Éomer (Karl Urban)

Több
18 éve 9 hónapja #262111 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Silima írta: A Gyűrűk Ura filmes jelenteiből sok kép:
www.framecaplib.com/lotrlib/html ... 000080.htm

Örök hálám Silima! :bounce: :itscool: :hello:
Már rég kerestem ilyen oldalt, ahol minden jelenethez, szinte minden perchez kép tartozik (nem is szinte). Nagyon jó! :dance:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261875 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
A Gyűrűk Ura filmes jelenteiből sok kép:
www.framecaplib.com/lotrlib/html ... 000080.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #261381 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Iszonyatosan rége jártam erre, de látom kicsit pang a topic :(

És hogy ne csak offoljak:
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KARLNAK!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260990 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Sajnos a képekhez nem tudok hozzáférni. Valaki küldje el nekem emilre!!! Mert a képleírások kíváncsivá tettek és már előre készítem a rekeszizmaimat.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260878 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ezek a képek tényleg tragikusak, áldom az eget hogy nem láttam a filmeket!!!!!!

BOLDOG SZÜLINAPOT UTÓLAG, KEDVES KARL!!!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260630 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ilúvatar Gyermeke írta: [size=9:1s0bsh16]Beleg: nem szerverhiba, hanem nincs engedélyünk ahhoz, hogy azon a szerveren képeket nézegessünk... :idea: "kód 403"[/size]

Köszönöm a felvilágosítást! :wink: Én csak megláttam azt a szót,hogy server, aztán kezit csókolom! Az nyelvérzékemről már beszéltem párszor! 8)

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260478 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
[size=9:m2fpyx0i]Na ez megérdemel egy új hozzászólást... :wink: [/size]

Tök ciki, de elfelejtettük, hogy 3 napja volt a szülinapja... :oops: június 7-én érte el a HOBBIT NAGYKORÚSÁGOT!!! 8) Így utólag is:

BOLDOG SZÜLINAPOT, KARL!!! :dance: :hello: :cheers:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260477 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta: Na ez most télleg vicces! :lol: Éljen a kommunikáció.... :lol:
Nembaj, lassanlassan csak megértjük egymást...hmmm....tényleg nem hajlandóak bejönni valamiért...pedig amikor felraktam, nem problémázott... :roll:
Megpróbálom átszerkeszteni, ha kicsit több időm lesz. Egyébiránt ezek a képek tényleg nevetségesek. Namajd próbálkozom.... 8)


A képeket a következő módon tudjátok megnézni:
Rákattintasz a linkre a JOBB egérgombbal - kiválasztod a CÉL MENTÉSE MÁS NÉVEN opciót - lemented a gépedre - voilá! :wink:
Egyébként nagyon vicces képek!!! :D :lol:

[size=9:18nvo7un]Beleg: nem szerverhiba, hanem nincs engedélyünk ahhoz, hogy azon a szerveren képeket nézegessünk... :idea: "kód 403"[/size]

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260476 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na ez most télleg vicces! :lol: Éljen a kommunikáció.... :lol:
Nembaj, lassanlassan csak megértjük egymást...hmmm....tényleg nem hajlandóak bejönni valamiért...pedig amikor felraktam, nem problémázott... :roll:
Megpróbálom átszerkeszteni, ha kicsit több időm lesz. Egyébiránt ezek a képek tényleg nevetségesek. Namajd próbálkozom.... 8)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260462 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta:

Beleg írta: Léofwine: nagyjából egyetértek, bár nem is tudom miért, az AVP tetszett. A kérdés meg marad kérdés részemről, mert kétlem, hogy a moziban kiadok egy ezrest a Doomra. :?
(Nekem nem jönnek be a képek. :oops: )


Énse hiszem, majd megnézem videón.... :roll: még akkor se, ha Karl játszik benne... :roll:

Amúgymeg ezeken a képeken nekem se jön be, enyhén nevetséges szvsz... :lol:

Na, erre mondják, hogy félreértettél!
Nem jönnek be a képek, mivel nem tudom megnyitni. Valami szerverhibáról vagy miről beszél. :lol: De azért jól megértjük egymást!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260450 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Beleg írta: Léofwine: nagyjából egyetértek, bár nem is tudom miért, az AVP tetszett. A kérdés meg marad kérdés részemről, mert kétlem, hogy a moziban kiadok egy ezrest a Doomra. :?
(Nekem nem jönnek be a képek. :oops: )


Énse hiszem, majd megnézem videón.... :roll: még akkor se, ha Karl játszik benne... :roll:

Amúgymeg ezeken a képeken nekem se jön be, enyhén nevetséges szvsz... :lol:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260334 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Léofwine: nagyjából egyetértek, bár nem is tudom miért, az AVP tetszett. A kérdés meg marad kérdés részemről, mert kétlem, hogy a moziban kiadok egy ezrest a Doomra. :?
(Nekem nem jönnek be a képek. :oops: )

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260224 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Igen, Karl legdurvább alakítása Cupido volt egyértelműen... :lol: :lol: :lol:
Azon nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek inkább... :D

Rántotthússzínűre szolizott Karl barátunk hidrogénszőke séróval, szivecske tetkóval a vállán ( :!: :!: :!: ), és két bazinagy angyalszárnnyal ugrándozik benne végig, miközben beleszeret egy földi nőbe természetesen... :eek4: :look:
Jah és közben pedig ottvan az anyja, a szerelem, és a szépség görög istennője, aki egy rózsaszín csipkés, push-up-os melltartós kombinéban próbálja meggyőzni kétméteres pici fiát, hogy ne legyen már hülye... :pimp:

lásd itt:
www.stykera.com/hm/karl/web/xena ... N_3-76.jpg
www.stykera.com/hm/karl/web/xena ... N_3-84.jpg
www.stykera.com/hm/karl/web/xena ... N_3-35.jpg

Beleg: A Doomról pedig az a véleményem, hogy én igazából sosem voltam oda a játétokből készült filmekért...Valahogy mindig az az érzésem, hogy lapos, lagymatag sztori+látványos effektek. Ugyanaz, mint a Tomb raider, vagy az Alien vs predator. Ott is a sűrűje a harc, és a verekedés, (meg a Tomb raiderben a női idomok), és ezt fel kellett tölteni egy kis vízízű történettel, hogy laktatóbb legyen. Elvégre csak a csatajeleneteket nem lehet eladni.... :roll:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260063 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ízisz írta: Először Celeborn tűnik fel a sorozatban, most meg Éomer... :lol:
Tiszta Gyűrűk Ura: Xena :twisted:


Ez természetes, hiszen a Herkues sorozatot, majd a Xénát is Új-zélandon forgatták. :up:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260034 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Látom nincs téma!
Gondoltam megkérdem, hogy mi a véleményetek a Doom 3-ról? Egyáltalán milyen szerepet játszik benne Karl?
Ha már volt téma akkor a kérdés tárgytalan... :oops:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259983 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
szerelem istenét is ő alakítja.
az még durvább ilyen szárnyakkal meg minden. :P

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259968 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Képzeljétek, mit láttam ma!!!

Xenában pózolt a mi Karlunk, és Julius Césart játszott :D
Fekete haj, római frizura, és elég unszimpatikus szerep :roll:

Először Celeborn tűnik fel a sorozatban, most meg Éomer... :lol:
Tiszta Gyűrűk Ura: Xena :twisted:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259369 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Halkabban barátaim!!!
Ha ezt Ulmo meglátja, jön a vízágyújával! Én előre szóltam!
8) [size=9:oquny6i5](Ízisz: akkor a kérdésem az msn-nel kapcsolatban tárgytalan)[/size]

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259351 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Én ha tudok, felmegyek a csetre, de sosincs ott senki. :x :cry:

Nekem, azt hiszem egyedüli lénynek nem mükszik az msn, vagy csak lusta vagyok kivárni a 30 percet míg belép, és még csak új fiókot sem tudok létrehozni........

Új film meg nem lesz.... Babó. talán. 3 év múlva... :x :( :( sajnos.

De azt hiszem ki leszünk törölve :oops:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259347 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
sziasztok!
tudom, már rég nem voltam, mostanában nem voltam túl sokszor internet közelében(miután elcsesztem a gépet...) de én még itt vagyok!!!!!!! :lol:

szégyen de én még csak nemrég láttam a Riddicket, dehát szegény KArl!!!! ez szörnyű, mit tettek vele???
na, ha sikerül nem elrontanom újra a gépet, akkor rám még lewhet számítaniu!!!
sziasztok

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259290 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
A filmes topicok, mint a dínók, lassan kihalnak, ezt csak egy új film tudná feléleszteni. :crying:
De ez így van rendjén...
A klikkesedés veszélye sajnos fenn áll, ebben én is egyetértek

Off vége.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259288 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Az a baj, hogy lassan tényleg minden téma ki van már merítve. Nem igazán tudunk már újat mondani, és ezért halódik rengeteg topic... :cry:

Nem az SW miatt szerintem, csak már nemnagyon tudunk újabb dolgokat mondani, egy egy témával kapcsban...

Amúgy a cset meg szerény véleményezésem szerint az msn messenger betörése miatt halt ki. Amióta ez van, mindenki ezen nyomja, és már senki nem megy fel csetre. Ezzel viszont egy nagy baj van, mégpedig, hogy a cseten volt közösségi élet. Ott volt egy közös szoba, ahol mindenki dumálhatott nyugodtan, lehetett ökörködni, és a közösségi szellem megvolt. De msn-en csak egy személy, eggyel tud kommunikálni, még a csoportos beszélgetés sem akkora, hogy az egész MTT-t be lehessen vonni, így hal ki szép lassan a közösségi tudat, és kezdődik a klikkesedés. Valahogy vissza kéne hozni a csetet a köztudatba... :roll:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258701 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Dolen Amlug (Mici) írta: Tudjátok, nekem is van rossz érzésem... :( (

A cset valami szörnyű már. Mikor belépek, mit látok? Papsajtot, meg két olyan nevet, akik itt sincsenek, csak a nevük.

A fórum éldegél, de ez sem olyan aktív.
Furcsa szél fújdogál, és nem bolond-lyukból. Nem hiszem, h SW miatt, inkább új témák kellenének, mert nincs szinte megválaszolatlan kérdés... :roll: :cry:

A 3. rész előtt volt a legjobb, akkor aztán ment a fórum. Dehát... változnak az idők.
Az új témákkal egyetértek!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258700 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Tudjátok, nekem is van rossz érzésem... :( (

A cset valami szörnyű már. Mikor belépek, mit látok? Papsajtot, meg két olyan nevet, akik itt sincsenek, csak a nevük.

A fórum éldegél, de ez sem olyan aktív.
Furcsa szél fújdogál, és nem bolond-lyukból. Nem hiszem, h SW miatt, inkább új témák kellenének, mert nincs szinte megválaszolatlan kérdés... :roll: :cry:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258692 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta:

Beleg írta:

Léofwine írta: Miért van olyan érzésem, hogy hal kifele a topic???????? :hein: :hein: :crap: :quasi: :dead:

Nem csak ez... :(


Valami mostanság nagyonnincsrendben errefelé, a cset is haldoklik, meg mittudomén... :cry:

Hát hiába... Most már a Star Wars a menő. :( :( :(
(Na mondjuk az se rossz, de mindenki tudja melyik a jobb!) :roll:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258382 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Beleg írta:

Léofwine írta: Miért van olyan érzésem, hogy hal kifele a topic???????? :hein: :hein: :crap: :quasi: :dead:

Nem csak ez... :(


Valami mostanság nagyonnincsrendben errefelé, a cset is haldoklik, meg mittudomén... :cry:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258356 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta: Miért van olyan érzésem, hogy hal kifele a topic???????? :hein: :hein: :crap: :quasi: :dead:

Nem csak ez... :(

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258340 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Miért van olyan érzésem, hogy hal kifele a topic???????? :hein: :hein: :crap: :quasi: :dead:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258339 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Silima írta:

Nefadar írta: most néztem meg végre a RotK bővitettet és abban amikor Gimli és Legsi ivóversenyt tartanak és legsi kommentezi, hogy becsipett Éomer olyan aranyos képet vág :)


Aha! Mint aki nem hisz a fülének, vagy nem tudom... Te tényleg aranyos! :D


Énmég mindig nemlátaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm!!!! :bawling: :closed: :crying: :bawling:

Amúgy sziasztok, de rég jártam errefele.... :)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256136 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Cuki! :D :oops: Az ivóversenyről jut eszembe: Orlando könnyebben issza le magát mint Lego! Bizsereg az ujja! Aranyos!Gimli sem az, akit nem lehet ilyenkor kinevetni! :mrgreen: Éomer meg ahogy rájuk néz, én dőltem a nevetéstől. Ez nagyon jó rész ! PJ egy zseni!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.794 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére