Éowyn

Több
21 éve 11 hónapja #54152 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
Igazad van Cicaf, a film után döntsünk :D
lovak:
Lovasvégben és Rohanban sztem ez az egyik legjobb! a gyönyörű lovak! én még nem nagyon lovagoltam, de már voltam futószár nélkül, osztályban, és az nagyon jó volt!!! jó lehet vágtázni, és cak menni, menni vágtában valami gyönyörű, szép tájon át! 8) és Keselyüstök...nem tudom, hogyan lehet képet berakni( :oops: ), pedig van egy gyönyörű Gandalfról és Keselyüstökről, még asszem a régi fórumról szedtem le, a képek topicban volt. Mázlista Pippin!!!! Mikor Gand mögött Kelyüstökön vágtatanak Minas Tirith felé!
Kígyónyelvű és Théoden:
Hogyan kezdődött? mert h utána mi történt, sajnos (Théoden egyre rosszabbul lett) és szerencsére(Gandalf "kijózanította")

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #54142 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Éowyn

Cicafül írta: Ulmotól hallottam Naharról, Felaróf őséről, kinek lába alatt rengett a föld, ha vágtatott és az orrlyukaiból láng csapott ki. Őt még keresem, mert még nem olvastam róla. :roll:


Naharról a Szilmarilokban olvashatsz, ő volt Orome lova.

Pipike:
" - Akkor hát nem fizettek adót Szauronnak? - kérdezte Gimli.
- Eddig sem, ezután sem, soha - mondta Éomer, s megvillant a szeme - , bár az én fülembe is eljutott már, hogy ezt hazudják rólunk. - Néhány évvel ezelőtt a Fekete Föld ura lovakat szeretett volna vásárolni tőlünk drága pénzen, de nemet mondtunk, mert rosszra használja az állatokat. Akkor fosztogató orkokat szabadított ránk, s azok annyit elhajtottak, amennyit csak tudtak; mindenekelőtt a fekete lovakat; azokból alig maradt. Ezért állunk keserű bosszút minden orkon."

Tehát neked volt igazad... :wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54141 Írta: Fereste

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54136 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Jó,akkor hagyjuk! :) De szerintem Éomer nagyon jó mint T-ma,de amiket felvetettél,azok is.
De akkor végülis a rohaniak ugye nem adóztak Szauronnak???
Mert én úgy tudom,hogy nem,de az 1ik haverom azt mondta,hogy igen.Akkor most mi vaan?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54134 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Hiába! :( :? Mindig visszatérünk ehhez a témához.... Szerintem ezt már annyira kitárgyaltuk, meg minden. Nem lehetne dobni, plííízzzz :!: :!: :!:
Jó, oké, Éomer nem olyan jó (mármint témának - elég tömör :P )!
De... akkor van két javaslatom (az első a szívemnek nagyon-nagyon kedves):

1. Keselyüstök és Lovasvég lovai, pl. kíváncsi lennék miket tudunk róluk. Én sajnos csak annyit, hogy Felaróf, aki a leírások alapján "kis szárnyacskákat viselt a lábán", volt az ősük - ő bírt olyan tulajdonságokkal, mint Keselyüstök. De Ulmotól hallottam Naharról, Felaróf őséről, kinek lába alatt rengett a föld, ha vágtatott és az orrlyukaiból láng csapott ki. Őt még keresem, mert még nem olvastam róla. :roll:

2. Théoden és a Kígyónyelvű, vagy csak az egyik, vagy csak a másik. Mondjuk hogyan befolyásolta Szarumán Grímát, és ő Théodent. És egyáltalán miért csinálta ezt? (ilyesmik)

Esetleg a két (vagy 3) téma mehet egyszerre, de Mirandát hagyjuk!!! :? Majd a filmben meglátjuk, és utána lehet véleményeket mondani! Jó? :?:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54133 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem meg pont akkor volt olyan Éowynos.....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54127 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Éowyn
Morgana: teljesen egyetértek veled :!:
régebben voltak, akik azt mondták, hogy a trailerben az tetszett nnekik, amikor Miranda "kardozott" Viggoval, és hogy akkor mennyire látszott a szemében a düh meg a nemesség... hát szentem abszolút nem látszott ez, max gyerekes dacosság ... (ez az "éb akkoris megmutatom" típusú gyerekes érzés...) szentem ebből a csajból mindaz hiányzik, ami Éowynt Éowynná tette... na de ez csak az én spec véleményem... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54124 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Éowyn
Háááááát, nekem nagyon nem tetszik, tényleg olyan, mint egy parasztlány (értsd jól!), nem fejedelmi, nem királynői, pont az az acélos nemesség és melankólia hiányzik belőle, ami nekem olyan szimpatikussá tette a figurát.
:?

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54113 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éowyn
Inkább azt mondanám, a képek alapján, hogy Liv inkább Eowyn és Miranda inkább Arwen. :?
Vagyis pont fordítva.
Azaz én ilyennek képzeltem :wink:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54003 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Tényleg, Imrahil!
Szép név ez a Lothíriel... a tünde vér öröksége? A fiuk meg Szép Elfwine... ez is gyönyörűen hangzik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53973 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
na itt vagyok!
ez az uccsó tényleg nagyon yoo! lehet, h mégis jó lesz? :D
tehát:
Éomer:
szerintem tipikus báty..nekem is van egy bátyám és tényleg olyan :D nagyon yoo bátyja Éowynnek, mindenben segíti őt, és teljesen együttérez vele, sztem. nagyon jó testvérpárt alkotnak, mint Framir és Boromir. Azonkívül nagyon jó harcos is, és méltó arra, h Lolvasvéget, és Rohant is kormányozza :D ugyes a harcban is! levág egy csomó orkot :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #53940 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Éowyn
Fotó Miranda Ottoról. Nem olyan csúnya ez a nő, talán még sem lesz olyan rossz Eowyn

maidenfair.net/miranda/arts.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53929 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

pipike írta: A Dol Amrothi fejedelemét?

Függelék:
"Éomer nagy király lett, és mivel fiatalon lépett Théoden örökébe, hatvanöt évig uralkodott, vagyis tovább, mint előtte bármely rohani király, kivéve Öreg Aldort. A Gyűrűháborúban barátságot kötött Elessar királlyal és a Dol Amroth-i Imrahillal, és sokszor ellátogatott Gondorba. A harmadkor utolsó esztendejében feleségül vette Lothírielt, Imrahil lányát. Fiuk, Szép Elfwine követte az uralkodásban."

Mellesleg 2991-től Nk. 63-ig (3084) élt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53914 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
A Dol Amrothi fejedelemét?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53881 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Éowyn
Én úgy emlékszem, hogy annak a nemtudomhogyhívják fejedelmnek, aki Gondor segítségére siet, (tudjátok, neki nézi végig a bevonulását Pippin a gyerekkel), a lányát vette feleségül.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53868 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éowyn
Finduilas!

A függelékben a rohani királyok felsorolásának végén szerepel Eomer története. Vele kezdődik a harmadik ág (a második Theoden halálakor szakad meg).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53790 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Valami lovag lányát vette feleségül,szültett egy iuk és kb 100 éves korában halt meg.Vagyis én ennyire emléxem.... :)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53773 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem is egyből nagyon szimpi volt Éomer. Kiváncsi lennék hogyan alakult a sorsa. Van valami erről írva a függelékben?

Ráadásul ő mondja ki az én legkedvesebb mondatomat a könyvben. Ezt már egyszer leírtam valahol, de nem baj.
Ezek aztán különös idők. Álmok és legendák kelnek életre a fű közt.[/i]

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53713 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Tudom, hogy izének tarotok, de Faramirt kitárgyaltuk. :? Szép, meg jó stb! :P És Éowyn-Faramir kapcsolat is terítéken volt már, nem is egyszer. És asszem ezen kívül mással nem kapcsolódik Éowynhoz. :roll:
De viszont Éomer igen. Mi a véleményetek róla? Mi lett vele? stb És itt nem a színészre vagyok elsősorban kíváncsi, hanem Tolkien által megálmodott és életrekeltett rohani harcosra.

Nekem már akkor szimpatikus volt, mikor Aragornékkal találkoztak. Büszke és nemes harcos. És nekem még Éowyn iránti szeretete is nagyon tetszett. Ahogy védelmezte, és végül ő adta férjhez. Nagyon jó testvére lehetett Rohan Úrnőjének :D . És valószínű, hogy ahhoz is nagy önmegtartóztatás kellett, hogy Kígyónyelvűt ne csapja le, ezért nagyon tisztelem, mert én tuti megöltem volna :evil: . Tényleg, vajon mért nem tette?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53667 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
1et értek Ciccel :) ) én is szerttem kifejteni magamat, de most asszem nem fiogmenni, sé csak annyi, h én is nagyon szeretm az össze ÉO-val kezdődő dolgot!! :) )

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53439 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn:a képek alapján szerintem jó lesz Miranda Otto.(mondjuk az a kardozás Aragornnal... :? )
Faramir:és is nagyon szerettem Faramirt a könyvben(a 3. számú kedvencem Frodó és Elrond után)Mondjuk a filmet még nem láttam, de a képek alapján nekem...háát nem is tudom.Nem olyan férfias a megjelenése mint Boromiré.
Éomer:Róla még csak sisakos képet sikerült látnom, ahol ugye nem sok minden látszik, meg egyet még a Xenából szőke fejjel.... :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53433 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Faramir, a könyvbeli vagy a filmbeli?
Én a "karaktert" nagyon szerettem. Olyan emberi volt, de mégse... :wink: Tehát értitek! Lettem volna Éowyn helyében! Bár mondjuk elég szoros versenyben van Éomerrel... A lovakat nem pótolja semmi! :lol: Imádom a lovakat! (csak úgy megjegyzem: ma hajtottam lovaskocsit :lol: tök jó!!!)
Viszont a színésznek még bizonyítania kell nálam. (NEM mondok véleményt addig, míg nem láttam - egy kép semmi, jó kettő (rólam is csak vacak képek vannak)) Tényleg, hogy is hívják a színészt? (bocsi a tudatlanságomat :? )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53408 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Éowyn
Nos, akkor már hárman vagyunk :!: :!: :!:
Mert én szinte mániákus lettem...
És mondom, bár én teljesen máshogyan képzeltem el Faramirt, a filmben is tuti szuper lesz... :wink: mindenesete nagyon szimpatikus a pasi! :oops: :wink: :D
Szóval akkor énis bennelennék a Faramir+Éowyn , vagy csak simán Faramir téma rügyeztetésében! :lol:

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53389 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Újra itt...!!!! Szerintem Rohan nagyon jó hely lehet. Ha valahol lehetne uralkodni akkor én 100%, hogy ott élnék. Nem mintha nem tetszene Gondor, csak az a lóhiány... Na mind1, én rohani Úrnő lennék :) ..., szóval maximálisan bele tudom élni magamat Éowyn szerepébe ( persze ezt már lehet, hogy elmondtam, vagy itt, vagy másik topicban).
Mondjuk ha már ki kell bővíteni ezt a topicot egy kicsit témailag, akkor szerintem itt van Faramir, nem áll az egésztől olyan messze, szóval lehetne isteníteni egy kicsit, mert annyira mgérdemli, de rajtam kivül asszem senki nem száll el tőle :( :cry: , naaaaaaa, egy kicsit dicsőítsétek már!!!!
Még a régi topicban elmondtam és asszem idéztem is a könyvből, hogy kiderült Faramir fekete hajú, nekem össz vissz ennyi a bajom vele, de mostani másításokat nézve ez semmiség. Annyira jó pasi, hogy csak na!!!!!!!!

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53295 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Némely képen furi! De nem mondom, hogy nem jó... Kíváncsian várom őt is!!!

Nekem könyvben tetszett jobban...de mindegy :roll:
Nem térhetnénk vissza az Éowynes témára (ha már ez a topic címe :P ) Jó, rendben? Úgy szerettem idejárni, mikor szép hosszú kifejtős válaszokat lehetett írni, és volt valamilyen jó kis téma. :oops: :roll:
Oké, lehet, hogy az Éowynes témákat eléggé kimerítettük, de akkor bővítsük egy kicsit a kört (azért ne a HP-ig)...mondjuk ROHAN: Éomer (őt már elkezdtük pedzegetni egy picivel lejjebb, esetleg folytathatjuk), Théoden (Keselyüstök :lol: annyira nagyon szeretem a lovakat).

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #52831 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Né má :P az első kép Éomerről sisak nélkül! Vagy csak nekem...?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #52820 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Neem,az nem lehet!!!!A HP-t tolják el,ne mindíg a GyU-t!!!
Különben: Éomer(?)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #52778 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem akarok pesszimista lenni de az a december az megint csak január lesz a HP2 miatt :evil: :evil: :evil:

Adja az Ég, hogy ne legyen igazam!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #52764 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Faramirral én is így voltam...de ugye kép alapján... :roll: :wink:
De viszont a trailerben én is láttam, és ott tetszett, amit csinált (most így hirtelen nem jut eszembe). De amint megláttam tudtam hogy ő az (és nemcsak kizárásos alapon :P ) Tehát én már barátkozok vele... Decemberig meg már puszi-pajtások leszünk! :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #52657 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Éowyn
Énis úgy voltam vele, hogy mikor először láttam Mirandát képen (nem LOTR-osban), éppen marhára ki volt sminkelve, és el sem tudtam képzelni, hogy enmhogy Éowynt, de akár Középfölde bármely lakóját el tudja játszani, élethűen...
Amióta viszont letötöttem a trailert, erősen megváltozott a véleményem...
Szerintem attól a perctől, hogy megnézem a filmet (eleve olyan hangulatban leszek) minden kételyem el fog szállni az első öt percben, és már én sem fogom tudni elképzelni mással a szerepet...gfaramirral enm így lesz, ahogy elképzeltem annyira messze áll a színésztől, hogy még ha fantasztikus lesz is, amit simán el tudok képzelni, tekintve az eddigi szereplőválogatási tökéletességet, akkor is két külön Faramirom lesz: egy tökéletes filmes és egy tökéletes, amiylet elképzeltem:-)

Mert nálam róla valahogy határozopttabb kép alakult ki külsőleg-talán a mi rohani göngyszemünkről is, de talán rá jobban hasonlít M.O..

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.720 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére