Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
17 éve 11 hónapja #292053 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Elluin írta: Hogy hívják a gyerekét? :oops:

Fircorwen írta: Billy and Ali are delighted to announce the birth of their son, Jack William Boyd.


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #292048 Írta: Elluin
Elluin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hogy hívják a gyerekét? :oops:

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291396 Írta: Niphredil Eleanor

Ithilgalad írta: Pffff...Nahh ezt nem lehet szó nélkül hagyni
Totál hihetetlen... Billy Boyd, mint apa... Huhh...
Szép ifjúságom álompasija :D
Biztos nagyon "komoly" apa lesz :wink: :pippin4:
Gratula nékik!!! :cheers:


Csatlakozom! Amilyen az apa, olyan lesz (remélhetőleg :wink: ) a fia is! :tongue: Vagyis egy "komoly", "megfontolt", "jómodorú" "úriember"! :P :tongue: Hehehehe! :twisted:

Most így kapásból szóhoz sem jutottam... valahogy totálisan letaglózott a dolog, hogy Billy apuka lett...

De hát, sok boldogságot nekik így utólag! :D :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291362 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
szép neve van a picinek:)Billy most biztosan nagyon boldog:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291011 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pffff...Nahh ezt nem lehet szó nélkül hagyni
Totál hihetetlen... Billy Boyd, mint apa... Huhh...
Szép ifjúságom álompasija :D
Biztos nagyon "komoly" apa lesz :wink: :pippin4:
Gratula nékik!!! :cheers:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290925 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta:

Legos írta: Lehet,hogy csak szinkronizálnak.

Mit szinkronizálnak? Az AXN-en szvsz magyarul megy (ha jól emlékszem), minek azt még egyszer szinkronizálni?

Szerintem ez a késleltetés megint valami idióta marketingfogás... :? A szinkron már megvan.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290871 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Legos írta: Lehet,hogy csak szinkronizálnak.

Mit szinkronizálnak? Az AXN-en szvsz magyarul megy (ha jól emlékszem), minek azt még egyszer szinkronizálni?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290859 Írta: Legos
Legos válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Lehet,hogy csak szinkronizálnak.

"A woman without a man is like a fish without a bicycle"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290822 Írta: Elluin
Elluin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Az RTL klubbon mikor fogják folytatni? Nekem a Rejtéjek városa nem tetszik. :evil:

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290305 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Skaccok, megnéztem az eddig megjelent Lost 2. évadot és... ajánlom mindenkinek, hogy töltögessen mert megéri :P

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290265 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gratuláció az ifjú apának!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290239 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.billyboyd.net/update/Update.asp?UpdateID=41

"Billy and Ali are delighted to announce the birth of their son, Jack William Boyd. Jack was born on the 26th April and weighed in at very healthy 6lbs 10oz. Both mother and child are doing very, very well and Billy is exceptionally proud of them both. Great happiness! "

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290000 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ajánlom minden Lost rajongó figyelmébe: :wink:
az Alexandra kiadó gondozásában megjelent: Lost - első évad könyvben. Az epizódok tartalmának leírásán túl ismerteti a szereplők előéletét, céljait... képek - sok, kulisszatitkok... az ára sem túl tárcaterhelő.

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 napja #289678 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #289070 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Legos írta:

Rabyn írta: Szerintem fogja folytatni az RTL is csak várjatok még egy kicsit. Tudjátok szinkron.

Szerintem is folytatni fogják. Túl nagy siker ahhoz, hogy abbahagyják.

Biztos, hogy fogják. A Lost.hu megkédezte őket, a válasz igen volt, csak azt nem tudták még megmondani, mikor kezdik. Szvsz az Invasion után. :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #289005 Írta: Legos
Legos válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Szerintem fogja folytatni az RTL is csak várjatok még egy kicsit. Tudjátok szinkron.

Szerintem is folytatni fogják. Túl nagy siker ahhoz, hogy abbahagyják.

"A woman without a man is like a fish without a bicycle"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288951 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szerintem fogja folytatni az RTL is csak várjatok még egy kicsit. Tudjátok szinkron.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288861 Írta: Legos
Legos válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

perian16 írta: httpHI itt mindenki a LOSTrol beszél:D MIkor lesz FOlytatás ÉS amugy BILLYVEL mi van?


Elvileg az AXN tévécsatornán adják tovább, csak sajnos nekünk nincs. Az RTL klub nem vásárolta meg a többi részt sajnos. :cry:

"A woman without a man is like a fish without a bicycle"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #288739 Írta: perian16
perian16 válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
httpHI itt mindenki a LOSTrol beszél:D MIkor lesz FOlytatás ÉS amugy BILLYVEL mi van?

Nai tiruvantel ar variuvantel i valar tielyanna nu vilya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287710 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

olorin.papa írta: Sikerült megszereznem a második évad első hét részét...
Elég hátborzongató... 8O

Hát igen, hozza a LOSThoz méltó színvonalat! :wink:
Csak annyi szünetet tartanak! :( Múlt hét csütörtök reggel is jó korán felkelek, hogy dejó, majd letöltöm, és kiderül, hogy megint nem volt...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287692 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sikerült megszereznem a második évad első hét részét...
Elég hátborzongató... 8O

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287040 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Coralie írta:

Prisca írta: Úgy látom, igencsak kihalt a fórumunk...

Egy rossz hír:
Ma este Lost utolsó rész 20.55-kor az RTLKlubon.
:cry:
Remélem a második évadot is megvették és nem várnak túl sokáig vele!

A LOST.hu azt írja (biztos forrásból - RTL Klub), lesz második évad, de még nem tudni, mikor kezdik el adni. Ha az időpont marad, meg kell várnunk, míg ez az új sorozat a LOST helyén lefut.


Az pedig a Rejtélyek városa. És ahogy elnéztem kicsit sokáig kell majd várnunk erre. :evil:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287019 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
már az axn-n is leadták a második évadot, ameddig megvolt nekik.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286299 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
6 jelölés a LOSTnak a Saturn Awards-on!!! :D
BEST TELEVISION RELEASE ON DVD
BEST SUPPORTING ACTRESS ON TELEVISION (Michelle Rodriguez)
BEST SUPPORTING ACTOR ON TELEVISION (Adewale Akinnuoye-Agbaje, Terry O’Quinn)
BEST ACTRESS ON TELEVISION (Evangeline Lilly)
BEST ACTOR ON TELEVISION (Matthwe Fox)
BEST NETWORK TELEVISION SERIES

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285753 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tán a National Geograpicon reklámozták h az AXN csatorán fut a 2. évad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285715 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: Úgy látom, igencsak kihalt a fórumunk...

Egy rossz hír:
Ma este Lost utolsó rész 20.55-kor az RTLKlubon.
:cry:
Remélem a második évadot is megvették és nem várnak túl sokáig vele!

A LOST.hu azt írja (biztos forrásból - RTL Klub), lesz második évad, de még nem tudni, mikor kezdik el adni. Ha az időpont marad, meg kell várnunk, míg ez az új sorozat a LOST helyén lefut.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285698 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Úgy látom, igencsak kihalt a fórumunk...

Egy rossz hír:
Ma este Lost utolsó rész 20.55-kor az RTLKlubon.
:cry:
Remélem a második évadot is megvették és nem várnak túl sokáig vele!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279515 Írta: Ille Lórien
Happy Birthday, Dom! :cheers:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279499 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Coralie írta:

Mal-estel írta: Hát a 2. évad is elég durva...
Most néztem meg a 9. részt :lol:

Na, akkor te talán tudsz valami megnyugtatással szolgálni: Ugye azt félreértettem, hogy a januárig nincs új rész?! :roll: Ugye nem lehetnek ilyen szemetek? :(


Őszinte részvétem... :D

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279498 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ancalima Anarórë írta: Boldog 29. Szülinapot, Dom! :)



boldog szülinapot!

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.795 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére