Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 6 hónapja #76763 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Narië írta: A filmkönyv nekem is megvan,a szöveg teljesen hülyeség,de a képek naon-naon cépek!


A képekér' én is naon odavagyok. Oan szépek!!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76755 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A filmkönyv nekem is megvan,a szöveg teljesen hülyeség,de a képek naon-naon cépek!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76753 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem megvan az első rész filmkönyve képekkel telirakva. Igaz hatalmas baromságokat ítak bele, pl: Celeborn a Bakacsinból származik gondornak Isildur óta nincs királya stb, stb...

Így tudok magamnak scannelni is...

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76749 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Húú....Akkor oda holnap el kell mennem!Megveszek mindeeeeent!*he-he-he*

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76747 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Premier Videopalota, Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 13.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76746 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Melyik videótéában? ;)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76744 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Narië írta: Akkor azt meg kell szerezni :cool:
Feliratos változatban nincs?


Eddig úgy néz ki, hogy csak szinkronnal lehet kapni a Beyond the Movie-t :( .
Ma az egyik tékában láttam Gy.U. posztereket 1700 pénzért. Az egyiken Frodó a Fullánkkal, a másikon a négy hobbit a Széltetőn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76577 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Végülis a forgalmazó dönti el.hogy mikor jönnek a trailerek és dvd meg tsai,nem?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76332 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Minerva írta:

Ulmo írta: Készüljetek nov 29-re, mert akkor jön a hosszú változat még több extrával! :itscool:

Csak 29-én? Átok PJ-re! :mad2: :evil:


Erről speciel nem PJ tehet, ne bántsuk őt :nono:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #76325 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Örülj hogy 1általán jön ;)
Nézzük pozitív szemmel a világot :mrgreen:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #76051 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Készüljetek nov 29-re, mert akkor jön a hosszú változat még több extrával! :itscool:

Csak 29-én? Átok PJ-re! :mad2: :evil:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75788 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Akkor azt meg kell szerezni :cool:
Feliratos változatban nincs?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75775 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Már itthon is lehet kapni a National Geographic filmjét videokazin (LOTR: Beyond the movie). Érdekes filmecske, csak a szinkronja borzasztó! :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72346 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azt sajnos nem tudom,de valószínűnek tartom,hogy négy.Ha jól tudom Európán belül csak Angliában jelenik meg az ötödik lemez(National...),de azt csak külön lehet megvenni.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72342 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mármint:5 lemezes vagy 4 lemezes?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72339 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lesz Magyarországon is díszdobozos kiadás!!! :dance:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72284 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elanor írta: De amikor olyan fél öt körül már harmadszor hallgattuk végig, hogy ''Hobbitfalvának olyannak kellett lennie, mintha évek óta hobbitok laknák'' akkor úgy döntettem, inkább elmegyek aludni :roll: :lol:


Na ezért mondták a kritikák, hogy a Két Torony előzetesén kívül a többi extra siralmas.

Egyébként ahogy elnéztem, szinte mindenki elaludt valamikor a film alatt. Még szegény Ancalimon is :sleepy:

Csak tudnám, ki volt az az őrült, aki a paródiát kitalálta! Most már nem tudom röhögés nélkül végiginézni Elrond tanácsát :mrgreen:

Készüljetek nov 29-re, mert akkor jön a hosszú változat még több extrával! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72231 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Na, most jöttem haza a táborból, ahol megnéztük a DVD-t!!! Extrák is voltak rajta (természetesen nem maradt jelenetekre gondolok, azzal sajnos novemberig várni kell... :( ) Ezer hála és köszönet Ulmónak, Ancalimonnak, Svinnek, és mindenkinek, aki hozzájárult ahhoz, hogy ez a DVD-nézés létrejöhessen *hüpp, de megható...* ;)
Tényleg nagyon jó volt, először megnéztük az MTV-s pardiát, aztán magát a filmet (amin egy-két ember - magamat is beleértve :oops: - kellemesen elbóbiskolt :arrow: csak hozzáteszem, hogy kb. 11-kor kezdtük el nézni, és előző este se aludtunk vi sokat :) ). Elrond Tanácsánál hatalmas röhögések, csak nem a paródia hatására :?: :?: :?: :roll: :wink:
Aztán jöhettek az extrák!!! 8O 8O (arra azért felébredtem :lol: )
A legjobb a bővitett változatról készült előzetes, és persze a TTT-s részek voltak (sztem legalábbis) Gollam halcsapkodása rulz! :D

De amikor olyan fél öt körül már harmadszor hallgattuk végig, hogy ''Hobbitfalvának olyannak kellett lennie, mintha évek óta hobbitok laknák'' akkor úgy döntettem, inkább elmegyek aludni :roll: :lol:

De tényleg nagyon jó volt, már úgy várom a novembert, és persze a januárt!!!!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72207 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Egyik haverom mondta,aki a DVD magazinnál dolgozik...Vagyis szerintem igaz...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72205 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ez akkor tényleg nagyon megérné,de hol láttad azt hogy magyar felirattal?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72198 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
De azt tudjátok,hogy ugyanakkor külföldön megjelenik egy 5(!) lemezes DVD,amin lesz MAGYAR FELIRAT IS!!!!!
Szerintem azt érdemesebb megvenni,mondjuk az Amazonról elég jó áron lehet megrendelni.Szóval klikk ide:
www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/ ... 95-9278207

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72194 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
bocsi, hogy a t-ma közepébe vágok. láttátok hogy megjelent dvd-n és videokazin? állítólag nov-ben lesz egy 4 lemezes dvd, azon mindenféle jóó dolog rajta lesz...
KELL. :?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72191 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A trailert csak hosszú letöltögetésk árán lehet megnézni? :?: :evil:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #71853 Írta: Vegliad
Vegliad válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Gyerekek rendben van!! Akinek kell az írjon privátot nekem és én szólok mindenkinek, hogy mikor lesz! Aztán majd megbeszéljük a többi dolgot! Azt is irjátok meg, hogy melyik extra kell! S ha kell akkor anovemberi változatra is felveszek rendelést!
Amugy éljen Gandalf!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #71823 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Igaz, h Austin Powers 3 előtt van TTT trailer?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71760 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Vegliad írta: Ha valakinek kell majd a LOTR DVD változatta videon, az szoljon


szólok, nekem kellene :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71750 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Eh...ez nekem sem jönne rosszul... :oops:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71745 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Vegliad:én is,én is!!!!!! :D :D :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71727 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Vegliad: DVD változat VHS-en? Hú, nekem is kéne

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71707 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Vegliad: Énis szóloook!!!! :D

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.762 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére