Éowyn

Több
21 éve 10 hónapja #60689 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Hú,örök hálám!!Az utolsó pillanatban jött.... :!:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60518 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Éowyn
David Wenham :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60513 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Valaki gyorsan,gyorsan segítsen!!!!Ki játssza Faramirt???Help!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60268 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Én is szeretem Aragornt, szerintem nincs olyan emberke aki nem, főleg lány..., de nálam Faramir az isten... Az kezdetekkor még Legolas volt a csúcs, de Faramir túlszárnyalta.... :) :) :) :) :!: :!: :!: :!:

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60140 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem is jobb, hogy Faramir kedvese lett! De én Aragornt is nagyon szeretem, nem kizárólag Faramirt!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59990 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát én nem akarok Gandalffal veszekedni, mert hát ő a bölcs, de szerintem feltűnt volna Aragornnak Éowyn, még ha nem is olyan komolyan. De mondjuk én inkább örülök annak, hogy Faramir ral jött össze, mert én FARAMIRt, úgy, de úgy imádom... :D :D :D :D :!: :!:

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59980 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Mert nem illettek össze. Nem passzoltak. Két ilyen személység nem találja meg a másikban azt, akit keres. Egyikük sem arra vágyott, amit a másikuk nyújtani tudna. S nem is arra van szükségük...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59973 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát kb annyi volt "közöttük",hogy Gríma szemet vetett Éowynra (fuj) és titkon azt remélte hogy fáradozásának jutalmául a drágajó Szarumán majd neki adja a lányt(rosszul vagyok a gondolattól..) Ezt egyébként Éomer is észrevette csak nem tehetett semmit.Én tuti keresztüldöftem volna a vén kéjencet.

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59890 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem értem, miért ne szerethette volna Aragorn Éowynt! Gandalf, mindig olyan rövid vagy, pedig én nagyon kíváncsi lennék a véleményedre, s ezzel biztos, hogy nem vagyok egyedül!!!
Nekem nem egyértelmű, hogy mi volt Gríma és Éowyn között! Nem tudom, volt-e már itt téma, engem ez is nagyon izgat!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59882 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát szerintem meg lehet, hogy lett volna, csak nem biztos, hogy olyan komoly, mint Arwennel...

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59826 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn és Aragorn nem illettek össze... ha Arwen nem lett volna, akkor sem lett volna közöttük semmi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59805 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn gyermekkora:sztem is elég jól érezhette magát a sok harcos férfi között.A bibi akkor kezdődhetett amikor felnőtt és nővé érett-ekkor ugyanis rá kellett döbbennie hogy neme más sorsra predesztinálja és nem harcolhat meg ilyenek-de talán nem is akart annyira.Különben is ott volt neki Théoden akit ugyebár ápolni kellett.Aztán a hosszú évek tétlensége alatt megkeseredett és amikor Aragornék betoppantak,kitört belőle mindaz,ami felgyülemlett benne.Ki akart törni a kalitkából és sztem többek közt ezért is hitette el magával hogy szerelmes Aragornba. A saját életét akarta végre élni és azt hitte,a harcban végre megnyugvást,feloldozást nyer-akár a halál által.Aztán jött Faramir és rádöbbentette ,hogy valójában nem ezt akarja és az élet szép...
"A Nap Tornyában állok s ím a Homály eloszlott-többé nem vágyom rá hogy királyné legyek..."

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59520 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
többeik személyében én:
mi lett volna?? hmm......................
hpgy mi lett volna, azt már sose fogjuk megtudni, de azért érdemes lgondolkodni rajta...szerintem tetszene neki, de nagyon Lvan foglalva a Gyűrűvel meg a Szövetséggel, így hát nem lenne nagyon ideje szerelemre...az tényleg attól függ, mikor ismerik meg egymást. olyan rég óta nem ismerhette A. Éo-t, mint Arw-ot....emlékesztek az első könyvben van egy rész Lórienben, mikor Aragorn tündéül motyog valamit, és benne van, hogy Arwen. a függelékben pedig lehet olvasni, hogy Lórienben találkoztak először... :idea:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #59409 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem volt kevesebb, sőt... Én régen el is mondtam, hogy Arwent nem nagyon csípem... :oops:
Na én is kíváncsi vagyok a többiekre...

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #59349 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Megint igazad van! Szerintem a könyv alapján Éowyn semmivel sem volt kevesebb, mint Arwen! Sőt! Kíváncsi vagyok, a többiek mit szólnak hozzá...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #59347 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Köszönöm szépen Undómiel :) . "Október"-t jelent a nevem.
Éowyn életéről tartom azt a véleményemet, élvezhette, hogy szabad volt mint majdnem egy férfi (már ha igaza van Pipikének, hogy "kalitkába" éltek). De az tényleg rossz lehetett, hogy mire megnőtt, addigra sehova nem mehetett harcolni...
Éowy vs. Arwen témát már réges régen egy messzi-messzi galaxisban (hopp ez nem ide való, de nem bírtam ki, hogy ne írjam le :) ) tárgyaltuk, de én benne vagyok hogy idézzük fel a régi emlékeket, persze ha a többiek is benne vannak...
Hogy mi lett volna ha Aragorn előbb ismeri meg Éowynt...? Lehet, hogy tetszett volna neki, de annyira nem biztos mint ahogy "most" tetszik neki Arwen. Egyébként szerintem nem mondott volna le Éowyről Arwen miatt.
Szerintem közre játszik Aragorn és Arwen szerelmében az is, hogy régóta ismerik egymást.
Nem???

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #59326 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Tényleg lehettek jó napjai, amikor a fiúkkal ,,lógott" és akkor végre kicsit szabadnak érezhette magát! Egyébként szerintem érdemes lenne ezt az Arwen vs. Éowyn dolgot boncolgatni, Narquelie! Egyébként nagyon szép neved van! Mit jelent?

Pipike írta, hogy az átlagnők akkoriban kalitkában éltek! Ebben van valami, csak szerintem Éowyn nem volt átlagnő! Abból a szempontból igen, hogy otthon kellett ülnie, viszont ugye hercegnő volt! És ez még egy olyan dolog, ami miatt a korabeli elvárásoknak szinte tökéletesen meg kellett felelnie!

Az Arwen vs. Éowyn dologra visszatérve! Szerintetek, ha Aragorn előbb ismeri meg Éowynt, mint Arwent, akkor is ez lenne a történet vége?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #59234 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
értem, mire gondolsz! Arwen tünde...Éowyn meg egy harcos...mellesleg láttam képeket a filmből,(asszem 2, de lehet 3) és tök uyganolyan ruhában volt Miranda, mint a többie ember... 8O

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #59017 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Igen, igen, tudom, ott biztos rossz lehetett neki, én is nagyon rosszul éreztem volna magam. De voltak bizti olyan napjai is amiket szívesen el tudtam volna viselni. Csak fiúkkal volt és keményre nevelték, akarva, akaratlanul... Nem egy tipikus "dáma" mint mondjuk Arwen.... :evil:
na de ebbe nem mennék bele... De értitek nem?
Ja bocsi az Arwen rajongóknak... :twisted:

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58985 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
harcolt harcolt...de minig a bátyja árnyékában(ha azt Éomer nem is akarta), mert ő lány volt Éomer meg fiú...
meg Théodenre is vigyázni...gondolj arra a jelenetere Aragornnal!

pipike:hát engem se

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58892 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowynnek szerintem tök jó gyerekkora lehetett. Harcolni tanult, és minden tök jó volt. Miért lett volna magányos, azért mert nem lányok vannak körülötte az nem jelenti azt, hogy magányos. A lányok előbb- utóbb úgyis elunalmasodnak (tisztelet a kivételnek). Szóval hogy fiúkkal volt za kicsit keményített rajta. Az már nem lehetett túl jó, hogy az élesből kimaradt, akkor sajnáltam is...

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58714 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Én is csak a pesti műsorból tudtam meg....Képet azt nem láttam róla,meg a film sem érdekelt annyira...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58630 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
a Libidóban Ő játszik? de furi....miért nincsen HBO-nk? :cry:
Mármint h Éowynnak felhőtlen gyermekkora? nem hinném....

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58335 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Na akkor azt megnézem!!Már régen kíváncsi vagyok,hogy hogy játszik!A Libidóról sajna lemaradtam... :(

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58302 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Bocsi, hogy ez most nem szorosana témához kapcsolódik, de közérdekű!

:!: Május 28-dikán, kedden, este 8 órakor az HBOn lesz egy film, melyben Miranda játszik! A címe: Afrikai szenvedély :!:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58274 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Többen írtátok, hogy felhőtlen volt a gyerekkora! Ahogy vesszük! Én nem tudom, hogy lehet valaki úgy felhőtlenül boldog, hogy apját-anyját pár éves korában elveszítette!!!
Ebbe nem gondoltatok bele? Igaz, hogy Théoden úgy szerette őket, mint a tulajdon fiát, mintha saját gyermekei lennének, de azért mégis!!! Ugye anya nem volt a láthatáron, még pótanya sem, szerintem ezért lett a felnőtt Éowyn helyzete annyira nehéz és komplikált. Az öreg király elvesztette testvérét és feleségét, nem merte megkockáztatni, hogy egy harmadik asszonyt is elveszítsen!!! Szerintem a kalitka is ennek köszönhető!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58143 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
de abban a korban az átlag nőknek ilyen volt az életük :?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58031 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Én azért el tudom képzelni, hogy a gyerekkora felhőtlen volt. És a 14-15 éves kislányt, aki még a bátyjával vívott és járta Rohan végtelen mezőit. Szerintem Éomer olyan bátyus lehetett, aki féltette kis hugát, de hagyta hadd tanuljon a saját hibáiból. Ám, ha "veszélyesre" fordult a helyzet ott volt, és azonnal segített neki. Én mindig egy ilyen bátyót akartam! :roll: Ebben az időben nagyon boldog volt! Utolsó éveiben lehetett magányos, de akkor nagyon... Akkor már azt is tudta, hogy ő is mehetne, ha fiú lenne. De nem volt az. Így maradt neki az aranykalitka, és akkoris ott kellett volna maradnia, ha Théoden nem beteg és nincs az az álnok Kígyónyelvű. Egyszerűen neki, mint lánynak volt ez a sorsa.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58018 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
Bizony, szegény Éowyn...szvsz is magányban nőtt fel, látva,. h a bátyja pont azt csinálja, amit Ő is akar...ez nagyon rossz lehet,nekem is bátyám van, és amikor egyfolytában jár bulizni (17) akkor azt mondom magamban: Én is a hadd, én is hadd! ő is valami ilyesfélét érezhetett, mikor Éomer csatázni indult. nagyon szerette Théodent, de nagyon rossz lehetett neki egyfolytában az üvegpalotában (mint már írtátok egyszer) van, lés vigyáz Théodenre, főleg h ott van Kígyónyelvű is.

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57725 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn szegény szerintem teljes magányban nőhetett fel, és unalomban,mert ugye Théoden megtaníttatta őt is vívni és lovagolni,de csatába nem ment,semmit sem csinált és nagyon rossz lehetett neki nézni,hogy Éomerék mennek harcolni ő meg vigyázhatott szegényöreg Théodenre.Vagyis én sem cserélnék vele,de a többi női szereplővel se nagyon(na jó,Arwen bizonyos életszakasza-utolsó 120 év-azért kivétel),mert ők teljesen mellékes szerepet játszottak mindenhol,még a társadalmi életben is,és ott az ő legnagyobb feladatuk az anyaság volt.Semmi izgalom,semmi extra... 8O

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.719 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére