Filmzene

Több
16 éve 5 hónapja #346968 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Filmzene
Hú, Sil, köszi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346967 Írta: lothorien
lothorien válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: Még egy kis hallgatnivaló (The Eagles, The Battle of the Pelennor Fields, For Frodo, Bilbo's Song):
www.scorenotes.com/suites/return ... fias1s.swf


Hálás köszönet érte :D

Lothórien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346948 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Még egy kis hallgatnivaló (The Eagles, The Battle of the Pelennor Fields, For Frodo, Bilbo's Song):
www.scorenotes.com/suites/return ... fias1s.swf

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346937 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Filmzene
Arwenstar: privi ment.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346936 Írta: Arwenstar
Arwenstar válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!El tudná nekem valaki küldeni az Into the west-et Annie Lenoxtól?Nagy szükségem lenne rá,és sehonnan sem tudom megszerezni.Az eümail címem:arwenstarter@gmail.com.
Előre is hannon le!

Az élet keresztjei olyanok,mint a kotta keresztjei:felemelnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346754 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Pár újabb hír:
- A RotK Complete Recordings megjelenése kb egy héttel csúszik (tovább tart legyártani a +1 CD és a kétoldalú DVD miatt).
- A számok sorrendje azt tükrözi (Sissel dalát kivéve), ahogy a jelenetek a filmben következtek, amikor Howard Shore a filmzenét komponálta.
- Egész(!) számok hallgathatók meg a neten a www.streamingsoundtracks.com oldalon. Baloldalt a "Listen"-t keressétek. Ez olyan, mint egy rádiós kívánságműsor. Ha fent a "Queue Length" feliratra kattintotok, azt is láthatjátok, mik fognak következni és milyen hosszúak. Egy albumról egyszerre egy szám szerepelhet csak ezen a várólistán, és ami lement, 8 napig nem mehet újra (a RotK-nál ezt leszállították 4 napra).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346609 Írta: Zodiac
Zodiac válaszolt a következő témában: Filmzene
Ha már Gyűrűk ura zene akkor szerintem a Concerning Hobbits a legjobb!
De persze én azért hallgatom mert engem megnyugtat.

Néha a váratlan helyzetek szülik a hősöket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346462 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Filmzene

cortez71 írta: Tavaly nyáron jártam Londonban, ahol az Oxford Streeten lévő Virgin boltban vettem meg a nagy leárazásokkor. Szóval szerintem kell, hogy legyen minden nagyobb helyen (Virgin, HMV)

Köszi! Akkor ez lesz a megoldás :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346420 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Ilweran írta: Tényleg szerintetek ezt pl. Londonban lehet kapni egy átlag CD-boltban? Ötlet? Tapasztalat? Vagy annyira exkluzív, hogy ott se mindenhol árulják? :roll: Csak mert akkor egyszerűbb lenne számomra hozatni valakivel, aki gyakran jár oda, mint rendelni... :?

Tavaly nyáron jártam Londonban, ahol az Oxford Streeten lévő Virgin boltban vettem meg a nagy leárazásokkor. Szóval szerintem kell, hogy legyen minden nagyobb helyen (Virgin, HMV)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346413 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Filmzene
Tényleg szerintetek ezt pl. Londonban lehet kapni egy átlag CD-boltban? Ötlet? Tapasztalat? Vagy annyira exkluzív, hogy ott se mindenhol árulják? :roll: Csak mert akkor egyszerűbb lenne számomra hozatni valakivel, aki gyakran jár oda, mint rendelni... :?

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346406 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Filmzene
Okés majd megkérem az amierika rokont, hogy hozzon egyet :wink:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346405 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Balázs írta: Köszönöm akkor megrendelem

köszi a degítséget :wink:

Előre szólok, hogy nem lesz olcsó mulatság :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346396 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszönöm akkor megrendelem

köszi a degítséget :wink:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346392 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Filmzene

Balázs írta: És ti hol szerzitek meg ezeket a CD-ket??
Mert engem is érdekel :wink:


Mivel Magyarországra nem fog érkezni, így külföldről lehet rendelni.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346387 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Filmzene
És ti hol szerzitek meg ezeket a CD-ket??
Mert engem is érdekel :wink:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346270 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Filmzene

cortez71 írta:

Sil írta: RotK Complete Recordings tracklista:
www.soundtrack.net/albums/database/?id=4658

Én már érzem, hogy először a harmadik CD 11. dalát fogom meghallgatni :D


Részemről Disc4 Track3... több mint 2 éve várom.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346268 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: RotK Complete Recordings tracklista:
www.soundtrack.net/albums/database/?id=4658

Én már érzem, hogy először a harmadik CD 11. dalát fogom meghallgatni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346265 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene
Úgy nézem Use Well the Days kilőve... :(

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346249 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
RotK Complete Recordings tracklista:
www.soundtrack.net/albums/database/?id=4658

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345410 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Altaris írta: Ez karaoke fájlnak hívható? Vagy ha nem, lenne valakinek kfn-ben, vagy akár midiben ilyenje??? :szépennéz: :)

Nekem egy intrumentális verzió van... Nem midi, nem kar, kfn se, hanem mp3.

[size=9:3b58qsja](tudod mit kell tenned, ha érdekel...)[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345408 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmzene

Lauril írta: Fura kéréssel fordulok hozzátok: Esetleg nincs meg valakinek az Into the West zenei alapja? Nagyon kellene egy zenés fellépésre


Ez karaoke fájlnak hívható? Vagy ha nem, lenne valakinek kfn-ben, vagy akár midiben ilyenje??? :szépennéz: :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345372 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Lauril írta: Fura kéréssel fordulok hozzátok: Esetleg nincs meg valakinek az Into the West zenei alapja? Nagyon kellene egy zenés fellépésre

Lauril: privi!

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345362 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Lauril írta: Fura kéréssel fordulok hozzátok: Esetleg nincs meg valakinek az Into the West zenei alapja? Nagyon kellene egy zenés fellépésre

Csak a kottája van van meg sajnos. Az is elég?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345355 Írta: Lauril
Lauril válaszolt a következő témában: Filmzene
Fura kéréssel fordulok hozzátok: Esetleg nincs meg valakinek az Into the West zenei alapja? Nagyon kellene egy zenés fellépésre

www.vivalamusica.hu
A 'Viva la Musica' csoport hivatalos honlapja, mert "az élethez dal kell".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #344223 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Filmzene
Amennyiben valakinek megvan a War of the Ring soundtrackja (zenealbuma), vegye fel kérem velem a kapcsolatot!

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #343598 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
A LotR szimfónia németországi turnéja érinti Ausztriát is, 2008.03.19-én ismét látható lesz Bécsben.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #343548 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszi, Sil, meg is hallgatom! :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #343506 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Altaris írta: És melyik szám az övé?

Csak Sissel's Song-ként szokták emlegetni, a címét majd meglátjuk, ha meglesz a számok listája. Ha meghallgatod a RotK bővítettben a vége főcím alatti zenét, ott van Sissel dala annál a résznél, amikor a rajongói klub tagjainak a nevét sorolják fel, kb az L-betűsöktől. Eredetileg ez lett volna az Ispotályos jelenet alatt, Liv Tyler dala meg az Eldarionos látomásnál.
(Egyébként Sissel a LotR szimfóniában is szólistáskodott több országban, tulképp így találkozott Howard Shore-ral.)

A másik dal, a Bilbo's Song, szintén a vége főcím alatt megy, de egészen a végén (Sissel dala után van még az a rész, amikor Pippin megtalálja Trufát, és azután). Egy gyerekkórus adja elő, a szövege állítólag a "Tűznél ülök..." kezdetű vers sindarin verziója. Ez nem a filmzene része, Howard Shore csak úgy írta, mert épp olyanja volt.

Egyébként ezek fent vannak Hirgon oldalán is (amíg meg nem jelenik a Complete Recordings, mert akkor leszedi azokat, amik megjelentek már).
www.sa-matra.pwp.blueyonder.co.uk/lotr/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #343500 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmzene
De érdekes.. ha két nappal ezelőtt olvastam volna ezeket a hozzászólásokat, megkérdeztem volna, ki az a Sissel. Pont tegnap találtam tőle egy számot a neten... :)

És melyik szám az övé?

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #343491 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Kar'sa írta: De Sissel amúgy is énekel mindenféle számokban, nem?

Szvsz nem. Szólót tuti nem. Megnéztem a sima RotK filmzenét, ott nem sorolják fel.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.837 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére