Gríma - Brad Dourif

Több
20 éve 10 hónapja #126142 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Sziasztok!!
Hát szerintem nagyon morbidra sikerül majd ez a rész...előszőr Szarumán aztán Gríma..szerintem ez tök hülyeség hogy igy ölik meg :evil: én elhiszem h. PJ szereti ezeket a horrorisztikus halálokat,
de ne pont a GYU filmben élje ki ezt a morbidsági vágyát,vagy
legalábbis ne pont ennél a résznél... :shake: .még elkébzelni is
szőrnyű h. ha Legolashoz beraknak egy "éljen a hős" zenét az milyen lesz..amilyet a 2.filmnél a snowboardos részhez raktak be...(nem, volt odavaló az a rész sem a zene és ide sem kéne...)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126135 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hát ja! Gríma fontosabb, érdekesebb mellékszereplő, sokkal összetettebb személyiség, és a színész is jobban játszik. De sajnos ez nem számít PJ-nek :( :(

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126017 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Sesy! Ebben van valami.... de szegény Szarumán bácsi is kicsit furin hal meg - nem elég, hogy Gríma kedves megöli (elvágja a torkát asszem), de még utána ki is löki a francba le a mélybe, és ott valami izére is felszúródik... van egy képem erről a bizonyos átszúrt Szarumánról... nem valami szép látvány :wink:

Na neee! :? Ennek Enna nagyon nem örülne. Felteszed azt a képet? Vagy túl durva?.... Gríma így ténleg hanyagolva lesz, pedig szerintem is érdekesebb személyiség, mint Legolas. :evil:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125652 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Sesy! Tényleg alig fog szerepelni, pedig őt jobban ki kéne hangsúlyozni, mint Legolast, ugyanis Legolas egy egyszerű lény, Gríma meg egy bonyolult lelki világú emberke, akit érdemesebb lenne kivesézgetni!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125513 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Miért nem elég, hogy csak elvágja a torkát? :x Ez egyre morbidabb... Szegény Gríma meg alig fog szerepelni :cry:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125491 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Sesy! Ebben van valami.... de szegény Szarumán bácsi is kicsit furin hal meg - nem elég, hogy Gríma kedves megöli (elvágja a torkát asszem), de még utána ki is löki a francba le a mélybe, és ott valami izére is felszúródik... van egy képem erről a bizonyos átszúrt Szarumánról... nem valami szép látvány :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125425 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Sil írta:

Sesy Olórea írta: Nem igaz, hogy Legolasból ien hőst kell csinálni, kit érdekel?? Ne már, hogy ő ölje meg Grímát... ez oan szörnyű, szégyenletes halál... a könyvben legalább megöli Szarumánt...

A filmben is megöli Szarumánt... :roll:


Jó, de a könyvben a hős hobbitok nyilazzák le utána, a filmben meg az a szőke hős-utánzat... :evil:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125424 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Sesy Olórea írta: Nem igaz, hogy Legolasból ien hőst kell csinálni, kit érdekel?? Ne már, hogy ő ölje meg Grímát... ez oan szörnyű, szégyenletes halál... a könyvben legalább megöli Szarumánt...

A filmben is megöli Szarumánt... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125414 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Nem igaz, hogy Legolasból ien hőst kell csinálni, kit érdekel?? Ne már, hogy ő ölje meg Grímát... ez oan szörnyű, szégyenletes halál... a könyvben legalább megöli Szarumánt...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125371 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Rándzsa! Pontosan! Sikerült jól megszemélyesítenie a gonosz bácsit, és én pont ezért szeretem :) Az a jó benne, hogy úgy személyesítette meg, hogy gonosz, gonosz, de megpróbált neki valami hátteret adni a cselekedeteinek...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125278 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Akkor is gonosz módon végeznek az énn szívem csücskével... nem érdekel, hogy nincs elég szerepe Legolasnak, kellett nekik kivágni az értelmeseket... de ez már tényleg túlzás!!!!!


Lehet, hogy Legolast akarják egy fajta hősnek titulálni.....
Bocsi, minden Legsie rajongó....
[size=9:bc6o1r0j]De én is Legolas rajongó vagyok....[/size]

De minden esetre Gríma alakját jól megszemélyesítette a színész.....
Mindigis Grímát egy 'rossz bácsinak' képzeltem el..... Ami sikerült a filmben megszemélyesíteni.... :twisted: :oops:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124187 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
mir! Abszolúte egyetértek!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124084 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Mmm, ez nekem sem tetszik. :-( Legsiekétől úgyis a falra mászom néha..... inkább zsonglőr a gyerek, mint tünde, de miért pont Grímán gyakorol?? :cry: :x :evil:

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124080 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Akkor is gonosz módon végeznek az énn szívem csücskével... nem érdekel, hogy nincs elég szerepe Legolasnak, kellett nekik kivágni az értelmeseket... de ez már tényleg túlzás!!!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #124027 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én sem tudom elképzelni?? Mi ez, hőkövetős nyílvessző, vagy mi, hogy így visszajön...
Nem tudom, miért pont Legolasnak kell........ annyira jó volt úgy, ahogy volt a könyvben, de persze, ha nem lesz Megye megtisztítása, akkor annak is lőttek... :?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #123993 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Gríma megöli Szarumánt, aztán kilöki a toronyból (és valami hegyes izébe esik bele), és aztán Legolas rálő, elhibázza, Gríma nagyban örül, meg vidámkodik, erre a falról visszacsapódik a nyíl, és ezzel öli meg Legolas... ez nekem már kicsit azért sok(k) volt... nemtom, hogy fogom megnézni a harmadik részt :cry:


Ugye nem??
Azért ez más sok, hogy az egyik kedvemc szereplőmet ien idétlen és hatásvadász módon öljék meg!!! És mér pont Legolas?? :rmad2:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #123988 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Lehet, Sil, nemtom, honnan csapódik vissza, de én akkor is rettenet mérges vagyok LEgsire!! :evil:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #123970 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Agoura írta: Köszi a felvilágosítást :wink: Sil átszerkesztem,de melyikekre gondolsz? :oops:

Hát, minél hosszabb, annál gyanúsabb... A 2. oldal rendben van (most még), úgyhogy pl. a jelmezes kép lehet a bűnös (ami most át fog csúszni a 2. oldalra)... Vagy a másik 2... A legegyszerűbb, ha linkeléskor rögtön a hozzászólás után megnézed, nem nyúlt-e ki a topic... :wink:

Aha, a jelmezes az, most, hogy átcsúszott, rendbejött ez az oldal, és elromlott a 2. 8) Tehát elég azt az egyet javítani.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #123965 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Köszi a felvilágosítást :wink: Sil átszerkesztem,de melyikekre gondolsz? :oops:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #123962 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én valami olyasmire emlékszek (de persze lehet, hogy rosszul), hogy Legolas magasra fellövi a nyilat, Gríma elkezd nevetni, és akkor felülről, igen látványosan jön a nyíl... :roll:

Agoura, szerintem a te linkjeid nyújtották ki a topicot, próbáld meg légyszi átszerkesztgetni őket.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #123954 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Gríma megöli Szarumánt, aztán kilöki a toronyból (és valami hegyes izébe esik bele), és aztán Legolas rálő, elhibázza, Gríma nagyban örül, meg vidámkodik, erre a falról visszacsapódik a nyíl, és ezzel öli meg Legolas... ez nekem már kicsit azért sok(k) volt... nemtom, hogy fogom megnézni a harmadik részt :cry:

Nem mintha kötözködni akarnék,de egy nyíl hogyan tud visszacsapódni a falról? :hein: Lehet,hogy nincs nagy fantáziám,de ezt oan nehéz elképzelni :shake:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #123807 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gríma megöli Szarumánt, aztán kilöki a toronyból (és valami hegyes izébe esik bele), és aztán Legolas rálő, elhibázza, Gríma nagyban örül, meg vidámkodik, erre a falról visszacsapódik a nyíl, és ezzel öli meg Legolas... ez nekem már kicsit azért sok(k) volt... nemtom, hogy fogom megnézni a harmadik részt :cry:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #123768 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Héé, áruljátok el nekem is, én még nem hallottam...

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #123764 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én hallottam, és mostmár gyűlölöm Legolast :evil: Káész vagyok... ilyen brutál módon meggyilkolni az én kedvesemet... PJ nek rossz volt a gyerekkora, vagy miért végez ki mindenkit ilyen brutálisan? (Lásd Szarumán).... eccerűen gonosz!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #123744 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gollam: köszönjük a honlapot!!! :)

És ebbe a topicba eljutott már az a (rém)hír, hogy hogyan fog mehalni Gríma a RotK-ban? És ha igen, mit szóltok hozzá, kedves Gríma rajongó társaim???

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122994 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Amúgy minden Brad-rajongónak ajánlom a hivatalos honlapot!!
www.dourif.com

jó szörfözést :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122932 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Grímáról:
groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... hotos.msnw
groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... snw?Page=2

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122849 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Szerintem Szarumán azzal tudta megváltoztatni, hogy ígéreteket tett, és az emberekben mindig van egy ilyen becsvágy.... a másik lehetett Szarumán "varázslatos hangja" is.... ugye emlékeztek???

Jahm....tényleg!! :idea: :D Ezt egészem kihagytam a számításból! Igazad van! Kösz!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122398 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Szerintem Szarumán azzal tudta megváltoztatni, hogy ígéreteket tett, és az emberekben mindig van egy ilyen becsvágy.... a másik lehetett Szarumán "varázslatos hangja" is.... ugye emlékeztek???

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122379 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Arwenagi: Ezt én is aláírom! Ha nincs negatív szereplő, nincs konfliktus se, ha nincs konfliktus, akkor minek íródik a regény? ... Na, jó, ez egy kicsit okoskodó volt... :oops: Amúgy Gríma valaha jó ember volt, ezt Gandalf is mondja a könyvben, csak Szarumán a hatalmába kerítette. Egyébként kíváncsi lennék rá, vajon hogy és miképp!
A filmben amúgy eszméletlenül jóra megcsinálták! Hajszálra, mint ahogy a könyv írja!! Sminkesek, öltöztetők: :itscool: :itscool: :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.487 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére