Vélemények, kritikák

Több
18 éve 2 hónapja #281642 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Aragond írta:

olorin.papa írta: Már bocsánat, de Cristhopernél szvsz kevés felkapottabb színész van, hiszen neki ítélték a "Legtöbb filmben játszó színész"kategóriát a rekordok könyvében :?


Csak az aláírásodhoz szólnék hozzá: A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, az se baj, ha nincs semmi értelme. :wink:


Szerintem ezt az összes itteni hölgy nevében kikérhetem magunknak! :roll: :?

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #279270 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

olorin.papa írta: Már bocsánat, de Cristhopernél szvsz kevés felkapottabb színész van, hiszen neki ítélték a "Legtöbb filmben játszó színész"kategóriát a rekordok könyvében :?


Csak az aláírásodhoz szólnék hozzá: A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, az se baj, ha nincs semmi értelme. :wink:

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278264 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

olorin.papa írta: Már bocsánat, de Cristhopernél szvsz kevés felkapottabb színész van, hiszen neki ítélték a "Legtöbb filmben játszó színész"kategóriát a rekordok könyvében :?

Az igaz, de ezt a díjat a kritikusok adták neki, és hát az nem ugyanaz.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278137 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

olorin.papa írta: Már bocsánat, de Cristhopernél szvsz kevés felkapottabb színész van, hiszen neki ítélték a "Legtöbb filmben játszó színész"kategóriát a rekordok könyvében :?


Mondjuk a minőség és mennyiség, tudjátok... De nála nincs ilyen probléma. :) )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278132 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Már bocsánat, de Cristhopernél szvsz kevés felkapottabb színész van, hiszen neki ítélték a "Legtöbb filmben játszó színész"kategóriát a rekordok könyvében :?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278130 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Aragond írta:

.Elessar király. írta: Ez azért van, mert Liv Tayler felkapottabb színésznő ma, mint Sean, vagy Cristopher. :?



Biztos véletlen írtad rosszul, de Liv Tyler. Egyébként tök jó az apja új szháma Santanával.

Ja, véletlen volt kösz hogy kijavítottál. :oops: :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278090 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

.Elessar király. írta: Ez azért van, mert Liv Tayler felkapottabb színésznő ma, mint Sean, vagy Cristopher. :?



Biztos véletlen írtad rosszul, de Liv Tyler. Egyébként tök jó az apja új szháma Santanával.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #276688 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Took Peregrin írta: Csak épp ebbe nem lehetett fekete farkasokat rakni... :x Ilyen hiénaszerű mutáns valamik.

Nekem tetszettek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #276687 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Csak épp ebbe nem lehetett fekete farkasokat rakni... :x Ilyen hiénaszerű mutáns valamik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #275963 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Thereon írta: A Forgotten Realmsbe olyanok is.

Sőt, majdnem minden fantasy világban ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #275938 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
A Forgotten Realmsbe olyanok is.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #275831 Írta: Fiszi
Fiszi válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nekem is nagyon lassú a netem, de nem tudtam hogy ezek a kis arik lassítják. Úgy értem, még jobban. Ez után óvatosabban használom őket.
De visszatérve az eredeti témához, én a wargokat nem így képzeltem el. Úgy gondolta, hogy azok valami nagy farkasok, feketék vagy sötétszürkék.

Fisi dhe Hyene

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #275821 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nekem nagyon szar netem van de ettől függetlenül engem sem zavarna :P

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #275656 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Niphredil Eleanor írta:

Felagund írta: Amani mintha bevezetett volna bizonyos intézkedéseket az édibédi ugráló emotikonok ellen... :roll:


Miért? Mármint úgy értem, az emotikonok nem azért vannak itt, hogy fel lehessen őket használni egy-egy hozzászólásban? :confused2:


Engem pl személyesen zavarnak, de akiknek lassú a nete azokat meg nagy tömegben zavarják mert sok idő mire betölti őket a gépük.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #275653 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Estelio írta: Zavarnak valakit az édibédi ugráló emotikonok? :roll:


Már úgy tudom, hogy nem az ugráló emotikumok lettek korlátozva, hanem az aláírásként használt mozgóképek, mert egyes lassabb net kapcsolattal rendelkezők nagyon nehezen tudják megnyittani

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #275639 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Felagund írta: Amani mintha bevezetett volna bizonyos intézkedéseket az édibédi ugráló emotikonok ellen... :roll:


Miért? Mármint úgy értem, az emotikonok nem azért vannak itt, hogy fel lehessen őket használni egy-egy hozzászólásban? :confused2:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275026 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nagyon cukik!
:dance: :bounce: :dance:

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274892 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szerintem is aranyosak :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274870 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Fiiszi írta: Olyan arin táncolnak! Akkor legközelebb kevesebbet teszek bele. :( :( Vagy semennyit. :( :( :(

Osztozom a bánatodban... :cry: :cry: :cry: :( :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274839 Írta: Fiszi
Fiszi válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Olyan arin táncolnak! Akkor legközelebb kevesebbet teszek bele. :( :( Vagy semennyit. :( :( :(

Fisi dhe Hyene

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274199 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Noredhel (Voronwë) írta:

Felagund írta:

Fiiszi írta: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
A farkasok egyáltalán nem hasonlítottak farkasokra, inkább úgy néztek ki, mintha hiénák lennének. Ez ellen nekem csak annyi a kifogásom, hogy nekem a hiéna az egyik kedvenc állatom, ezért nem vettem szívesen, ahogy lemészárolták őket. Amúgy hiénának is csúnyák voltak. :hello: :hello: :pimp: :bandit: :cooljump: :closed:


Amani mintha bevezetett volna bizonyos intézkedéseket az édibédi ugráló emotikonok ellen... :roll:


Miért nem törlitek ki őket? :twisted: (Ez legalább nem ugrál.)

Zavarnak valakit az édibédi ugráló emotikonok? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274191 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Felagund írta:

Fiiszi írta: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
A farkasok egyáltalán nem hasonlítottak farkasokra, inkább úgy néztek ki, mintha hiénák lennének. Ez ellen nekem csak annyi a kifogásom, hogy nekem a hiéna az egyik kedvenc állatom, ezért nem vettem szívesen, ahogy lemészárolták őket. Amúgy hiénának is csúnyák voltak. :hello: :hello: :pimp: :bandit: :cooljump: :closed:


Amani mintha bevezetett volna bizonyos intézkedéseket az édibédi ugráló emotikonok ellen... :roll:


Miért nem törlitek ki őket? :twisted: (Ez legalább nem ugrál.)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274179 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Fiiszi írta: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
A farkasok egyáltalán nem hasonlítottak farkasokra, inkább úgy néztek ki, mintha hiénák lennének. Ez ellen nekem csak annyi a kifogásom, hogy nekem a hiéna az egyik kedvenc állatom, ezért nem vettem szívesen, ahogy lemészárolták őket. Amúgy hiénának is csúnyák voltak. :hello: :hello: :pimp: :bandit: :cooljump: :closed:


Amani mintha bevezetett volna bizonyos intézkedéseket az édibédi ugráló emotikonok ellen... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274177 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Fiiszi írta: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
A farkasok egyáltalán nem hasonlítottak farkasokra, inkább úgy néztek ki, mintha hiénák lennének. Ez ellen nekem csak annyi a kifogásom, hogy nekem a hiéna az egyik kedvenc állatom, ezért nem vettem szívesen, ahogy lemészárolták őket. Amúgy hiénának is csúnyák voltak. :hello: :hello: :pimp: :bandit: :cooljump: :closed:


Gondolom a wargokra gondolsz...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274175 Írta: Fiszi
Fiszi válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
:dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
A farkasok egyáltalán nem hasonlítottak farkasokra, inkább úgy néztek ki, mintha hiénák lennének. Ez ellen nekem csak annyi a kifogásom, hogy nekem a hiéna az egyik kedvenc állatom, ezért nem vettem szívesen, ahogy lemészárolták őket. Amúgy hiénának is csúnyák voltak. :hello: :hello: :pimp: :bandit: :cooljump: :closed:

Fisi dhe Hyene

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274014 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Gandalf írta:

Noredhel (Voronwë) írta: Legegyszerűbb lenne abc-sorrandben írni...

És akkor kezdődhetne egy noname-tucatember a tömegből-statiszta nevével. :twisted:


A statiszták nem számítanak, csak az úgymond nevesített szereplők.

Amúgy meg l. David Lynch Dűnéje végén a stáblistát, mint modellt.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274010 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ez azért van, mert Liv Tayler felkapottabb színésznő ma, mint Sean, vagy Cristopher. :?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274009 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

FireHair írta: Akkor meg azon vitatkoznánk, hogy ki a fontosabb szereplő :)

Kicsit el a kiírástól, de könyörgöm: poszteren Arwent nagyobban mint Éowynt (vagy ha már itt tartunk Legolast, Gimlit, Samut(!), Szarumánt, Gollamot(!!!!) megáll az eszem)?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274007 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Akkor meg azon vitatkoznánk, hogy ki a fontosabb szereplő :)

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274005 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Aragond írta:

Serrana/Taurin írta:

Took Peregrin írta:

Aragond írta: Azért valaki mégis bonthatna formát azzal, hogy a szereplőket fontosági sorrendben írja ki. Vigyázzunk,a végén még úgy lesz kiírva, ahogy kell.

Igazad van. Legelőre Peregrin-t, legháturra pedig Legolast.

Senkit nem akarok érzelmeiben megsérteni de: leghátulra Arwent!



Akkor is az a véleményem, hogy fontossági sorrendben kellene kiírni. Én pl nem annyira szeretem Gimlit, de nem írnám hátrébb, mint Arwent, mert Gimli fontosabb szereplő.

Milyen nagy igazságot mondott itt valaki! (Kár, hogy ottan a tengeren túlon nem így gondolják)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.688 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére