Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
14 éve 4 hónapja #386081 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Namarie írta:

Cerebrum írta:

Metaflora írta: "a lényeg az, hogy hobbitok és elfek eljátszásához szükséges fizikumú és lelkületű embereket találjanak" - egy törpökről szóló sztoriba :D (tudom, tudom, túlzás, szándékos)


Még ha ebben a sztoriban inkább csak háttérszereplők, azért ettől függetlenül a tündék esetében a külsőségekre is igazán figyelhetnének, és igazán összeszedhetnének pár igazán attraktív hölgyeményt a völgyzugolyos és bakacsin-erdős részekhez , mert ez valahogy anno a GyU-nál nem igazán jött össze (Liv Tyler-t és Cate Blanchett-et leszámítva persze)... :)

Egyébként ami engem még különösen izgat, hogy vajon ebben a két filmben is lesznek-e idegen nyelvű (sindarin, khuzdûl, stb.) dialógusok Salo közreműködésével...


Na és urat... mert az a két paszulykaró, mint Arwen fivérei... na és jó lenne, ha a többi sem pusztán dísznek lenne.


És persze a tünde-férfiak lehetnének kevésbé hogyismondjam... feminim kinézetűek. :mrgreen:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386078 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta:

Metaflora írta: "a lényeg az, hogy hobbitok és elfek eljátszásához szükséges fizikumú és lelkületű embereket találjanak" - egy törpökről szóló sztoriba :D (tudom, tudom, túlzás, szándékos)


Még ha ebben a sztoriban inkább csak háttérszereplők, azért ettől függetlenül a tündék esetében a külsőségekre is igazán figyelhetnének, és igazán összeszedhetnének pár igazán attraktív hölgyeményt a völgyzugolyos és bakacsin-erdős részekhez , mert ez valahogy anno a GyU-nál nem igazán jött össze (Liv Tyler-t és Cate Blanchett-et leszámítva persze)... :)

Egyébként ami engem még különösen izgat, hogy vajon ebben a két filmben is lesznek-e idegen nyelvű (sindarin, khuzdûl, stb.) dialógusok Salo közreműködésével...


Na és urat... mert az a két paszulykaró, mint Arwen fivérei... na és jó lenne, ha a többi sem pusztán dísznek lenne.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386063 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Elrond biztos, Galadriel valószínűleg szerepelni fog A Hobbitban:
www.mtv.com/movies/news/articles ... tory.jhtml

Gollamot ugyan nem említette Jackson, de én egészen biztos vagyok benne, hogy Andy-t is már hozzáírhatjuk a listánkra.
Egy nagy kérdőjel még számomra: Saruman...


Igazam volt:
GDT személyesen erősítette meg, hogy kissé félremagyarázták ezt a "csak három színész"-dolgot, természetesen nem tud mást elképzelni Gollamként, mint Andy Serkist, és amíg nincs kész a második forgatókönyv, addig nincs lezárva semmi:
newboards.theonering.net/forum/g ... ASC;guest=

(Sarumanért meg nagyon drukkoljunk!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386052 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Angwen írta: Persze, és nagyon fontos, hogy ráérezzenek Elwing bonyolult személyiségére, nem igaz? :mrgreen:


Ebben a filmben tényleg beszélgetnek madarakkal.
Küldjük el Narbeleth-t, elvégre már szerepelt ilyen filmben. :D :mrgreen:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386043 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Metaflora írta: "a lényeg az, hogy hobbitok és elfek eljátszásához szükséges fizikumú és lelkületű embereket találjanak" - egy törpökről szóló sztoriba :D (tudom, tudom, túlzás, szándékos)


Még ha ebben a sztoriban inkább csak háttérszereplők, azért ettől függetlenül a tündék esetében a külsőségekre is igazán figyelhetnének, és igazán összeszedhetnének pár igazán attraktív hölgyeményt a völgyzugolyos és bakacsin-erdős részekhez , mert ez valahogy anno a GyU-nál nem igazán jött össze (Liv Tyler-t és Cate Blanchett-et leszámítva persze)... :)

Egyébként ami engem még különösen izgat, hogy vajon ebben a két filmben is lesznek-e idegen nyelvű (sindarin, khuzdûl, stb.) dialógusok Salo közreműködésével...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386022 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386020 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Persze, és nagyon fontos, hogy ráérezzenek Elwing bonyolult személyiségére, nem igaz? :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386018 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
"a lényeg az, hogy hobbitok és elfek eljátszásához szükséges fizikumú és lelkületű embereket találjanak" - egy törpökről szóló sztoriba :D (tudom, tudom, túlzás, szándékos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386017 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Elrond biztos, Galadriel valószínűleg szerepelni fog A Hobbitban:
www.mtv.com/movies/news/articles ... tory.jhtml

Gollamot ugyan nem említette Jackson, de én egészen biztos vagyok benne, hogy Andy-t is már hozzáírhatjuk a listánkra.
Egy nagy kérdőjel még számomra: Saruman...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386014 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386011 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Azt csiripelik a madarak, hogy december 8-án valami hivatalos bejelentésféle várható...

www.theonering.net/torwp/2009/11 ... is-coming/


:roll: :?

A hivatalos bejelentésfélét elhalasztották december 15-re :roll: :
www.theonering.net/torwp/2009/12 ... ing-later/

PJ viszont azt nyilatkozta, hogy a héten megkezdődik a szereplőválogatás, és csak Gandalf szerepére van fix emberük (McKellen):
www.theonering.net/torwp/2009/12 ... this-week/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385633 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
PJ-ék leadták az első forgatókönyvet:
www.theonering.net/torwp/2009/11 ... completed/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385556 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azt csiripelik a madarak, hogy december 8-án valami hivatalos bejelentésféle várható...

www.theonering.net/torwp/2009/11 ... is-coming/


:roll: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385429 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385147 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az MTV Movies Blogon megjelent interjúban Guillermo Del Toro a következő dolgokat említette:

- a Hobbit filmben megtudhatjuk (és láthatjuk), hová tűnt néha Gandalf a kalandok során. (vagyis látni fogjuk, ahogy a Fehér Tanács megtisztítja Dol Guldurt!)
- az egyes lények tervezésekor szakítani akartak a "szép a jó karakter, a csúnya a rossz" sablonnal.
- Szmóg tervezése kb egy évig tartott, a kész sárkány különbözni fog minden eddig látott sárkánytól.

Itt a cikk (angol nyelven): KLIKK IDE

Itt pedig a teljes interjú, 10 oldalon, a ToltalFilm oldalán (angol nyelven): KLIKK IDE

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384367 Írta: $Cunnir$
$Cunnir$ válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azta, mennyire durva, hogy már 10 éve volt... Épp a minap tartottam filmmaratont :D Megnéztem egymás után mindhárom bővített verziót. Tudat alatt ünnepeltem ezek szerint :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384348 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384218 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: (Már csak a kellő mennyiségű pénzt kellene összegyűjteniük hozzá a stúdióknak...)

Az MGM-nek sikerült elérnie az adósságai átütemezését (gyakorlatilag megegyeztek a hitelezőkkel, hogy a meglevő adósságokra most 3 hónapig elhalasztják a kamatfizetést), így nem kell kiszállnia a stúdiónak a Hobbitból, úgyhogy úgy tűnik, elhárult ez az akadály is. A produkció vezetését viszont az MGM anyagi nehézségei miatt átveszi a Warner, és a rövid távon felmerülő költségeket is ők finanszírozzák. A forgatókönyvön már dolgoznak PJ-ék, az első verzióval november végéig kell elkészülniük, akkor kezdődhet meg majd az érdemi munka.
www.hollywoodreporter.com/hr/con ... 39ee317c23
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... _39680.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384050 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Újabb fotók (videóból kiszedve, azért ilyen minőségűek) az épülő Hobbitfalváról:

www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... taway1.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... taway2.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... taway3.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... taway4.jpg

Egyébként boldog szülinapot Bilbó és Frodó! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383884 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Megjelent a Halifirien c. 30 perces, rajongók által készített film is:
www.halifirienthemovie.com/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383852 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ÉÉÉÉS IGEN!

www.reuters.com/article/pressRelease/idU...Sep-2009+PRN20090908

VÉGE A PERESKEDÉSNEK, JÖHET A HOBBIT!

(Már csak a kellő mennyiségű pénzt kellene összegyűjteniük hozzá a stúdióknak...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383839 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
csapágyat akartam írni... bocsánat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383734 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
(karika, nem? :D )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383732 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Hogy lehet egy film ennyire szerencsétlen?

Nem mondanál ilyet ha lenne fogalmad róla hogy hány remekmű született ennél sokkal szerencsétlenebb körülmények között, ez nem a hobbit ez a filmművészet mostoha sorsa, itt semmi nem megy úgy mint a kerékcsapás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383332 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Reméljük, hogy nem lesz ilyen szerencsétlen a film!

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383330 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Meglehetősen mostoha sorsú ez A Hobbit...

volgyzugoly.uw.hu/hirek/hirek.ph ... zes&id=334

Ráadásul, ha ez nem lenne elég: a Tolkien örökösök biztosak a győzelmükben, és szerintük a New Line el fogja veszteni A Hobbit jogait.

Közben Hobbitfalva épül-szépül, az első film forgatókönyve végre elkészült, és már gőzerővel folynak a munkálatok...

Hogy lehet egy film ennyire szerencsétlen? :rolleyes:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383328 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát érdekes előzetes, de nekem tetszik:D

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382922 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Komfortos Mennyország (The Lovely Bones) előzetes:

Wow, ez nagyon tetszik. :D :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382921 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.745 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére