Gríma - Brad Dourif

Több
20 éve 5 hónapja #151788 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Ki az a Garak, vagy ki??? (lehet, hogy csak a memóriám rossz, ne vessetek meg plz) :roll:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151459 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Sil írta:

Gollam írta: Brad se csúnyaaaa!!!! Csak elrondították!!!! c-c-c... ezt most sértésnek veszem :? egy ilyen cuki kis tortúra után, amin Brad végigment, még te sem lennél szép :lol:

Úgy értettem, Gríma csúnya, Weyoun meg nem. :wink:


No igen, de Weyoun meg idegesítő, míg Grímáról ez nem mondható el.
(Off: a végén nagyon egyetértettem Garakkal)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151458 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Brad se csúnyaaaa!!!! Csak elrondították!!!! c-c-c... ezt most sértésnek veszem :? egy ilyen cuki kis tortúra után, amin Brad végigment, még te sem lennél szép :lol:

Úgy értettem, Gríma csúnya, Weyoun meg nem. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151310 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Brad se csúnyaaaa!!!! Csak elrondították!!!! c-c-c... ezt most sértésnek veszem :? egy ilyen cuki kis tortúra után, amin Brad végigment, még te sem lennél szép :lol:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150922 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Jó, persze, hogy Brad a legjobb. De ha Brad nem lenne, Jeffrey is jó választás lett volna. Hiszen már eleve, amikor úgy volt, hogy Jeffrey lesz Gríma, akkor pl. jó választásnak tartotta őt mindenki. Ha megfigyeled, Weyoun-ban elég sok közös vonás van Grímával. Ő is egyfajta "kígyónyelv": behízelgő modorú, manipulatív... (Igaz, ő nem csúnya. :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150915 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
nemtom, én amondó vagyok, hogy Brad jobb volt... de ezt nem azért mondom, mert ez a csávesz nem lett volna jó, scak Brad sztem jobb :) De meg nem mondom neked, hogy szerintem miért

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150605 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én meg azt mondom, hogy tulajdonképpen Jeffrey Combs (akiről először szó volt a szereppel kapcsolatban) sem lett volna rossz választás. Ő is játszott a Star Trekben, csak ő a Deep Space Nine-ban. Méghozzá többek között az egyik kedvenc szereplőmet, Weyoun-t, és nagggyon jól... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150542 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Szerintem is tökéletes Grímának.... annyira jó színész, szerintem akárkit el tudna játszani.. nah jó, talán Galadrielt nehezen :wink: jó, csak vicceltem, na :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #148726 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Szegény... Szerintem ő volt a legjobb akit erre a szerepre választottak. Olyan jellegzetes volt :wink: Amikor még nem volt meg a film, (mármint a TTT)csak ismertetőt láttam róla, rögtön megállapítottam, hogy tökéletes Gríma :)

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #148568 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én egy pillanatig nem állítottam, hogy szép ... legalábbis Grímaként :wink:
Olvastam abban az így készült a 2 torony könyvben (egy egész fejezet van benne Grímáról), hogy hogyan is csúfították el, meg miért ..
A legjobb rész az volt - valami még hiányzik...azaz túl sok : a szemöldök
És a végén nem akarták leberetválni, mert hogy az sokáig nő vissza, és közvetlenül a forgatás előtt Brad ilyet szólt: na, azonnal váljunk meg tőlük :) Annyira kis aranyos lehetett...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #148448 Írta: Dementia
Dementia válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Jó, persze, hogy nem szép, mert gondolom ezzel is csak az ellenszenvességét akarták erősíteni, attól függetlenül, hogy állati jól eljátszotta a szerepét. :smokin:
De a werk-filmben készített riportban, meg a képeken is lehet látni a fekete, zsíros haj - nélküli, eredeti arcát, szerintem Bradnek kifejezetten barátságos arca van.
Ez a hófehér bőr, világos szem, és nagyon kontrasztos fekete haj eléggé riasztóvá teszi. Tényleg hasonlít egy kígyóra. :D
Nagyon jól oldották meg.
minden jót!

"All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time
to die."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #148233 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Helló! Szerintem Gríma ne szép! Cseppet sem! Ez most biztos meglepett titeket :cooljump:
De egy biztos: Iszonyatosan jól eljátszotta a színész a karaktert! És ez szerintem atom jó! Kevesen tudják értékelni, és ez nem jó! A színész nagyon jó és én szerintem megérdemelne v.milyen díjat! :itscool:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #148100 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hát igen, a kitartóság néha erény, néha butaság... remélem most az előbbi :roll: nos, lehet, hogy megint ki kell tolni a határidőt? Még mindig nem kaptam egyet sem :cry: no mind1, remélem mihamarabb érkeznek majd pályaművek...
[size=9:15h1hcg0]Elf drága, nagyon tetszett [/size]

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #148023 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Wow cool!! újra lesz pályázat:)
csak az a baj, hogy ha nyáron nem volt rá időm, így suliidőbe pláne nem tom hogy fogok rá időt szakítani, de feltétlenül szeretnék én is készíteni egy műremeket:)) majd meglátjuk... de tetszik, hogy kitartó vagy:)
[size=9:1olakd4z]télleg, milyen a Heroes:ĐĐ?[/size]

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147530 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hát igen, egy napon van az egyik barátnőmmel szülinapja :) oan kis aranyos... tényleg, ragtime-ot látta már valaki???

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147414 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gilraen: 1950. március 18.
us.imdb.com/name/nm0000374/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147400 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Aiya! :eowyn1:

Mikor van a szülinapja? (év, hó, nap...)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #147043 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Mi van itt, miért kihalt a topic??? Tessék csak írkálni... mondjuk vaalmi érdekeset Grímáról... Ezt a síri csendet meg hullaszagot Brad Dourif és Gríma nevében is kikérem magamnak!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #144855 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Nah, akkor most én újra itt, eddig sajna az automata válasz-jelző nem működött nálam... de majd gyakrabban jövök ide is!
Szóval a Grímás pályázatot ezennel ISMÉT MEGHIRDETEM!! :)
Pályázat műfaja: Irodalmi pályázat, novellákat várok elsősorban
pályázat választható témái:
1: Gríma egész élete
2: Gríma élete, ha nem ölték volna meg...
Beadási határidő: legyen mondjuk november 20., és akkor addig mindenki küldözgethet, de ha úgy gondoljátok, akkor el lehet ezt tolni!
Beküldési cím: gollam@mailbox.hu :arrow: ide küldjétek a pályázatokat Gríma pályázat témával!!!

És akkor még egy kérés: aki tudja, ezt terjessze, már ha úgy gondoljátok, hogy valakit érdekelne!! Ami az egy darab beérkezett pályázatot illeti, annak a szerzőjének a nevét szeretném újra elkérni, mert valahol elhagytam!! Előre is köszönöm!

Díjkiosztás megegyezés alapján

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #143070 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Mae govannen!

Szerintem szuprül játszotta Grímát, jobb színészt el sem tudtam volna képzelni (monjuk más szerepeknél is többnyire ez a helyzet, de ezt most hagyjuk...), meg eleve az, hogy én egyáltalán Grímát nem tudtam elképzelni a könyv alapján, és így nagyon tetszik, nagyon Grímás lett! :wink: :P :roll:
Gollam: Milyen pályázatról van szó? 8tudom, olvassak vissza nemtómhány oldalt, de most nincs időm, úgyhogy kérlek írd le mégegyszer, úgy feltűnőbb is és esetleg többen jelentkeznek rá... :wink: )

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142597 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Szevasztok!
Nekem tetszett Brad játéka a TTT-ben. Főleg, ahogy a szövegét mondta. Mivel pocsék az angolom, komálom, ha valaki szépen, érthetően beszél - úgy, mint ő (vagy Galadriel).

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140595 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Hát igen, Elf, eléggé jó a csávó :D Gyerekek, egy vagon idő volt, mire visszataláltam ide... borzasztó ez az átalakítás :cry: viszont asszem lemondom ezt az egész Grímás pályázatot, mert mindenki sz*rja le magasról... sorry mindenkitől...


Hát igen, én is alig tudtam, mert most már úgy nem jön be, hogy www.tolkien.hu ...
Jujj télleg a pályázat!!... uhhh hogy őszinte legyek annyi mindenre kellett most sulikezdéskor figyelnem, plusz még volt ez a vírus is a gépemen, hogy ez totálisan kiment a fejemből... De ha eszembe lett volna, akkor se lett volna időm - és gépem... - megírni... de azért szerintem ne hagyd annyiban! El lehetne tolni megint a határidőt... :)

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140593 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hát igen, Elf, eléggé jó a csávó :D Gyerekek, egy vagon idő volt, mire visszataláltam ide... borzasztó ez az átalakítás :cry: viszont asszem lemondom ezt az egész Grímás pályázatot, mert mindenki sz*rja le magasról... sorry mindenkitől...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #140308 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
a képek természetesen szívdöglesztőek. asszemmár mondtam, de leírom mégegszer, megnéztem a szálla a kakukkot... besz*rás, hogy milyen jól játszik benne Brad...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139588 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Brad életrajza magyarul:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138896 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Tess, remélem tetszenek ezek a képek :wink: ezek az én kedvenceim :roll:
kep.tar.hu/hadika/index.phtml?aid=27589495

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #137023 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
MI AZ, HOGY NINCS HUMORÉRZÉKE????? Most teljességgel ki vagyok bukva... hogy lehet ilyet mondani Bradről???? :evil: ÖRÖK HARAG!!!
Mindjárt robbanok.. Brad iszonyú jó színész, és remek ember, bárki bármit is mond!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136941 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Morgoth írta: Persze, hogy mindegyikben sir, hiszen nincsen humorerzeke... :nono:


Édesem most nagyon felhúztál! Ennek köze nincs a humorérzékhez! Egyszerűen jó színész, tehetséges, beleéli magát a szerepeibe, ezért sírt.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136916 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én azért Brad oldalán állok.... még az Alien 4-ből emlékszem rá...... és a TTT-ben is, mint Grima...... csak lestem, mikor láttam sírni....de nagyon jó húzás volt! A Pasi sirály!

De a barátnője mindig csak ezt mondja, a szemöldök miatt: "*** I hate them!"

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #136900 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Morgoth írta: Persze, hogy mindegyikben sir, hiszen nincsen humorerzeke... :nono:


Mármint Bradnek?
Mert neki igenis van humorérzéke.... :D :lol:
:roll:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.506 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére