A sötét oldal

Több
18 éve 7 hónapja #270888 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Beleg írta:

Ardathon írta: Csak én érzem ugy, vagy tényleg elégé vicces amikor Szauron szája elég érdekes szájszerkezetével vigyorog? :D :D:D:D:D:D :sungl:

És azt észrevettétek, hogy a filmben elvileg Szauron szája vak, de mikor Aragorn előreléptet, akkor pontosan követi a fejével, mintha látná?


Sehol nem szerepelt, hogy Szauron Szája vak, csak az a furcsa sisak láttatja az emberrel

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270886 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Beleg írta:

Ardathon írta: Csak én érzem ugy, vagy tényleg elégé vicces amikor Szauron szája elég érdekes szájszerkezetével vigyorog? :D :D:D:D:D:D :sungl:

És azt észrevettétek, hogy a filmben elvileg Szauron szája vak, de mikor Aragorn előreléptet, akkor pontosan követi a fejével, mintha látná?


Tényleg , akkor én azt sem értem ,hogy amikor beszélt ránézett arra akihez beszél. Látnoki képesség :D

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270885 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ardathon írta: Csak én érzem ugy, vagy tényleg elégé vicces amikor Szauron szája elég érdekes szájszerkezetével vigyorog? :D :D:D:D:D:D :sungl:

És azt észrevettétek, hogy a filmben elvileg Szauron szája vak, de mikor Aragorn előreléptet, akkor pontosan követi a fejével, mintha látná?

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270876 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Csak én érzem ugy, vagy tényleg elégé vicces amikor Szauron szája elég érdekes szájszerkezetével vigyorog? :D :D:D:D:D:D :sungl:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270793 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Gwareth írta: Ugluk a film mejik részében található mert már nemnagyon emléxem rá.

A Két Toronyban, ő ótja le Grishnákot, mikor meg akarja enni a hobbitokat, a másikat meg meg is öli ("A félszerzeteket nem esszük meg!")

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270786 Írta: Gwareth
Gwareth válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Ugluk a film mejik részében található mert már nemnagyon emléxem rá.

Gwareth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270143 Írta: uzg mordor
uzg mordor válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Miért tünt el az öszes feketebeszédes oldal? darktongue.cjb.net,lugburz.com,radhandorcs.org? tudja valaki a választ?

pfúj Harry potter!emiatt vetitették késöbb a gyűrűk urát,pusztuljon!!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267972 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Éljen a sötét oldal! :urukhai2: :urukhai2: :urukhai2: :wormtounge1: :sauron1: :sarumane1: :urukhai1: :urukhai1: :urukhai1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266432 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Mert nem is ő játszotta, hanem Nathaniel Lees, téves az infó az oldalon ;)

Köszi. :) ;) Kicsit furcsálltam mondjuk, de miért ne játszhatott volna? Viszont, mint kiderült, tényleg nem. :D :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266407 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Mert nem is ő játszotta, hanem Nathaniel Lees, téves az infó az oldalon ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266402 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ízisz írta: Ezt a linket még GilGolwen linkelte a Képek-hez régebben, szvsz nagggyon jó oldal!!

www.theargonath.cc/pictures/spli ... reens.html

Itt van pár "rossz szereplő", meg mindenki! :D

OFF:
Jééé, nem is tudtam, hogy Uglukot Typho kapitány [SW 2-3-ban Padmé testőre :) )] játszotta! :D
MOHA rúlz. :) )) [size=9:3rid6v99](meg a MOHAA is :P )[/size]

ON

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #266377 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Mordori Országos HangAnyag, egész pontosan :)

A tolkien.hu Fan Fiction > Humor közt fellelhető asszem. Kötelező! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #266373 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Raia Aiwart írta:

Mornambar írta: Első nazgúl, második nazgúl.....
Ez ismerős a MOHA anyagaiból :D


Bocsikánat, de a MOHAA nekem A Medal of Honor játékot jelenti jelenleg. :oops: Miröl is van szó?

hehe, épp ezért nem két A van a végén. Amúgy vmi Mordori hanganyag mittoménmi, itt a főoldalon volt anno ilyen beszélgetés, abban volt első nazgúl, második nazgúl, stb. :D :D :lol:
Hm, jó nagy pangás van, mindenki táborozik, ejnye-bejnye :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #266371 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Mornambar írta: Első nazgúl, második nazgúl.....
Ez ismerős a MOHA anyagaiból :D


Bocsikánat, de a MOHAA nekem A Medal of Honor játékot jelenti jelenleg. :oops: Miröl is van szó?

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265584 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Első nazgúl, második nazgúl.....
Ez ismerős a MOHA anyagaiból :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265546 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Hát, tudod, mint a színdarabokban...
Első nazgúl, második nazgúl...

:mrgreen:

Amúgy no offense ,)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265541 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Felagund írta:

cortez71 írta: Na, nagy Tolkienosok eh :P
Attëa, Cantëa, stb. ezek azt jelentik, hogy első, második, harmadik quenyául :D


Bár nem vagyok nagy quenyás, de az 'attea' szvsz 'második'-at, a 'cantea' meg 'negyedik'-et jelent

igen, azokat jelenti, de nem akartam elkezdeni qurnya nyelvtant írni, de ha nagyon akarod, elkezdhetem. amúgy meg csak illuaztráláképp írtam, mert amúgy 2 quenya név van, a többi pedig csak felsorolás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265540 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A sötét oldal

cortez71 írta: Na, nagy Tolkienosok eh :P
Attëa, Cantëa, stb. ezek azt jelentik, hogy első, második, harmadik quenyául :D


Bár nem vagyok nagy quenyás, de az 'attea' szvsz 'második'-at, a 'cantea' meg 'negyedik'-et jelent

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265537 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Az "Úlairi" név a Szilmarilokban is említve van. Ez a quenya (asszem) nevük. Kb ugyanaz mint black speechül a nazgúl.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265407 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Na, nagy Tolkienosok eh :P
Attëa, Cantëa, stb. ezek azt jelentik, hogy első, második, harmadik quenyául :D
Vmi alapja tutkó van, nemtom, nekem megvan az összes ilyen Nazgúl, a játékban meg nem is igazán a nevük számít :)
Amúgy igen, kaphatók M.o.-n, minden Camelot üzletben (Pesten jónéhány van belőlük), különböző kiszerelésekben lehet őket venni. Ha vkit érdekel, írjon privit, ott bőven ki tudom fejteni, mivel d'Agent vagyok, szal nekem a munkám ennek a kártyának, a decipher termékének a népszerűsítése :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265398 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Beleg írta: Az Úlairë után az a nevük akar lenni? Vagy valami mást jelent?

És a Black Lord, Black Predator, stb. feliratok csak szerepjátékos ötletek, vagy van valami alapja? Gondolom előbbi!


Úgy tudom, hogy egyedül a főnazgul-helyettesnek tudjuk a nevét "eredeti" forrásból, ő pedig Khamul. A többi "kitaláció" :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265397 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Az Úlairë után az a nevük akar lenni? Vagy valami mást jelent?

És a Black Lord, Black Predator, stb. feliratok csak szerepjátékos ötletek, vagy van valami alapja? Gondolom előbbi!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265394 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Jók ezek a képek, de még mindig nem derült ki, ki van az álarc mögött. Habár úgy gondolom, statiszták...

Ezeket a kártyákat Magyarországon is forgalmazták?
Honnan lehet beszerezni? :oops:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265364 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy nazgúlok, nem nazgűlök ;) Az ű vsz valamelyik hibás nyomtatású könyv miatt csúszhatott be, amiben a 'kupolás u',

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265363 Írta: Erdin
Erdin válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ízisz írta: Ezt a linket még GilGolwen linkelte a Képek-hez régebben, szvsz nagggyon jó oldal!!

www.theargonath.cc/pictures/spli ... reens.html

Itt van pár "rossz szereplő", meg mindenki! :D

Jó oldal, de sajnos a Nazgűlökre nem tér ki (kivéve a boszorkánynagyúr)

Egy új hatalom van születőben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265064 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Ezt a linket még GilGolwen linkelte a Képek-hez régebben, szvsz nagggyon jó oldal!!

www.theargonath.cc/pictures/spli ... reens.html

Itt van pár "rossz szereplő", meg mindenki! :D

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #264504 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
A Boszorkányurat valójában többen is alakították, Lawrence csak az utolsó filmben volt ;) Mark Ferguson (Gil-Galad) is beugrott pl. a jelmezbe, még az elején, amikor kiderült, hogy az eredetileg kiszemelt színész klausztrofóbiás és nem bírta a jelmezt 8) , illetve egy Brent McIntyre nevű színész is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #264276 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ízisz írta: No, hát mi lesz Szauronnal és bandájával?? :roll: :roll:

Kihal a sötét oldal?

Kik játszották a nazgulokat a filmben? Mindig más statiszták, vagy van valahol lista a kilencről? :?:

Én csak azt tudom, hogy a Boszorkányúr és az az ork, amelyik lenyilazta Boromirt, ugyanaz a színész. Lawrence Makoare-nak hívják, és új-zélandi őslakos (maori)!
A többiről nem tudok semmit, bár érdemes megnézni a film végén a stáblistát, biztos szerepel ott a nevük.

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263949 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: A sötét oldal
No, hát mi lesz Szauronnal és bandájával?? :roll: :roll:

Kihal a sötét oldal?

Kik játszották a nazgulokat a filmben? Mindig más statiszták, vagy van valahol lista a kilencről? :?:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.795 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére