Haldír (Craig Parker)

Több
18 éve 10 hónapja #258714 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Ízisz írta: milyen jól elvoltak ők is, ennyi modern cucc nélkül is :lol:

És GYU nélkül, többek között. Inkább 2005!!!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258708 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nekik már nem kell moziba járniuk!! :P

Tudod, egy picike csip méretű bigyisz, és azt előveszik, és kivetíti nekik azt, amit akarnak!

Az összes film benne lesz, a tv-műsorok, hírek, internet, csetelhetnek az utcán, stb..

Ilyenkor gondolok az ősemberre.... milyen jól elvoltak ők is, ennyi modern cucc nélkül is :lol:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258704 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Dolen Amlug (Mici) írta: na nem baj, nagyobb élmény lenne nekünk! Vagy hosszadalmasabb.... és lehet, h el is rontanák...

Álom, álom, édes álom! :P Majd az unokáim, akik beülnek a hiperszupermodern, 3 dimenziós, szagosított, tapintható Gyűrűk Urára, na ők eldönthetik melyik a jobb. 8) Nekünk itt van ez, örüljünk neki! :lol:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258702 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Oóóó. Nem 5?

Akkor legyen 6! :D Bár akkor rákennék, h Harry Potteres.... na nem baj, nagyobb élmény lenne nekünk! Vagy hosszadalmasabb.... és lehet, h el is rontanák...

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258697 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Dolen Amlug (Mici) írta: De.

Ha már 4 részen gondolkodsz, legyen 5 részes. Mivel maga A Gyűrűk Ura is 5 könyvből áll, hát jelenítsék meg a könyveket.

?
Miért is 5? Szerintem inkább 6 könyvből áll. Úgyhogy javasolnék egy 6részes verziót. :)

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258696 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
De.

Ha már 4 részen gondolkodsz, legyen 5 részes. Mivel maga A Gyűrűk Ura is 5 könyvből áll, hát jelenítsék meg a könyveket.

A Megye megtisztítása nem tetszett volna az amerikai polgároknak, és azt hiszem magamnak sem... :roll: Jobb ez így, kerekebb.

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258240 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Minden bizony! Jó a zene, Craiget királyul felöltöztették, bár nem lehetett vmi kényelmes, tényleg elég mogorva volt eleinte, és jó lett volna még viszontlátni.

Nem?

OFFF: Nagyon sajnálom, hogy nem 4 részes a Gyűrűk Ura, mert Aragorn uralkodására, és a megye megtisztítására kíváncsi lennék, milyen megfilmesítve.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257554 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Nelia írta: Bizony!


offffffff
Ezt a bizonyt pontosan mire érted, Nelia??
Csak mert számomra nem egyértelmű. :roll:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257533 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Bizony!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256356 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én (szintén) előbb láttam az első részt rövidebb verzióban, mint olvastam a könyvet. Nem láttam bővítettben egyik filmet sem, sajna. :(

Az első részt rég láttam először, és nagy benyomást nem tett... Két tesójával, akik szótlanok, és mogorvák voltak számomra, inkább egy átlagos statiszta szerepét töltötte be, vagyis nem érdekelt...

A második részben viszont nagyon jó volt! Mind emberileg, mind alakításában, nagyon bejött. Aragorn ölelése, jó szerelésben, főleg a karvédője tetszett :) , szóval nagyon tetszett. Aztán jött a csata, és Haldír meghalt.. :cry: kár, nagy kár. pedig jó lett volna viszontlátni Pellenor mezején, vagy a Fekete Kapu előtt.

Mióta ismerem a film zenéjét, a siratóját is a szívembe zártam! Elizabeth Fraser olyan szépen énekel, és a "ceita" - t olyan kifejezően, érdekesen, megfogóan énekli! Nagyon tetszett.

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256259 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Mi volt az első benyomásotok Haldírról a könyv alapján? Persze ez azoknak szól, akik előbb olvasták a könyvet, mint ahogy a filmet látták volna, illetve a film alapján, ha az volt az első találkozás vele?

Változott-e az első benyomás a film/könyv hatására?


Én a könyvet messze előbb olvastam, mint a filmet láttam.
A könyvben nekem egy szigoró, szabályok betartását követelő katonának tűnt, aki tudva milyen felelőséget vállal, még az konfrontációt is vállalja Aragornékkal.
De miután megkapta az Úrnő üzenetét, már egy nagyon jovális, és tisztetelettudó tünde lessz belőle.
A film szvsz remekül hozza ezt a jellemet az elsőrészben, a másodikban már a jóbarát, és az önzetlen harcostárs jelenik meg.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256258 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Udv ujra itt :)
Hosszu idok utan :D

Penngaladiel írta: Mi volt az első benyomásotok Haldírról a könyv alapján? Persze ez azoknak szól, akik előbb olvasták a könyvet, mint ahogy a filmet látták volna, illetve a film alapján, ha az volt az első találkozás vele?

Változott-e az első benyomás a film/könyv hatására?


En elobb lattam az elso reszt, abbol is a rovidebb valtozatot ...
Itt kisse arrogansnak, nagyarcnak tunt Haldir figuraja es nem is nagyon volt megismerheto a karaktere, mivel nagyon keves jelenetben szerepelt ebben a verzioban.

Majd elolvastam a konyvet ...
Na itt mar azert tobbet megtudtam rola es kezdtem ot megerteni. Nem arrogans volt hanem szigoru, elvegre nagy felelosseg volt a kezeben.

... majd megneztem a bovitett verziot
Itt mondtam azt hogy vegulis igaz, teljesen felismerheto a konyvbeli Haldir, egy nagyon felelossegteljes, szigoru, de alapjaban veve jo, mint szemelyiseg. Ez abbol szurodott le nekem ahogy Aragonnal "vitaztak" a hatterben mig a tobbiek nagy szemekkel pislogtak egymasra :D

... vegul megneztem a masodik reszt
Na ez volt ami megkoronazta szamomra Haldir jellemrajzat. Amellett hogy hajthatatlan felelossegteljes vezeto, amellett helyt all olyankor is amikor neki kell letenni valamit az asztalra, es nem derogalt neki vegrehajtani olyan dolgokat amikre a rangidosek utasitjak/kerik. Tudja mi a kotelessege, es ha szigorra van szukseg akkor azt veszi elo, ha meg tamogatni kell valakit vagy egy gesztus erteku cselekedetet meglepni, akkor azt teszi meg. Tudja hol a helye es mi a dolga mint harcos, bajtars es barat is.


Szerintem PJ nagyon jol vezette ebbe az iranyba a szalakat, es Craig is nagyon szepen megmutatta mindezt.
Ha teljesen a konyv verzio lett volna megfilmesitve, akkor nagyon nyers, merev karaktert kaptunk volna (szerintem), legalabbis kevesbe megismerhetot, es igy kevesbe tudtak volna bemutatni hogy mit jelent a tundek "finomsaga" es milyen a hozzaallasuk a vilaghoz amelyben elnek es az emberekhez akikkel egyutt elnek.

Vege a szent beszednek, menjetek bekevel :lol:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256231 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tényleg jó képek!

Bár szőkén és hegyesfüllel jobban bejön :)

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256133 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
OK! Nagyon jó képek!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255989 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ha az lesz akkor itt vannak képek abból a részből ;)
To Helicon and Back

[size=9:oj4y3vwo]bocsi Pennie, h a te oldaladról linkelek, de az volt a leggyorsabban elérhető most=) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255984 Írta: Borgil
Borgil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Aha. Csak a német címét tudom a résznek (Einmal Hölle und zurück), de azt tuti, hogy szerepel benne. Mármint ha tényleg ez a rész az.

A bátorságot a legváratlanabb helyeken szokta megtalálni az ember.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255877 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ja! Mi lesz? Craig?

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255801 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mimimi lesz vasárnap benne?????

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255792 Írta: Borgil
Borgil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Azt hiszem vasárnap érdemes lesz nézni a Xenát. :D

A bátorságot a legváratlanabb helyeken szokta megtalálni az ember.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255036 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jó kép nagyon!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254423 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Van egy új Haldíros Decipher kártya:

lotrtcg.fanhq.com/TCG/Card.aspx? ... ardID=5445

Egyik kedvenc képem :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254405 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Igen, pont az az, hogy kb. 2010 ben lennének HA szabadok, és külön szállás, kocsi meg minden. Hát ez jó ideig lehet hogy örökké álom marad.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254248 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Bizony, jó lenne, ha jönnének... De ne gondold, Nelia, hogy a megértés a legnagyobb probléma, a legkönnyebb feladat tolmácsot szerezni melléjük, a gond az, hogy kevés olyan esemény van Magyarországon, ami egyrészt a profilba vág, másrészt van elég pénze/szponzora a szervezőknek kifizetni a gázsit meg a többi járulékos költséget... És akkor még ott van az is, hogy a színészek általában elfoglalt emberek, úgyhogy még ha össze is jön a dolog anyagi feltétele, nem biztos, hogy pont akkorra be tudnak szervezni valakit. A 2004-es LEP-re például hívott az MTT vendégeket, de sajnos nem jött össze....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254104 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szerintem szimplán lórieni tünde volt, aki mivel elvégezte a dolgát és megfáradt, (kérdem én miben? :eek4: és úgy döntött pá-pázik, :closed:
És elment. Mondjuk szerintem nem kellett volna megöletni csak azért, mert nincs több szerepe. Tök jó lenne, ha magyarországra is el tudnának jönni a színészek. Csak alig értenénk vmit a mondandójukból.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253924 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hm.... remélem ez nem lerágott csont, de ha igen akkor bocsi. Végül is mi lett Haldírral? Ő is elment végül Nyugatra, vagy pedig ott maradt Középföldén még egy ideig?
Emlékeim szerint elment Nyugatra.
Honnan származott Haldír?

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253892 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ne kezdjétek újra légyszi az offolást, jó? Úgy tűnik, nem töröltem elég hozzászólást ;) Arwen vs Helm szurdok, illetve a film többi hibájával kapcsolatban fáradjatok át legyetek szívesek a "Vélemények, kritikák" topikba!

Köszönettel
A topikgazda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253801 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Nelia írta: Mit keresett volna Arwen a Helm szurdokban?


Kifejezetten az agyonművelt amerikai nézők kedvéért kerűlt volna oda, akik hozzá vannak szoktatva, hogy egy női szereplőnek X ideig kell szerepelni egy filmben. A GyU jócskán alatta maradt ennek az időnek... :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253790 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mit keresett volna Arwen a Helm szurdokban?

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 22 órája #252516 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: Milyen NAGYON boldogok voltunk, hogy viszont legalább Arwent utólag kisatírozták a Helm Szurdokból :lol: , ugyanis ő is ott lett volna ;)


Jéééééé. Ez újdonság, bár valami kósza hírt hallottam róla.

Újságíróhoz megcsak annyit, inkább olvassa el előtte a könyvet vagy nézzen utána dolgoknak................ :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #252453 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

+Earendil+ írta: Az egyik újság agyonművelt kritikusa "homoszexuális SS rohamosztagosok" -ként írt a tündék seregéről. :rmad2:
.


:tongue: Már sok ilyen barommal volt szerencsénk/ balszerencsénk találkozni itt a fórumon! :biggrin2: Én már csak nevetek az ilyen antiujságírón :urukhai2: ! :sungl:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.713 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére