A sötét oldal

Több
20 éve 2 hónapja #173643 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta: Az a kalóz biztos PJ?
Én nem ismerem fel 100%osan...

Szerintem az nem ő, eddig olyan egyértelmű volt számomra, ha megláttam... dehát én sem vagyok 100%-auchan biztos... :)
benne kell lennie valahol :)

Az első részben répát tart a kezében? :D

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173642 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Sil írta: PJ a filmekben:
www.ninecompanions.net/.../fotr_dreary_bree_1.JPG
www.warofthering.net/.../image180.shtml
shop.decipher.com/TCG/Card.aspx?gameID=7&cardID=3275

És igen, Royd Tolkien szerepelt a 3. részben, gondori katona volt... De ez elég off...


Az a kalóz biztos PJ?
Én nem ismerem fel 100%osan...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173565 Írta: Morana
Morana válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Köszi az infókat Sil és bocs mindenkitől, hogy itt hozakodtam elő ezzel a Tolkienes kérdéssel, csak hirtelen eszembe jutott. :wink:

Csak törpe nép felejthet ős nagyságot
Csak elfajult kor hős elődöket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173551 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A sötét oldal
PJ a filmekben:
www.ninecompanions.net/.../fotr_dreary_bree_1.JPG
www.warofthering.net/.../image180.shtml
shop.decipher.com/TCG/Card.aspx?gameID=7&cardID=3275

És igen, Royd Tolkien szerepelt a 3. részben, gondori katona volt... De ez elég off...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173536 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Lyra írta:

Morana írta: Alyr PJ-t én a Helm szurdoki csatánál véltem felfedezni és biztos, hogy ő volt az! Egyébként nem tudom, hogy hallott-e arról valaki valamit, hogy Tolkien unokája is szerepel valahol a 3. részben, amolyan mellékelszereplőként. Ez tényleg igaz, hallottatok esetleg erről vagy csak kitalált hülyeség?

a 2. részben m/kicsoda?ork :twisted: ?
3.rész:Énnekem nem tűnt fel, hogy ő lenne az....


A 2. részben egy rohani harcos aki dárdát dob... (de ez elég off)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173533 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Morana írta: Alyr PJ-t én a Helm szurdoki csatánál véltem felfedezni és biztos, hogy ő volt az! Egyébként nem tudom, hogy hallott-e arról valaki valamit, hogy Tolkien unokája is szerepel valahol a 3. részben, amolyan mellékelszereplőként. Ez tényleg igaz, hallottatok esetleg erről vagy csak kitalált hülyeség?

a 2. részben m/kicsoda?ork :twisted: ?
3.rész:Énnekem nem tűnt fel, hogy ő lenne az....

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173530 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Alyr Arkhon írta: Hallottam róla, de szabotázsnak beillő cselekedetként azóta nem láttam a filmet... :D

Én még CSAK 4× láttam, de hétvégén megyek megint, ha minden igaz...majd figyelek kicsit jobban! :wink:


Én még csak 3x de március előtt nem tudom újra megnézni, úgyhogy egyelőre rádbízom...
(nekem volt egy másik tippem, de szvsz lehetetlen hogy PJ kiegyenesítse a haját)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173528 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta: Hallottam róla, de szabotázsnak beillő cselekedetként azóta nem láttam a filmet... :D

Én még CSAK 4× láttam, de hétvégén megyek megint, ha minden igaz...majd figyelek kicsit jobban! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173527 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Alyr Arkhon írta: PJt az első két filmben már megtaláltuk, csak a 3.ban még nem teljesen...


Szerintem a 3.-ban amikor először mutatják a kalózhajókat, akkor ő mászkál a fedélzeten, de gondolom erről már mindenki halott és ez csak egy feltevés.......


Hallottam róla, de szabotázsnak beillő cselekedetként azóta nem láttam a filmet... :D


Nos, én azóta másodszor is megnéztem, és az a kalózkapitány (ha nem is egyértelműen) eléggé PJ-nek néz ki... ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173525 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Alyr Arkhon írta: PJt az első két filmben már megtaláltuk, csak a 3.ban még nem teljesen...


Szerintem a 3.-ban amikor először mutatják a kalózhajókat, akkor ő mászkál a fedélzeten, de gondolom erről már mindenki halott és ez csak egy feltevés.......


Hallottam róla, de szabotázsnak beillő cselekedetként azóta nem láttam a filmet... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173521 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta: PJt az első két filmben már megtaláltuk, csak a 3.ban még nem teljesen...


Szerintem a 3.-ban amikor először mutatják a kalózhajókat, akkor ő mászkál a fedélzeten, de gondolom erről már mindenki halott és ez csak egy feltevés.......

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173506 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Morana írta: Alyr PJ-t én a Helm szurdoki csatánál véltem felfedezni és biztos, hogy ő volt az! Egyébként nem tudom, hogy hallott-e arról valaki valamit, hogy Tolkien unokája is szerepel valahol a 3. részben, amolyan mellékelszereplőként. Ez tényleg igaz, hallottatok esetleg erről vagy csak kitalált hülyeség?


PJt az első két filmben már megtaláltuk, csak a 3.ban még nem teljesen...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173503 Írta: Morana
Morana válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Alyr PJ-t én a Helm szurdoki csatánál véltem felfedezni és biztos, hogy ő volt az! Egyébként nem tudom, hogy hallott-e arról valaki valamit, hogy Tolkien unokája is szerepel valahol a 3. részben, amolyan mellékelszereplőként. Ez tényleg igaz, hallottatok esetleg erről vagy csak kitalált hülyeség?

Csak törpe nép felejthet ős nagyságot
Csak elfajult kor hős elődöket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173458 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Supersonica írta:

Palimir írta: No Hobbit, no cry :D

Nagggyon jó :) Csak sajnos nem értem ezt a tájszólást :( valaki érti?
Pedig a közönség jókat szórakozott a szövegen :)


Jaja, igazából annyit kell tudni róluk, hogy a három reaggie srác tavalyelőtt díjnyertes volt a kosztümökben, orkokat alakítottak, és a tavalyi RingConra már mint meghívottak jöttek, ezért is volt az ex-ork sámán póló, stb. (persze felléptek orkként is, mint humoros jelenet), és ugye a németek angol kiejtése elég vicces is, és amúgy meg a záróbulinál nagyon találó volt a daluk, úgyhogy visítottunk és fetrengtünk a röhögéstől :)
*faints*


Nem tudná valaki lefordítani, vagy csak beírni a szövegét vagy ilyesmi?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173454 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Palimir írta: No Hobbit, no cry :D

Nagggyon jó :) Csak sajnos nem értem ezt a tájszólást :( valaki érti?
Pedig a közönség jókat szórakozott a szövegen :)


Jaja, igazából annyit kell tudni róluk, hogy a három reaggie srác tavalyelőtt díjnyertes volt a kosztümökben, orkokat alakítottak, és a tavalyi RingConra már mint meghívottak jöttek, ezért is volt az ex-ork sámán póló, stb. (persze felléptek orkként is, mint humoros jelenet), és ugye a németek angol kiejtése elég vicces is, és amúgy meg a záróbulinál nagyon találó volt a daluk, úgyhogy visítottunk és fetrengtünk a röhögéstől :)
*faints*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173450 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A sötét oldal
No Hobbit, no cry :D

Nagggyon jó :) Csak sajnos nem értem ezt a tájszólást :( valaki érti?
Pedig a közönség jókat szórakozott a szövegen :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173348 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Nos, gondolkodtam, hogy hová rakjam ezt a képet, de talán illik ide :lol:

"No Hobbit, no cry"

Ez a Ring*Con záróceremóniáján volt, három ork énekelt egy dalt reggae stílusban :D Megvan a hangfelvétel, megpróbálom felrakni valahová, ha sikerül normális méretűre redukálnom :D

Íme:
rtlmail.hu/pozo/orcsreggae.mp3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173256 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Elros írta: Találtam egy jó sötét oldalt: www.thelandofshadow.com
Teljes élvezhetőséghez macromedia flashplayer kell



Hmmm... Amikor a legutóbb láttam ennek az oldalnak az intróját még SW zene volt... de az réges-régen volt még a FotR előtt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173253 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Itt van Grond: www.warofthering.net/photoforum/ ... -grond.jpg
Holtak királya: www.warofthering.net/photoforum/ ... b-king.jpg
Zuhanó nazgul: www.warofthering.net/photoforum/ ... kb-naz.jpg
Fuj, de hosszú nyelve van: www.warofthering.net/photoforum/ ... gondor.jpg
Jó kis kép..az a buzogány....huh: www.warofthering.net/photoforum/ ... Fiona6.JPG
Mount Doom: www.warofthering.net/photoforum/ ... ntDoom.jpg
Szegény Boszorkányúrt levágták: www.warofthering.net/photoforum/ ... rotk2a.jpg
Haradiak:
www.warofthering.net/photoforum/ ... rotk3a.jpg
Isteni kép Minas Morgul-ról: www.warofthering.net/photoforum/ ... otk_1a.jpg

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172952 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Itt egy nagyon király kép Boszorkányúrról:
www.warofthering.net/photoforum/showphot...edium&cat=514&page=1

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172939 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Na, hogy kedveskedjek egy kis Salával... igazat megvalva, szinte semmi időm az RCs képeimet feltenni....... :P PPP

img22.photobucket.com/albums/v66 ... alatoH.jpg

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172889 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Találtam egy jó sötét oldalt: www.thelandofshadow.com
Teljes élvezhetőséghez macromedia flashplayer kell

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172872 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Mondj nyugodtan keletlakót...
Az a hosszú ó a végin nem zavar senkit... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172867 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta:

Reinatha írta: Alyr, meg mindig gondolhatjuk, hogy az 4 kulonbozo Esty :lol: ... Mindenesetre a Decipher-sracok szerint mindegyik mas rangu, hehehe... Mondjuk jobb kepeket is valogathattak volna...de lehet, hogy csak en akarok tul sokat :wink: ?

Amugy... itt es es itt is jelen vannak...de akkor en miert nem latom oket a filmben??!! :roll:


Ez a Gorgorothi Fejszésember... (na jó, ez úgy hangzik mint egy sorozatgyilkos) szóval csatabárdos elég ork-szerű ruhában van, nem tűnik ki a tömegből, és végképp nem néz ki festett szemű keletlakónak...

Lehet hogy a keletlakók tényleg beszóltak Szauronnak ezért egy ork felvette az egyik páncélját miután kiirtódtak? .D


Alyr, a hatterben sorakozo Keletlakokra gondoltam :wink: ...

PS: (kisse off-topic, bocs, Pen, de talan megmagyaraz par dolgot...) Amugy azert hivom oket inkabb Easterlingeknek, mert egyreszt nincsenek magyar ekezeteim es igy szinte mindent, amit lehet, ekezetmentes szoval helyettesitek (meg ha nem magyar, akkor is - a kartyakon ugyis angol alt. minden es valoszinuleg jobban ertheto, mint az ekezettelen magyar), masreszt pedig a forumozas diktalta iram miatt sokszor eleve igy fogalmazodik meg bennem - remelhetoleg meg a kozerthetoseg hatarain belul. Bocsanat, ha a nyelvorzes egyebkent dicseretes tendenciaja ellen vetek ily modon 8) ...

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172859 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Az az első kalóz nem PJ?
(már bocs, ha igy visszaugrok)

Aki úgy intett a filmben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172797 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Miért, mire használod a Power Pointot egyébként? :D Azt hittem, jópofa slide show-kat (PP-ben asszem, diavetítésnek híjják) gyártasz, ahhoz kellenek a hangok aláfestésnek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172620 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta:

Alyr Arkhon írta: Hmmm...
Ilyeneket tudsz még linkelni?
(idézeteket a filmből)
nagyon király amikor powerpointba berakom aláfestésnek... :D

Alyr, ugye ha kész leszel, megosztod majd velünk is azokat a pp slide show-kat? ;)


Nem tudom mit jelent a slide show, és ha kész leszek, megosztom, bár szvsz nem érdemes rá...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172561 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta: Hmmm...
Ilyeneket tudsz még linkelni?
(idézeteket a filmből)
nagyon király amikor powerpointba berakom aláfestésnek... :D

Alyr, ugye ha kész leszel, megosztod majd velünk is azokat a pp slide show-kat? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172444 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Reinatha írta: Alyr, meg mindig gondolhatjuk, hogy az 4 kulonbozo Esty :lol: ... Mindenesetre a Decipher-sracok szerint mindegyik mas rangu, hehehe... Mondjuk jobb kepeket is valogathattak volna...de lehet, hogy csak en akarok tul sokat :wink: ?

Amugy... itt es es itt is jelen vannak...de akkor en miert nem latom oket a filmben??!! :roll:


Ez a Gorgorothi Fejszésember... (na jó, ez úgy hangzik mint egy sorozatgyilkos) szóval csatabárdos elég ork-szerű ruhában van, nem tűnik ki a tömegből, és végképp nem néz ki festett szemű keletlakónak...

Lehet hogy a keletlakók tényleg beszóltak Szauronnak ezért egy ork felvette az egyik páncélját miután kiirtódtak? .D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #172425 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Alyr, meg mindig gondolhatjuk, hogy az 4 kulonbozo Esty :lol: ... Mindenesetre a Decipher-sracok szerint mindegyik mas rangu, hehehe... Mondjuk jobb kepeket is valogathattak volna...de lehet, hogy csak en akarok tul sokat :wink: ?

Amugy... itt es es itt is jelen vannak...de akkor en miert nem latom oket a filmben??!! :roll:


Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.533 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére