Saruman (Christopher Lee)

Több
19 éve 6 hónapja #219480 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Miért hanyagoljuk Szarumánt? :crying:

Tudja valaki, hogy lesz ez a kinyiffanás a toronynál? Dobják, pottyan, ugrik, lesz malomkerék vagy sem, etc. ?

Bad Guys Rulez! :twisted:

:sarumane1: :sauron1: :wormtounge1: :evil3:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #217267 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Tegnap volt a Duna TV-n a Sátán kutyája, benne Christopher Lee-vel.
S ez egyszer pozitív szerepet játszott!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211386 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Ó köszi!
Megnézni már korábban is megnéztem, csak a vinyómon is akartam látni... :)
Csak medium méretben van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211336 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Ó, hogy klip is van? Most látom csak... :oops:
A közvetlen linkje (jobb egérgomb, cél mentése más néven):
Unholy Warcry (10,2 MB, QuickTime kell hozzá)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211330 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Tudja vki, a klippet hol lehet letölteni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #210268 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Drizzt írta: Nem igazán a film témekörhöz kapcsolódik, de gondoltam beírom, hogy Christopher Lee részt vállal az új Rhapsody albumban.

"Mr. Christopher Lee is no stranger to music and recording studios as he is a classically trained opera singer himself.
Among other well known narrators and London actors, Lee will guide the listeners in the role of a king through the unique saga invented by Rhapsody’s founding members Luca Turilli and Alex Staropoli who are the producers of this album."


A hír igaz: www.mightyrhapsody.com/sites/dark_secret.htm :)

Ő az album narrátora, amely a Megigézett Országok szimfónia (Symphony of Enchanted Land) című 98-as album folytatása.
Ja, és ő van a borítón is ;)

(Éljen a szimfó-metál! :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #210222 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200619 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Szarumán és a szimfónikus metál? :)
Kiváncsian várom! ;)

A brutál-halálhoz: Kint, Jenkiföldön korhatárt kapott a bővített, egy fokkal nagyobbat, mint a moziverzió, s nem titkolt, sokkal durvább is lesz...
(gondoljunk csak a kibővített csatára, Banyapókra, Holtak Ösvényére...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200576 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Nem igazán a film témekörhöz kapcsolódik, de gondoltam beírom, hogy Christopher Lee részt vállal az új Rhapsody albumban.

"Mr. Christopher Lee is no stranger to music and recording studios as he is a classically trained opera singer himself.
Among other well known narrators and London actors, Lee will guide the listeners in the role of a king through the unique saga invented by Rhapsody’s founding members Luca Turilli and Alex Staropoli who are the producers of this album."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #194656 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Tegnap láttam egy Sherlock Holmes-os filmet, és Christopher Lee játszott benne, egészen főszerep volt (őt akarták kinyírni, szerencsére nem jött össze). De alig jöttem rá, melyik ő. Annnyira más volt fiatalon, fel se ismertem volna, ha nem tudom, hogy keresni kell valahol a filmben.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #194088 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
De az nem olyan egyértelmű... Én először észre se vettem, mik azok... :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #194087 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Ancalima Anarórë írta: Azért én inkább nem mutatnám az ilyen durvás hússzétomlós jeleneteket nagytotálban... :roll: Ezt elég sok kiskorú is megnézi... :?

És akkor már a levágott, megbélyegzett fejek behajigálása... :? :roll: Az se sokkal jobb!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #193926 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Azért én inkább nem mutatnám az ilyen durvás hússzétomlós jeleneteket nagytotálban... :roll: Ezt elég sok kiskorú is megnézi... :?


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #188535 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Gandalf írta:

Alyr Arkhon írta: Remélem köddé válik... Az a felszúródás túlságosan emberi... (bár a balrog se zúzta össze a hegyoldalt)

..csak a magyar fordításban :wink:
Amúgy szvsz mindenképpen köddé válik, mert az is PJ-nek tetsző jelenet lehet, ahogyan porrá válik a húsa, majd a csontja... :twisted: Egy kis Indiana Jones - fíling! :wink:


Meg a látványban sem. Azért lett kijavítva a szöveg

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #188534 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Alyr Arkhon írta: Remélem köddé válik... Az a felszúródás túlságosan emberi... (bár a balrog se zúzta össze a hegyoldalt)

..csak a magyar fordításban :wink:
Amúgy szvsz mindenképpen köddé válik, mert az is PJ-nek tetsző jelenet lehet, ahogyan porrá válik a húsa, majd a csontja... :twisted: Egy kis Indiana Jones - fíling! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #188532 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Lilliana írta: Egy bennfentes azt állította hogy régebben készült több verzió is. A 2. szerint köddé válik (talán hasonlóan mint a könyvben) amint esik le a toronyból.

Ez jó volna.. hátha PJ-nek itt is megjön a jobbik esze, mint az "arwen in the Helm's Deep" esetben... :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #188529 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Gandalf írta:

Lilliana írta: C'est la vie, büzsü. Nilraen hozzászólása több mint 1 hónapig az utolsó volt. :roll:
Egyébként már elég régen olvastam a TORn-en a következöt, de ahogy észrevettem még nem írta be senki hogy
-lehetséges SPOILER!-
Szarumán nem biztos hogy azon a kereken fogja végezni. Egy bennfentes azt állította hogy régebben készült több verzió is. A 2. szerint köddé válik (talán hasonlóan mint a könyvben) amint esik le a toronyból.
Ha ez azóta már meg lett cáfolva akkor bocsi.

Az is lehet, hogy a kettőt kombinálják: az elvágott torkú Szarumán ráesik a kerékre, felszúrja a tüske, de mielőtt még horrorba mene át a dolog, köddé válik, mint a könyvben... :roll:


Remélem köddé válik... Az a felszúródás túlságosan emberi... (bár a balrog se zúzta össze a hegyoldalt)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #188527 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Lilliana írta: C'est la vie, büzsü. Nilraen hozzászólása több mint 1 hónapig az utolsó volt. :roll:
Egyébként már elég régen olvastam a TORn-en a következöt, de ahogy észrevettem még nem írta be senki hogy
-lehetséges SPOILER!-
Szarumán nem biztos hogy azon a kereken fogja végezni. Egy bennfentes azt állította hogy régebben készült több verzió is. A 2. szerint köddé válik (talán hasonlóan mint a könyvben) amint esik le a toronyból.
Ha ez azóta már meg lett cáfolva akkor bocsi.

Az is lehet, hogy a kettőt kombinálják: az elvágott torkú Szarumán ráesik a kerékre, felszúrja a tüske, de mielőtt még horrorba mene át a dolog, köddé válik, mint a könyvben... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #188484 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
C'est la vie, büzsü. Nilraen hozzászólása több mint 1 hónapig az utolsó volt. :roll:
Egyébként már elég régen olvastam a TORn-en a következöt, de ahogy észrevettem még nem írta be senki hogy
-lehetséges SPOILER!-
Szarumán nem biztos hogy azon a kereken fogja végezni. Egy bennfentes azt állította hogy régebben készült több verzió is. A 2. szerint köddé válik (talán hasonlóan mint a könyvben) amint esik le a toronyból.
Ha ez azóta már meg lett cáfolva akkor bocsi.

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #188363 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Igy elhanyagolni a Szarumán szobát :?: :?: :?: :?: Hogy még 19 nap múlva is az én hozzszólásomat látni... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #184223 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Kaptam egy nagyon szép képet az Orthanc-ról... 8) 8)
www.warofthering.net/photoforum/ ... =1&cat=509

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #176165 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Ez most nem igazán vág témába,de Christopherről van szó....
Szóval Én azt hallottam,hogy Christopher találkozott Tolkiennnel.Nincs erről valami beszámoló vagy ilyesmi,hogy miket kérdezett tőle,meg egyebek?Mert Én nagyon kiváncsi vagyok rá...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169337 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Sil írta:

Mornambar írta: Valszeg így lesz benne, hisz a második filmben minden "esély" megvan rá, hogy Gríma ölte meg Théodredet... :)

Esély? Tudok egy olyan leforgatott jelenetről, amikor Gríma megmérgezi Théodredet, szóval... :roll: :twisted:


A filmből is elég nyilvánvaló...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #168925 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #168392 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Mornambar írta: Valszeg így lesz benne, hisz a második filmben minden "esély" megvan rá, hogy Gríma ölte meg Théodredet... :)

Esély? Tudok egy olyan leforgatott jelenetről, amikor Gríma megmérgezi Théodredet, szóval... :roll: :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #168386 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Valszeg így lesz benne, hisz a második filmben minden "esély" megvan rá, hogy Gríma ölte meg Théodredet... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #167558 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Ajánlom figyelmetekbe a "Szarumán hangja" című fejezetet a Két Torony című könyvből. Akkor és ott párbajozik andalf és Szarumán, és Szaurmán veszít. Gondolom ez a filmben a FotR beli párbajhoz hasonlóan feltuningolt változatban lesz benne a filmben...
És utána Gríma nem csak a palantírt dobja ki hanem Théodred megölésének emlegetéséért megöli Szarumánt... ( hogy hogyan és miként arra több változat is van, Théodred megölésének motívuma ld a Megye megtisztítása-> Lothó megölésével kapcs dolgok)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #167182 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Én sem emlékszem semmiféle párbajra... de jobb mint a malomkerék, vagy mintha kiesne Orthanc tornyából! :? :wink:

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164988 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

_Neo írta:

Agnessza írta: Lesz a bővített változtban. Olvastam, hogy azt a jelenetet, amit kivágtak(harcol) vissza teszik. Szerintem annyira nem volt gázos, hogy kimaradt a 3. részből. gy is kerek lett a történet, persze jó lesz az a plusz rész majd, amikor visszamenek a megyébe


a Megye megtisztitasa nem lesz a bovitettben sem, Szaruman meghal az elejen a parbajban

párbajban? 8O :? Elég fura... PJ -nek már túl sok extra ötlete van arra , hogyan töltse ki a film hézagait :? :x

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164746 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Nimrodel Melian írta: Hú, itt elég furán néz ki: mithaviel.w.interia.pl/TEST/obrazki/saruman.jpg Ez mikor van?


Ez szerintem akkor van, amikor FotR-ben Gandalffal harcol Orthancban. Akkor vág ilyen harcias pofát :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.256 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére