Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
15 éve 3 hónapja #375684 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Koko írta: Alan Lee-t és/vagy John Howe-ot sikerült már beszervezni a munkába?


Iszonyatosan nehezen, vért izzadva küzdöttem meg az eleddig a nyilvánosság számára teljesen ismeretlen információ megszerzéséért, de íme!

www.imdb.com/title/tt0903624/fullcredits#cast

:roll:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375645 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Alan Lee-t és/vagy John Howe-ot sikerült már beszervezni a munkába?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375336 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Pár szó a Hobbitról, az Index egyik oldalán:

KLIKK IDE


Hah, én gyorsabb voltam a filmdroidnál. :lol: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375334 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Pár szó a Hobbitról, az Index egyik oldalán:

KLIKK IDE

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374113 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Miért, Márk talán megvette a jogokat az Earendil utazásához? :P :P :P

Az, hogy ez problémás-e, nagy mértékben a Tolkien Estate (sőt, a werkfilm esetében a New Line és a megjelenő színészek) hozzáállásán múlik, hogy Márk sértett-e szerzői jogot. (Remélem nem, mert túl jó lett ahhoz az egész, hogy el kelljen rejteni...) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374112 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én csak azt mondom, amit az Artisjusnál mondtak: a fair use mértékét a jogtulajdonos határozza meg, és ha nem engedélyezi a fan fictiont, akkor sajnos neki van igaza. A fair use ugyanis sehol nincs (legalábbis a magyar jogban) meghatározva, és nagyon szélsőségesen változik, hogy mit tartanak annak. Más elbírálás alá esik a tanulmány, esszé, kritika, de például már a paródia is jogsértő lehet, ha a jogtulajdonos nem egyezik bele.
Sajnos a szerzői jog sok elemében elég meghatározatlan, a jogtulajdonos véleményén elég sok minden múlik benne. Ezen valamennyit a szokásjog enyhít, de ha probléma van belőle, akkor nyilván nem az lesz az iránymutató. Az anyagi haszonszerzés mindenképpen kizáró, de annak hiánya még nem jelent engedélyt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374111 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sötét Úr írta: Kar'sa: a fanfiction is szerzőijog-sértés, ha a szerző (képviselői) máshogy nem nyilatkoznak. (Annak idején volt némi szerzői jogot érintő problémám [komplett cikkeket nyúltak le a KEMET-ről], és akkor kicsit utánakérdeztem az Artisjusnál.)

Nem feltétlenül, van fair use is. Nyilván más kategória, ha teljes cikket nyúlnak le, vagy ha anyagi hasznuk is származik a dologból.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374110 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374099 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Kar'sa: a fanfiction is szerzőijog-sértés, ha a szerző (képviselői) máshogy nem nyilatkoznak. (Annak idején volt némi szerzői jogot érintő problémám [komplett cikkeket nyúltak le a KEMET-ről], és akkor kicsit utánakérdeztem az Artisjusnál.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374098 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta: És a szerzői jogok akkor is számítanak, ha ingyenesen letölthető lesz a film???

Szerintem nem, mert akkor kb. fanfiction kategóriába számít.
Azért is mondom, hogy szerintem nem azért lett Eragion, merthogy a Gollamra meg fütyülnek.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374097 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
És a szerzői jogok akkor is számítanak, ha ingyenesen letölthető lesz a film???

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374071 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Alyr Arkhon írta: Az előzetes azért olyan sokat nem árul el...
Nekem megütötte egy kicsit a szemem a teaser2 elején a térképen az ERAGION felirat.
Most vagy rossz a térképük vagy ők is minden nevet picikét megváltoztatnak, hogy ne legyen szerzői jog alatt?

Nem hinném, ugyanis a Gollum(TM) is védjegy.*
Arra gondolnék inkább, hogy el akarják kerülni egyes megszállott Eragon rajongók flame-elését. Bár arra igen egyszerűen és jó nagy leégetéssel lehet replikázni. XD

________________________
* lásd: Frog-like humanoid thing with a Birthday
Ehhez kapcsolódóan még:

Terry Pratchett a Witches Abroad c. könyvben írta: Above the noise of the river and the occasional drip of water from the ceiling they could all hear, now, the steady slosh-slosh of another craft heading towards them.
'Someone's following us!' hissed Magrat.
Two pale glows appeared at the edge of the lamplight. Eventually they turned out to be the eyes of a small grey creature, vaguely froglike, paddling towards them on a log.
It reached the boat. Long clammy fingers grabbed the side, and a lugubrious face rose level with Nanny Ogg's.
' 'ullo,' it said. 'It'sss my birthday.'
All three of them stared at it for a while. Then Granny Weatherwax picked up an oar and hit it firmly over the head. There was a splash, and a distant cursing.
'Horrible little bugger,' said Granny, as they rowed on. 'Looked like a troublemaker to me.'
'Yeah,' said Nanny Ogg. 'It's the slimy ones you have to watch out for.'
'I wonder what he wanted?' said Magrat.


Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374062 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Koko írta:

Gandalf írta:

Cerebrum írta: Ez mi a szösz lesz, hallott már róla valaki?

thehuntforgollum.com/


Igen, olvastam már róla, egyike a mostanság készülő rajongói filmeknek, találtam egy másikat is valahol.

Hmmm... És milyen jónak tűnik. Így teaser alapján egy komolyabb produkció lehet.

Szerk.: A blogon szétnézve ez nem egy 5 fős baráti társaság, zsebpénzből összetákolt fanmade-je. 8O Vajon van szerzői joguk hozzá? Egyre jobban várom.


Az előzetes azért olyan sokat nem árul el...
Nekem megütötte egy kicsit a szemem a teaser2 elején a térképen az ERAGION felirat.
Most vagy rossz a térképük vagy ők is minden nevet picikét megváltoztatnak, hogy ne legyen szerzői jog alatt?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374051 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta:

Cerebrum írta: Ez mi a szösz lesz, hallott már róla valaki?

thehuntforgollum.com/


Igen, olvastam már róla, egyike a mostanság készülő rajongói filmeknek, találtam egy másikat is valahol.

Hmmm... És milyen jónak tűnik. Így teaser alapján egy komolyabb produkció lehet.

Szerk.: A blogon szétnézve ez nem egy 5 fős baráti társaság, zsebpénzből összetákolt fanmade-je. 8O Vajon van szerzői joguk hozzá? Egyre jobban várom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373852 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta: Ez mi a szösz lesz, hallott már róla valaki?

thehuntforgollum.com/


Igen, olvastam már róla, egyike a mostanság készülő rajongói filmeknek, találtam egy másikat is valahol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373851 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ez mi a szösz lesz, hallott már róla valaki?

thehuntforgollum.com/

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373322 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Dreamer_KF írta:

Kisvakond írta: Biztos le vagyok maradva, csak egy kérdés, ennek van köze a most készülő filmhez?:



csak mert van jó pár ál-trailer


Van köze, hogyne! Ahogyan az infoboxban is mondják, ez már a DVD kiadás extra jelentekkel tarkított trailerje!

Vagy hatalmas nyomtatott betűkkel odaírják, hogy FANMADE TRAILER (rajongó által készített bemutató)


:oops: oh értem

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373304 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Kisvakond írta: Biztos le vagyok maradva, csak egy kérdés, ennek van köze a most készülő filmhez?:



csak mert van jó pár ál-trailer


Van köze, hogyne! Ahogyan az infoboxban is mondják, ez már a DVD kiadás extra jelentekkel tarkított trailerje!

Vagy hatalmas nyomtatott betűkkel odaírják, hogy FANMADE TRAILER (rajongó által készített bemutató)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373303 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Biztos le vagyok maradva, csak egy kérdés, ennek van köze a most készülő filmhez?:


csak mert van jó pár ál-trailer

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372284 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Felagund írta:

Szméagol írta: eredetibb, mint a Narnia-féle csaták,


Na _ez_ speciel szerintem nem különösebb teljesítmény...


Én reménykedem benne, hogy - mivel vannak azért erre utaló jelek, azaz láttam már olyan hollywoodi filmet ahol azért ezt-azt betartanak a szabályokból - kicsit realisztikusabb lesz csaták tekintetében a Hobbit mint a GyU és a Narnia.
(nem lesznek szemből nyíllal átlőtt mellvértek, partraszállásnál partra kiengedett ellen, várkapuhoz vezető egyenes út, hogy nekiszaladhasson a faltörő kos, a várfal alól a védők feje felett előtt védő nyilak... vagy a Narniából véve: Magaslati pozíció elhagyása túlerőben lévő ellennel való szemberoham kedvéért...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372280 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Szméagol írta: eredetibb, mint a Narnia-féle csaták,


Na _ez_ speciel szerintem nem különösebb teljesítmény...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372265 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372240 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta:

Szméagol írta:

Cerebrum írta:

Bounce írta: Prof. Smaugját akkor sem lehet felülmúlni, szerintem.. ^^ Az a best. Én olyat kérek a filmvásznon :P


Meg színes szakállú törpöket? Hmmm? :wink:


Nekem tetszik az ötlet. Szerintem nagyon hatásos lenne, ha minden törpnek enyhén színes lenne a szakálla.


Ellenkezőleg, pont hogy arra akartam utalni (kissé bisszig módon, ám a jelek szerint ehhez rossz emotikont használva :) ), hogy elég gáz lenne, ha nem a Gyűrűk ura filmekhez hasonló komolyságot ütne meg a film hangulata, hanem azt a kissé gyermeteg stílust képviselné, ami a könyvre is jellemző helyenként.


Nem értettelek félre; persze, én is komoly Hobbitot szeretnék, nem is félek attól, hogy nem az lesz. Csak más látványvilágot képzelek el a hobbithoz, és az én elképzelésem szerint ebbe beleillenének az enyhén színes szakállú törpök. :) Láttam már olyan fantasyt, ahol nem sárga vagy kék volt a törpök szakálla, mégis ordítottam, hogy milyen gagyin néznek ki.
Számomra Del Toro a Faun labirintusában megmutatta, hogy tud komoly látványvilágot alkotni, úgyhogy nem félek a filmtől - szakáll ide vagy oda.
(Igazság szerint abban reménykedem, hogy a film elején kapunk egy kényelmes-rózsaszín Hobbitfalvát, a Ködhegységbe érve pedig félelmetesen ronda, pokolbeli és kegyetlen orkokat, az Öt Sereg Csatája pedig élethűbb lesz, mint Minas Tirith ostroma, és eredetibb, mint a Narnia-féle csaták, a Gyűrűk Ura és az Arany iránytű összesen.) Szerintem a Megye és a "nagyvilág" közti kontrasztot jobban ki lehetne játszani a Hobbitban, mint a Gyűrűk Urában.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372236 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Szméagol írta:

Cerebrum írta:

Bounce írta: Prof. Smaugját akkor sem lehet felülmúlni, szerintem.. ^^ Az a best. Én olyat kérek a filmvásznon :P


Meg színes szakállú törpöket? Hmmm? :wink:


Nekem tetszik az ötlet. Szerintem nagyon hatásos lenne, ha minden törpnek enyhén színes lenne a szakálla.


Ellenkezőleg, pont hogy arra akartam utalni (kissé bisszig módon, ám a jelek szerint ehhez rossz emotikont használva :) ), hogy elég gáz lenne, ha nem a Gyűrűk ura filmekhez hasonló komolyságot ütne meg a film hangulata, hanem azt a kissé gyermeteg stílust képviselné, ami a könyvre is jellemző helyenként.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372230 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Szméagol írta: Nekem tetszik az ötlet. Szerintem nagyon hatásos lenne, ha minden törpnek enyhén színes lenne a szakálla. Persze, ha rányomnának egy kiló temperát, az olyan B kategóriás fantasy érzetet keltene...
Egyébként erről eszembe jutott egy fontos kérdés: Hogyan is fogják megkülönböztetni a törpöket? Vagy ez nem is lesz céljuk a film készítőinek?
Egyébként én el tudnom képzelni, hogy csökkentik a törpök számát... hogy "jobban fessen a vásznon".


Szvsz egyáltalán nem lenne zavaró, ha mind a 13 törpöt beletennék. Én a könyvben se tudtam soha, hogy melyik melyik. :D

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372229 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta:

Bounce írta:

Gandalf írta: Hát, a két illusztrátor meglehetősen eltérő képeket festett Smaugról, kíváncsi vagyok, hogyan hoznak össze egy közöset GDT parancsainak engedelmeskedve:

Alan Lee eddigi Smaugja
John Howe eddigi Smaugja
Összehasonlításképpen: Tolkien prof. Smaugja (cukiság^^)


Prof. Smaugját akkor sem lehet felülmúlni, szerintem.. ^^ Az a best. Én olyat kérek a filmvásznon :P


Meg színes szakállú törpöket? Hmmm? :wink:


Nekem tetszik az ötlet. Szerintem nagyon hatásos lenne, ha minden törpnek enyhén színes lenne a szakálla. Persze, ha rányomnának egy kiló temperát, az olyan B kategóriás fantasy érzetet keltene...
Egyébként erről eszembe jutott egy fontos kérdés: Hogyan is fogják megkülönböztetni a törpöket? Vagy ez nem is lesz céljuk a film készítőinek?
Egyébként én el tudnom képzelni, hogy csökkentik a törpök számát... hogy "jobban fessen a vásznon".

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372218 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Bounce írta:

Gandalf írta: Hát, a két illusztrátor meglehetősen eltérő képeket festett Smaugról, kíváncsi vagyok, hogyan hoznak össze egy közöset GDT parancsainak engedelmeskedve:

Alan Lee eddigi Smaugja
John Howe eddigi Smaugja
Összehasonlításképpen: Tolkien prof. Smaugja (cukiság^^)


Prof. Smaugját akkor sem lehet felülmúlni, szerintem.. ^^ Az a best. Én olyat kérek a filmvásznon :P


Meg színes szakállú törpöket? Hmmm? :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372216 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sztem mindegy melyikhez hasonlít, csak ne legyen gagyi, mert akkor a közönség sírva fog röhögni rajta. Félelmetes kell legyen! :twisted:
Amúgy nekem Alan Lee-é a legfélelmetesebb...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372196 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Kisvakond írta:

Attila írta:

Bounce írta:

Gandalf írta: Hát, a két illusztrátor meglehetősen eltérő képeket festett Smaugról, kíváncsi vagyok, hogyan hoznak össze egy közöset GDT parancsainak engedelmeskedve:

Alan Lee eddigi Smaugja
John Howe eddigi Smaugja
Összehasonlításképpen: Tolkien prof. Smaugja (cukiság^^)


Prof. Smaugját akkor sem lehet felülmúlni, szerintem.. ^^ Az a best. Én olyat kérek a filmvásznon :P


Több mint valószínű, hogy azt a sárkányt, "nagyon sárkányra" fogják megcsinálni, mintsem, ahogy Tolkien lerajzolta.


Szerintem ez nem feltétlenül baj. Csak igényes legyen.Meg hasonlítson a Professzoréhoz :lol:


Szerintem nem fog hasonlítani, de remélem nektek lesz igazatok :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372169 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Attila írta:

Bounce írta:

Gandalf írta: Hát, a két illusztrátor meglehetősen eltérő képeket festett Smaugról, kíváncsi vagyok, hogyan hoznak össze egy közöset GDT parancsainak engedelmeskedve:

Alan Lee eddigi Smaugja
John Howe eddigi Smaugja
Összehasonlításképpen: Tolkien prof. Smaugja (cukiság^^)


Prof. Smaugját akkor sem lehet felülmúlni, szerintem.. ^^ Az a best. Én olyat kérek a filmvásznon :P


Több mint valószínű, hogy azt a sárkányt, "nagyon sárkányra" fogják megcsinálni, mintsem, ahogy Tolkien lerajzolta.


Szerintem ez nem feltétlenül baj. Csak igényes legyen.Meg hasonlítson a Professzoréhoz :lol:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.796 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére