Éomer (Karl Urban)

Több
21 éve 2 hónapja #97005 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96928 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Pár napja már benyomtam néhány megjegyzésemet ezekkel szemét újságokkal kapcsolatban (némelyiket persze elég rendszeresen veszem :oops: , ami addig nem zavaró, amíg nem tudok többet egy témáról, mint az "újságíró" :D )

Szerintem K.U.-nak eszméletlen kisugázása van, ami civilben is kijön (azért valljuk be, pl. a Cinemás képen :itscool:)

És kihozta a kevés szerepéből azt, amit Éomerként ki kellett hozni..sztem... :roll:

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96896 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na ja, "Éomer, a brutális harcos" szidtam egy sort emiatt a Bravo-n :crazy:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96853 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Rengeteg ideig építették, hatalmas munka volt benne, de azért lehetett volna picit nagyobb... :roll: Meg egy kicsitt több nép benne...
Amikor az elsö képet láttam Éomerröl, csodálkoztam, hogy szakálla van, de bizakodtam. Amikor láttam az elözetesben, kissé vadember-szerünek tünt... Aztán a filmben, azt hiszem, benne csalódtam a legnagyobbat - pozitívan! 8) 8) 8) Karl egyszerüen csodálatos, mintha tüz lobogna a szemében, s a színészi játéka is remek volt, egyszóval: tökéletes!
[size=9:22yn6unc]Min: még szép, hogy egy Aragorn-rajongó gondori lenne! Én akkor is tünde lennék. :P [/size]

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96786 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na most mondjátok! Mibe kerül egy komplet város felépítése és teletömése statisztákkal?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96784 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Morgana írta: Ha emberként kéne Középföldén élnem és választhatnék, rohír lennék.

Én inkább lennék gondori... Főleg Elessar Telcontar uralkodása alatt... :roll:

Csak én vagyok az egyetlen, akinek nem tetszik Éomer a filmben? Karakterként jó, meg minden, de külsőre... 8O :down: Bocsi, éomeristák... :roll: :oops: Egyébként az nagyon tetszett, ahogy elkapta Grímát. Gríma viszont tökhülye volt, hogy Éowynra nézett, mikor Éomer is látta. :shake: Gondolhatta volna, hogy Éomer úgyis ki akarja nyírni :D

[size=9:v5if9hxy](Kéne Gríma topic is, nem? :lol: :mrgreen: )[/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96387 Írta: undúmiel
undúmiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Gandalf írta: Edorasban egy picit csalódtam. Nagyon pici lett, nem is igazán város, egy királyság fővárosát azért nagyobbnak képzeltem.

Gandalf:
Szerintem is Edoras egy kicsit pici lett, de gondold meg!!! A film forgatásakor állítólag minden helyszínt felépítettek ( Minas Thirithet nem) de például Edorast és Kürtvárat igen!!! Szerintem szép teljesítmény!!!!
De a világért sem cáfolnám meg igaz szavad, mert Rohan fővárosa tényleg kicsit kicsi lett!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96385 Írta: undúmiel
undúmiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hogy ha választhatnék én biztos rohír lennék!!
Nekem mind a filmben, mind a könyvben nagyon tetszett Éomer és az egész lovas nemzet!!! Talán azért is mert nagyon szeretem a lovakat és elég jól tudok lovagolni! :oops: !!!! Nekem az is tetszett a rohírokban hogy mindig hűek maradnak egy szerintük helyes elvnek!! Például a filmben Éomer sem adta fel királyát még ha őt, és kis csapatát a gonosz kígyó nyelvű számüzetésbe is küldte !! Az is tetszik hogy össze tartanak, harcolnak a gonosz erők ellen amíg tudnak!!
Szóval a rohíroknak harcos lelke van, de ez a lélek is tele van
aggódással, szeretettel és törödéssel !! Lásd: Éomer :arrow: Éowyn
Itt a testvéri szeretetre céloztam!!! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95244 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Morgana írta: Ha emberként kéne Középföldén élnem és választhatnék, rohír lennék.


Én is! Annyira megszerettem őket, talán ők állnak a legközelebb a "mai" emberhez. Olyan egyszerűek, de mégis van bennük tartás, méltóság. És ez a könyvben/filmben mind Éomerben is megvan.
Meg a rohírok lovai, fegyverzetük is remekül el van találva a filmben...mikor elvágtatnak mindig kiráz a hideg...az az egyik kedvenc jelenetem is, mikor Gandalf mögött előbukkan Éomer és a rohani lovasok :roll: :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95192 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Edorasban egy picit csalódtam. Nagyon pici lett, nem is igazán város, egy királyság fővárosát azért nagyobbnak képzeltem. Nagyon pici és sötét volt az Aranycsarnok (melynek a fedele nem volt arany), tágasabb csarnokok illenének egy ilyen korlátokat nem ismerő, szabad népnek!
Rohan mezején néhol azért nőhetne fű is.. Na jó, elég a kritikából!
Éomerrel nagyon elégedett voltam, azzal viszont nem, hogy alig szerepelt (Gandalffal együtt) a filmben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95107 Írta: Celeb Cú
Celeb Cú válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Kevés oly szép látvány van, mint egy FÉRFI lovon!

Merin sa haryallë alassë!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95087 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94861 Írta: Éowyn
Éowyn válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Igen!!!
Tudtam, hogy láttam már valahol ezt a fickót!
Zabolátlan, vad, mint egy vulkán, mégis méltóságteljes, dacos, büszke!
És nagyon tud szeretni! Nézzétek csak, hogy bánik Kígyónyelvűvel, csak mert az szemet mert emelni a húgára!
És hűséges fajta!
Imádom. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94726 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94713 Írta: sorriso
sorriso válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
nem tudja valaki hol találok képet róla?vagy infót?
:D

"Ne féljünk nagyot lépni.Ha ez tűnik szükségesnek, két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94686 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hát, igen...
Azt nem tudom, hogy Herkules vagy Xéne volt-e (na, lebuktam... :twisted: ), de azt igen, hogy lefordultam a székről - kétségbeesésemben. Csak a régi nóta, ahogyan kiforgatták a mitológiát.

Tehát szerintem a Karl Urban tökéletes Éomer. Büszke, mint a szálfa és szabad, mint a tavaszi szél.
Ez mondjuk úgy a rohírokra általában érvényes.

Nagyon tetszett, hogy bár magamban nem képzeltem ennyire germánnak őket (csak egy kicsit 8) ), ez a filmben teljesen jól hozta ki magát.

Hámát nagyon sajnáltam. Nem bántam volna, ha inkább a szurdokban hal hősi halált, minthogy egy ilyen szörny tépje szét. Borzalmas...

Hű, annyi gondolatom van még, de majd lassan, adagolva. :)
Aztán, ha vége a vizsgaidőszaknak, előkapjuka könyvet, meg a Szilmarilokat, meg A Gyűrű keresését, aztán jöhetnek az infók, kedvenc idézetek stb.

Ha emberként kéne Középföldén élnem és választhatnék, rohír lennék.
Mert nincs olyan büszke és szabad nép még egy, mit ők.
Éljenek a rohírok!
(És a tündék!)
8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94680 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Bezzeg a Herkulesben milyen borzalmas volt!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94582 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Húú, de bírom ezt a pasit is! +int jól választott PJ! :wink:
Akkor a legédibb, amikor mérges! :P

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94555 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hát valaki így képzelte el Éomerté..bizti karikatúra..egyébként egész édes szvsz... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94549 Írta: Éomer
Éomer válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Telumehtar:Mi ez? Majdnem elájultam mikor megláttam 8O .Ilyen rossz karikatúrát életemben nem láttam.Ha ez egyáltalán az, de nem vagyok benne biztos.

Egyébként köszMorgan ezt a topicot :wink: (KIRÁLY)


Éljenek a Rohaniak!

Éljenek a Rohirok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94546 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Végrevégre Éomer topic! Ezer pusz, Morgana!
Ő a kedvenc szereplőm, és szerintem - talán Legolason kívül - Ő az, aki a legjobban megfelel a könyvben leírtaknak.
És milyen helyes... :heu:

Ja és köszi a képeket is! :oops:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94532 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Most olyat hoztam ami...ház izéé..elég furcsa..de nem megkövezni...elvégre ez is Éomer :)

www2a.biglobe.ne.jp/~haseo/cherry/gallery/galley-gif/eomer.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94530 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hoztam képeket ;)

ladymaigrey.crosswinds.net/karlurban/gifs/karlbiography.gif
www.humina.com/kurban/karl-promo.jpg (Ez bizti Ő?)


Öh..egyenlőre most ennyi ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94502 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jajj, de örülök ennek a topicnak! Köszi Morgana!!! :D :D

Nos, én már v.hol kifejtettem, de akkor leírom mégegyszer: szerintem Karlt nagyon eltalálták Éomer szerepére, illetve a rohírok is nagyon könyvhűek lettek. Én legalábbis teljesen így képzeltem el őket. A ruhájukat, a fegyvereiket, illetve egyáltalán magukat az embereket. Karl is nagyon hasonlóan játsza Éomert, azt, akit én is elképzeltem magamnak :wink: :P

Szóval összességében Karl, Éomer RULZ! :D 8)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94443 Írta: Corwin
Corwin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nekem már a könyvben is tetszettek a rohani lovasok. A film elsö megnézésekor az volt az érzésem:
"hááát...ezek a rohaniak?" (persze felülemelkedve - ha nehéz is volt :wink: - a látványon, meg a zenén). Én másmilyennek képzeltem öket.
De másodszorra, meg harmadszorra szívembe fogadtam öket.
Éomer - szerintem zseniális választás volt. Van benne valami vadság, amolyan ösi (itt most az Óidök ember harcosai gondolok: Húrin, Tuor, Huor, Túrin, Beren) erö. Ugyanakkor ember: érzelmei vezetik. És emiatt nem volt rossz PJ-t?l, hogy az ö szájába adta Gandalf mondatait. (Gondolok itt arra, hogy: "Túl régen lesed...")
És már nagyon várom a pelennori rohamot!
A rohír lovasíjászok külön kiemelendök - de tetszett az is, ahogyan a lándzsát használták.

Az úton hol itt, hol ott, de várható,
Feltünhet egy kóbor vándorló,
A szürkébe öltözött tünde csavargó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94438 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Kezdetnek:
Mit szóltok a jó öreg (?) Karl teljesítményéhez? Ha már úgyis aktuális a film... És Edoras, ill. Rohan maga? Hogy tetszett?

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94433 Írta: Morgana
Éomer (Karl Urban) téma létrehozva Morgana által
Azt hiszem, vagyunk jócskán, akik szeretjük a rohírokat, a rohani kultúrát. De ne terheljük ezzel az Éowyn topicot...
(Mint történik időtlen idők óta.)

Tehát, Éomerről, Karl Urbanról, rohír harcosokról stb. kéretik a továbbiakban ebben a topicban beszélgetni.
8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.619 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére