Elrond (Hugo Weaving)

Több
18 éve 1 hónapja #287849 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Úgy néz ki, Harry is apja nyomdokaiba lép (és még hasonlít is rá :P ):
katt ide :D

Egyébként Hugo legújabb filmje, a V for Vendetta nálunk is látható lesz április 20-tól. (Bár Hugóból nem sok fog látszani, végig maszkban lesz... :( ) A film másik főszereplője Natalie Portman. Eredetileg tavaly mutatták volna be a filmet, de a londoni robbantások miatt eltolták.
Hivatalos honlap:
vmintverbosszu.hu
Ha valakit érdekel a film sztorija kicsit bővebben, szóljon (perme ugyanis beszerezte és elolvasta a film alapjául szolgáló képregényt, és nagggyon jó :wink: )...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281210 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Hugo megkapta 3. AFI-díját (ez az ausztrál Oscar, és ő az egyetlen, aki háromszor is elnyerte) [/size]


Nagy taps, és gratula Hugonak! :itscool: :hello: :hello: :hello:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281158 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
biztos jó film lehet...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281147 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ennyire kihaltunk?! Népek!
Hugo megkapta 3. AFI-díját (ez az ausztrál Oscar, és ő az egyetlen, aki háromszor is elnyerte) a Little Fish-ben nyújtott alakításáért. Emlékeztetőül: a film női főszereplője Cate Blanchett, Hugo pedig egy drogfüggőt játszik benne. [size=9:2k1gz3pd]A slashereknek mondom, hogy van egy csókjelenete is Sam Neillel.[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273972 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Itt nézd meg pl.:

www.netpiac.hu/

A keresőbe beírod, hogy mátrix ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273971 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Lehet még kapni vlaahol a Matrixot DVD-n és mennyiért? Mert eddig azért nem vettem meg hogy hátha lesz kiegészítője de ilyet nem láttam.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273390 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Akinek van türelme és idegrendszere, na meg HBO-ja, ja és fenn bír maradni, annak mondom, hogy az HBO leadja a 3 Mátrix részt egymás után, október 22-én szombaton.

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #269786 Írta: Eilyar
Eilyar válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Csak nem csodálkoztok rajta? Ez csak természetes! Egy tünde - főleg ha ilyen - tökéletes. :D

"Ez mind én voltam egykor"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266489 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Isilcala írta: És a 3 filmtrilógia egy filmben egyesül..... :roll:
Wachowski testvérek: Mátrix
Natalie Portman: Star Wars
Hugo: A Gyűrűk Ura

A háromból kettő már eleve Hugoban egyesül, hisz játszott a Mátrixban is...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266477 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
És a 3 filmtrilógia egy filmben egyesül..... :roll:
Wachowski testvérek: Mátrix
Natalie Portman: Star Wars
Hugo: A Gyűrűk Ura

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #266312 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Hugo legújabb filmjének (V for Vendetta) az előzetese (jobb egérgomb, Cél mentése...):
pdl.warnerbros.com/wbmovies/vfor ... eflect.mov
Ez egy képregényadaptáció, ő a címszereplő, és sajnos végig maszkban van. A másik főszereplő Natalie Portman, és a Wachowski testvérek rendezték. (A forgatás pár nappal a londoni robbantások előtt fejeződött be egyébként.)

Klassz!

Jó film lehet... :wink: :D

Üdv újra itt drága Sil! 8) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #266302 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hugo legújabb filmjének (V for Vendetta) az előzetese (jobb egérgomb, Cél mentése...):
pdl.warnerbros.com/wbmovies/vfor ... eflect.mov
Ez egy képregényadaptáció, ő a címszereplő, és sajnos végig maszkban van. A másik főszereplő Natalie Portman, és a Wachowski testvérek rendezték. (A forgatás pár nappal a londoni robbantások előtt fejeződött be egyébként.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #265023 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hát, Sam Merlinnek jó volt, de Elrondnak nem tudom elképzelni.
Jonny Depp meg nem :) Maradjon kalóznak :D
Meg eredetileg David Bowie-t akarta Pj Elrondnak :)
Na, ő milyen lenne?

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #264519 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jonny Deep-re szavazok!

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263240 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Persze nem Elrond szerepére, de mit szólnátok Stuart Townsend-hez? Őt kérték fel Aragorn szerepére -- ha jól tudom --, és ő játszott a Kárhozottak Királynőjében. Tökéletes Lestat (bár nem szőke, de Erura, nem lehet mindenki tökéletes :wink: ), és szvsz nagyon jó lenne egy fiatal csini tündének. Mondjuk Elrohir és Elladan. :D

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263238 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Csele írta: (Én viszont azt olvastam, hogy Lian direkt kérte a szerepet...)

Attól még kérhette! De tény, hogy elege lett belőle, mert többször is nyilatkozta!
Johnny Depp!? Őt inkább valami dúnföldinek képzelném (bár ez lehet, hogy csak a Karib-tenger kalózai miatt van).
Másrészt szvsz Hugo tökéletes volt Elrondnak!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263231 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Lehet, hogy merész ötlet, de Dennis Quaid-hez mit szólnátok... ?
Ő játszott a Holnaputánban, meg a Sárkányszívben. Nekem a mosolya miatt tűnik kicsit Elrondnak... :roll:

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263217 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Mondjuk Robin Williams? nem... inkább nem...
Gene Hackman!

ROBIN WILLIAMS!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Kedvenc humoristám és egyben ő az aki a legjobban meg tud síratni, de tündének!!!!!!!!!!!!

Szerintem ha most elkezdenék forgatni a Hobbitot és engem kérdeznének, hogy kit ajánlok én azt mondanám, hogy válasszanak egy viszonylag ismeretlen színészt, DE szánjanak a válogatásra sok időt, mert ez egy nagyon összetett szerep.
Gondoljunk csak arra, hogy egy olyan ember kell akinek az arca kortalan, de bölcs és olyan szép, amilyennek a mi kultúránkban a legtöbb férfinak nem is illik lennie.... És akkor még nem is néztük a játékát...

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263210 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Csele írta: nem Jonny játszotta az Ollókezűt?
Kissé kisfiús talán az arca....
Bár a tündének fiatalosnak kell lennie!


Igen, ő játszotta! Ollókezű, Álmosvölgy legendája, Karib-tenger kalózai, Csokoládé, Charlie és a csokigyár... stb. :) sztem nagyon jó színész! :wink:

Mondjuk Robin Williams? nem... inkább nem...
Gene Hackman!

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263177 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
nem Jonny játszotta az Ollókezűt?
Kissé kisfiús talán az arca....
Bár a tündének fiatalosnak kell lennie!
(Én viszont azt olvastam, hogy Lian direkt kérte a szerepet...)

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263168 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Ízisz írta: Liam Jedi-nek jó!

Ez csak a nézők véleménye! Állítólag nagyon utálja a Star Wars-ot, és semmi pénzért nem vállalt volna még egy részt. Pedig szvsz is nagyon jó vaol Qui-gon Jinn-ként.
Ezek alapján kiváncsi lennék elvállalta volna-e Elrond szerepét, és hogy milyet alakított volna! :?

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263164 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Liam Jedi-nek jó! :P

Sam-et én is bírom, és tényleg bölcs tekintete van, no meg nyugodt. Merlin volt a nagy kedvencem, mmint a film! Ja, és Mab-ra akartam hasonlítani.. :lol:

Egyébként inkább középkori... De ki lenne jó még Elrondnak???

Eszement ötlet: Johnny Depp :lol: :lol: :lol: :lol: csak képzeljétek el, mint tünde..

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263152 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Sam Niel nekem nagyon bejön, de szerintem nem éppen tündés, én inkább a középkorban tudnám elképzelni.

Milyen Elrond lenne Liam Neeson??? (a magassága megvan hozzá :wink: )

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #263081 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Gyönyörű bogaraim, mi van ezzel a topiccal? :cry:
A mi Elrond urunk nem ad elég beszédtémát?

Na, majd akkor én:
Mit szólnátok Sam Neil-hez, mint Elrond? :roll: Szvsz a Merlinben -- mint Merlin -- tökéletes volt. Olyan Elrondos tekintete van, nem?
Persze: Hugo Weaving forever!! :hello:

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259602 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hát aki reggel hatkor ül be a sminkszékbe, és kb dél körül száll ki belőle, aztán a smink rajta van úgy két órát, nem csodálom, hogy fiatalabbnak tűnik cirka 3000 évvel korábban.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259067 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

olorin.papa írta: Bocsánat, de Elrond is elég öreg már... elvégre 6472 éves...
:roll:


Szóvak 6472 éves... A filmben, a GySz-ben elmeséli Gandalfnak, h én ott voltam, 3000 évvel ezelőtt stb. Itt látszik rajta az idő. Mutatják az akkori arcát, és azt azért kihangsúlyozták, hogy fiatalabbnak tűnjön. Kevesebb ránc... biztos jó arckrémet használt, ahogyan Galadriel is! :lol:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255713 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Aeglos írta: ha már itt tartunk Galadriel pöttyet idősebb... :D


Egész jól tartja magát a bige... :wink: :up:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255709 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Aeglos írta: hahaha
de miután elérték 50-60 éves korukat, akkorra fejlődik ki a végleges testméretük, és úgy általában megállnak a növekedésben, fejlődésben, viszont nem épülnek le, mivel örökifjak. ezvan
ha már itt tartunk Galadriel pöttyet idősebb... :D


:)
Igaz, de az idő azért meglátszik rajtuk egy kissé, pl. a szemükben talán...
Meg kéne keresni az ide vágó idézetet...

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255392 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

olorin.papa írta:

Aeglos írta:

Aragond írta: Én szinte ugyanúgy képzeltem el a szereplőket, mint a filmben. Bár Elrondot kicsit szebbnek.


hát ölég idős már a féltünde szerepre.


Bocsánat, de Elrond is elég öreg már... elvégre 6472 éves...
:roll:



hahaha
de miután elérték 50-60 éves korukat, akkorra fejlődik ki a végleges testméretük, és úgy általában megállnak a növekedésben, fejlődésben, viszont nem épülnek le, mivel örökifjak. ezvan
ha már itt tartunk Galadriel pöttyet idősebb... :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255389 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Aeglos írta:

Aragond írta: Én szinte ugyanúgy képzeltem el a szereplőket, mint a filmben. Bár Elrondot kicsit szebbnek.


hát ölég idős már a féltünde szerepre.


Bocsánat, de Elrond is elég öreg már... elvégre 6472 éves...
:roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.696 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére