Legolas (Orlando Bloom)

Több
16 éve 8 hónapja #338780 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

dorwinion írta: Attila!

Mielőtt leírsz valamit, nézz már utána, hogy van-e újabb rémhír a témában. :roll:
Kis segítség itt .


[size=9:2edix4mz](Egyébként pletyiznek egy Roman Polanski filmről, de még az imdb-n nincs megerősítve...) klikk [/size]


Nem olvastam végig az egész oldalt amit belinkeltál de mire akarsz ki kilyukadni?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #338777 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Attila!

Mielőtt leírsz valamit, nézz már utána, hogy van-e újabb rémhír a témában. :roll:
Kis segítség itt .


[size=9:336ueb7h](Egyébként pletyiznek egy Roman Polanski filmről, de még az imdb-n nincs megerősítve...) klikk [/size]

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #338771 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ben írta:

Attila írta: és állítólag elmegy Tibetbe szerzetesnek.

OFF Szegény tibetiek... :P ON


:D :D :D :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #338769 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Attila írta: és állítólag elmegy Tibetbe szerzetesnek.

OFF Szegény tibetiek... :P ON

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #338768 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

dorwinion írta: A negyedik részről annyit lehet tudni, hogy lesz, de nem 2009 előtt. Ráadásul még a hivatalos bejelentés sem történt meg, szvsz bármi lehet.

Még régebben olvastam egy interjút Gore Verbinskivel, ő azt nyilatkozta, hogy nem zárkózik el az 5-6 résztől sem. Johnny Depp meg bólogatott erre, dehát ilyenkor ezt kötelező mondani. A tervek szerint a 4-ik részben csak Johnny Depp és Geoffrey Rush marad a régi gárdából, Orlando Bloom és Keira Knightley nem akar szerepelni benne. Amit jól tesznek. Szerintem...

(... bár tudjuk, hogy van az a pénz...)


Én erről úgy hallottam, hogy Orlando Bloom most kicsit megunta a filmezést és kicsit pihizni akar és ezért áttért a buddhizmus vallására és állítólag elmegy Tibetbe szerzetesnek. Bár nem tom, hogy ennek mennyi a valóságalapja :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #338755 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta: Akkor miért KIRÁLYT emlegetnek a filmben?


(Ööö... lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem azért, mert a ruhák
alapján úgy saccolom, Erzsébet uralkodása után játszódik, akkor meg nyugodtan lehetett király.)

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #338752 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A negyedik részről annyit lehet tudni, hogy lesz, de nem 2009 előtt. Ráadásul még a hivatalos bejelentés sem történt meg, szvsz bármi lehet.

Még régebben olvastam egy interjút Gore Verbinskivel, ő azt nyilatkozta, hogy nem zárkózik el az 5-6 résztől sem. Johnny Depp meg bólogatott erre, dehát ilyenkor ezt kötelező mondani. A tervek szerint a 4-ik részben csak Johnny Depp és Geoffrey Rush marad a régi gárdából, Orlando Bloom és Keira Knightley nem akar szerepelni benne. Amit jól tesznek. Szerintem...

(... bár tudjuk, hogy van az a pénz...)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #338738 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A harmadik rész premierjén adtak ajándékba a menühöz egy fejkendőt is; és a barátnőm nekem adta, mert beteg voltam, és nem ehettem pattogatott kukoricát. És a kendő elúszott Korfun. A fejemről... pedig meg volt kötve... duplán is... Mert a fejemen hagytam, mert még a fejbőröm is leégett. :roll: :) Sajna nem találtuk meg, dehát nem is a kendő volt a fontos, az eszmei értéke volt nagy :D

A negyedik részről annyit olvastam valamikor, valahol, egyszer régen, hogy erőltetik, hogy legyen.. Bár Keira nem nagyon akarja. Többet nem tudok... :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #338731 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, tegnap jutottam odáig, hogy megnézzem a harmadik részt. Számomra némileg vontatott volt (nyissa már ki valaki azt a ládát..!!!), de amúgy tetszett. Szegény Willt majdnem behúzták a csőbe.. de teszett a választása.

Mit lehet tudni a negyedik részről?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #336631 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
loreley, egy tipp: használd a "szerkesztés" gombot! hasznos...! ;-) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #333848 Írta: loreley
loreley válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az Orlando Bloom Multimédiáról letölthető ha akarjátok töltsétek le!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #333843 Írta: loreley
loreley válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsi már nem található meg a you tube-on mert letiltották! Ez elég kiábrándító! Pedig az a video tök aranyos volt én egy tucatszor megnéztem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #333610 Írta: loreley
loreley válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! Nézzétek meg ezt a you tube-on: Orlando Bloom on gakkou! Szerintem nagyon cuki! :) :lol: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #332133 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta: Amúgy ezért kérdeztem, mert úgy emlékeztem, hogy a KI-társaságot I. Erzsébet alapította, és ő tette legálissá a kalózkodást.


OFFka

Mert ő egy roppant praktikus és rugalmas gondolkodásmóddal megáldott hölgy volt. :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #332128 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Liliom írta: Én rákerestem a neten a Kelet-indiai Társaságra, mert emlékszem, hogy említették a filmben.

"A Brit Kelet-indiai Társaság (angolul British East India Company, vagy másik gyakran emlegetett nevén John Company) részvénytársaság volt, amelynek I. Erzsébet angol királynő 1600. december 31-én királyi adománylevélben kereskedelmi előjogokat biztosított Indiában. Az adománylevél 21 éves monopólumot adott a cégnek (akkori nevén Honourable East India Company, a "Tisztelt Kelet-Indiai Társaság) a Kelet-Indiákon (így nevezték akkor az angolok Indiát).

Kereskedőcégből a Társaság igazi hatalommá, India valódi urává vált, megszerezve az ehhez szükséges kormányzati és katonai előjogokat is. A Társaságot 1858-ban oszlatták fel."

Ezt a szöveget a wikipédiából másoltam be, szóval elvileg Erzsébet királynő.

apróbetűs off: Attila vegyél vissza


Akkor miért KIRÁLYT emlegetnek a filmben? Amúgy ezért kérdeztem, mert úgy emlékeztem, hogy a KI-társaságot I. Erzsébet alapította, és ő tette legálissá a kalózkodást.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331878 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tajpant olvassatok, abban sok dolog le van írva..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331871 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én rákerestem a neten a Kelet-indiai Társaságra, mert emlékszem, hogy említették a filmben.

"A Brit Kelet-indiai Társaság (angolul British East India Company, vagy másik gyakran emlegetett nevén John Company) részvénytársaság volt, amelynek I. Erzsébet angol királynő 1600. december 31-én királyi adománylevélben kereskedelmi előjogokat biztosított Indiában. Az adománylevél 21 éves monopólumot adott a cégnek (akkori nevén Honourable East India Company, a "Tisztelt Kelet-Indiai Társaság) a Kelet-Indiákon (így nevezték akkor az angolok Indiát).

Kereskedőcégből a Társaság igazi hatalommá, India valódi urává vált, megszerezve az ehhez szükséges kormányzati és katonai előjogokat is. A Társaságot 1858-ban oszlatták fel."

Ezt a szöveget a wikipédiából másoltam be, szóval elvileg Erzsébet királynő.

apróbetűs off: Attila vegyél vissza

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331825 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valószínűleg felmerült benne a kérdés :roll: :idea:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331822 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez most, hogy jött ide?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331746 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hülye kérdés: a film története idején ki uralkodiik angliában? ha jól sejtem, I. Erzsébet előtt vagyunk.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331739 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos például a Shrekben is vannak olyan szálak amelyek elindultak ez egyben folytatódtak a kettőben és (bár még nem láttam de feltételezem, hogy)befejeződtek a 3. részben. A Pókemberrek kapcsolatba nem tudok nyilatkozni. A film közepén én................ ezt inkább nem részletezném.
Ami a POTC-illeti senki nem mondta azt, hogy az nem trilógia. Én azt mondtam, hogy nincsen annyira elhalmozva trilógia szempontból egymásba kapcsolódó szálakkal mint azok a filmek amiket említettem +a Shrek is!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331701 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nóli i linantea írta: Ha jól tudom éppenhogy a GyU nem nevezhető Trilógiának, bááár ebben így nem vok biztos.

Max. a film, de én azt semmiképp sem venném kiindulási alapnak. A mű az három kötetből áll, de valójában hat könyvből áll, hadd ne fejtsem ki, melyek ezek, egyrészt szerintem evidens, másrészt pedig már erősen OFFolódunk. :roll:

(Egyébként a 'trilógia' definíciója alapján a PotC igenis az, ti. a három film feltételezem, önmagában is megállja a helyét (kalandfilmként, mint lentebb említésre került), ugyanakkor bizonyos tekintetben egymással szervesen összefüggenek, ld. szereplők, stb. Na jó, mondjuk pont én beszélek, akinek már az első film se tetszett... :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331690 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Attila: Mondd a Shrekben és a Pókemberben mi a "trilógikusság" ahogy te ezt nevezed? (Aki a Shreket bántani meri többé ne kerüljön a szemem elé :crazy: )
Mellesleg nem attól trilógia egy trilógia amit te írsz. Ha jól tudom éppenhogy a GyU nem nevezhető Trilógiának, bááár ebben így nem vok biztos.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331646 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos szerintem a film így jó ahogy van. De hogyha megnézük trilógia szempontjából egyik se kötődik a másikhoz. Például az első kb. arról szól, hogy Barbarossa kapitánycsontvázharcosaival mi történik illetve ő és Jack között. (Ez így értelmes) A második már egy tök másik téma a Davy Jones "állítólag nem kegetlen" embereiről illetve hajóiról a harmadik rész már a Kelet-Indiai Társaságról, Beckettről és arról, hogy hogyan akarják az uralmuk alá venni a kalózságot. Sztem ez így eléggé nem trilógikus. Lásd például a GYU-t vagy a BA-tmindegyiknek van egy követhető trilógikus szála. Ennek nem. És szerintem ez benne szörnyű. Ami pedig a filmet mint önálló részekként tekintve úgy sztem jó lett.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331615 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta:

Felagund írta: Szóval könnyű esti olvasmányként elmegy, de nálam nem kerül be a nagy filmtörténeti klasszikusok közé... :?

Már az első rész sem volt sanszos arra, hogy filmtörténeti remekmű legyen... Emberek, kalandfilm, mégis mit vártok el tőle? Épp itt a baj, hogy túl sokat :D A második rész után én azt mondtam, hogy egyenként fojtom meg a film készítőit, ergo semmit sem vártam a harmadik részre. Nem is csalódtam, nagyon élvezetes kis filmecske volt (megjegyzem, azért a minőségre filmek terén is adok, csupán annyi, hogy minden filmtől azt várom, amit a kategóriájától várni kell, így legalább lehet élvezni a filmet)


Félig-meddig igazat adok neked, DE!
Számomra az első rész épp azért volt maradandó élmény (ha nem is filmtörténeti klasszikus... :roll: ) mert iszonyú rég láttam ilyen jól megcsinált, ötletes, szellemes kalandfilmet, ami felvállalta, hogy az egyetlen célja a minőségi szórakoztatás. Az elsőt szvsz senki nem a briliáns forgatókönyvért ( :lol: ) szerette, hanem a gondtalan kalózmókáért, a szereplőkért, a poénokért, azért, hogy semmit nem kellett komolyan venni. Na most, a másodikat és a harmadikat szvsz ott szúrták el, hogy elkezdték komolyan venni magukat. Igen, tettek bele csomó fölösleges drámát, túl sokat szöszöltek szegény szerelmesek megpróbáltatásaival, belevontak egy olyan relatíve komoly szálat, mint a Kelet-Indiai Társaság és Beckett, és elveszett az a gyermeteg kalandfilmes hangulat, amit én az elsőben annyira szerettem. Ettől még nem lett rossz film egyik sem, a maga kategóriáján belül nagyon kellemes és szórakoztató alkotások, de én jobban örültem volna, ha ott folytatják, ahol az elsőt abbahagyták. Dráma nélkül.
Persze mindez tök szubjektív vélemény... :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331600 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Felagund írta: Szóval könnyű esti olvasmányként elmegy, de nálam nem kerül be a nagy filmtörténeti klasszikusok közé... :?

Már az első rész sem volt sanszos arra, hogy filmtörténeti remekmű legyen... Emberek, kalandfilm, mégis mit vártok el tőle? Épp itt a baj, hogy túl sokat :D A második rész után én azt mondtam, hogy egyenként fojtom meg a film készítőit, ergo semmit sem vártam a harmadik részre. Nem is csalódtam, nagyon élvezetes kis filmecske volt (megjegyzem, azért a minőségre filmek terén is adok, csupán annyi, hogy minden filmtől azt várom, amit a kategóriájától várni kell, így legalább lehet élvezni a filmet)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331596 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én ezt nem átfogásnak inkább felfogásnak hívnám és igen sajna még mindig nem értelek! :cry: Hozzátenném, hogy amikor ezt írtam az számomra hajnal akarom mondani éjszaka fél 8. :wink:

VÁRJ!!! .......Leesett! :D
Nos igen a 3. részbe is van ilyen.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331576 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Attila írta: Nos ahogy észrevettem ti nem nagyon rajongtok a második részért saját véleményetek ide vagy oda nekem mind a 3 rész nagyon tetszett . Sőt a kettő a kedvencem bár mondjuk azért a három se utolsó. Na mindegy.
Phaedra! Ne haragudj de nem tudlak követni. Kifejeznéd ezt számomra érthetőbben? Kössz! Bocs de most egyszerűen nem tudtam felfogni.
Ami a negyedik részt illeti. Lesz. Lesz. Lesz! Keira nélkül mivel ő azt nyilatkozta, hogy, idézem "Nagyon tetszett nekem ez az egész filmezés. Jó volt együtt játszani Johnyval meg Orlandoval is de a negyedik részbe nem szeretnék szerepelni, mert az utóbbi években amikor a filmtrilógiát készíatettük nem volt időm semmire. Szóval lesz negyedik rész de nélkülem"
Hát nem tom elég fura. Johny azt mondta, hogy neki nagyon tetszett és élvezte a forgatást és szívesen részt venne a negyedik részben. Orlando meg azt, hogy ... ugyan azt mondta!
Na szóval úgy tűnik lesz 4. rész! JEEE!!! :D


Mit nem tudsz átfogni? Hogy miért kalandfilmbe oltott lélejktani dráma?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331484 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos ahogy észrevettem ti nem nagyon rajongtok a második részért saját véleményetek ide vagy oda nekem mind a 3 rész nagyon tetszett . Sőt a kettő a kedvencem bár mondjuk azért a három se utolsó. Na mindegy.
Phaedra! Ne haragudj de nem tudlak követni. Kifejeznéd ezt számomra érthetőbben? Kössz! Bocs de most egyszerűen nem tudtam felfogni.
Ami a negyedik részt illeti. Lesz. Lesz. Lesz! Keira nélkül mivel ő azt nyilatkozta, hogy, idézem "Nagyon tetszett nekem ez az egész filmezés. Jó volt együtt játszani Johnyval meg Orlandoval is de a negyedik részbe nem szeretnék szerepelni, mert az utóbbi években amikor a filmtrilógiát készíatettük nem volt időm semmire. Szóval lesz negyedik rész de nélkülem"
Hát nem tom elég fura. Johny azt mondta, hogy neki nagyon tetszett és élvezte a forgatást és szívesen részt venne a negyedik részben. Orlando meg azt, hogy ... ugyan azt mondta!
Na szóval úgy tűnik lesz 4. rész! JEEE!!! :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #331471 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, én két napja jutottam hozzá, hogy megnézzem a második részt.

Tudom, hogy idejétmúlt, de az szinte egy kalandfilmbe oltott mélylélektani dráma. A harmadikban van ilyen szál?

lesz negyedik rész?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.520 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére