Elrond (Hugo Weaving)

Több
16 éve 7 hónapja #342086 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Felagund írta:

Sil írta:

Felagund írta: Tudom, nem nagy dolog, de a Transformersben Megatron (a főgonosz robot ;) ) eredeti hangja Hugo

:D

Bizony, bizony. :) Tehát megint egy olyan film, amit bűn szinkronizálni.


Ezért tehát feliratosan nézem meg :D

Inkább sehogyse nézd meg, mert szörnyű a film :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #342084 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta:

Serrana/Taurin írta: Ide is berakom...

Esteleg nem tudja valaki annak a filmnek a címét, amiben Hugo Weaving és David Wenham együtt játszott? Valami romantikus-vígjáték volt, pár éve adták le a Viasaton, és valami hatalmas kavar volt a sztoriban...

Szal, ha esetleg tudja valaki sikítson!

Az az Orosz menyasszony (Russian Doll).


Köszi! Emlékeztem, hogy van benne valami orosz nő...,de akkor a végén miért zsidó esküvő van?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341956 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Serrana/Taurin írta: Ide is berakom...

Esteleg nem tudja valaki annak a filmnek a címét, amiben Hugo Weaving és David Wenham együtt játszott? Valami romantikus-vígjáték volt, pár éve adták le a Viasaton, és valami hatalmas kavar volt a sztoriban...

Szal, ha esetleg tudja valaki sikítson!

Az az Orosz menyasszony (Russian Doll).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #341951 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ide is berakom...

Esteleg nem tudja valaki annak a filmnek a címét, amiben Hugo Weaving és David Wenham együtt játszott? Valami romantikus-vígjáték volt, pár éve adták le a Viasaton, és valami hatalmas kavar volt a sztoriban...

Szal, ha esetleg tudja valaki sikítson!

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #335403 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta:

Felagund írta: Tudom, nem nagy dolog, de a Transformersben Megatron (a főgonosz robot ;) ) eredeti hangja Hugo

:D

Bizony, bizony. :) Tehát megint egy olyan film, amit bűn szinkronizálni.


Ezért tehát feliratosan nézem meg :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #335375 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ööö...izé...
Én eredeti nyelven láttam, de nem ismertem fel a hangját. Asszem kicsit "géphangon" beszél... :lol:
Mily meglepő...

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #335374 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Felagund írta: Tudom, nem nagy dolog, de a Transformersben Megatron (a főgonosz robot ;) ) eredeti hangja Hugo

:D

De nekem a jó bácsi hangja tetszett.
Meg a magnóé :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #335352 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Felagund írta: Tudom, nem nagy dolog, de a Transformersben Megatron (a főgonosz robot ;) ) eredeti hangja Hugo

:D

Bizony, bizony. :) Tehát megint egy olyan film, amit bűn szinkronizálni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #335340 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Tudom, nem nagy dolog, de a Transformersben Megatron (a főgonosz robot ;) ) eredeti hangja Hugo

:D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #335206 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Filmajánló:

Hálószobák és előszobák:
M1, július 11. szerda, 0:10

Kis hal (+Cate Blanchett):
HBO, július 13. péntek, 23:50

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317723 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ha valaki olyan mázlista, hogy van neki Cinemax vagy Cinemax 2 nevű adója, az ki ne hagyja a Titkos vágyak hamvas gyümölcse c. filmet (= Peaches). :wink:

CINEMAX: február 21. szerda, 20:00
CINEMAX 2: február 22. csütörtök, 20:00

Akit még érdekel, de nincs ilyen adója (viszont tud esetleg angolul), az jelentkezzen nálam, nekem megvan eredetiben.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #316265 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Bizony hogy jó. :)

Én meg screencapeket gyártottam a hétvégén, majd felrakom őket valahova. Egyelőre a The Old Man Who Read Love Stories, a Bangkok Hilton és a Bodyline első része került sorra, de van még pár új filmecském... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #316241 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ja, az jo film.
Foleg szinkron nelkul.
De nem Laszlo Zsolt a szinkronja.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #316116 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hú, gyerekek, megnéztem a "V, mint vérbosszú"-t! Nagggyon jó film, aki még nem látta, nézze meg.
Hugo játéka eszméletlen, még így is, hogy az arcjátékát nem tudta bevetni. A tartása, a mozdulatai mindent elmondanak!
Szinkronnal néztem meg, mert nem tudok olyan jól angolul. Sajnos nem Rosta Sándor volt a hangja, hanem László Zsolt, aki... hát nem igazán illik hozzá. Magas a hangja, na.
De utána belenéztem szinkron nélkül is... hát isteni!! :P

Aki tudja, nézze meg! 8)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314793 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Sil, koszonet mindazoknak a neveben, akik szerint Hugo a legjobb pasi a vilagon.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314741 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Naaa, milyen filmeket szereztem (többek közt)? :P
img.photobucket.com/albums/v127/ ... eaches.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... icondo.jpg
[size=9:3pmtg2gu]Tudom, nem nagyon jár már erre a nép, de ezt muszáj volt...[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302810 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Eleniel (csillaglany) írta: Úgy érzem, a döntést megkönnyíti némi képi dokumentáció... :wink:

ados.free.fr/Photos/DSarguegrd17.htm

Üdv!


Nekem speciel legelőször Eol ugrott be, aztán a második gondolatom Maeglin volt. :D De tulajdonképpen Feanornak is tökéletesen beillene nálam. :lol:
És hát mivel eme feldósoroltak közül mindegyik tünde... khm-khm!
Magyarul: szerintem is teljesen megfelelne tündének! :lol:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302763 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Üdv!

Az Elrond Apánk Jó Mondásai Kör összejövetelt tarthat a tatai Középfölde Fesztiválon, a Tünde Teaházban. Hozzatok idézeteket tőle, rajzokat, történeteket!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301665 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
ááááááá!!! tegnap megnéztük anyával ezt a filmet. és nagyon ott van.
A film megnézése után módosítom azt az állításomat, hogy feanor-szrű: tisztára feanor.
bár anya meg az öcsém azt mondja, hogy inkább Fingolfin. van benne.

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300856 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
feanor szerű :roll: :lol: :) :D

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300466 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Nelossel írta:

Eleniel (csillaglany) írta: Üdv Mindenkinek! Tudok normálisan netezni!:))) [size=9:1ywvymv0]Az irodában... :twisted: [/size]
Nem tudok sokat visszaolvasni, de ha már tünc-arcoknál vagyunk, van egy tippem. Ha valaki látta a Rómeó és Júlia musical francia változatát, hát abban szerintem Rómeó simán az. (Damien Sargue játssza.) :wink:
Legyen szép a napotok!

Én láttam már többször, és teljesen egyetértek veled! Szerintem megfelelne tündének. :wink:


nekem egyáltalán nem tündés. de hát ahány ember, annyi elképzelés róluk...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #292769 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hoztam megint pár videócskát:

Everything Goes (rövidfilm, 2004), letölthető verzió: katt ide

I love the nightlife (videoklip, végre a teljes változat):
katt ide
(Vigyázat, a Priscillához készült!)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291339 Írta: Elison
Elison válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Tenyleg kicsit indianos... :D
Tunde-arcnak elmegy... :wink:
Csak kicsit ugy erzem, hianyzik belole Legolas "szelidsege"... :lol:
Persze nem mindenkit hozza kell hasonlitani, csak ez a pasas elso ranezesre kisse macsoslatinszeretos... :D De en csak a kepet lattam, nem ismerem... :wink:

Elison G.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291332 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Eleniel (csillaglany) írta: Úgy érzem, a döntést megkönnyíti némi képi dokumentáció... :wink:

ados.free.fr/Photos/DSarguegrd17.htm

Üdv!


Na igen. Nekem először egy indián jutott erről eszembe :) Szerintem a hosszú haj nem feltétele a tündés kinézetnek, inkább a szép arc ;) (meg persze nem kell a hegyes fül sem :D )

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290399 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
A Little Fish hamarosan megjelenik nálunk is DVD-n:
www.dvdextra.hu/hir.php?oid=Td19 ... ef9c768221

Az Europa csatornán meg lesz a Proof :D : katt ide
április 30. vasárnap, 21:35
május 1. hétfő, 14:40
május 5. péntek, 23:30
május 6. szombat, 18:25

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 napja - 17 éve 11 hónapja #289682 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
handson.provocateuse.com/show/hugo_weaving először simthként láttuk, aztán hirtelen elrondult...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #289165 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Eleniel (csillaglany) írta: Üdv Mindenkinek! Tudok normálisan netezni!:))) [size=9:3iiasm1s]Az irodában... :twisted: [/size]

Nem tudok sokat visszaolvasni, de ha már tünc-arcoknál vagyunk, van egy tippem. Ha valaki látta a Rómeó és Júlia musical francia változatát, hát abban szerintem Rómeó simán az. (Damien Sargue játssza.) :wink:

Legyen szép a napotok!


Én láttam már többször, és teljesen egyetértek veled! Szerintem megfelelne tündének. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #289126 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Úgy érzem, a döntést megkönnyíti némi képi dokumentáció... :wink:

ados.free.fr/Photos/DSarguegrd17.htm

Üdv!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #289123 Írta: Legos
Legos válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Eleniel (csillaglany) írta: Üdv Mindenkinek! Tudok normálisan netezni!:))) [size=9:9pjf0859]Az irodában... :twisted: [/size]

Nem tudok sokat visszaolvasni, de ha már tünc-arcoknál vagyunk, van egy tippem. Ha valaki látta a Rómeó és Júlia musical francia változatát, hát abban szerintem Rómeó simán az. (Damien Sargue játssza.) :wink:

Legyen szép a napotok!



Én nem láttam a musicalt, de a barátnőmnek nagyon tetszik Rómeó,szerinte nagyon jól néz ki. Hosszú haj meg minden... Nem tudom, majd megkérdezem a véleményét, hogy szerinte Rómeó jó megfelelne-e tündének. :)

"A woman without a man is like a fish without a bicycle"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #289121 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Üdv Mindenkinek! Tudok normálisan netezni!:))) [size=9:6gc2yag8]Az irodában... :twisted: [/size]

Nem tudok sokat visszaolvasni, de ha már tünc-arcoknál vagyunk, van egy tippem. Ha valaki látta a Rómeó és Júlia musical francia változatát, hát abban szerintem Rómeó simán az. (Damien Sargue játssza.) :wink:

Legyen szép a napotok!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.673 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére