Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
17 éve 3 napja #323275 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
azt hallottam, hogy fő-Elijah-hobbit-Wood megnősül! mikor és hogyan és kit??? azt sem tudtam, hogy van barátnője?
amúgy Dom és Lily házatáján nem szólnak még az esküvői harangok? vagy most mivan?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #322399 Írta: Nóli i linantea

Prisca írta: (Frodo-san)

Júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj :lol: :lol: :lol: :lol: :bounce: :bounce:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #322381 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
a német nyelv... száraz, kopogó-pattogó... de, furcsa mód ragad az emberre a "hallás utáni megértés" - nem mintha meg tudnék szólalni, de érteni nagyjából értem és hát ha egyszer egy olyan filmet nézek, amit már szinte kívülről tudok... akkor meg azt hiszem egyszerű dolgom van...
de ha egyszer ott játszották! persze megtehettem volna hogy berakom a dvd-t, de leragadtam csatornakapcsolgatás közben :D
a magyar szinkron pedig még mindig sokkal jobb mint a német, a spanyol, a horvát... úgy két éve a neten láttam egy japán szinkronos részletet is - hát hadd nem mondjak semmit! (Frodo-san)

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #322055 Írta: Anduin
Anduin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gollamot is jól megcsinálták, komolyan.
De ezek a filmeknek tényleg el lett szórva a szinkronjuk.

Last night, with many cares and toils oppress'd
Weary, I laid me on a couch to rest.
(Poe)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #322036 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Anduin írta: A német nyelv szépségeit kár emlegetni......olyan száraz....minth rágnál valamit.

De azért el kell ismerni, a magyar szinkron sincs a toppon.
Gandalf hangja 10×jobb angolul, meg Legolas és Gimli. Samu még elmegy.
De tényleg, amagyar szinkronizálók nagyon jók, de a GYK filmekben igencsak allulteljesítettek.


a német igenis szép nyelv ... na off lezárva :D

de a GyU szinkronját tényleg nagyon elszúrták.. szörnyen rémes például Frodó hangja.. Trufáé még tűrhető.. meg Arwené is... de Galadrielt is csak angolul vagyok képes hallgatni :D ...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #322026 Írta: Anduin
Anduin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A német nyelv szépségeit kár emlegetni......olyan száraz....minth rágnál valamit.

De azért el kell ismerni, a magyar szinkron sincs a toppon.
Gandalf hangja 10×jobb angolul, meg Legolas és Gimli. Samu még elmegy.
De tényleg, amagyar szinkronizálók nagyon jók, de a GYK filmekben igencsak allulteljesítettek.

Last night, with many cares and toils oppress'd
Weary, I laid me on a couch to rest.
(Poe)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #322002 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: Vasárnap lejátszotta a német RTL a Király visszatért! Tegnap ismételték... nem bírtam megállni; megnéztem! Már megint szétbőgtem az agyam rajta, mindkétszer! :cry:

Én csak a vulkános részt láttam belőle, de számomra eléggé illúzióromboló volt, mikor Samu felkiáltott, hogy neeeeiiin!(hugom meg elkezdett rajta röhögni. pedig amugy az egyik kedvenc jelenetünk)
Furcsa volt nagyon németül :roll:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #321998 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Vasárnap lejátszotta a német RTL a Király visszatért! Tegnap ismételték... nem bírtam megállni; megnéztem! Már megint szétbőgtem az agyam rajta, mindkétszer! :cry:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #316419 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: ...sehol senki? semmi új hír? kis pletyka? valami???
el vagyok keseredve! :( :crying:


Ne legyél majdcsak valaki kisegít egy-két hírrel!

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #316389 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
...sehol senki? semmi új hír? kis pletyka? valami???
el vagyok keseredve! :( :crying:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314285 Írta: nicorell
nicorell válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK! :cheers:

Köszke! Remélem az lesz... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310486 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK! :cheers:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305694 Írta: Niphredil Eleanor

Annuska írta: Egyenlőre várjuk ki az esküvőt, aztán majd úgy is kiderül, ha a helyzet úgy hozza. Egyébként nem hinném, hogy Evangeline-t kiírnák a sorozatból, ahhoz ő élég fontos szereplő! :)


Fontosnak fontos, de meg tudnák oldani, hidd el! :wink: Valami óriásmajom vagy hasonló rémség szépen elrabolná, és a sorozat ezután egy évig (vagy addig, amíg otthon van a kicsivel) végig arról szólna, hogyan próbálják megmenteni őt a többek. :roll: :wink: Ahogy én a sorozatokat ismerem...

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305430 Írta: Annuska
Annuska válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Egyenlőre várjuk ki az esküvőt, aztán majd úgy is kiderül, ha a helyzet úgy hozza. Egyébként nem hinném, hogy Evangeline-t kiírnák a sorozatból, ahhoz ő élég fontos szereplő! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305271 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Majd Sawyerral elintézik, hogy legyen gyerek a sorozatban :P

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305256 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Thereon írta:

Sil írta:

Thereon írta: Nos, ez volt januárban, tudtommal azóta már házasok, ha érdekel, keress rá neten, vagy olvass vissza a fórumban.

Állítólag jövő nyárra tervezik az esküvőt.


Klassz, akkor erről még nem maradtam le. Remélem lesz sok-sok kép róla. Prisca: neked vala igazad.


Én is ezt olvastam a Digital Spy-on... kíváncsi vagyok tényleg bírják-e addig... Dom nagyon szeretne családot és főleg gyerekeket, és ha csak nem nyírják ki addig Evat a sorozatban, vagy nem lesz vége a sorozatnak (remélem nem!), akkor még kíváncsibb vagyok, hogy egy esetleges gyermekáldás hogy fog megjelenni a képernyőn!

Egyébként nekem mindig igazam van, és szerény is vagyok :P :lol: :cool2:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305217 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Thereon írta: Nos, ez volt januárban, tudtommal azóta már házasok, ha érdekel, keress rá neten, vagy olvass vissza a fórumban.

Állítólag jövő nyárra tervezik az esküvőt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305216 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nos, ez volt januárban, tudtommal azóta már házasok, ha érdekel, keress rá neten, vagy olvass vissza a fórumban.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305190 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
hát bocsi, de "gyatra" angoltudásom ellenére :roll: az engaged eljegyzést jelent, nem pedig esküvőt... az esküvő vagyis hogy házasságot kötött, azt úgy írták volna a cikkben, hogy Evangeline Lilly and Dominic Monaghan got married!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305157 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
January 24, 2006
Evangeline Lilly and Dominic Monaghan engaged
Lost stars Dominic Monaghan and Evangeline Lilly are reportedly engaged.

The British-born actor - who plays rock star Charlie in the hit show - is said to have proposed to stunning Evangeline in Hawaii last week.

The happy pair are now planning to jet to the UK to share their happy news with Dominic's family.
A source is quoted in Britain's Sunday Mirror newspaper as saying: "They want to spend the rest of their lives together."


I have nothing personally against short people getting married. I simply believe they should do it at a circus while riding around on little tricycles. Be that as it may, I just hope Evangeline's able to find a wedding dress to accomodate her massive shoulders. I'm not saying she's a man...well, yes, that's exactly what I'm saying. If I was Dominic, I'd watch out on my wedding night, 'cause he might find the "eye of Sauron" waiting for him under the covers.



Elér rég volt már. de legelőször itt olvastam a fórumon.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305140 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
rtl-en a második évadnál tartanak, és a német pro7-en is csak egy epizóddal vannak előttünk, ez is csak azért van, mert ott korábbi napon játszák, ha jól emlékszem kedd, de ez egyáltalán nem biztos :roll: ...a lényeg, hogy nem pénteken...
egyébként hol olvastad, hogy összeházasodtak? én még csak eljegyzésről tudok......

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305008 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta:

Thereon írta: Szólj ha a 3. évad 5. részénél vagy :)
Él és virul Kate-el, ennyivel énis meg lennék már elégedve.


:oops: kicsit elvesztettem a fonalat... fejtsd ezt ki egy kicsit bővebben!


Legutolsó rész ami megjelent a 3. évad 6. része.
Kate= Evangeline Lilly, egyik legszebb szinésznő e földön, aki Trufa felesége.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #304904 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Thereon írta: Szólj ha a 3. évad 5. részénél vagy :)
Él és virul Kate-el, ennyivel énis meg lennék már elégedve.


:oops: kicsit elvesztettem a fonalat... fejtsd ezt ki egy kicsit bővebben!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #304403 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: Hali!
Nagyon eltűntetek!
Pedig megy a Lost második évad ezerrel, Charlienkat éppen tegnap rúgta ki Clare(nem tudom, hogy írják a nevét), miután Eko felfedte a máriaszobor titkát... ja, és E.L.-lel lekapták Hawain, miközben csókolóztak... kép a Kiskegyed aktuális számában...

Billyről valami új hír, azon kívül, hogy boldog apuka?


Szólj ha a 3. évad 5. részénél vagy :)
Él és virul Kate-el, ennyivel énis meg lennék már elégedve.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #304381 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali!
Nagyon eltűntetek!
Pedig megy a Lost második évad ezerrel, Charlienkat éppen tegnap rúgta ki Clare(nem tudom, hogy írják a nevét), miután Eko felfedte a máriaszobor titkát... ja, és E.L.-lel lekapták Hawain, miközben csókolóztak... kép a Kiskegyed aktuális számában...

Billyről valami új hír, azon kívül, hogy boldog apuka?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300602 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: Nekem bejön, bírom, de remélem, hogy nem fogják nagyon elmiszticizálni... mint mondjuk a Twin Peaks-et anno................... és kíváncsian várom Domunk által megformált Charlie sorsának alakulását is :)


oké :) éljenek a Charliek!!! ;)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300507 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Galadriel14 írta: nekem nem jön be annyira a Lost. Bár Trufánk nagyon édes benne a szétálló füleivel, amire eddig nem lettem figyelkmes, mert a GyU-ban a hobbithaj eltakarta... :) :):):)

Nekem bejön, bírom, de remélem, hogy nem fogják nagyon elmiszticizálni... mint mondjuk a Twin Peaks-et anno................... és kíváncsian várom Domunk által megformált Charlie sorsának alakulását is :)

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300462 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: utolsó hozzászólás május 25? Mindenki nyaral? :wink:
Amúgy Lost második évad szeptembertől az RtlKlubon... mostanában az első évad napi ismétlése 17.30kor... kár hogy ált. hatig dolgozok :( de megvan videón :lol: :lol: :lol:


nekem nem jön be annyira a Lost. Bár Trufánk nagyon édes benne a szétálló füleivel, amire eddig nem lettem figyelkmes, mert a GyU-ban a hobbithaj eltakarta... :) :):):)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299051 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
utolsó hozzászólás május 25? Mindenki nyaral? :wink:
Amúgy Lost második évad szeptembertől az RtlKlubon... mostanában az első évad napi ismétlése 17.30kor... kár hogy ált. hatig dolgozok :( de megvan videón :lol: :lol: :lol:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #292723 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szép név:))
Az angolok/skótok szal ott azon a környéken gyakori név a William:)
Aztán ha évek múlva majd hallunk egy ilyen nevű színészről:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.737 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére