Éowyn

Több
21 éve 10 hónapja #64460 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Az én Éowynom szinte mindenben olyan mint Miranda....És lehet,hogy a filmben teljesen másként fogmajd festeni,mint így a képeken,nem?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64456 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Éowyn
Miranda,ez a körtefejű kis parasztnő távolról sem közelíti meg Acélliliomot,a szépséges és büszke Éowynt.
Éowyn kb olyan,amilyennek Penngaladiel írta le.Magas,de nem túlzottan,karcsú,izmos,a megjelenése királynői és egy kissé északias.Hosszú,enyhén hullámos,szőke haját rendszerint kétoldalt befonva hordja,ami a csatában különösen praktikus.Arca kissé hosszúkás,szeme világoskék,a tekintete metsző és büszke,ugyanakkor tükröződik benne a keserűség is,hogy leánytestbe született és ezért az Aranycsarnokban kell rabként rostokolnia egy öregember mellett,holott ő harcos királyok ivadéka és a csatában a helye.
..."Azt szeretném,ha más szeretne,de nem vágyom senki sajnálatára..."
Ha valaki nem látja itt a fától az erdőt,akkor az peter jackson rendező....
Zokog a lelkem Éowynért,amiért nem kap szerepet a filmben.

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64428 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Miranda nekem sem passzol össze a könyvbeli Éowyn képemmel. Éowyn sokkal szebb, az arca hosszúkásabb, a haja derékig ér és általában befonva hordja, fiúsan karcsú és magas, erő és méltóság sugárzik belőle. De most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy Miranda mit hoz ki a szerepből...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64367 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Meg fogtok lepődni, de nekem 100%-ig megegyezik az általam elképzelt Éowynnal. :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64325 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64286 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Éowyn
Sztem Miranda nem csúnya, de Éowynt nem ilyennek képzeltem. Az én Éowynem fekete hajú, NAGYON magas, karcsú, és olyan törékeny.
Off: Undi, megnézted a DVD-t? :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64266 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Most ne utáljatok, de szerintetek Miranda szép? Vagy inkább úgy kérdezem, van olyan szép, mint a Ti könyvbeli Éowynotok? A képek alapán eszembe jutott...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64215 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn

Penngaladiel írta: Szerintem bárkivel előfordulhat, hogy úgymond nem látja a fától az erdőt, hogy egy elérhetetlen valaki iránti rajongása elvakítja és nem veszi észre valódi érzéseit az iránt, aki igazán szereti és mellette áll...


Lehet, hogy észreveszi, de nem tudja "úgy" szeretni, és csak barátként tud rágondolni.
Persze félreértés ne essék, azt NEM mondom, hogy ez lenne a helyzet Éowynnal. (csak rávilágítottam erre az oldalára is a dolgoknak) Én Kincsővel értek egyet. (még régebben leírtam erről a véleményemet)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64008 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Az én szívemből is!!!! :!: :D :!: :D
Nem értem, hogy miért nem lehet elhinni, hogy valaki később jön rá, hogy mást szeret... Ez IGAZÁBÓL :!: is BÁRKIVEL :!: előfordulhat
...

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63951 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Éowyn
Penngaladiel:Szívemből szóltál

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63930 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éowyn

Astragan írta: az olyanokon kacagok,mikor rájönnek úgymond, hogy hú, mégis őt szeretem. áh, badarság.


Astragan, mégis, mekkora élettapasztalat mondatja ezt veled? :wink:

Szerintem bárkivel előfordulhat, hogy úgymond nem látja a fától az erdőt, hogy egy elérhetetlen valaki iránti rajongása elvakítja és nem veszi észre valódi érzéseit az iránt, aki igazán szereti és mellette áll...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63672 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Éowyn
az olyanokon kacagok,mikor rájönnek úgymond, hogy hú, mégis őt szeretem. áh, badarság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63459 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Bólogatok az előttem szóló hozzászólására :) :!: :!: :!: :!:

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63458 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Éowyn
Az mindenkinek a szubjektív véleménye, hogy ki a "jobb", Faramir vagy Aragorn. Azzal pedig nem értek egyet, hogy "fejet hajtott" és "hozzáment a rangban hozzá illőhöz"! Kit érdekel a rang? És különben is, a könyvben világosan benne van, hogy amikor állnak a bástyán, akkor is még Aragornra gondol Éowyn, hiszen a szerelem vak, nem vette észre, hogy ott áll mellette az, akivel már nagyon sok időt töltött el kellemesen, akit sokkal jobban ismer, hiszen rengeteget beszélgettek, és csak akkor nyílik rá a szeme, hogy ő tulajdonképpen ezt az embert szereti, nem azt a másikat, az csak egy álomkép volt, olyan, mintha valaki egy színészbe szerelmes.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63444 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Huhh, hanyadjára futjuk már ezt az Éowyn, Aragorn, Faramir kört... :?

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63443 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Én is egyetértek ezzel,de azzal nem,amit régebben írtatok,,mégpedig azzal,hogy Aragorn kiszúrt volna Éowynnal.Sztem Aragorn kedvelte Éowynt,de ô Arwenbe volt szerelmes és Éowynt csak sajnálta.És a sajnálatból csak ritkán született szerelem....(Én is ilyen helyzetben voltam pár hete és higgyétek el nekem,borzaztó!)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63439 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn

Penngaladiel írta: Nem értek egyet, Astragan. A könyvből igenis az derül ki, hogy Éowyn beleszeretett Faramirba. Ez hozta a gyógyulását is, hiszen amíg az Aragorn iránti reménytelen szerelem élt benne, az életet nem tartotta semmire. A háborúba is azért ment, mert meg akart halni. Ha nem szeret bele igazán Faramirba, akkor belehalt volna a Nazgul okozta lelki sérülésbe.


Teljesen egyetértek! :!: :P
(jó, hogy valaki értelmesen meg tudja fogalmazni, amit gondolok :roll: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #63306 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Éowyn
Én is egyetértek Gandalffal... ;)
...és Penngaladiellel is... Viszont szerintem Éowyn erre csak akkor döbbent rá valójában, amikor Faramir végül szólt neki, hogy "Tudnál-e engem szeretni?". Egészen addig nem adta fel teljesen régi önmagát... utána pedig már nem az az Éowyn volt, akit mi megismertünk...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63244 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Aragorn miatt szenvedett, elsorvadt, elment az életkedve.
Faramir miatt megnyugvást talált, reményt, életörömöt.

Melyikkel járt jobban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63170 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem Éowyn Aragornban egy ideált szeretett, és észre sem vette, mennyire szereti Faramirt, csak amikor a srác rákérdezett. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63073 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem értek egyet, Astragan. A könyvből igenis az derül ki, hogy Éowyn beleszeretett Faramirba. Ez hozta a gyógyulását is, hiszen amíg az Aragorn iránti reménytelen szerelem élt benne, az életet nem tartotta semmire. A háborúba is azért ment, mert meg akart halni. Ha nem szeret bele igazán Faramirba, akkor belehalt volna a Nazgul okozta lelki sérülésbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63021 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Éowyn
valóban az a páros passzol, hogy Arwen + aragorn, s viszont az sem hiszem, hogy olyan gyorsan lobbant fel Éowynben az új szerelem Faramir iránt. Mivel igazán beleszeretett Aragornba, csak fejet hajtott a helyzetben, nőül ment a rangban és emberileg is megfelelő férfihoz, de a szerelem...Nos, az Aragornnál maradt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63013 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem Aragorn sokkal szimpatikusabb volt,de nagyon nehéz őket össze hasonlítani,mert a jellemük úgy alapjában véve más volt.De Aragorn Arwenhez illik(akármennyire is lázadoztam ellene kezdetben) és Éowyn Faramirhoz.És lehet,hogy jó pár lett volna Aragorn és Éowyn,de akkor Arwen és Faramir kimaradt volna és ezt sztem egyikünk se akarja :wink:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62717 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Igenis van olyan, hogy jobb (lányok, ez butaság, hogy a fenébe ne lenne), csak éppen viszonyítás kérdése. Nekem az nem tetszett, ahogy leszólták itt Aragornt. Mert akár tetszik, akár nem, Éowyn igenis SZERELMES volt Aragornba, vagy a pozíciójába, de az érzelem tekintetében ez valójában nem oszt, nem szoroz.
Az igazat megvallva, Aragornt tényleg sokkal jobban megismertük, mint Faramit. És abban is igazat adok, hogy Éowyn szép pár lenne mindkettőjükkel. Mármint a könyvbeli Éowyn (bocsi, de ez a Miranda nekem annyira nem szimpi, de megígértem magamnak, hogy nem szapulom, amíg nem láttam játszani, de a trailerben siralmas látványt nyújtott, na hagyjuk). Azt pedig hogy ki kihez illik, még a valós életben sem igazán tudjuk magunk sem eldönteni, pedig azért megunkat talán egy cseppet jobban ismerjük, mint Éowynt, tehát azt hiszem, nem lehet eldönteni, ki kihez illik jobban. Beszélni lehet róla, de kár lenne hatalmas dolgokat kinyilatkoztatni a témával kapcsolatban.

N8N: Szerintem Cristopher Lee Szarumánja állati jó pasi. Nekem bejön. Az én férjem nézne ki így majd 70 felé közelítve. Úgyhogy inkább maradjunk Grímánál és mondjuk Gollamnál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62716 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát én tudom ki a jobb, és most meg ne sértődjetek :!: :
FARAMIR

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62684 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Éowyn
Én inkább nem döntök közöttük. Igazságosan nem is tudnék, mert Faramir sokkal szimpatikusabb, mint Aragorn. Aragorn szerintem inkább egy tündére hasonlít a jellemében. Faramir nekem "emberibbnek" tűnt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62585 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Faramir jelleméről ott tudjuk meg a legtöbbet, ahol megismerjük: amikor Frodóékkal találkozik. Ugyanaz a nemesség megvan benne, mint Aragornban, bár "csak" helytartók, és nem királyok leszármazottja. Jellemében ugyanolyan nemes és jó, mint Aragorn, így az összehasonlítás, hogy melyikük a "jobb", nem állja meg a helyét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62469 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
na szal, visszajöttem...:
Aragorn vs Faramir:
nem lehet nagyon eldönteni szerintem, hoyge melyik a jobb...nincs olyan, hogy jobb... én nagyon szeretem mindkettőjüket...Aragornról több van írva, tehát az ő jellemét ismerjük. Faramirról nincs túl sok minden :( fájdalom...nem..,valahogy nemtudom eldönteni, melyik a jobb mert ilyen nincs is, de egy bizt: Éowynhoz jobban illik Faramir. (bár Aragornnal is szép párt alkotnának.... :roll: )

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62467 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Éowyn
Én nagyon örültem annak, hogy Faramir összejött Éowynnal. Azt tudtam, hogy Éowyn nem jön össze Aragornnal, mert neki ott volt Arwen.
Amikor olvastam a Két tornyot, egyik este ott fejeztem be, hogy Faramir haldoklik. Másnap reggel megkérdeztem a barátnőmet, hogy ugye nem hal meg, mert nagyon szimpatikus. Remélem, a filmben is jó lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62442 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
Undómiel: :arrow:
""Szerintem pedig Faramir semmivel sem jobb, mint Aragorn, s ez fordítva sem nagyon igaz! Az meg, hogy Aragorn pozíciójába szerelmes, szerintem csak részben igaz! Mondjuk ha Aragorn kisugárzása, külseje, stb. olyan lett volna, mint Grímáé, nem hiszem, hogy Éowyn beleszeret.""
jó, ok, lehet, hogy ha úgy nézett volna ki, mint eg Gríma, vagy Szarumán, akkor nem lett volna szerelmes Aragornba. de én így is egyetértek Pennel. Framair nagyon illik Éohoz, és benne talált rá az igaz szerelmre. először nekem sem volt tiszta ez az egész, és én is négylábúakat emlegettem...nagyon kevésnek tűnt az az idő, mikor Framir+Éowyn együtt voltak, és nem akartam elhinni, hogy ilyen hamar egymásba szerettek. de aztán Minerva, vagy Morgana? (nemtom, nagyon bocsi! :oops: ) rávilágított a tényre miszerint igenis sok időt töltöttek együtt, azt Ispotályban, meg azon kíül, scak röviden volt leírva: ""nagyon sok időt töltöttek el együtt."" .... ez scak 6 szó....mégis mennyi idő! így aztán már azon a véleményen vagyok, hogy Éo tényleg beleszeretett Faramirba, és Aragorn csak egy álomkép volt számára :arrow: úgyértem, hogy meglát egy helyes hapit, aki egy dúnadán, akinek az ereiben númenori vér csörgedezik, annyi idő után, amit THéoden ápolásával töltött...
az, hogy ki a jobb Aragorn vs Faramir...affene mennem kell, majd befejezem

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.649 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére