Haldír (Craig Parker)

Több
18 éve 1 hónapja #287559 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Néhány friss kép a múlt hétvégi svéd convention-ről, Luvara képei:
www.craigparker.de/galerie/thumb ... =61&page=1
és a livejournalos oldalán még néhány extra kép is:
community.livejournal.com/craig_ ... ml?#cutid1

Friss hír, Craig megy a "Gathering of the Fellowship in Toronto" rendezvényre, idén július 1-4 között lesz, hivatalos oldal:
gatheringofthefellowship.org/con ... index.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286094 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
tökjoo :roll: :cheers:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #285933 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Március 4-5-én lesz egy svéd con, ahol megjelenik, Elijah Wood-dal közösen...

www.propworld.nu/index_eng.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281211 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Van valakinek vlm híre Craig felől? Mert nekem semmi.... Nem akar szerepelni vlm új filmben?

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276988 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Boldog szülinapot, Craig! :cheers: :hello: :dance:

[size=9:3szqi3kd]Ma 35 éves! :wink: [/size]

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274931 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Íme, egy kép Craigről, a színpadi szerepében:

tinyurl.com/7hcsy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273854 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273787 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Az első Ring*Con képek:

www.craigparker.de/galerie/thumbnails.php?album=59

És a többi kép


Jaj de kár hogy nem tudtam menni :( habár a barátnőm ott volt amikor ezek a fotók készültek :D híányoltak is a srácok :( na majd legközelebb!

Na végre, hogy Craignek van új szerepe! Ok tudom miért marad Londonban, de azért tényleg tehetséges színész, kár lenne érte ha többé nem látnánk sehol :P

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273658 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273382 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Craig oly sok ígérgetés után most végre tényleg színpadon játszik: az angliai Derby-ben a Serial Killers c. darabban. Info:

www.derbyplayhouse.co.uk/serialkillers.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #269919 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #269848 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
CRIZ beszámolója itt olvasható:

criz.deviantart.com/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #269792 Írta: Eilyar
Eilyar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nagyon jók a képek Pengaladiel! De nekem ő akkor is mindig tünde marad. Pontosan ez hiányzik az ilyen fesztiválokról. Színész és az ő karaktere. Nem mintha Craig-ként hmmm..... de Haldir az Haldir :wink:

"Ez mind én voltam egykor"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #269766 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Az első képek a Fellowship Festivalról:

www.craigparker.de/galerie/thumb ... p?album=58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #268093 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Még 2 hét az új fotókig... alig várom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #264805 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nohát ez a chat is tovább húzódott félóránál :lol: Azért ezt bírom Craigben 8)

A teljes topik tartalma itt látható:
aaaevents.co.uk/forums/view_topi ... =74&page=1

Ez pedig kigyűjtve kérdések és válaszok szerint, Claudia jóvoltából:
www.craigparker.de/info/chat02.htm

Enjoy ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #264749 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Huh, de rég jártam erre, és mire visszanézek, micsoda hír!!! :D
Asszem felnézek majd az tuti! Kösszi az infót Penni! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #264555 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A Fellowship Festival fórumán ismét lesz LIVE FORUM CHAT Craiggel!!!! Holnap, július 12-én kedden este 9-től (londoni idő szerint 8-tól). Aki kérdezni akar, és még nem tag a fórumon, az regisztráljon időben! 8)

aaaevents.co.uk/forums/view_topi ... orum_id=57


Kiegészítés:

Elküldték a fórum szabályait, mivel ez az egész amúgyis csak angolul tudóknak érdekes, nem fordítom le:

Dear forum friends,

We are now almost 24 hours away from welcoming back your friend and ours, Mr Craig Parker. We are so excited to have him back, its been a long time.

As most of you will know, it was our first go at this last year and though everyone had a great time, it was chaotic, so this time, we do need to put in place some rules so that everyone can enjoy themselves to the fullest extent.


1 Dont ask Craig if he remembers seeing you or a friend at an event and what you said to eachother. Not only is it impossible to answer, well, he cant say no can he, its also boring for all other forum mates to read. Save remembering your special moments with him when you see him at The Festival, he loves that.

2 Dont repeat questions already asked or ask the obvious ones. He can only answer once and will have to move on so he can answer as many questions as possible.

3 Please dont chat amongst yourselves or respond to other members questions. We are want to hear what Craig has to say, so please save the chatter to later or move it to another thread.

4 We will limit the questions to 1/2 hour. After that, we have to stop taking questions. Last year, Craig carried on for a couple of hours after, we dont want to wear him out before The Festival.

That\'s all the rules, we haven\'t asked too much from you, so please respect them.

We have some special friends helping us out on Tuesday who will be moderating the thread and deleting posts which dont abide by the above rules. Dont be offended if its one of your posts, we need to keep the chat as lively and fun as possible.

If it still gets too crazy and busy for you (which could very well happen), then dont worry, no doubt some kind soul will transcribe the chat in a lovely interview format and post it all over the internet. Please feel free, we are proud to help bring Craig back into everyones cyber lives. Consider it a taster of whats to come at The Fellowship Festival. Its going to be fanastic!

So, we will see tomorrow at 8pm sharp. Dont be late, Craig will be waiting for you!

Warmest wishes
The Festival Team

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #261411 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta:

Stara írta: [size=9:1u3bt2is]És halkan megjegyzem,hogy szóltam az elején,hogy itt van Marton Csokas,igaz a beszélgetős topikban,bocsánat,nem ott kellett volna ezek szerint. :roll: :arrow: [/size]

Hát nem, a Hírek topik megfelelőbb lett volna, az erre való...

Azért az érdekelne, hogy Marton Csokas mióta amerikai színész :roll: , ahogy a cikk írója állítja...


Én már megszoktam, hogy az újságok minden létező ökörséget képesek összeírni. És ha írnak egy ilyen témáról, a megbízott újságíró még a fáradságot sem veszi, hogy rendben utánanézzen a dolgoknak és megnézze ki is az a Marton Csokas....:S.

[size=9:1u3bt2is]Nagy off: a Hamill dolognak 1 része volt kacsa - azért jegyseztem meg, mert néhány barátom érintett a dologban és ők meséltek nekem.[/size]

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #261103 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem gondoltam,hogy odavaló fontosságú hír,gondoltam nem örülnének, ha színészekről szóló hírt tennék oda,na mostmár mindegy. [size=9:2xmye6pv](A hírlap tévedéseiért meg bocsánat,helyettük is.)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #261074 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Stara írta: [size=9:2scnwx4u]És halkan megjegyzem,hogy szóltam az elején,hogy itt van Marton Csokas,igaz a beszélgetős topikban,bocsánat,nem ott kellett volna ezek szerint. :roll: :arrow: [/size]

Hát nem, a Hírek topik megfelelőbb lett volna, az erre való...

Azért az érdekelne, hogy Marton Csokas mióta amerikai színész :roll: , ahogy a cikk írója állítja...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #261022 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ezermillió bocsánat,ez is off,de Mark Hamill tényleg jött volna,csak végül családi okokra hivatkozva mondta le. :arrow: katt
[size=9:3t0abf5n]És halkan megjegyzem,hogy szóltam az elején,hogy itt van Marton Csokas,igaz a beszélgetős topikban,bocsánat,nem ott kellett volna ezek szerint. :roll: :arrow: katt [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260932 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem volt kacsa Mark Hamill sem, csak állítólag utolsó pillanatban mondta le... hát így jártunk :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260843 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Köszi, hogy felraktad :) Igazából én is offolok: de milyen **tség* hogy a Mark Hamillt így meg úgy beharangozták - bár szerintem kacsa volt az egész- arról no comment amit az újságban róla írtak, de Marton Csokassal meg senki sem foglalkozott :S :P Gondolom ha tudtuk volna, egész kis népvándorlás indult volna Székesfehérvárra :( /me még mindig nem heverte ki

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260752 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hajni leszkennelte, a cikk itt olvasható:

www.extra.hu/Penngaladiel/egyeb/ ... blikk1.jpg
www.extra.hu/Penngaladiel/egyeb/ ... blikk2.jpg

A Hírek topikba is beteszem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260735 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Marton Csokasról ma jelent meg egy cikk a Vasárnapi Blikkben. Tudom hogy Blikk, és hogy nem kéne ilyet olvasni :D , de gondoltam van akit érdekel. Egyébként semmi értelmeset nem írnak róla, sőt az első mondat vmi ilyesmi, hogy Martos Csokas az egytelen ember aki részt vehetett a Gyűrűk Ura és a Star Wars filmekben. Na igen, látszik, hogy az író megint nem nézett utána a dolgoknak. :P Bocs az offért, de itt olvastam Csokasról, szal remélem nem gond, hogy ide írtam (egyébiránt nincs Celeborn topic)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260282 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Gyémánt_Hajnal írta: Jajj pont lemaradtam róla :( valaki hallgatta?

Én igen. De kiborító volt. Csupa baromságot kérdeztek tőle, főleg arra vonatkozólag, hogy mennyire ismeri Magyarországot. A riport maga tök lényegtelennek tűnt, jóformán csak a műsorvezetők gagyi poénjait kellett hallgatni. Egyébként úgy tűnt, ott a rádióban lila gőze sincs senkinek, hogy kivel is beszélgetnek, milyen filmben is játszott, miről is szól a film... Egyetlen információjuk volt, hogy van valami köze Orlando Bloom-hoz, és tulajdonképpen minden harmadik elhangzó szó az ő neve volt... Kiakasztó volt, amit műveltek... Nem maradtál le semmiről... :?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260268 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jajj pont lemaradtam róla :( valaki hallgatta?

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260122 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Nimrodel (Melklerien) írta: [size=9:1lbp7fqt](Bocsi, tuom, hogy OFF, de neki nincs saját topicja)[/size]

Nem gond, itt szívesen látott vendég minden topiknélküli tünde 8)

Köszi az infót!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260116 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem tudom, miért kapcsoltam be a rádiót ma reggel, sose szokta, égi jel lehetett, de nem ez a lényeg, hanem:
Ma (június 7.) 9 órától a Rádió1-en Marton Csokas interjú! Semmi egyebet nem mondtak róla, az is lehet, hogy csak három percben két idióta kérdés, de akit érdekel, meg aki teheti, hallgassa meg!

[size=9:3ktc6rib](Bocsi, tuom, hogy OFF, de neki nincs saját topicja)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.703 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére