélgetéseket, hangulatokat, a jó élményeket. A vonulásnak szánt botladozást a sötétben, és a Belső-Iorethemet, aki aggódik a táborozókért, hogy nehogy elessenek valamiben vagy megüssék magukat. A fáklyák szagát.
Néha semmit sem számít, hogy látod a színfalak mögötti fakó világot, mert téged is elragad a pillanat, és akkor pontosan ugyan úgy látsz mindent, ahogy azok látják, akiknek a kedvéért az egészet csinálod. Látod megelevenedni az álmot, amit nyolc hónapja álmodsz - néha szó szerint - és a szíved legmélyéig meghat. És mikor látod ugyanezt - vagy ennek sokszorosát! - visszatükröződni az arcokon, akkor azt érzed, hogy megérte. Én legalábbis ezt érzem.
És nyilván ennek semmi értelme, de épp úgy érzem, hogy ketté kell szakadnom... hogy a táborral, veletek, a Csuszka-lakkal és a Mátra szépségével együtt valamit magamból is Parádfürdőn - vagy inkább Thaliondorban - hagytam. És persze jó ez így. Iorethnek nem való a mentőautók beszűrődő zaja, a szmog, a ventilátorok, a fagyasztóban lassan hűlő citromos lánysör, a számítógépek és mobiltelefonok világa. Csak úgy érzem, hogy most kicsit nekem sem.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kriszana, Indis

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja - 9 éve 7 hónapja #412108 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
A Kószák balladája:

Jöttünk mi hajókon, / vízen szárnyalókon, / ősi tengereken át.
Valák kegyelméből / a földünkre értünk, / s megleltük itt új hazánk.
Esthajnal tó partján / büszkén állott a nagy vár, / s uralkodott a király.

Jött a Boszorkányúr, / földjeinken tűz gyúlt, / s árnyék borult mireánk.
Elvesztettük vezérünk, / elvesztettük reményünk, / elvesztettük a hazánk.
Esthajnal tó partján / égig ért a rőt láng, / s eltűnt végleg a király.

Hontalanná váltunk, / nem volt többé várunk, / szétszéledt a sok barát.
Bujdosókká lettünk, / megtörten kerestünk / új reményt és új hazát.
Fáradtság léptünkben, / fájdalmas lelkünkben, / sírva rebegtünk fohászt.

Zúgópatak völgyéről, / Thaliondor földjéről / zengi énekét a bárd.
Sólyom szárnyán hír száll, / a dicsőség ránk vár, / építhetünk új hazát.
Csillag homlokunkon, / köpeny a vállunkon, / népünk új reményt talált.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 9 éve 7 hónapja Sil által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kriszana

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412106 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Felmerült facebookon, hogy tegyük fel a táborban énekelt dalok szövegét.
Elkezdem :)

A régi bóros, mostani dúnföldi:

Legyőzzük végleg ma a sötétet
Nézd, diadalra menetelünk
Lándzsánk kísérje a nap
Sasok szállnak vélünk


Framlingas csapatinduló:

Éothéod nép jön
Gondor hívására
Új földet hódítni
Fram kívánságára
Népek barátságát
Szép szóval megnyerni
Gondori bölcsektől
Titkokat tanulni

Szilaj lovainkat
Zúgóvölgybe hoztuk
Fehér város népét
Vágtázni tanítjuk
Dúnföldi népekkel
Kalmáraink szólnak
Vadak hordájától
Harcosaink óvnak

Éothéod nép jön
A Király Kardjába
Meginni egy-két sört
Damrod kontójára
Kártyapartit nyerni
Szép lányt táncoltatni
Jó pajtásainkkal
Hajnalig mulatni


(c) Momó-Ádám-Kincső :)
Dallama:
;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kriszana

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412105 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Hazaértem, zuhany és borotválkozás után már a mosógép is centrifugál. Fáradt vagyok nagyon, az érzéseim vegyesek, de nem nehéz olyan emlékeket felidézni, amik örömmel töltenek el. Köszönöm Ringnek a kulcsot, a kis csapatomnak mindazt, amit végigcsináltak az elmúlt hónapokban, a türelmüket, hogy néha elviseltek. Jó volt nektek csinálni mindezt, látni az örömöt, ahogy játszotok, az élménybeszámolókat a csapatquestekről, meg persze örülni neki, hogy van idő - majdnem - mindenre, amire akartunk. A kapkodás és csúszás csak a végén jelent meg, amikor már mindannyian fáradtak voltunk. Sajnálom a rendeket, a programtábla alapján idén ők húzták a legrövidebbet, talán jövőre máshogy súlyoznak majd a szervezők, esetleg még szigorúbban nyesnek a programkínálatból. Én most majd visszavonulok pihenni, de remélem, hogy lesz, aki továbbviszi a tavalyi közösségvezetőként, idén programosként lerakott dolgokat, elemeket.

Hiányoztok mind, jó volt így egyben ez a közösség, arra a 11 napra ott Zúgóvölgyben.

Az érdeklődőknek pedig mellékelem a tábori játék két excelét. Az egyik az eredeti változat, amit még a tábor előtt raktam össze, a második pedig parancsnapló) az, amit egyik délután a táborban raktam össze, mikor már áttekinthetetlen volt az eredeti, képletekkel teli változat.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kriszana

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412074 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412031 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége

Sil írta: Első estére lehet sütit vinni, ugye? ;)


Sil, és gondolod, hogy kibírja estig a süti? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412020 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Igen!
köszönjük!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412015 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Első estére lehet sütit vinni, ugye? ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #411999 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Ide is belinkelem a keretjáték iránt érdeklődők számára:

tolkien.hu/index.php/kozosseg/blogok/gon...th-i-ioreth-tollabol

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #411960 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
ÉÉééééés felkerült az összes csapatvezető!

Még a héten megismerhetitek az összes rendvezetőt és a programos teamet. :)

tolkien.hu/index.php/kozosseg/blogok/gondor-dicsosege-blog/

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #411907 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Pontosan! :) A Glanduin és a Sirannon között, a Sirannon egy hivatalosan nem nevesített mellékága (aka. Zúgó Patak) között van Zúgóvölgy.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #411904 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Nos, némi t.ketlenkedés (és sűrű .nyázások után) így sikerült megoldani:

Nagyban

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja - 9 éve 7 hónapja #411902 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Kedves Lamy!
Bár nem vagyok szervező, megpróbálok válaszolni a kérdésedre.
A Sirannon, más nevén Kapu folyó Moria kapujánál ered, és a Glanduinba (Határ folyó) torkollik. Mindkét folyó a Ködhegység nyugati oldalán, egymástól nem messze levő völgyekből folyik ki. A Zúgó patak egy Tolkien által nem megnevezett, hanem a szervezők által kitalált, de a középföldei földrajzba beilleszthető hely. Ez torkollhat akár a Sirannonba, akár a Glanduinba, a tábori keretjáték leírás szerint nem messze Moria kapujától.
Az alábbi térképen a Ködhegység déli része látható, a fent említettekkel együtt.
(Sajnos ez a r.h.dt b.zi piréz nem engedi a képet feltölteni!)
(A térkép Karen Wynn Fonstad: Középfölde Atlaszából való)
Utolsó szerkesztés: 9 éve 7 hónapja Schreiner János által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #411876 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Van a "Zúgópatak völgyéhez" valamiféle térkép / térképrészlet? Próbáltam netes képeken belőni, hogy hova is megyünk, de magyar nyelvű térkép híján nem sok sikerrel. A Sirannon patakról van szó? Vagy nagyon el vagyok tévedve?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411737 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Szia!

2XL-es van szerintem legnagyobb.
De esetleg meg tudjuk próbálni megoldani, ha Te magadnak veszel egy pólót, és odaadod vmikor, akkor megcsináltatjuk.
Mit szólsz?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #411736 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Gandalf ezen üzenetére: "Valószínűleg Vandán múlik, mikor téved fórumra és nyit topicot, egyébként az életmód-rendnek is van már fóruma, csak teljesen üres. Ellenben én pl. biztosan benne vagyok, szóval egy embör már lelepleződött! "

Én elvileg ott vagyok, de számomra sem látható még (ellenben a babarend már megjelent :) )
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Dru által. Indoklás: nem jelenítette meg az előzményt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411731 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Ha jól látom akkor 2XL-ig van. De írj a logisztika-gondor2014@tolkien.hu-ra hátha tévedek. :)

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #411717 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Kedves Szervezők!
Mekkora méretben lesznek elérhetők a tábori pólók? (Mert, ugye, a 4XL nem a leggyakrabban rendelhető szokott lenni. :) )
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Schreiner János által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411714 Írta: Lindórie
Lindórie válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e közületek olyan, aki Budapestre a Keleti pályaudvarra érkezik, és megengedi, hogy a közös találkozóhelyig csatlakozzam hozza?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411710 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége

Sil írta: És lenne még egy olyan kérdésem, hogy mikor nyílnak meg a rendi topicok (életmód rend)? Két hét múlva tábor, és még azt sem tudom, kikkel leszek egy rendben. :(


Valószínűleg Vandán múlik, mikor téved fórumra és nyit topicot, egyébként az életmód-rendnek is van már fóruma, csak teljesen üres. Ellenben én pl. biztosan benne vagyok, szóval egy embör már lelepleződött! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411709 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Sziasztok!

Medál ára 1500 Ft!
Póló színe nem világosszürke, hanem lime/almazöld.
Határidők: Július 20-a jelentkezés/rendelés, július 25 utalás.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #411708 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége

Lamy írta: Hahó, éppen most jött a levél tábori pólókról, miegyéb. De a medál árát elfelejtettétek kiírni. Vagy az is 2.200 mint a póló?

A medál ára az űrlapon szerepel, hogy 1500.

Viszont az utazási űrlapnál többféle határidőt írtatok (júl. 18. ill. 20/25.), most akkor melyik az érvényes?

És lenne még egy olyan kérdésem, hogy mikor nyílnak meg a rendi topicok (életmód rend)? Két hét múlva tábor, és még azt sem tudom, kikkel leszek egy rendben. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Sil által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411705 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Hahó, éppen most jött a levél tábori pólókról, miegyéb. De a medál árát elfelejtettétek kiírni. Vagy az is 2.200 mint a póló? Utalási problémáknál kihez lehet fordulni. (már megint elfelejtettem a online banking jelszavam, 4 év alatt kb. 10-szerre)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411642 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Kedves táborozók és érdeklődők,

Mellékelve találjátok a tábori játékok szabálykönyveit. Az Eregion felfedezése nevű játékot a csapatok játszák egymás között és ebben írtuk le a Gondori Kegypont működési mechanizmusát is, amely a csapatok közti versengés mértékegysége. A Kilences nevű játék két játékosnak, táborozónak kínál szórakozást, gyűjtögetve, egymástól elnyerve a lapokat. Mivel sok szép kártya lesz és a játék nagyon moduláris, reményeink szerint a tábor után is tovább él, lesz lehetőség Tolkien Klubon vagy más MTT-s rendezvényen is játszani majd. Olvasgassátok örömmel, ha bárkinek kérdése van, nyugodtan írja ide, igyekszünk rá válaszolni. Természetesen a táborban nyomtatott formában is elérhető lesz majd.

Eradan (Zsolt)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kriszana

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411587 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Sziasztok!
Nekem egyáltalán nem jelennek meg a táboros topikok. E-mail ment Ringnek.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411586 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #411547 Írta: Eszter111
Eszter111 válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Szia!

Igen, be voltam jelentkezve, de már írtam az előbb Ringbearernek az ügyben, úgyhogy remélem hamarosan elhárul ez a technikai akadály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #411546 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2014 - Gondor dicsősége
Sziasztok!

Akinek gondja van a bejelentkezéssel, az pontosan küldje el nekem a nevét, felhasználónevét ill. a rendes nevét, hogy be tudjuk azonosítani!

Ez még fontosabb azoknak, akik újonnan regisztráltak! :)

Email címem: sztrop@gmail.com

Aki már jelezte a csapatvezetőjének a gondot, azt intézzük!

Köszönjük a türelmeteket!

"Be the change you want to see." Gandhi
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Ringbearer által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.010 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére