Éomer (Karl Urban)

Több
11 éve 3 hónapja #408044 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Láttam Karlt a Dredd bíróban!
Bizony nem sok mindent lehetett látni belöle :lol: , csak a száját, és így kicsit furcsa volt, hogy egy szájjal hogyan lehet karaktert játszani.
Hasonlított szauron szájára, 120 percen át

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374825 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta:

Szméagol írta: Én ugyan nem vagyok Star Trek rajongó, de ez tetszik... A zenéjét ki szerezte?

Michael Giacchino, aki a Lost-ét is. Hogy konkrétan a trailerét is, passz.
(Én Star Trek rajongó vagyok, ezért nekem annyira nem tetszik a trailer alapján... túl sok az akció. Bár a TOS mindig jóval akciódúsabb volt alapból is, mint a többi sorozat, szóval...)


Kösz az infót! :)
Még egy kérdés: Peter S. Beagle amerikai írónak mi köze a Star Trekhez? Forgatókönyvíró volt? :cooljump:

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374787 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Szméagol írta: Én ugyan nem vagyok Star Trek rajongó, de ez tetszik... A zenéjét ki szerezte?

Michael Giacchino, aki a Lost-ét is. Hogy konkrétan a trailerét is, passz.
(Én Star Trek rajongó vagyok, ezért nekem annyira nem tetszik a trailer alapján... túl sok az akció. Bár a TOS mindig jóval akciódúsabb volt alapból is, mint a többi sorozat, szóval...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374761 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta: Van vadiúj Star Trek előzetes... :örvendezik: (És benne van Karl is... :wink: )
www.apple.com/trailers/paramount ... index.html


Én ugyan nem vagyok Star Trek rajongó, de ez tetszik... A zenéjét ki szerezte?

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374689 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Van vadiúj Star Trek előzetes... :örvendezik: (És benne van Karl is... :wink: )
www.apple.com/trailers/paramount ... index.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368995 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jujjderégen nem jártam már itt....dezsavűm van....bár a legutóbbi bejegyzésem is itt van még, tehát gyanítom nem pörögtök túl... :)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #352784 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
www.urszekerek.hu/modules.php?op ... le&sid=867
Aki többet szeretne tudni itt egy interjú olvashazó Karllal :D Magyarul :)
Amiben a filmről beszél:D

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja - 16 éve 3 hónapja #352266 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nem is tudtam, hogy lesz új Star Trek. Nem baj, de én úgy tudtam, hogy végleg megszönik ez az egész sorozat meg minden de nem baj, hogy lesz. :hello:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #352098 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
iGEN!
ő lesz a Star Trek-ben!!
A kedvenc színészem! :D :)

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #351271 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta: Azt hallottátok, hogy Karl fogja játszani McCoy doktort az új Star Trek filmben? Kb januárra várható az első előzetes.


Ja, néztem imdb-n. Kiváncsi vagyok, hogyan fog majd parázni, ha ellenséggel kerülnek össze (feltéve, ha hasonul a TOShoz)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #351269 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Azt hallottátok, hogy Karl fogja játszani McCoy doktort az új Star Trek filmben? Kb januárra várható az első előzetes.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #335631 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta: Már utánanéztünk, le is töltöttük, de még nem érdemes letölteni se, mert moziban felvett, élvezhetetlen minőségű cuccok vannak a neten. Majd a premier után pár hónappal...


[size=9:2fnkokrf]Akkor rossz helyen keresgéltetek... [/size]:wink:
Egyébként látványos-hentelős film. Ugyan gyengébb, mint a 300, de akinek az tetszett, érdemes egyszer ezt is megnéznie.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #335493 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Alyr Arkhon írta:

Prisca írta: Lesz egy új filmje, valamikor ősszel jön ki... a címe Pathfinder, az augusztusi Cinemában jó képek vannak! Ajánlom figyelmetekbe :wink:


Így hívták azt a Mars szondát amiben volt az első mars-kisautó. :D

Magyarul egyébként nyomkeresőt/útkeresőt (szószerint ösvénytaláló) jelent, kíváncsi vagyok mire fogják fordítani.


MAGYARUL A FILMNEK SZIMPLÁN ANNYI LESZ A CÍME: "A BARBÁR" :D Találó!!!! :lol: Már utánanéztünk, le is töltöttük, de még nem érdemes letölteni se, mert moziban felvett, élvezhetetlen minőségű cuccok vannak a neten. Majd a premier után pár hónappal...

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321369 Írta: nicorell
nicorell válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Anduin írta: Miért, tudom hogy, mindenki lehúzta, mert nincs sztori, meg értelmetlen, meg minden, de akkor is nagyon nagy film volt, olyan mint a 300, kit érdekel a lírikus én, a karakterfejlődés, le van szarva a belső világ, a lényeg azt nézni, ahogyan GYAKNAK!
De azért nekem tetszett a Doom-ba is.
Csak hülyén festett abba arövid-véres-izzadt hajban.

nem lehet minden tükéletes....de a Doom-ot én is szeretem.... :oops: :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #321368 Írta: nicorell
nicorell válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

dorwinion írta: Hát, azért a Doom-ból színészi képességekre következtetni... :roll: :lol:

azért a szenvedő tekintet bőven megvolt... :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #320801 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Abban az értelmetlen filmben nekem a vége tetszett... na nem, mikor kiírták, hogy vége, hanem amikor a kamera játék-nézetből mutatta végig a gyakot :P

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #320794 Írta: Anduin
Anduin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Miért, tudom hogy, mindenki lehúzta, mert nincs sztori, meg értelmetlen, meg minden, de akkor is nagyon nagy film volt, olyan mint a 300, kit érdekel a lírikus én, a karakterfejlődés, le van szarva a belső világ, a lényeg azt nézni, ahogyan GYAKNAK!
De azért nekem tetszett a Doom-ba is.
Csak hülyén festett abba arövid-véres-izzadt hajban.

Last night, with many cares and toils oppress'd
Weary, I laid me on a couch to rest.
(Poe)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #320751 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hát, azért a Doom-ból színészi képességekre következtetni... :roll: :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #320615 Írta: Anduin
Anduin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Szerintem ő nagyon jó szinész, a Doom ba legalábbis nagyon ott volt.
Bár azt hiszem a rohani fejfedő és a hosszú haj jobban áll neki, mint a rövöd véres:D

Last night, with many cares and toils oppress'd
Weary, I laid me on a couch to rest.
(Poe)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #308281 Írta: nicorell
nicorell válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Artemisz (Erenya)

Nekem mint zöldfülű, kicsiny, kiváncsi kezdőnek lehet ama kérése, hogy küld el nekem a novellád?

Ha igent mondasz kérdésemre, megbeszéljük a részleteket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #308265 Írta: nicorell
nicorell válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Sziasztok!

Enyhén megkésve,de csatlakozok ehhez a topikhoz... :oops:

Miután átreppentem a 100 oldalom, örömmel láttam művészlelkek is betévedtek ide.


Téma???

izé....ez volt már?

Ki milyen nép sarjaként képzelné el magát, saját tulajdonságai alapján?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #299778 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Alyr Arkhon írta: Így hívták azt a Mars szondát amiben volt az első mars-kisautó. :D

Magyarul egyébként nyomkeresőt/útkeresőt (szószerint ösvénytaláló) jelent, kíváncsi vagyok mire fogják fordítani.

Na erre én is kíváncsi vagyok... néha annyira el tudják rontani a címet, hogy szinte elmegy a kedvem megnézni a filmet :) Egyébként kíváncsi lennék az 1988-as eredeti norvég változatra, márcsak az összehasonlítás miatt... vajon elrontják, vagy csak vérátömlesztést kap :lol:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #299625 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Prisca írta: Lesz egy új filmje, valamikor ősszel jön ki... a címe Pathfinder, az augusztusi Cinemában jó képek vannak! Ajánlom figyelmetekbe :wink:


Így hívták azt a Mars szondát amiben volt az első mars-kisautó. :D

Magyarul egyébként nyomkeresőt/útkeresőt (szószerint ösvénytaláló) jelent, kíváncsi vagyok mire fogják fordítani.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #299613 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Lesz egy új filmje, valamikor ősszel jön ki... a címe Pathfinder, az augusztusi Cinemában jó képek vannak! Ajánlom figyelmetekbe :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299567 Írta: Annath
Annath válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nekem ezen a képen tetszik a legjobban :D
www.stobiepiel.com/LOTR/edoras.JPG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299393 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Az én barátomra is hasonlít!!! :mrgreen: :hello:

nem viccelek. De tényleg nem viccelek.. :) Hosszú szőke haj, rohír alkat, zöld szemek...huhúúúúú... :dance:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 12 órája #289680 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
egy kicsit késik... nem?
handson.provocateuse.com/show/karl_urban -pont olyan, mint a nővérem barátja... :twisted:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #288534 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
megkapjuk? mit? :( :? :evil:

kezdek félni

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #288415 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jeeez de rég jártam itt....és jól felcsigáztalak benneteket...no sebaj, minnyá leülök a saját gépem elé és akkor megkapjátok! És bocs a váratásért, csakmár jóideje net elé se nagyon ültem! :oops: De most itt vagyok!!!!! :D 8)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283723 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Niphredil Eleanor írta:

Annedun írta: nem ígérte, csak mondta.
és azt is hogy hamarosan:)


Jó, igazad van! :roll: Csak már nem bírok magammal, bocsi! :oops: :wink:


sem baj...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.663 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére