A HOBBIT

Több
10 éve 4 hónapja #411095 Írta: donoroknal
donoroknal válaszolt a következő témában: A HOBBIT
És sok hiba van a fordításban? Mi holnap megyünk a feliratos verzióra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411094 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411090 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
BOLG végleges kinézete is végre nyilvánosságra került (spoileres jelenet!):
s29.postimg.org/4wt7y3w11/Bolg.gif

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411088 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Aki eddig lemaradt volna erről a cikkről:

aeonflux.blog.hu/2013/12/05/a_hobbit_sma...ga_a_magyar_szinkron

Egy plusz bennfentes infó:
Smaug hangján egységes a torzítás, ugyanis HVP magyar szinkronját is Új-Zélandon torzítják és keverik, ahogy a világon mindegyik Smaug-hangot. :) Szóval az a vád nem érheti majd a magyar stúdiót, hogy kevésbé vagy jobban torzít.
(Kivéve, ha az új-zélandiak elcsúsztak a munkával, és Márkus Tamás kénytelen torzítani. Ezt azonban nem tudjuk, bekövetkezett-e.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #411087 Írta: Gandalf
Utolsó szerkesztés: 10 éve 4 hónapja Gandalf által. Indoklás: Frissítés

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411085 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Estelio írta: Sziasztok!

Nem volt teljesen világos számomra, hogy ha az első napra nem veszek jegyet (mert nem tudok elmenni aznap), hanem csak a második napra tudok, akkor hogyan fogom megtudni, hogy hol van a titkos helyszín? :S


Nem vagyok hivatalos információforrás, de azt írják az eseménynél, hogy a "premier napján", ami alapján én nem tartom szükségszerűnek, hogy a premier "helyszínén". Feltételezem, hogy a kihirdetés után az információ fel fog kerülni az esemény leírásához is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411084 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Sziasztok!

Nem volt teljesen világos számomra, hogy ha az első napra nem veszek jegyet (mert nem tudok elmenni aznap), hanem csak a második napra tudok, akkor hogyan fogom megtudni, hogy hol van a titkos helyszín? :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411081 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Itt egy több mint 13 perces b-roll a 2. filmhez, azaz rövidke, nyers forgatási videók komment nélkül:

Igencsak spoileres (és még inkább illúzióromboló), úgyhogy inkább a film után érdemes megnézni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411080 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Hmm, megnéztem, és tényleg. Akkor megkockáztatom a holnapot.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411079 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta: Megtennéd? Jaj, ezer hantale. :cheer: Holnap már remélem, lesz fizetés (még a bónuszokat számolgatják), akkor át is tudom majd utalni.
A hely az szinte mindegy, csak MTT-sek környékén legyen. Ha lehet, a földszinten és ne túl elöl.

Nagyon szívesen, ha megmondod, hogy hova, a választás felelősségét nem vállalom (ott a táblázat a linken, hogy ki hol ül), viszont annyira nem fogy gyorsan a jegy, ha tényleg lesz rá pénzed holnap, magadnak is meg fogod tudni venni. Ennek ellenére, tényleg, én szívesen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411078 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Metaflora írta: Kérj meg valakit, hogy vegye meg. Pl. engem, írd meg, hova akarsz ülni ;)

Megtennéd? Jaj, ezer hantale. :cheer: Holnap már remélem, lesz fizetés (még a bónuszokat számolgatják), akkor át is tudom majd utalni.
A hely az szinte mindegy, csak MTT-sek környékén legyen. Ha lehet, a földszinten és ne túl elöl.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411077 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta: Nincs foglalás? :blink: Hát, akkor valószínűleg így jártam, mert fizu lehet, hogy még holnap se lesz nálunk... :(

Kérj meg valakit, hogy vegye meg. Pl. engem, írd meg, hova akarsz ülni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411076 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Nincs foglalás? :blink: Hát, akkor valószínűleg így jártam, mert fizu lehet, hogy még holnap se lesz nálunk... :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #411075 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Köszi Meta! :)

Közben született egy táblázat, hogy beírhassuk, hol ülnek mtt-sek, és a később vásárlók melléjük vehessenek. :)
klikk

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 10 éve 4 hónapja Kincső által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #411074 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: A HOBBIT
FRISS, sürgős!
A lent említett, MTT közös programra kiszemelt premier vetítésre már lehetséges a jegyvásárlás az Uránia honlapján: ticket.urania-nf.hu/index.php?year=2013&month=12&day=11&order=d

Nincs közös jegyvásárlás (legalábbis egyelőre nem merült fel), aki kapja, marja, intézi magának. Nincs foglalási lehetőség, csak megvenni lehet egyből. Bankkártyával lehet csak fizetni, és Gumipók figyelmeztetése alapján: nézzétek meg figyelmesen a visszaigazoló e-mailt, mert ha egyszerre ketten próbáltátok megvenni ugyanazt a jegyet, lehet, hogy egyikőtök egészen mást kapott. Ebben az esetben érdemes betelefonálni és személyesen megvitatni velük az ügyet. Nyilván a jegyet is meg lehet venni személyesen is.

Valamint: ugyanezen a jegyrendelő oldalon láthatjátok, hogy jegyek kaphatók A hobbit első részének a második előtti vetítésére is!
Ha a kettőre együtt vesztek jegyet (ezt csak a helyszínen lehet ebben a formában), akkor tudtok rajta spórolni 400 forintot (a kedvezményes együttes helyár 2400 Ft lesz).
Utolsó szerkesztés: 10 éve 4 hónapja Metaflora által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411073 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Kincső írta: Kivételesen direkt volt csak Facebook-esemény még, a csoportban is kértük, hogy ne is osszák még meg azon kívül. Ha hivatalos infók is lesznek már (pl. jegyvásárlás), akkor kint lesz időben a főoldalon is. :)

Oké, hogy még csak félinfó, de tekintve, hogy teljesen nyilvános az esemény, sztem automatikusan látja minden csatlakozó összes ismerőse megosztás nélkül is, ennél azért szűkebb nyilvánosság megemlíteni egy fórumtopicban ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411072 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Persze, OK, csak legalább annyit mondhattatok volna röviden, hogy úgy készüljünk, hogy lesz ilyen, meg lesz infó itt is, mert pl a mozikban már lehet jegyet foglalni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411071 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Kivételesen direkt volt csak Facebook-esemény még, a csoportban is kértük, hogy ne is osszák még meg azon kívül. Ha hivatalos infók is lesznek már (pl. jegyvásárlás), akkor kint lesz időben a főoldalon is. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411070 Írta: Nasarhon
Nasarhon válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Tessék, leellenőriztem és látható felhasználó nélkül is.
Esemény

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411068 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Köszi, na ez kell nekem. :) Van ennek az eseménynek linkje? Mert az ilyenek szoktak látszani kívülről is, és akkor tudnám figyelni, mikor kerül ki új infó. (Vagy ez valami zárt dolog?)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #411063 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta: Lesz idén is közös MTT-s premiernézés, mint tavaly? Légyszi, ne hagyjatok ki, csak mert nem vagyok facebook-on...

Lesz, és jogos a panasz, mert facebook esemény már van rá...

Kiss Kincső és Várszegi Éva írta: [Mikor] 2013. december 12. [Időpont] 0:00
[Leírás] Nézd velünk A hobbit 2. részének premierjét!
Tervezett helyszín: Uránia Nemzeti Filmszínház
Tervezett verzió: 2D FELIRATOS!!
Előtte programokkal, hogy a vetítés igazi ünnep legyen a rajongóknak! :) (Figyelem, ez szerda este/éjfél!)
Részletek és jegyrendelés hamarosan.

Utolsó szerkesztés: 10 éve 4 hónapja Metaflora által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #411062 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Lesz idén is közös MTT-s premiernézés, mint tavaly? Légyszi, ne hagyjatok ki, csak mert nem vagyok facebook-on...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #411055 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #411051 Írta: Nasarhon
Nasarhon válaszolt a következő témában: A HOBBIT
OFF
Én anno így voltam a régi Replika Shop oldalával, egy időben csak megnyitottam egy lapon a zene miatt B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #411048 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Frissült a hivatalos honlap, már csak a zene miatt is érdemes itt időzni:
www.thehobbit.com/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #411047 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A bővített változatban állítólag Faragó András lett a tavaly elhunyt Koroknay Géza helyett a Nagy Kobold magyar hangja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #411045 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Új tévéreklám a 2. filmhez, némi új anyaggal:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #411042 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A bővített változat és a mozis változat igen alapos összevetése, képkockák és másodperces eltérések elemzésével:
www.movie-censorship.com/report.php?ID=841103

Ebből kiderül, hogy akárcsak A Gyűrű Szövetsége esetén, itt sem csupán hozzáraktak részeket, hanem volt, hogy egy-egy snittet lecseréltek másikra, vagy máshol helyeztek el, vagy pár képkockával rövidebbre vágtak.
Utolsó szerkesztés: 10 éve 5 hónapja Gandalf által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #411041 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Én szeretem a régi dallamokat, csak ne akarják túl sokszor ugyanazt eladni nekem. :lol: Az újrafelhasználás egy idő után a legszebb filmzenék esetében is olcsó fogásnak tűnik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #411039 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Sok-sok új dallam, remélem, hogy a filmben is főleg ezek lesznek a régi dallamok sokszori újrafelhasználása helyett.

Miért, mi a baj a régi dallamokkal? :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.579 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére