Boromir (Sean Bean)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #20991 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Félig egyetértek veletek, félig nem. Boromir nem áruló, legalábbis tudatosan nem az, és ráadásul meg is bánja a tettét, bár későn. De!<br> <br> Aragorn is ember, és szerintem csak azért tud ellenállni a Gyűrű hatalmának (és ez szépen átjön a filmben, bár lehet, hogy csak én képzeltem bele), mert a tündék nevelték, és pontosan tisztában van a múltjával, ősei tetteivel, valamint a várható következményekkel is.<br> <br> Ami a bizalmatlanságát illeti: ez a Gyűrű hibája. Mindenkit ott 'fog meg', ahol tud, és Boromirnál a hűségét fordította át a túloldalra.<br> <br> Nem fordít hátat a családjának! Az apja Gondor helytartója, 'amíg a Király vissza nem tér'. Tehát helytartói családból származik, és amikor a Tanácsban megkérdőjelezi Aragorn örökségét, az nem önzésből, hanem a Gyűrű hatalmából fakad. Ne a mai mércével nézzétek őket! Ismerik, sőt tisztelik a legendákat, hősi regéket (ez nagyon hangsúlyos a könyvben, a filmben nem annyira), és a Gyűrű befolyása nélkül legfeljebb csodálkozhatna egy kósza családfáján, de ha bizonyosságot kap, akkor elfogadja...<br> <br> Nem az ő hazaszeretete ragad Aragornra, ez tévedés. Csak Aragornt, mint királyt, más dolgok nyomasztják, és ott, abban az időpillanatban megígéri Boromirnak, hogy nem hagyja a Fehér Várost elesni... Ez nem a hazaszeretet 'átragadása'. Csak addig egy volt a fontos: a Gyűrű. Akkor is, ha Gondor megsemmisül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #20990 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Árulónak szerintem sem tekinthető egyáltalán!!! De még gyarlónak sem! Hisz abban hogy lehet jóra hasznalni a Gyűrűt, mert nem ismeri. Amikor Frodónak támad, azt én sokkal inkább a bizalmatlanságának érzem, mint annak hogy komolyan megkísértené a gyűrű. Nem hiszi hogy egy félszerzet sikerrel járhat. Ez is a multjabol fakadhat. Ti nem igy éreztétek? EGyébként az a legnagyobb a jellemében, hogy mindezt meg tudja bánni, beismeri a hibáját! Nagyon nagy erőre vall. Végül még Aragornt is elfogadja királyának, holott igy az Ő családjának fordít hátat. Ja és Ő az egyetlen aki kicsiknek hívja a hobbitokat!!Ez aranyos. Na persze azt se feledjuk, hogy az o hazaszeretete ragad ra vegul Aragornra! Nekem is nagyon szimpi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #20989 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Árulónak azért nem tekinthető.De kétség kívül,őt megkisérti a Gyűrű,már abban a pillanatban,amikor meglátja a Tanácsnál.Valóban egy tipikus,gyarló ember,aki nem tudja(akarja) felfogni,hogy a Gyűrűt jóra nem lehet használni.Nincs benne rosszindulat,egyszerüen csak a népén akar segíteni.<br> Dob:abban is egyetétrek veled,hogy naygon szimpi:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #20988 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az.Egyszerre nagy harcos,és tiszteletere méltó, más részről akár árulónak is tekinthető. De a Gyűrű iránti viselkedése a múltjára vezethető vissza: ő fegyvernek hiszi a Gyűrűt, amit ha Minas Tirith-be vinne, Gondor népe végre legyőzhetné Szauront... Én ezt gondolom róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #20987 Írta: Anonymous
Boromir (Sean Bean) téma létrehozva Anonymous által
Boromir alakja elég érdekes szerintem. Valahol ő középfölde legerösebb népének a vezetője, máshol pedig ő a gyenge, a romlásba dölő alak. <br> Nekem nagyon szimpatius. Ő tipikus halandó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.433 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére