Éowyn

Több
21 éve 10 hónapja #62419 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Na jó, nekem semmi bajom nincs Aragornnal, tisztelem :) ..., de egy kicsit "fedúlt" Faramir leszólása.... :evil:

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62388 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Majd lefordítom (lefordíttatom valakivel) és kirakom Vz-re!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62326 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem pedig Faramir semmivel sem jobb, mint Aragorn, s ez fordítva sem nagyon igaz! Az meg, hogy Aragorn pozíciójába szerelmes, szerintem csak részben igaz! Mondjuk ha Aragorn kisugárzása, külseje, stb. olyan lett volna, mint Grímáé, nem hiszem, hogy Éowyn beleszeret. Azaz kellett hozzá Aragorn is!
Gandalf, be tudnád rakni valahova azt az interjút? Vagy honnan szedted le? Nagyon érdekelne! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62291 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
VIC, mi az, hogy csupán FARAMIRral :evil: ????? Hát én meg meg vagyok elégedve azzal, hogy FARAMIRral jött össze. (Sokkal jobb, mint Aragorn. Na jó ez egy kicsit durva volt, de akkor is... :evil: )
FARAMIR volt az egészben a legjobb pasi... szóval ennyi erről...
Bocsi, hogy elragadtattam magam és azt se tudom, hogy Vic hozzászólása után miről volt szó, de ezt le kellett írnom...

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62261 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Éowyn
elöccör Aragorn,aztán mélyebben megismeri Faramirt,vagy hogy...nem v.hogy így lehet? :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62224 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Van egy angol Faramir-interjúm, ahol elárul (de csak sejtelmesen) néhány érdekes változtatást...Az a gyanúm, hogy Éowyn és Faramir nem az Ispotályban találkoznak először, de ebben nem vagyok biztos. Az tuti, hogy a könyvhöz kpest az ő szerelmi száluk is alaposabban ki lesz boncolva... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62148 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éowyn

Vic írta: Gandalf, Te is tudod, hogy Orlando eredetileg Faramir akart volna lenni. :lol: Ettől függetlenül én is csípem Faramirt, sőt! De Éowyn Aragornba volt szerelmes. Fülig. Ezért írtam a "ló nincs szamár is jó" közhelyet, nem azért, mert Faramirt kevesebbre tartom.


Ezt ugyan már régebben megbeszéltük itt, de még egyszer: Éowyn nem Aragornba volt szerelmes, hanem a pozíciójába, hatalmába. Azt hitte, hogy Aragornba szerelmes, de hogy ez mennyire nem így volt, ez akkor lett világossá a számára, amikor Faramir udvarlása végre eljutott a szívéhez... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62116 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta: Vic: ennyire nem kell lebecsülni Faramirt! "Csak?" :roll: :roll:
A következő film után, már látom, megnyílik majd a David Wenham (Faramir) topic, s ott majd összegyűlnek a rajongók! :wink:


Gandalf, Te is tudod, hogy Orlando eredetileg Faramir akart volna lenni. :lol: Ettől függetlenül én is csípem Faramirt, sőt! De Éowyn Aragornba volt szerelmes. Fülig. Ezért írtam a "ló nincs szamár is jó" közhelyet, nem azért, mert Faramirt kevesebbre tartom. Szó sincs ilyesmiről! Ennek ellenére nagyon kicsi esélyt látok arra, hogy David Wenham fanatikus leszek a TTT után 8) Látva a Helm-szurdoki képeket... 8) :D

Undómiel írta: Hát, annyi biztos, hogy az én Éowynomat Mir megsem közelíti, mondhatni nnnagyon távol áll tőle! De tényleg nem akarok semmi durvát sem mondani, amíg nem láttam! Ami 100%, hogy Miranda nem különösebben szép, mondhatni átlagos (ha az utcán sétálva is sokkal szebb csajok jönnek szembe, ennyi erővel PJ onnan is választhatott volna), de az apukája, anyukája filmes, így mondjuk könnyű...
Úgyhogy Tar-Ancalime, valóban egyetértünk!


Mirandáról csak a film után fogok merni nyilatkozni. 8) Vannak színészek, akiket a vásznon kell látni, mert csak ott jön át a valódi személyiségük. A fotók alapján nekem sem tetszik, de ki tudja? Ha jól fogja eljátszani Éowyn szerepét, lehet, hogy jobban járunk Mirandával, mint egy hollywoodi cicababával, aki viszont egyáltalán nem konyít a színészethez. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61972 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Vic: ennyire nem kell lebecsülni Faramirt! "Csak?" :roll: :roll:

A következő film után, már látom, megnyílik majd a David Wenham (Faramir) topic, s ott majd összegyűlnek a rajongók! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61966 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát, annyi biztos, hogy az én Éowynomat Mir megsem közelíti, mondhatni nnnagyon távol áll tőle! De tényleg nem akarok semmi durvát sem mondani, amíg nem láttam! Ami 100%, hogy Miranda nem különösebben szép, mondhatni átlagos (ha az utcán sétálva is sokkal szebb csajok jönnek szembe, ennyi erővel PJ onnan is választhatott volna), de az apukája, anyukája filmes, így mondjuk könnyű...
Úgyhogy Tar-Ancalime, valóban egyetértünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61958 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Éowyn
Undómiel:végre valaki,aki egyetért velem-Miranda borzalmas!!!!!

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61955 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem is Faramir volt a legjobb dolog, ami Éowynnal történhetett. Viszont még mindig tartom magam ahhoz, hogy Miranda nem volt pont a legjobb választás! Liv pedig még kevésbé! Ebben a Boromir-Éowyn dologban szerintem is van valami! Érdemes lenne rajta elgondolkozni! Arwen szerepére visszatérve, a könyvben sem volt egy nagy eresztés,nekem kifejezetten unszimpatikus volt! És Livvel sem vagyok kibékülve! Az, hogy van 2, azaz két jelenete a filmben, és a szereplőlistán előrébb hozzák, mint Viggo Mortnsent, kiakasztó! Ráadásul az 5 (lemértem, nem egészen 5) percnyi szerepének a felét meg dublőr csinálta meg! Mirandáról nem merek semmi konkrétat mondani, amíg nem láttam, mit kezd a szereppel, csak annyira nem teszik nekem! Nem tudom, van ilyen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61948 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
hát nem hozta be a gép, amit tegnmap írtam? nem?nem?nem?MIÉRT???? :evil: akkor leírom újra...*sóhaj*

Penngaladiel írta: Vic, szerintem Éowyn a lehető legjobbat kapta
Faramir személyében. Aragornnal nem lett volna boldog...


teljesen 1et értek.
+ki a jobb?
űhát mivel ez egy Éo topic, és én itt vagyok, vagyis szeretem Éowynt, sztem várható a válaszom. a könyvben sokáig kerestem a kedvencet, és mikor ott jártam Rohanban, nagyon megszerettem Théodent, és fogadott lányát, Éowynt. sztem ő Boromir női megfelelője, (asszem már írtam valahol, h Boromir/sean Bean szoknyában :wink: ) harcos, emberi, makacs. Arwenről pedig nincs sok a könyben, nincs leírva a jelleme, annyi van róla, h Elrond pici lánya és varr egy zászlót a dánadánnak.( :lol: )a filben pedig úgy elvanrontva a szerepe ahogy kell(nem Liv hibája! hanem Pjé!) Ő tünde, és azthiszem ezzel mindent elmondtam. (nem a tündéket szidom!!!!!! :!: !!!!!!!!!!! csak azt hogy egy tündét, méghozzánemisakármilyet állítunk egy harcos rohani királynővel)Mirandaráról pedig még ne beszéljünk, mert még nem láttuk a filmet, csak a trailert, és a képeket. ne bántsuk!!!

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61871 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn a jobb. :D :wink:
De most komolyra fordítva a szót, a Könyvben Arwen szerepe... hát, kell még magyaráznom? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61845 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn

Tar-Ancalime írta: De olyan nincs,hogy "ki a jobb"-sztem-..


Olyan van, a kérdés csak a megközelítés.
Pl. lehet, hogy Éowyn nem tudott volna olyan szép zászlót hímezni, mint Arwen :P (na jó ez csak vicc)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61816 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Éowyn
Arwen:messzi,megfoghatatlan és-tünde
Éowyn sokkal közelebb áll hozzám-mondhatnám úgyis hogy abszolúte magamra ismertem benne.
De olyan nincs,hogy "ki a jobb"-sztem-..

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61785 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Éowyn
Pennie: valószínűleg igazad van. :wink: De, mint tudod, alapvetően nagy Éowyn-fan is vagyok, és nagyon dühített ez a "ló nincs, szamár is jó" dolog. Mindenesetre valóban azt kell, hogy írjam, Faramir bizonyára gondos és szerető férje lett Éowynnek, tehát nem lehetett oka panaszra. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61784 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Éowyn
Pennie: valószínűleg igazad van. :wink: De, mint tudod, alapvetően nagy Éowyn-fan is vagyok, és nagyon dühített ez a "ló nincs, szamár is jó" dolog. Mindenesetre valóban azt kell, hogy írjam, Faramir bizonyára gondos és szerető férje lett Éowynnek, tehát nem lehetett oka panaszra. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61724 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Vic, szerintem Éowyn a lehető legjobbat kapta Faramir személyében. Aragornnal nem lett volna boldog...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61720 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn

Cicafül írta: (mondjuk megjegyzem, én nagyon nem rajongok a tündékért... :P )
Sajna én sem...Az emberek sokkal közelebb állnak hozzám!


Vic:
Néha én is úgy érzem,hogy jobb lenne,ha Aragorn+Éowyn...Tudom,hogy nem illettek ösze meg stb,de mégis csak a két kedvenc szereplőm!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61618 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta: Azt hiszem, eszembe jutott néhány konkrétum, hogy Aragorn és Éowyn miért nem illenének össze.
1. Éowyn nem lenne alkalmas királynőnek, éppen ezért nem lehetne mindennapi támasza a állami ügyekben Elesszárnak (ld. István, a király: "Jaj, de unom a politikát, inkább engem törődne és csinálnánk egy kisbabát..." 8) 8) 8) ", mert túlzottan csak konkrét egyénekben gondolkozik, s nem kollektív népben. Amikor Théoden rábízta Rohan kormányzását, amíg csatázik, Éowyn mit tett? Otthagyott csapot-papot, s álruhába a sereggel lovagolt. Így lehet megbízni benne.
2. Aragorn higgadt, nyugodt, érettebb személyiség, Éowyn mellette túl izgága :lol: lenne. Aragorn néha nagyon elszállt, elvont tud lenni, s az ilyesmikre Arwen ideálisabb partner... Ugyan Faramir is elég hasonlatos volt ezekben Aragornra, de Faramir mégiscsak fiatalosabb, energikusabb, s nem mindíg olyan türelmes (ld. vitája Denethorral és a kifakadása), ezekben inkább rokonlelkek Éowynnal.
3. Szerintem jobban illik egy kb. 35-36 éves fazon Éowynhez, mint egy 90 éves! :lol: :lol: :lol:


Gandalf: ez nagyon jóóóó volt... :lol:
Ennek ellenére én még a mai napig füstölgök azon, hogy miért kellett szegény Éowynnek megelégednie "csupán" Faramirral... :evil:
Ez disznóság! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61603 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Mirandát én nagyon szeretem, és (már többször elmondtam, hogy) nekem nagyon szimpatikus!!!!
Asszem egyértelműen Éowyn!!! Arwen annyira megfoghatatlan, és nekem nagyon úgy tűnik (és ezt az érzésemet a film még tovább erősítette :? ), hogy "abból él" (de csúnya kifejezés, de nem találtam jobbat :roll: ), hogy Elrond lánya és Aragorn jegyese. Lehet, hogy rosszul látom, meg talán Tolkien se írta le tisztán a jellemét, de inkább egy szobacicához tudnám hasonlítani, mint királynéhoz.
Igen, Éowynban az a megfogóbb, hogy emberi (mondjuk megjegyzem, én nagyon nem rajongok a tündékért... :P ), minden érzésében, gondolatában. Érződik benne a tűz, a kisgyermeki dac (mert szerintem akkoris csak dacból ment el a csatába), a bizonyítási vágy (bizonyítani akart minden körülötte lévő férfinek).
Asszem én is ilyen vagyok - ugyanígy meg tudok sértődni, aztán olyan dacosan nézni (még akkoris, ha nincs igazam, de akkor már csak azért se ismerem be :twisted: ) Éowyn nagyon hasonló ehhez a bizonyos Cicafül lányhoz! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61542 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
A könyvbeli Éowyn! Arwen nekem nem túl szimpi! Lehet,hogy azért, mert nem vagyunk egy korosztály... :wink: Éowynban pedig kicsit magamat látom, úgyhogy ő! Viszont Miranda nekem nem teszik túlzottan, nem tudom, Ti hogy vagytok vele!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61541 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Ki a jobb????? ARWEN vgy ÉOWYN????

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61386 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn
Tar:
köszi! :P
adja mostanság v.melyik tv, vagy van viditékában :?: (na jó, ez hülye kérdés, honnan is tudnád :roll: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61233 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Éowyn
Jaja,a Jack Bull c.(elég ócska )westernben is ő játszik (John Cusack mellett)-de meghal benne,úgyám!! :twisted: (csakhogy lelőjem a poent)

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61192 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem sem illene Eowyn Aragornhoz.Hozzá egy Arwen -típusu bölcs lány illik.Aragorn, mivel Völgyzugolyban nevelkedett hasonló a tündékhez.Neki egy olyan nő kell, aki támasza, társa az életben, és akivel "hasonló".Eowynnal teljesen különbözőek.Ő egy tipiku lázadó nő/ember.Nem illik Aragorn megfontoltságához.


Tudtok olyan filmeket, ahol Miranda Otto játszik? :?:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61083 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
n8n: Ebben igazad van, de pont emiatt nem illett volna Aragornhoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61035 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
Tar-Ancalime
:arrow:

Én tuti keresztüldöftem volna a vén kéjencet.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ez tetszett!

Gand:
:arrow:

Otthagyott csapot-papot, s álruhába a sereggel lovagolt. Így lehet megbízni benne.


azért ennek voltak okai is. már nem bírta, és ki kellett szabadulnia! ez olyan lehetett neki, mint amikor már rég a víz alatt vagy, elég mélyen, és úszol fölfele, és úszol, csak úszol, és egyetlen dolog van, amire vágysz, és az a levegő...majd hirtelen áttöröd a vizet, és lélegzel. vagy a madár, akit kiengednek a klickából, így végre kinyújthatja a szárnyait...így vágyott Éowyn arra, hogy elmehessen csatázni, ahogy az úszó a levelgőt akarja, és ahogy a madár vágyik arra, hogy végre kiszabaduljon.ezek enyhítő körülmények. 8)
Framair mellett is ugyanilyen lett volna, akkor már mind1, hogy Framir, vagy Aragorn.
és ha már Éowyn megállapodik valaki mellett, szvsz, eár nem lenne ilyen "felelőtlen" ahogy Gand mondta. akkor már van valaki és valami ami fontos. igaz, Théoden is fontos volt, meg a népe is. de mégis más.
tényleg, mikor elmegy, mi lesz Rohannal? kire is bízza? annyira nem emlékszem már...

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60834 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Azt hiszem, eszembe jutott néhány konkrétum, hogy Aragorn és Éowyn miért nem illenének össze.
1. Éowyn nem lenne alkalmas királynőnek, éppen ezért nem lehetne mindennapi támasza a állami ügyekben Elesszárnak (ld. István, a király: "Jaj, de unom a politikát, inkább engem törődne és csinálnánk egy kisbabát..." 8) 8) 8) ", mert túlzottan csak konkrét egyénekben gondolkozik, s nem kollektív népben. Amikor Théoden rábízta Rohan kormányzását, amíg csatázik, Éowyn mit tett? Otthagyott csapot-papot, s álruhába a sereggel lovagolt. Így lehet megbízni benne.
2. Aragorn higgadt, nyugodt, érettebb személyiség, Éowyn mellette túl izgága :lol: lenne. Aragorn néha nagyon elszállt, elvont tud lenni, s az ilyesmikre Arwen ideálisabb partner... Ugyan Faramir is elég hasonlatos volt ezekben Aragornra, de Faramir mégiscsak fiatalosabb, energikusabb, s nem mindíg olyan türelmes (ld. vitája Denethorral és a kifakadása), ezekben inkább rokonlelkek Éowynnal.
3. Szerintem jobban illik egy kb. 35-36 éves fazon Éowynhez, mint egy 90 éves! :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.735 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére