Bilbó (Martin Freeman)

Több
9 éve 6 hónapja #412272 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)
Boldog születésnapot a két világhírű Zsákosnak, Bilbónak és Frodónak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410499 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)
Sherlock 3. évad teaser trailer: Bajusz! :lol:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410237 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409191 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)
Akkor a kép a Sherlock szünet előtti utolsó forgatási napjáról: Martin és Ben ;)

Benedict gyakorolja a repülést. :lájk:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409172 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)

Gandalf írta: Á, akkor a második meg a harmadik Sherlock-epizód forgatása közben lesz 10 hét szünet?

Igen, ez eredetileg is így volt tervezve. De remélem, tudják tartani a tervet és nem lesz csúszás.

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409171 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)

Sil írta: Tíz hét szünet lesz csak, szóval Martin nem hiszem, hogy sokat lógathatja a lábát.

Á, akkor a második meg a harmadik Sherlock-epizód forgatása közben lesz 10 hét szünet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409170 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)

Gandalf írta: Hát akkor valószínűleg még egy hónapig legalább Martin és Ben nélkül kell forgatniuk Jacksonéknak. Szerintem akad így is bőven forgatni való. ;)

A Sherlock 3. évad szerintem is át fog csúszni jövő év elejére.

Tíz hét szünet lesz csak, szóval Martin nem hiszem, hogy sokat lógathatja a lábát. Ben meg szokás szerint halmozza a feladatokat, június elején forgat egy független rövidfilmet (amire a rajongók dobták össze a pénzt), és két nagy filmje van "in development", és voltak olyan utalások, hogy az egyiket most nyáron kezdik forgatni (bár csúszhat is még). Szóval ha neki is lesznek plusz jelenetei, azt valószínűleg megint pár nap alatt veszik fel...

A Sherlock meg nem biztos, hogy átcsúszik jövő évre, Martin és Ben is még idénre tippelik.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409169 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)

Sil írta:

Ilúvatar Gyermeke írta: Linkeltem a Hobbit topikban, hogy hétfőn kezdik a Hobbit forgatást (mármint a pick-upokat), de Benedict szerint a Sherlock filmezéssel még nem jutottak a 2. epizód végére. :roll: Az oké, hogy szünet volt eredetileg is betervezve a 2. és 3. rész közé, de azért remélem, sikerül tartaniuk a tempót, különben idén nem lesz adásban a 3. szezon. Szipp.

A Sherlocknál még forgatnak jövő héten 5 napot, akkor lesznek kész a második epizóddal. Nyilván kiesett pár nap, amikor Benedictnek Amerikába kellett mennie a Star Trek premier miatt.
Érvénytelen fogyasztói kulcs/titok a beállításokban ... 5030061056

Hát akkor valószínűleg még egy hónapig legalább Martin és Ben nélkül kell forgatniuk Jacksonéknak. Szerintem akad így is bőven forgatni való. ;)

A Sherlock 3. évad szerintem is át fog csúszni jövő év elejére.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409167 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)

Ilúvatar Gyermeke írta: Linkeltem a Hobbit topikban, hogy hétfőn kezdik a Hobbit forgatást (mármint a pick-upokat), de Benedict szerint a Sherlock filmezéssel még nem jutottak a 2. epizód végére. :roll: Az oké, hogy szünet volt eredetileg is betervezve a 2. és 3. rész közé, de azért remélem, sikerül tartaniuk a tempót, különben idén nem lesz adásban a 3. szezon. Szipp.

A Sherlocknál még forgatnak jövő héten 5 napot, akkor lesznek kész a második epizóddal. Nyilván kiesett pár nap, amikor Benedictnek Amerikába kellett mennie a Star Trek premier miatt.
Érvénytelen fogyasztói kulcs/titok a beállításokban ... 5030061056

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409165 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)

Thereon írta: Akkor már muszáj megnézned/megnéznetek ezt is:

:lájk:

Köszi, már végignéztem az egész show-t, nagyon klassz volt. :)

Linkeltem a Hobbit topikban, hogy hétfőn kezdik a Hobbit forgatást (mármint a pick-upokat), de Benedict szerint a Sherlock filmezéssel még nem jutottak a 2. epizód végére. :roll: Az oké, hogy szünet volt eredetileg is betervezve a 2. és 3. rész közé, de azért remélem, sikerül tartaniuk a tempót, különben idén nem lesz adásban a 3. szezon. Szipp.

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409163 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)

Ilúvatar Gyermeke írta: A minap Benedict a Graham Norton showban beszélt a Sherlock mostani forgatásáról (nincs benne spoiler).
Ami meg szenzációs volt még a showban, az pedig ez a rész, ahol Graham megkérte, hogy olvassa be a felkonfot baljóslatú hangon. :lájk: Amit ez a pasi a hangjával képes művelni, na az a nem semmi. :mrgreen:
Alig várom már, hogy végre hallhassam Smaugként!



Akkor már muszáj megnézned/megnéznetek ezt is:
:lájk:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409162 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)
A minap Benedict a Graham Norton showban beszélt a Sherlock mostani forgatásáról (nincs benne spoiler).
Ami meg szenzációs volt még a showban, az pedig ez a rész, ahol Graham megkérte, hogy olvassa be a felkonfot baljóslatú hangon. :lájk: Amit ez a pasi a hangjával képes művelni, na az a nem semmi. :mrgreen:
Alig várom már, hogy végre hallhassam Smaugként!

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #408623 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)

Gandalf írta: "Benedict Cumberbatch confirms Sherlock series 4"
www.radiotimes.com/news/2013-03-12/bened...ms-sherlock-series-4
:lájk:

A harmadik évad forgatása pedig most hétfőn kezdődik. Egyébként ezúttal a Sherlock fog szünetet tartani forgatás közben (nyár elején, a második epizód leforgatása után), hogy a szereplők elmehessenek mást forgatni, pl Martin a Hobbitot. ;)
Kép az első olvasópróbáról :lol: :
Érvénytelen fogyasztói kulcs/titok a beállításokban ... 93/photo/1

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #408622 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408590 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
Több
11 éve 2 hónapja #408030 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)
egy interjú részlete, képekben ( imádom a humorát:) ):

KLIKK

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
Több
Több
11 éve 3 hónapja #407646 Írta: lothorien
lothorien válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)

Gandalf írta:

lothorien írta: Martin Freeman az igazából szerelemben. :)
24.media.tumblr.com/tumblr_m6i7d7ooTH1qgdcwao1_500.gif


A képet átszerkesztettem linkké.
Arra kérlek, hogy ilyen jellegű képeket ne tegyél közvetlenül a topicba, inkább linkeld, és mindenképpen jelezd, hogy nagykorúaknak való tartalom!

(Tudom, az Igazából szerelem egy romantikus vígjáték, én is szeretem, de ezek a gif-ek így, kiemelve eléggé ízléstelenül mutattak ebben a topicban.)


Bocsi, erre oda fogok figyelni! :oops:

Lothórien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #407644 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)

lothorien írta: Martin Freeman az igazából szerelemben. :)
24.media.tumblr.com/tumblr_m6i7d7ooTH1qgdcwao1_500.gif


A képet átszerkesztettem linkké.
Arra kérlek, hogy ilyen jellegű képeket ne tegyél közvetlenül a topicba, inkább linkeld, és mindenképpen jelezd, hogy nagykorúaknak való tartalom!

(Tudom, az Igazából szerelem egy romantikus vígjáték, én is szeretem, de ezek a gif-ek így, kiemelve eléggé ízléstelenül mutattak ebben a topicban.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #407643 Írta: lothorien
lothorien válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)
Martin Freeman az igazából szerelemben. :)
24.media.tumblr.com/tumblr_m6i7d7ooTH1qgdcwao1_500.gif

Lothórien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #407497 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)
Martin lesz az egyik vendég december 14-én a Graham Norton Show-ban:
www.digitalspy.co.uk/tv/news/a43 ... -show.html

Plusz egy hosszú interjú a Sunday Times-ból:
freemanweb.tumblr.com/post/35981 ... s-magazine

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #406930 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)

Sil írta: Martin Freeman az Emmy-jelöltek részére rendezett fogadáson:
09231204.tumblr.com/tagged/emmys2012
deareje.tumblr.com/post/32055487 ... ds-nominee
Holnap lesz a díjátadó, drukkoljatok neki!


És milyen stílusosan tetted be szeptember 22-én:))))))

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #406884 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)
Martin Freeman az Emmy-jelöltek részére rendezett fogadáson:
09231204.tumblr.com/tagged/emmys2012
deareje.tumblr.com/post/32055487 ... ds-nominee
Holnap lesz a díjátadó, drukkoljatok neki!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404846 Írta: Gabor97
Gabor97 válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)
ez kemény :D

A haláltól nem kell félni.Ha nem félsz tőle lágyan rád mosolyog és továbbáll.De ha félelmet mutatsz iránta...mint egy kiéheztetett vadállat úgy veti rád magát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404842 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Bilbó (Martin Freeman)
Lassan nem kapok levegőt a röhögéstől... :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.214 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére