Haldír (Craig Parker)

Több
17 éve 3 hónapja #311221 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Eleniel (csillaglany) írta:

*Nessa* írta: Csak nekem furcsa a GyU-ban Craig magyar hangja? :roll:
nekem valahogy nem jött be...


Craignek naggyon jó a hangja. :wink:
A magyar valóban totál félresikerült. Pedig a többiekét szerintem eltalálták.

[size=9:18ien44l](Legolasnak pl. jobb a magyar hangja, mint az angol. Mondom ezt annak ellenére, hogy ő a kedvencem. :roll: )[/size]

a többiekét szerintem is. De az övé...tünde helyett nekem vmi egész mád jutott róla eszembe... :roll:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311218 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

*Nessa* írta: Csak nekem furcsa a GyU-ban Craig magyar hangja? :roll:
nekem valahogy nem jött be...


Craignek naggyon jó a hangja. :wink:
A magyar valóban totál félresikerült. Pedig a többiekét szerintem eltalálták.

[size=9:uwr992i8](Legolasnak pl. jobb a magyar hangja, mint az angol. Mondom ezt annak ellenére, hogy ő a kedvencem. :roll: )[/size]

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311152 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Craig szerepelt egy ING reklámban, amely letölthető a Parker Blue c. oldalról 8) Még nem láttam, majd otthonról fogom tudni letölteni, de szerintem nem lehet rossz ;)

www.parker-blue.net/media.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310238 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
a Helmnél az a legmegrázóbb jelenet,amikor Haldír a meghal(természetesen),de nekem nem maga a halála, hanem az,amikor látja a többi társát is holtan :cry:

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310179 Írta: nicorell
nicorell válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Ireth írta: Én is nagyon szeretem Craiget, a filmjei közül sajnos még csak a GyU-t láttam... természetesen ő a kedvencem belőle :)
annyira sajnálom, hogy meghalt benne :( Jó lett volna látni a 3. részben is..

Én is szerettem volna látni és a Helm szurdoki csata ezért nem kedvenc. Meghallom a zenét és jaj....tudom rettenetesen megfogalmaztam,de egy biztos az a rész könnyet csikar ki a szememből természetesen a szomoruság miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #309972 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
én speciel senki magyarhangját nem csípem. nem tudták nagyon eltalálni. (pedig nem vagyok egy hatalmas kritikus...) ergó, eleve úgy nézem hogy angol hang, magyar felirat.. :) (és néhol, már amit értek, nagyon más a fordítás... nem szószerintit kértem, csak.. például a másodikban Éowyn angolul "i love you'-t mond, erre magyar felirat: 'mert szeretnek..'... grr...[ez egy cseppet off lett, ezer bocs.., de némileg témába vág..])

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #309879 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Csak nekem furcsa a GyU-ban Craig magyar hangja? :roll:
nekem valahogy nem jött be...

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305572 Írta: Ténua
Ténua válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ő a legjobb :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305418 Írta: Turaglar i Elvellon
Turaglar i Elvellon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Engem is megfogott a karakter-színész!

"Tolo dan nan galad."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305357 Írta: Ireth
Ireth válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Sokan élnek akik halált érdemelnek és néhányan meghalnak, akik élhetnének.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305346 Írta: Ireth
Ireth válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én is nagyon szeretem Craiget, a filmjei közül sajnos még csak a GyU-t láttam... természetesen ő a kedvencem belőle :)
annyira sajnálom, hogy meghalt benne :( Jó lett volna látni a 3. részben is..

Sokan élnek akik halált érdemelnek és néhányan meghalnak, akik élhetnének.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #304739 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Boldog szülinapot a Drágaszágnak! :hello: :bounce: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301907 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megújult és elköltözött a magyar CRAIG PARKER fansite: craigparker.extra.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #299996 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Itt van egy kis előzetes az új Limited Edition DVD-khez, és a klip végén Craig is megszólal:
www.theonering.net/perl/newsview/1/1156446216

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298299 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Soha sem felejtem el, hogy a No One Can Hear You-ban van, amikor kimegy áramszünet van, de a csaj felkapcsolja a kislámpát....


Szóval Nobody Panic - jól emlékszem?

Miért kell mindig olyan figurát játszania aki elhalálozik? Jó kivétel 1-2 eset...

Bocsánat, tudom régen jártam már erre...

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298108 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #297815 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Vadiúj képek a Gathering of the Fellowship conról, mazsolázzatok:

jmsstyxnyes.tripod.com/craig/gat ... ing06.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #297570 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Az-az-az... ;)
Kösz az infót!:)

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #297568 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem szerepelt olyan sok filmben, hogy ne lehetne kisakkozni, melyik volt :P Mert pl. ha bajusza volt, és idióta rendőrt játszott, akkor az a No One Can Hear You (Úgysem hall senki) c. örökbecsű tinihorrorszerűség :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #297553 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
What on Earth???Huh,de rég voltam itt...
Szvsz angolul jobb,bár 1-2 szereplő magyarhangja nekem jobban tetszik(teszem azt Arwen)...A legjobb amikor az ember angolul,angol felirattal nézi... 8)Jajj,csak hogy ne legyek OFF,láttam Craiget egy filmben (aminek sem a címét nem tudom,se a történetét,mert kb. az utolsó 5-10 percet láttam)...A film maga nem igazán jött be,de ez a pasi,még ott is csúcs,bár minden kétséget kizáróan a GYU élete legnagyobb dobása...

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #297533 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kérem, hogy kerüljétek a kétszavas hozzászólásokat, különösen, ha offtopik a téma :roll:

Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #296878 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Annedun írta: szerintem azért sem érdemes magyarul nézni, mert már mindenki -én legalábbis -fejből tudjuk a magyar szöveget. Mondjuk nekem az angol tudásom tíz szóig terjed kb., de így is tanulok:)


naja... nekem se több de egy csomó kifejezést ebből tanultam meg ... és a tanártnőm csak ámult hogy olyat is tudok :) :):)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #296703 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
szerintem azért sem érdemes magyarul nézni, mert már mindenki -én legalábbis -fejből tudjuk a magyar szöveget. Mondjuk nekem az angol tudásom tíz szóig terjed kb., de így is tanulok:)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #296598 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Eru Ilúvatar írta: Soha nem nézem meg a GYU -t magyarhangal... Mindig eredeti, angolhangal nézem meg. Úgy sokkal feelingesebb :wink:


ezzel én is pont így vagyok

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #296481 Írta: Eru Ilúvatar
Eru Ilúvatar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Soha nem nézem meg a GYU -t magyarhangal... Mindig eredeti, angolhangal nézem meg. Úgy sokkal feelingesebb :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295456 Írta: Tirien Tindomiel
Tirien Tindomiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szerintem vmi iszonyú...(mármint aq magyarhangja),ezért nem vagyok hajlandó megnézni szinkronizáltan az első és a második részt. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #294725 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Markovics Tamás, de nagyon nem illik hozzá :dead:


Kösz :wink: Amúgy tényleg nagyon nem :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #294717 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Markovics Tamás, de nagyon nem illik hozzá :dead:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #293116 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Valaki megsúgja nekem, hogy ki Haldír magyar hangja? Az oldalon a szinkron részleg szellős... :wink:

u.i.:természetesen nincs itthon egyik film/rész se :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #289184 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kék farmer, kék póló, tornacipő.... hát semmit nem változott :D :D :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.636 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére